Skocz do zawartości
rembix

Wyścigi Zdalne

Rekomendowane odpowiedzi

ooooo, nie wiedzialem, gdzies mi to umknelo, gracias :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@marcin1320

Faktycznie testowales to ze wystarzy udostepnic kierowce i nie trzeba miec wlaczonej konsoli aby kierowca bral udzial w wyscigach hostowanych przez innych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@marcin1320

Faktycznie testowales to ze wystarzy udostepnic kierowce i nie trzeba miec wlaczonej konsoli aby kierowca bral udzial w wyscigach hostowanych przez innych?

Marcin dobrze prawi, wlasnie sprawdzilem przez www i w rejestrze jest napisane, ze moi driverzy dzis juz jezdzili mimo wylaczonej konsoli :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@marcin1320

Faktycznie testowales to ze wystarzy udostepnic kierowce i nie trzeba miec wlaczonej konsoli aby kierowca bral udzial w wyscigach hostowanych przez innych?

ja to testowałem . Mój znajomy był offline a ja jego kierowców brałem do wyścigu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie też poproszę

KEILONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest dobre. Sobie śpisz/jesteś poza domem a kasa się sama zdobywa. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale Panowie - PLUSikowe sie chyba nalezy, co? Nie wiem co daja plusy, ale poprosze.

NA 100%, ale co nie znaczy, ze nie musisz sam ustawiac jakis wyscig. TZN. Nie bedziesz ustawial moich kierowcow do wyscigu, to ja nie bede ustawial w moim wyscigu twoich. Dotyczy sie wszystkich co tylko czekaja na kase z wyscigow wystawionych przez innych, a sami nie robia ustawek. Przegladam rejestry i widze kto bierze moich kierowcow do wyscigu, a kto nie.

@marcin1320

Faktycznie testowales to ze wystarzy udostepnic kierowce i nie trzeba miec wlaczonej konsoli aby kierowca bral udzial w wyscigach hostowanych przez innych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale Panowie - PLUSikowe sie chyba nalezy, co? Nie wiem co daja plusy, ale poprosze.

NA 100%, ale co nie znaczy, ze nie musisz sam ustawiac jakis wyscig. TZN. Nie bedziesz ustawial moich kierowcow do wyscigu, to ja nie bede ustawial w moim wyscigu twoich. Dotyczy sie wszystkich co tylko czekaja na kase z wyscigow wystawionych przez innych, a sami nie robia ustawek. Przegladam rejestry i widze kto bierze moich kierowcow do wyscigu, a kto nie.

Ja od siebie dodam, że też by się przydała większa aktywność zaproszonych do znajomych.

Druga sprawa - obsługa przez przeglądarkę masakrycznie wooolnoooo. Dodatkowo sporadycznie przez przeglądarkę nie da się uruchomić wyścigu (znikają znajomi), trzeba się wylogować i zalogować ponownie

Trzecie sprawa - denerwujące jest że uruchamiając wyścig można wystawić do niego tylko jednego własnego boba, przy możliwości włączenia do wyścigu kilku bobów przeciwników.

Pewnie zauważyliście, że kredyty i doświadczenie B naliczane jest dopiero po przełączeniu Boba w tryb offilne.

Nie wiem jeszcze skąd biorą się te trzy złote symbole obok kredytów - podejrzewam że są one za zajęcie pierwszych miejsc, ale zauważyłem że np Bob który wygrał dwa pierwsze zawody online ma tylko jedno złoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze te trzy zlotka to cos jskby sloty na kase i exp. Poerwszy zapelnia sie szybko. Drugi po kilku(nastu) wyscigach, trzeci jeszcze pozniej.

Pewnie chodzi o to zeby wymusic na userach logowanie sie i "czyszczenie" kierowcow. Podejrzewam - ktos moze potwierdzic? - ze kiedy bedziesz mial pelne 3 sloty to albo kierowca nie bedzie mogl jechac, albo juz nie bedzie zarabial kasy/exp az do "wyczyszczenia"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie przypominam tez ze możecie włączyć do wyścigu więcej niż tylko jednego kierowce ze stajni swoich znajomych, ja właśnie przeganiam po SSR5 trzech bobów MELONA.<br>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djtorman

z tym, że mój kierowca ma cały poziom 0 ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie coś mnie mało zapraszacie, mam udostępnionych zawodników nawet po wyłączeniu konsoli więc dawajcie do mnie nabijecie sobie punktów! PSN ID atmpitbull

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jednym zawodnikiem nabite ponad 250 tys i 3 kropki no i żadnej innej nagrody oprócz pieniędzy nie dostałem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nikt ze znajomych gran turismo nie posiada wiec sie dolacze a ze na kompie sporo siedze to i waszych kierowcow pododaje do wyscigow

waldemarek1

waldemarek1.png

Edytowane przez waldemarek1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem z moimi bobam ,wczoraj udostepniłemi 2 kierowców z 13 lewelami ,dzis patrze w rejestr i okazuje się że bylli w użyciu całą noc więc wchodze w opcje gdzie odbiera się nagrody a driwery nie są udostepniane online i w dodatku mają o jeden lewel mniej wtf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukasz2525 , a ilu kierowców potrzeba ? Ja mam 4 na bardzo wysokich poziomach , ale jeżdżą wszyscy wytrzymałościowe , także wystawiłbym najlepszego i jednego nowego , tylko właśnie nie wiem czy wystarczy czy za mało .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×