Skocz do zawartości
KopaczK

Tekken Tag Tournament 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jest grubo Panowie :)

Pojawili się :

- Slim Bob

- Sebastian

- Miharu

Oraz nowe miejscówki do oklepywania :

- Russia

- Saudi Arabia

- Chile

- Poland

W online pojawiła się zakładka "Online World Arena" , gdzie możemy wybrać lobby według kontynentów :)

Znajdzie się ktoś odważny na Asia ? :P

Edytowane przez Dranz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesze brakuje true ogre, angel, dr boskonowitch,unknown, violet i miejscowki ze snoop dogiem ciekawe kiedy bedzie kolejne dlc:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka mordobijcy ;) Ostatnio rozczarowała Mnie fifa 13 i w ramach postoju i oczekiwania na patcha od EA. Chciałbym kupić sobie właśnie tekkena tag tournament 2, na którego jestem strasznie nakręcony a fanem bijatyk nie jestem :biggrin: Ale w tekkena każdego grałem i bawiłem się przednio. A zwłaszcza na moim tłustym PS2 w TTT (jedynkę) ;) Więc po oczytaniu recenzji i wgl ogromnym fejmem czas na TTT2 ;) W związku z tym mam kilka pytań:

1. Czy grę jest łatwo przyswoić/ogarnąć ? jakieś combosy czy coś tak żeby chociaż wejść na tego online'a i nie dostawać przy tym po ryju każdą walkę :biggrin:

2. Strasznie podoba mi się możliwość TAGa z kumplem przy jednej konsoli ;) Czy są jakieś stosowne do tego tryby ? czy tylko Online i arcade ? i jak to jest z tym arcade w tagu ? dostajemy filmik pierwszej postaci i obie zdobywają rangi ?

3. Chciałbym rozegrać jakiś turniej w chacie przy konsoli ze znajomymi np. w 4 czy 6 osób :biggrin: Może para na parę albo każdy ma taga, lub 1vs.1 Czy jest w grze jakiś stosowny tryb do organizacji takich turniejów ? Wiecie sami ustala kolejność walk itd. :biggrin: Szczerze w to wątpie, ale to gra na wagę turniejową (jest rozgrywana masa turnieji LAN) więc Namco mogłoby dodać taki tryb by było wygodniej ;) Czy jednak pozostaję rozpisanie wszystkiego na kartce ?

Z góry dzięki za odpowiedzi. I pozdrawiam mordobijców ;)

Właśnie słucham:

Edytowane przez PancziPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o nowych planszach? Cyrkowa Polska to śmiech na sali :D Najlepiej wypada chyba Chile. No i Miharu :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najciekawszym dodatkiem jest Slim Bob. Normalny Bob to dobry zawodnik, ale nie grałem nim przez wygląd. Teraz można wymiatać. Nowe mapy są spoko, nie są tak dziecinne jak niektóre podstawowe. Czekam na postaci dla preorderowców, sam kupiłem 2 dni przed premierą, ale była to zwykła edycja. Ancient Ogre i Angel najbardziej mnie interesują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w tekken tag 2 sa wszystkie mozliwe postacie z tekkena jakie sie ukazały ? kogo brakuje? nie zauważyłem tylko gona z tekkena 3, licząc z postaciami z dlc które bedą sie pojawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy do trofika z combotem wystarczy rozwinąć development moves wszedzie na 100%(wykupić wszystkie ruchy) czy jeszcze należy wbić jeszcze rangę S na wszystkich bossach?

Drugie pytanie to odnośnie wbicia 765 zmian: czy liczą się zmiany w practice lub offline-ghost battle?

Zostały mi tylko te dwa trofiki do platyny;)

Pomoże ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczą ruchy, bez zdobywania rangi S. Co do tagów - tak. Mi do platynki zostało tylko GREAT Gladiator. Na jednym padzie to kwestia szczęścia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie o patch z kolejnymi postaciami, kiedy sie go spodziewać? czy w patchu dodadzą też snoop dogg stage?

czy to exclusive dla przedpremierowych zamówień?

Edytowane przez memeczyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są jakieś kody zeby odblokować wszystkie możliwe stroje? jak odblokować stare filmiki z poprzednich odsłon serii tekken, tekken 2, tekken 3, tekken tag? kiedy wychodzi nastepny patch z postaciami?

Edytowane przez memeczyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są jakieś kody zeby odblokować wszystkie możliwe stroje? jak odblokować stare filmiki z poprzednich odsłon serii tekken, tekken 2, tekken 3, tekken tag? kiedy wychodzi nastepny patch z postaciami?

Witam

Z tego co wiadomo to DLC maja sie sukcesywnie co jakis czas pojawiac.

Zastanawia mnie sprawa filmów z innych części bo z tego co widze co chyba są do kupienia w sklepie a to chyba zakrawa o jakiś żart ze strony Namco hhmmm

  • Tekken Tag Tournament 2

Tekken 4 Soundtrack (6 zł)

Tekken 5 Soundtrack (6 zł)

Tekken 6 Soundtrack (6 zł)

Tekken Movie 1 (6 zł)

Tekken Movie 2 (6 zł)

Tekken Movie 3 (6 zł)

Tekken Movie Tag (10 zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd ten kod? Pewnie paczka DLC nie zawierała tych postaci, musisz poczekac - 3 miesiące po premierze wszystkie pre order DLC mają byc darmowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd ten kod? Pewnie paczka DLC nie zawierała tych postaci, musisz poczekac - 3 miesiące po premierze wszystkie pre order DLC mają byc darmowe.

Kod jest z empik.com gdzie skladalem zamowienie na preordea i zapewniano mnie ze dostane wszystko co oferuje przedpremierowe DLC. Mam spodniczke lili, Snoop dog stage, tekken 1, Angel i Michelle. Brakuje mi tylko tych dwoch postaci i wydaje mi sie to dziwne ze ich nie ma w paczce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy macie problemy z online? Jak ktoś mnie zaprosi to jest OK, ale jak właściwie nie mogę się z nikim połączyć gdy wyszukują jakąś walkę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez wątpienia król bijatyk. :)

Świetny powrót serii Tag Tournament.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

 

Gra jest bardzo fajna, dobrze mi sie gra, ale...co zrobic, by w trybach Arcade czy Ghost Battle wyłączyć kretyńskie stroje w których występuja przeciwnicy i przywrócić im klasyczne, normalne ? Aż szkoda bardzo fajnego designu postaci i ich kostiumów, skoro zastępują je kretynizmy wylosowane w generatorze strojów przez japońską dwunastolatkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że stroje wyglądają idiotycznie, ale czego można spodziewać się po grze, w której walczą pandy i kangury? Dla Japonii to normalne. Nie ma chyba opcji wyłączenia ich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mnie też rażą te losowo wybierane stroje, niestety chyba nic nie da się z tym zrobić. Sama gra jest spoko - Tekken jak Tekken. Grę mam od wczoraj, także chętnych na totalnie amatorskie spary zapraszam do wspólnego klepania sie po pyskach :).

Edytowane przez alfik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka obczaiłem całe forum ale nie znalazłem jednoznacznej pełnej odpowiedzi a więc .. Od poniedziałku będę miał tekkena po raz drugi i gdy ściągnę aktualizację co otrzymam jakie postacie i plansze , miałem wcześniej podstawową wersję bez dlc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×