Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy:confused:

Mam pytanie jak testuje jaką mam szybkość na PS3 to mi wychodzi 89 kb/s

a jak na PC to ze mam 125 kb/s jest to normalne ??:confused:

Ten test na ps3 u mnie zawsze wychodzi gorzej niż np. speedtest.net, ale jak tam jest napisane są to szacowane wyniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co bardziej odpowiada za Przyjemne granie

Szybkość neta czy Ping??

u jaki Ping jest doby od ilu do ilu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ping bierze się z szybkości neta.

Dobry ping to myślę, że do 50, chociaż do 80 da się grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co bardziej odpowiada za Przyjemne granie

Szybkość neta czy Ping??

u jaki Ping jest doby od ilu do ilu :D

Jak najbardziej ping jest bardziej istotny,jednak prędkość też nie może być za niska. Wydaje mi się, że 1MB jak na dzisiejsze czasy nie jest zbyt wygórowane.

Co do pingu, generalnie im niższy tym lepszy dobry ping jest zazwyczaj poniżej 100. Generalnie powinno się mieć w granicach 20-40.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy gadacie za bzdury na 1MB spokojnie da się pograć w U2, ja swego czasu jak miałem taki net grałem aż miło.

Czytaj dialogi od początku a nie od środka i oszczędź sobie frustracji. Pisałem bowiem że zdarzają mi się lagi i problemy przy łączu 1024kb/s (1Mb) i nie widzę szans na granie na łączu 10 razy wolniejszym (89-125kb/s). Kluczowe więc były słowa "... zdarzają mi się ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co bardziej odpowiada za Przyjemne granie

Szybkość neta czy Ping??

u jaki Ping jest doby od ilu do ilu :D

Ping zależy od szybkości posiadanego przez ciebie internetu, poza tym w U2 jeśli masz lagi to gra cię ''zatrzymuje'' tzn. nie możesz się ruszyć przez kilka sekund. Łącze 1MB spokojnie wystarczy do przyjemnego grania przez internet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaj dialogi od początku a nie od środka i oszczędź sobie frustracji. Pisałem bowiem że zdarzają mi się lagi i problemy przy łączu 1024kb/s (1Mb) i nie widzę szans na granie na łączu 10 razy wolniejszym (89-125kb/s). Kluczowe więc były słowa "... zdarzają mi się ..."

Tomo, taki internet to chyba tylko mobilny, bo naprawdę nie wiem czy da radę jeszcze założyć taką niską prędkość gdziekolwiek w Polsce.

Swoją drogą, jak ktoś ma internet mobilny to niestety granie na takim czymś może być z lekka irytujące. Lagi zrywanie. Ogólnie nie polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracuje w aktywnej sprzedaży GTP (TPSA i ORANGE), jeżdżę dużo po małych miejscowościach gdzie zakładamy różnego rodzaju dostępy do internetu. Uwierz mi że 130kb/s i nawet mniej to powszechne zjawisko na wsiach. Jak? Ano sołtys czy inny pseudo-provider założył sobie DSL'a 2Mb bo tylko na taki były warunki techniczne we wsi i podzielił łączę radiówką na 20 różnych domów. Z uwagi na to że centrala jest stara i ma już 100% zajętych portów pod internet wszyscy pozostali są skazani na jego usługi i często dyktatorską stawkę. Taki klient czasem jak mu odpalamy CDMA i widzi filmik na youtubie ma minę nie gorszą od uratowanych patrzących na niebo górników z zasypanej kopalni w Chille :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam otóż problem z można tak powiedzieć internetem...Gdy połaczyłem się pierwszy raz kolega wpisał się na konto u mnie na konsoli biorąc Zapisz hasło+zaloguj automatycznie...Bo wielkich próbach udało mi się zrezygnować z automatycznego logowania i z zapisywania hasła...Do rzeczy chcę założyć nowe konto na tym profilu tylko nie wiem jak to mogę zrobić.Wylogowałem się z konta znajomego ,ale nadal nic nie mogę się zarejestrować.A jak wpisuje swoje konto(zrobiłem na komputezre) to wyskakuje mi o dziwo ,że zły password albo id...Więc prosze powiedzcie jak zrobić nowe konto... i jeszcze jedno czy zostaną mi trofea?Bo miałem ich dosyc sporo

Czekam na odpowidż i dziękuje

Prosze o usuniecie posta nie ten dzial:Przepraszam

Edytowane przez Pytajacy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdy Gram Przez Neta To jakie lepsze połączenie ??

Przewodowe czy Bezprzewodowe ??

i dlaczego :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Dzisiaj chcialem podłączyć PS3 do neta. Net mam z metro internet, podłączam bezpośrednio kabel od neta do konsoli. Daję test, łatwy itp. Adres IP uzyskuje, ale połączenie pisze FAILED. Wyskakuje błąd 80710102(DNS). Wbijam na PC, cmd-->ipconfig /all, spisuję DNS, wprowadzam, wyskakuje inny błąd: 80028EA8, który nie wiem co znaczy. Nie mam routera ani żadnego modemu. NA Xboksie wystarczyło w adresie MAC wpisać adres fizyczny PC i wszystko śmigało. Tutaj PS3 ma jeden i niezmienny adres fizyczny.

P.S. Nie wiem czy to od tego zależy, ale jak kupiłem nowego PC to aby mieć net musiałem dzwonić do siedziby i podać nowy adres fizyczny PC, dopiero wtedy miałem net. Może trzeba zadzwonić do nich znowu i podać adres fizyczny PS3? Jak myślicie?

Edytowane przez Suteq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę bałagan B)

gdy Gram Przez Neta To jakie lepsze połączenie ??

Przewodowe czy Bezprzewodowe ??

i dlaczego :thumbsup:

Teoretycznie nie ma różnicy, ale z praktyką bywa różnie.

Ja np, mam podłączoną konsolę przez wifi i nie mam żadnych problemów z Natem czy połączeniem. Dosyć dużo zależy od routera jakiego używasz i czy umiesz to wszystko poustawiać aby chodziło dobrze. Połączenie przewodowe ma tą zaletę, że jest szalenie proste i w zasadzie bezproblemowe, plus jeśli chcesz np odtwarzać multimedia z komputera na konsoli to nie uświadczysz żadnych problemów (przy wifi się zdarza :) ).

Robie wszystko według tego poradnika http://www.ps3site.p...q-router-i-ps3/

Niby wszystko robie tak jak powinienem, nadal nie może znaleść mi NAT

Jakies pomysły?

Pomysłów może być bardzo dużo, a większość odbija się o pytanie jaki masz model routera :whistling: (i jeszcze typ połączenia, rodzaj dostawcy internetowego itp :P)

Mam problem. Dzisiaj chcialem podłączyć PS3 do neta. Net mam z metro internet, podłączam bezpośrednio kabel od neta do konsoli. Daję test, łatwy itp. Adres IP uzyskuje, ale połączenie pisze FAILED. Wyskakuje błąd 80710102(DNS). Wbijam na PC, cmd-->ipconfig /all, spisuję DNS, wprowadzam, wyskakuje inny błąd: 80028EA8, który nie wiem co znaczy. Nie mam routera ani żadnego modemu. NA Xboksie wystarczyło w adresie MAC wpisać adres fizyczny PC i wszystko śmigało. Tutaj PS3 ma jeden i niezmienny adres fizyczny.

P.S. Nie wiem czy to od tego zależy, ale jak kupiłem nowego PC to aby mieć net musiałem dzwonić do siedziby i podać nowy adres fizyczny PC, dopiero wtedy miałem net. Może trzeba zadzwonić do nich znowu i podać adres fizyczny PS3? Jak myślicie?

Sam sobie odpowiedziałeś na zadane pytanie. PS3 nie umie klonować adresu MAC, więc musisz zadzwonić do dostawcy internetowego aby dodali do bazy adres MAC konsoli i będzie śmigać.

Rozwiązaniem problemu przepinania kabli jest router z funkcją klonowania adresu MAC (który dzisiaj tego nie ma?)

Howg pajęczaki zaplątani we własną sieć :ninja:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzwoniłem. Podałem adres MAC, Pani bez problemu przyjęła i wpisała do bazy danych. Zobaczymy czy to coś da. :) Dzięki za upewnienie się userze kremulek. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdy Gram Przez Neta To jakie lepsze połączenie ??

Przewodowe czy Bezprzewodowe ??

i dlaczego :thumbsup:

A jak grasz padem przewodowym czy bezprzewodowym to którym lepiej ?

Wiadomo że przewodowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

FAIL.

Przewodowym było wygodnie jak nie było bezprzewodowych. Sory, ale o wiele bardziej wolę grać bezprzewodowym, bo nie muszę martwić się o to czy kabla starczy do miejsca gdzie chcę usiąść czy ktoś z rodziny nie zaczepi o kabel gdy będzie koło mnie przechodził. Natomiast co do sieci to lepiej na przewodowej. Aczkolwiek bezprzewodowa też nie jest zła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomysłów może być bardzo dużo, a większość odbija się o pytanie jaki masz model routera whistling.gif (i jeszcze typ połączenia, rodzaj dostawcy internetowego itp tongue.gif)

DSLl-2640b

neostrada TP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale w tym temacie gdzie napisałem nikt nie odpowiada/zagląda więc pisze tu znowu

Witam mam otóż problem z można tak powiedzieć internetem...Gdy połaczyłem się pierwszy raz kolega wpisał się na konto u mnie na konsoli biorąc Zapisz hasło+zaloguj automatycznie...Bo wielkich próbach udało mi się zrezygnować z automatycznego logowania i z zapisywania hasła...Do rzeczy chcę założyć nowe konto na tym profilu tylko nie wiem jak to mogę zrobić.Wylogowałem się z konta znajomego ,ale nadal nic nie mogę się zarejestrować.A jak wpisuje swoje konto(zrobiłem na komputezre) to wyskakuje mi o dziwo ,że zły password albo id...Więc prosze powiedzcie jak zrobić nowe konto... i jeszcze jedno czy zostaną mi trofea?Bo miałem ich dosyc sporo

Czekam na odpowidż i dziękuje

Prosze pomózcie mi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pisałem już w kilku tematach, do kilku (nastu) użytkowników i nikt nie może mi pomóc, więc może tutaj ktoś będzie wiedział.

Otóż mam taki problem:

Konsolę ps3 mam od kilku dni, ostatnio próbowałem się zarejestrować na ps network. Wpisuję datę urodzenia, kraj, język, jednak gdy w następnym kroku prosi mnie o maila oraz password, wpisuję mój adres e-mail i pasword (do maila jest taki sam jaki chciałbym mieć na koncie) po kliknięciu "continue" czy jakoś tak, wyskakuje taki tekst:

The sign-in ID and password combination is not correct.

Please check your entries carefully.

Gdzie tkwi problem? Co robię źle? Bardzo proszę o pomoc.

Pzdr, delta3.

Ps. przy okazji spytam- czy można zapisać grę (fifa 11 w moim przypadku) na ps3 żebym nie musiał wkładać płyty przy odpalaniu ?

Edytowane przez delta3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps. przy okazji spytam- czy można zapisać grę (fifa 11 w moim przypadku) na ps3 żebym nie musiał wkładać płyty przy odpalaniu ?

nie mozna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pisałem już w kilku tematach, do kilku (nastu) użytkowników i nikt nie może mi pomóc, więc może tutaj ktoś będzie wiedział.

Otóż mam taki problem:

Konsolę ps3 mam od kilku dni, ostatnio próbowałem się zarejestrować na ps network. Wpisuję datę urodzenia, kraj, język, jednak gdy w następnym kroku prosi mnie o maila oraz password, wpisuję mój adres e-mail i pasword (do maila jest taki sam jaki chciałbym mieć na koncie) po kliknięciu "continue" czy jakoś tak, wyskakuje taki tekst:

The sign-in ID and password combination is not correct.

Please check your entries carefully.

Gdzie tkwi problem? Co robię źle? Bardzo proszę o pomoc.

Pzdr, delta3.

Ps. przy okazji spytam- czy można zapisać grę (fifa 11 w moim przypadku) na ps3 żebym nie musiał wkładać płyty przy odpalaniu ?

Podajesz date urodzenia mniejsza niz 18 lat. NIe przepusci cie psn jako konto glowne na danej konsoli.

Zmen date na 18+ i jazda.

ad2. nie da sie

PS

sie z kakaroto zawsze scigam no :biggrin:

PPS

nie no, nie ma za co :biggrin:

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z połączeniem do internetu w ps3, ponieważ nie chce mi się połączyć przez Wi-Fi.Mam internet z neti a modem to ASMAX AR 1004q.Ja mam ps3 gdzieś od miesiąca.A nie wiem jak ustawić router.A gdy próbuje się połączyć przez wi-fi to wyskakuje że "Upłyną dozwolony czas wymiany informacji kluczowych.Wprowadzony klucz WPA może być nieprawidłowy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam internet z UPC (stałe łącze) kabel od neta do PC-ta podłączony jest za pomocą tego, jak podłączyć internet do konsoli żeby był i na kompie i na PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×