Skocz do zawartości
KopaczK

Tekken Tag Tournament 2

Rekomendowane odpowiedzi

Devil Kazuya u/b+1+2

Kostium dla Devil Jina z Blood Vengeance jest tylko dla osób posiadających sejwa z TTT2 prologue co jest trochę zabawne ponieważ ja miałem Prologue'a i żadnego kostiumu nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzienki , natomiast czytałem jakieś angielskie fora i polskie też ludzie gadają że z tymi save z hybirda i tym podobne to ściema ponoć w jakimś dlc będzie choinka wie.Wiecie może kiedy będą do ściągnięcia te postacie dlc z Ps.store ? i są może jakieś plotki właśnie na temat jakiś kostiumów dlc ?

Ps aha ponoć jeszcze z tego prologue dostaje się strój szkolny dla xiaoyu tyle że ja mam ten strój a prologue nie miałem.

http://www.uk.namcobandaigames.eu/community/tip/true-devil-jin-devil-kazuya-costumes-from-tekken-bv.

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dużo plotek no nic jak ktoś będzie wiedział na sto procent to prosimy się podzielić tą informacją bo pograłbym devil jinem w pełnej formie i Hitokiri pl napewno też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jak zgrabnie ująć wymagania do niektórych pucharków, ale myślę, że w sobotę-niedzielę będzie gotowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś obiło mi się o uszy o DLC w tym temacie ale nie zrozumiałem dobrze, jest już DLC?

Edytowane przez Andreios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest Tekken God he he Lee Chaolanem , wszystkie Itemy w ghost battle zdobyte teaz sypie mi kasą , Fight lab całe zaliczone (zostało teraz ciosy poodkrywać ) fajny filmik jest na końcu he he szkoda że nie idzie go w galerii zobaczyć , zostało tylko poubierać każdą postać po swojemu i szkolić się innymi ale tekken bardzo dobry.

Ps.Jak by ktoś miał już dostęp do dlc na ps store to proszę dać znać na forum ok bo nie mam neta w domu dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak w multi można zagrać jakiś turniej a nie tylko pojedyńczy mecz? może ktoś napisac liste combo i ciosów specjalnych w tagu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra naprawde kozak. Nie mozna oderwac sie od konsoli dopoki wzdymy na palcach sie nie zrobia :P Ktos cos wie kiedy bedzie DLC z postaciami z preordera, bo potrzebna jest mi Kunimitsu do TAG'a z Yoshim? :P Ogolnie jakims wielkim fanem bijatyk nie jestem, ale Tekken zawsze mi sie podobal. W meczach online zbieram niezle manto, ale offline w ghost battle jest spoko, a nawet za latwo (95% wygranych przy ponad 400 pojedynkach). Poza tym wydaje mi sie, ze Ladder jest latwiejszy na Medium niz na Easy :P Jedyna rzecza, ktora mi przeszkadza to to, ze online mozemy pograc razem z kumplem na kanapie, a w ghost battle juz nie... Te tryby roznia sie tylko tym, ze w jednym walczymy z zywym przeciwnikiem, a w drugim z kompem... Do niczego innego nie moge sie przyczepic chocbym nie wiem jak chcial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos poradzic jak sie bić w tagu? jak wykonywac specjalne chwyty, combosy? ja tylko znam kwadrat+trójkąt + lt1 i trójkąt+lt1, dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ewidentnie zasługuje na numer 2 w tytule ewlolucje przeszła bardzo dobrze ale po skupieniu tego wszystkiego wyszło troche nie tak jak myslałem że bedzie, otrzymujemy kawał dobrego morobicia z dużo lepszą oprawą wizualną niż 6 ale dlaczego znów 720p a nie full hd (pewnie z wymogu sony co do bezsensownego 3D) świetnym systemem tag team z kilkoma wariantami lania oponenta (czasem przyglądanie się jak lecisz i lecisz, odbijasz się i odbijasz od ziemi jest troche przegięte a sama walka trwa krócej niż loading). Nauka walki Combotem uczy za mało i za krótko, ledwo zaczełem się wciągać w zabawe a tu koniec. A teraz to co najbardziej mi nie pasuje i ciśnie głośne WTF ubiór przeciwników - zakrawa to o profanacje tej gry - banda cyrkowych klaunów z tortami na głowach i pampersach na tyłkach że o lodach, pizzach i innych wynalazkach nie wspomnę :D (customizacja 6 jakos bardziej mi pasuje a przeciwników przebranych jak debile też było dużo mniej) Ponownie mamy do dyspozycji całę game zwierzaków, krytykowanych w każdej odsłonie a namco nic sobie z tego nie robi.Szkoda ze nie dodali kręgli chyba wszyscy na to czekali miło bylo w przerwie usrzelić kilka Strike_ów a jak by po sieci można zagrać to napewno zwolenników byloby mnóstwo takiej rozgrywki.

Reasumując, kawał dobrej grywalnej gry na długi okres czasu z mnóstwem postaci do wyboru ale z dalej powtarzającymi się błędami coraz większymi rozbłyskami i pastelowaością.

@memeczyslaw specjalne chwyty są dla określonych postaći w teamie, poza tymi co opisałeś można zacząć każde team combo od trafionego Bound + tag popatrz sobie na youtube.

P.S. DLC ma być około 10tego tego miesiąca (było info na stronie)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tych zwierzaków nigdy nie krytykowałem, są to są, nie muszę nimi grać, nikt mnie do tego nie zmusza. W Tekkenie były od początku, to tradycja w tej serii - nie ma Kumy - nie ma Tekkena. Grając online nigdy nie trafiłem na żadnego klauna, ale same stroje są całkiem zabawne i o to właśnie w tym chodzi. To japoński rodzaj humoru.

Wady które wymieniłeś to detale, w bijatyce liczy się system walki. Juggle nie każdemu muszą odpowiadać i jest wielu przeciwników takiej rozgrywki jednak w tej chwili jest w czym wybierać. Jeśli ktoś lubi Tekkena i grał w poprzednie części to ten na pewno mu się spodoba. Jeśli nie to fanem tej serii nie był, albo po prostu znudziły mu się bardziej wymagające bijatyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego jestem fanem tej serii począwszy od 3 (w 2 tez pogrywałem) i gram w każdą część bo sprawia mi wiele frajdy grywalność i sposób walki. Zwierzaków nie krytukuje (choć czesto w branżowych pismach niejedna krytyka na nie spłyneła) osobiście stwierdzamze jest ich zdecydowanie za dużo - sama Kuma/Panda jest ok i jest dobrze wklepana w scenariusz całej gry, reszta jakos nie za bardzo mi pasuje. Szkoda że nie trafiłes na żadnego klauna czy innego przebieranca, ja nawet grając offline widze ich całą masę, a Japoński rodzaj humoru to niech sobie zostawią dla mangowych produkcji a nie tak poważnego i uznanego tytułu jakim jest Tekken na świecie,skoro Tobie takie detale się podobaja to nie ma problemu o gustach sie nie dyskutuje. Juggle i sposób ich wykonywania jest bardzo dobry tak jak napisałem tylko odrobine bywa zbyt długi.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W singlu to faktycznie jest tych klaunów sporo, ale offline gra się tylko dla trofeów. Napisałem, że grając online takowych nie spotkałem, offline to co innego i też mnie to trochę drażni. A ze zwierzaków masz Rogera, Alexa, Kumę i Pandę, no i może jeszcze Ogre'a można tam zaliczyć. Poza nimi masz 50 innych, normalnych zawodników więc nie wiem o co biega. Tekken nigdy nie był do końca poważny, co innego taki Virtua Fighter. Mnie, dużo bardziej od zwierzaków (którymi fajnie się gra) drażnią cukierkowe plansze i muzyka "umcy-umcy" - tutaj niezłą wiochę odstawili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@memeczyslaw specjalne chwyty są dla określonych postaći w teamie, poza tymi co opisałeś można zacząć każde team combo od trafionego Bound + tag popatrz sobie na youtube.

P.S. DLC ma być około 10tego tego miesiąca (było info na stronie)

Pozdrawiam

wiem o tym, ze akcje tagowe mozna wykonywać odbijając przeciwnika od ziemi ale chodzi mi o to jak wykonać jakieś specjalne ciosy? chodzi mi o klawisze jakie wcisnąć przy zmianie zawodnika? bo możliwosci i kombinacji przycisków jest mnóstwo i nie moge dojść jak wykonać specjalnie tagowe combosy :/ no i jeszcze chciałbym spytać jak rozegrać jakiś turniej w multiplayerze? bo widze tylko pojedyńcze walki jedynie do nabicia punktów w rankingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może który dan to Tekken Lord i czy to wbić trofika z combotem jest potrzebna ranga "s" w każdej walce z bossem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może który dan to Tekken Lord i czy to wbić trofika z combotem jest potrzebna ranga "s" w każdej walce z bossem?

Tekken Lord to 30 , Tekken Emperor to 31 i Tekken God to 32 chyba się nie pomyliłem ale z trofeum ci nie pomogę bo w żadną grę nie gram dla trofików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczynam skromnie ogrywać... Jako ZATWARDZIAŁY maniak serii z Ryu i Kenem do tekkena od początku istnienia serii podchodzę z umiarkowanym jaraniem się aczkolwiek zawsze się jaram ;) . Póki co jest nieźle, wszystko pięknie ewoluowało od czasu poprzednika a i wygląd postaci oraz aren to poziom wyżej od średniego t6...

Póki co królem dla mnie pozostaje nadal ssf4 i zaraz obok sfxtekken, ale ttt2 ma w sobie w końcu tyle "tekkena w tekkenie" ile znalazłem w częsciach 3,ttt i 5ce. Jest spoko i po paru godzinach w practice oraz paru "coopach" z żoną (eh i jej ukochana panda...) stwierdzamy że to dobry tekken jest :).

Na ten czas i w tej generacji:

1. ssf4 (wliczam sf4, ssf4 i ssf4 arcade jako tą samą grę)

2. sfxt

3. tu właśnie jest spora szansa: póki co egzekwo ttt2i doa5 (oba są nowymi tytułami, ale za wcześnie na tak poważny werdykt jak "najlepsza bijatyka generacji top 3" :P ) ale dobrze jest :)

no i reszta średnich/średnio dobrych bijatyk...

ps. posiedzę w practice jeszcze do końca weekendu i będę mógł się zmierzyć z jakimiś słabiakami online :P

ps2. zapomniałem już jak rozbudowany system posiada podseria tekkena z tagiem w nazwie i generalnie czuję się słaby i nie kumaty :P

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdun dawaj posparujemy trochę razem...Ja coś nie mogę się przekonać do tagowania,wolę oldskullowo 1vs1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdun dawaj posparujemy trochę razem...Ja coś nie mogę się przekonać do tagowania,wolę oldskullowo 1vs1.

Ha, właśnie w tagowaniu tkwi moc tego Tekkena. Z początku może być trudno, ale potem jak pograsz dwoma postaciami to tak wchodzi w krew jakbyś grał jedną, serio :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha no pewnie a jak jeszcze zagrasz z kumplem to już czache ryje my z kolegą graliśmy w teamie przez 3h i bawiliśmy się zajebiaszczo !!!! :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zagrać jakiś turniej w multiplayerze online? 9 października ponoć ma wyjść dodatek dlc, o ktorej mozna sie spodziewać tego dodatku?

Edytowane przez memeczyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×