Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

hmm no tak to jest ping jak mniemam z komputera ; ] ale jak masz podłączone PS3 do routera ? router w piwnicy, w ciemnej zamkniętej szafie, a PS do niego podłączony przez wifi ?

wejdź na www.speedtest.net i tam sprawdź ping (z poziomu PS3 ofc)

rady: router blisko PS3, w nie zamkniętej szafie i coś, o czym dowiedziałem się 2 dni temu i było dla mnie ogromnym szokiem:

blacha do pieczenia, za routerem od strony ściany (tj. od przeciwnej niż odbiornik docelowy)

teoretycznie ten patent ma jakieś logiczne uzasadnienie (odbicie fal etc.)

info upłyną limit ... może świadczyć, że masz przerwy w ciągłości otrzymywania danych ... jeśli masz możliwość sprawdź cały przewód, ogranicz wszelkie rozdzielenia/łączenia etc. bo gubisz pakiety xD

Edytowane przez Usnitax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak tragicznie z tymi pingami u mnie jest o jakies 10 ms szybciej także nie powinienes miec zle - pytanie jeszcze kiedy grasz - kiedy robiles testy i nawet nie chce mi sie sprawdzac co to za kompy odpowiadaja - czy tez testowales serwery gier

Przy czym w UPC obecnie jest jakas awaria i jest spowolniony net także na moją odpowiedź też trzeba brac poprawke

Pozdrawiam

Edytowane przez stachna01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak tragicznie z tymi pingami u mnie jest o jakies 10 ms szybciej także nie powinienes miec zle - pytanie jeszcze kiedy grasz - kiedy robiles testy i nawet nie chce mi sie sprawdzac co to za kompy odpowiadaja - czy tez testowales serwery gier

Przy czym w UPC obecnie jest jakas awaria i jest spowolniony net także na moją odpowiedź też trzeba brac poprawke

Pozdrawiam

Test robiłem ok. godziny 19 wtedy kiedy mnie najczęściej rozłącza, router stoi ok 20 cm od ps3 i od pc i oba te urządzenia są połączone przez kabel.Problem jest ten że nie testowałem jeszcze w czasie grania online.Testowałem na serwisach www.wp.pl www.ea.com i www.sony.com. Najbardziej martwi mnie to przerwanie co pojawia się we wszystkich 3 testowanych stronach "upłynął limit czasu żądania", może to wpływać na rozłączanie z gier? Jeżeli zrobiłem źle test to proszę mi napisać jak powinien on poprawnie wygląda.Niestety nie mogę znaleźć adresów IP serwerów EA.

Internet mam z sieci osiedlowej

Tu są testy speedtestu i pingtestu

14292811.jpg

28378235.png

Edytowane przez msc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam niedawno kupiłem ps3 i chcę mieć internet w nim... Mam internet z neostrady i tu pojawia się pytanie: Czy muszę kupić router z tej samej firmy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam niedawno kupiłem ps3 i chcę mieć internet w nim... Mam internet z neostrady i tu pojawia się pytanie: Czy muszę kupić router z tej samej firmy???

Nie możesz kupić dowolny tylko musi być to ADSL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem że od wczoraj nie mogę się zalogować do playstation network-czyli porostu grac przez sieć-najpierw wyskakiwał mi jakis bład 80111212 czy cos takiego(nie pamietam dokładnie) a teraz jak chce się zalogowac to przez dłuższy czas nic a potem wyskakuje okienko że został przekroczony czas logowania. Gdy sprawdzam sieć lub chce skonfigurować to na teście wychodzi mi :

Uzyskanie adresu Ip- Powodzenie

Połączenie internetowe - powodzenie

playstation @network - niepowodzenie...

Wiec co jest grane??mam liveboxa a konsola jest kablem do niego podpięta-próbowałem przez bezprzewodowo ale to samo mi wyskakuje na teście...co mam zrobić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mój problem polega na tym że mam niedostępne UPnP mimo że w routerze zaznaczyłem enable i właśnie z tego powodu wyskakuje mi NAT 3

Mój router to TP-LINK.

Może ktoś wysłać screena z ustawieniami swojego routera, najlepiej TP-LINKA ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem że od wczoraj nie mogę się zalogować do playstation network-czyli porostu grac przez sieć-najpierw wyskakiwał mi jakis bład 80111212 czy cos takiego(nie pamietam dokładnie) a teraz jak chce się zalogowac to przez dłuższy czas nic a potem wyskakuje okienko że został przekroczony czas logowania. Gdy sprawdzam sieć lub chce skonfigurować to na teście wychodzi mi :

Uzyskanie adresu Ip- Powodzenie

Połączenie internetowe - powodzenie

playstation @network - niepowodzenie...

Wiec co jest grane??mam liveboxa a konsola jest kablem do niego podpięta-próbowałem przez bezprzewodowo ale to samo mi wyskakuje na teście...co mam zrobić??

PSN chyba jest czasowo niedostępne ... musisz przeczekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem coś mi się stało od wczorajszego działania sony a mianowicie na PSN mogę sie zalogować ale juz grać online nie mogę gdyż wyskakuje mi ze zerwało połączanie z graczem.Proszę o pomoc ten problem występuję w każdej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ELO mam mam do was pytanko, Powiedzmy ze mam profil A i chce na nim nowe konto PSN lecz gdy wpisuje nowe dane(gotowego już kąta) mam błąd czy taka zmiana jest w ogóle możliwa czy muszę nowy profil zakładać . Z góry THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W komputerze do internetu jestem podłączony przez modem ZTE Combo (przez ADLS i Ethernet). Posiadam też router Linksys, przez który chciałbym PS3 do internetu. Tak więc chciałbym poprosić o jakis mały "tutorial" w tej sprawie.

Z góry dzieki,

LiGhT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc.

Mój bezprzewodowy 'internet' (dry.gif) i jego przesył nie daje rady by pograć online na ps3. ( demo killzone 2 ma sciągać się ponad 2 godz. a to zaledwie 1200 mbdry.gif ) czy istnieje może urządzenie które zwiększa przesył czy coś (do ps3)???mellow.gif albo jak sobie z tym poradzić?

ps. przewodowe odpada. ponieważ router znajduje się daleko w innym pomieszczeniu. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, poniewaz chcialem jak najbardziej optymalnie zkonfigorowac swoj router mam pytanie dotyczace PSN, mianowicie czy grajac online lacze sie bezposrednio na serwer danej gry(np server EASPORTS) i rownoczesnie na serwer PSN czy jedynie lacze sie na PSN i z tamtad jestem przekierowywany na inne serwery? no i najwazniejsze- jakich portow uzywa PSN ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc.

Mój bezprzewodowy 'internet' (dry.gif) i jego przesył nie daje rady by pograć online na ps3. ( demo killzone 2 ma sciągać się ponad 2 godz. a to zaledwie 1200 mbdry.gif ) czy istnieje może urządzenie które zwiększa przesył czy coś (do ps3)???mellow.gif albo jak sobie z tym poradzić?

ps. przewodowe odpada. ponieważ router znajduje się daleko w innym pomieszczeniu. :/

histeryzujesz.... no chyba, że masz totalnie upl i ping do 4 liter...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Moj problem polega na tym:

Kilka razy udalo mi sie go skonfigurowac ze net smigal, przyszla dziewczyna, podlaczylismy jej kompa przez ten sam kabel, skonfigurowalismy jej kompa zeby ona miala net. Podlaczam kabel do psa, konfiguruje tak jak bylo wczesniej i NIC.

Kombinowlaem na rozne sposoby,z zapora, bez zapory, sam wpisywalem IP, automatycznie, NIC nie pomaga, a co gorsza to teraz jak tak sie bawilem to w PSie ustawilem przy konfigurowaniu rozne liczby przy DNS'ie, routerze itp. i nie moge powrocic do tych "0" bo pisze ze jest nieprawidlowa cyfra czy cos.

Przy robieniu testu polaczenia ma problem z uzyskaniem IP. Niezaleznie czy sam go wpisze czy bedzie na auto. Jak pobawilem sie tymi DNS'a,mi to IP bylo ok, ale "połączenia internetowe" juz byl problem z DNS'em.

Jak mozna sie pozbyc tych cyfer co ja wpisywalem w DNS'ie, routerze itp. Zeby znow byly same zera - chodiz mi ze to jest w konsoli.

Licze na pomoc,

Pozdrawiam Drusss.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

histeryzujesz.... no chyba, że masz totalnie upl i ping do 4 liter...

Może sie pospieszyłem z ubolewaniem nad netem. Bo dziś odpaliłem nfs:hp i bez problemu wszystko. nawet uncharted jak załadowało bez problemu dało się grać happy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od kilku dni wyrzuca mnie z sieci... tzn po dosłownie kilku minutach wypisuje mnie z ps network i wyskakuje problem code 8002AD23.

Sprawdziłem na pyajniku problem codes i ten własnie pokazany jest jako UNKNOWN... tak więc za dużo mi to nie mówi...

Czy ktokolwiek inny ma albo miał ten sam problem? Tak się zaczęło dziać od czasu jak tylko wyszedł Black Ops... ale nie wiem czy to ma

jakikolwiek związek.

Do tego czasem się zdarzało że konsola się po prostu zawieszała i musiałem ręcznie ją restartować bo na przycisk PS na padzie nie reagowała...

Nie powienien być to router z racji tego że raz jest prawie nowy (D-Link DIR-615) a poza tym jak mnie wyrzuca z sieci to na lapku nadal wireless działa.

Wcześniej miałem podłączone kablem i teraz przełączyłem na wireless ale nie ma różnicy... jak się wiesza tak się wiesza...

nie wiem czy iść z tym na serwis czy to jest jakiś problem z PS network...

A propos znowu właśnie mnie wywaliło i łączyło mnie ponad minutę...

Pozdrawiam

Virus(Danger)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zamiar wziąć sobie internet Neostrady 2mb z modemem combo zte lub livebox co lepsze na wifi do ps3?

Jesli wezmę combo zte to będę musiał tak podpiąć http://img132.imageshack.us/img132/3584/neoh.png? Czyli pod usb tak?

A podobno net pod usb jest cienki czyli zostaje mi tylko livebox tak?

Czy warto go brać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam neta w kompie - kablówkę z jednej małej firmy komputerowej w moim mieście, połączone switchem (razem z 2 innymi komputerami) i chciałbym wpisać identyczne IP jakie mam w kompie do mojej peestrójki i podłączyć kabel do PS3 - net wtedy jest na konsoli i wszystko hula aż miło, lecz gdy już wyciągnę kabel od PS3 to wtedy w kompie się coś chrzani, i muszę resetować całe urządzonko od neta - wtedy net w PC powraca, w chwili gdy w kompie nie ma neta, klikam polecenia "Napraw" to wywala błąd DNS jakiś.

Czy ktoś wie jak to skonfigurować, żeby działało ? Kiedyś miałem starszą konsolę z dyskiem 80 GB i jak konsola była włączona - tam był net, po wyłączeniu konsoli - włączeniu kompa - net był na kompie. Teraz mam tą nową wersję (dysk 320 GB) i taki właśnie oto problem. Za pomoc wysyłam pocztą browara pod wskazany adres wink.gif

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od kilku dni mam problem z internetem na ps3 mianowicie wywala mi blad DNS.

komputer chodzi dobrze, jak testuje polaczenie to zatrzymuje sie w momencie laczenia z psn i wywala niepowodzenie reszta jest OK. co to moze być ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zamiar wziąć sobie internet Neostrady 2mb z modemem combo zte lub livebox co lepsze na wifi do ps3?

Jesli wezmę combo zte to będę musiał tak podpiąć http://img132.images.../3584/neoh.png? Czyli pod usb tak?

A podobno net pod usb jest cienki czyli zostaje mi tylko livebox tak?

Czy warto go brać?

hmm co tu mogę powiedzieć ... nie bierz neo ? : >

na USB podłącza się komputer tylko do konfiguracji chyba tak neta nie uzyskasz ...

podpinasz kabel od neo do modemu z modemu do routera i już od routera lecisz na kompa i PS3

Proszę o pomoc.

Mój bezprzewodowy 'internet' (dry.gif) i jego przesył nie daje rady by pograć online na ps3. ( demo killzone 2 ma sciągać się ponad 2 godz. a to zaledwie 1200 mbdry.gif ) czy istnieje może urządzenie które zwiększa przesył czy coś (do ps3)???mellow.gif albo jak sobie z tym poradzić?

ps. przewodowe odpada. ponieważ router znajduje się daleko w innym pomieszczeniu. :/

blacha ! blacha ! i jeszcze trochę blachy ... trochę Kasi i będzie ciasto ; ]

postaw blachę do pieczenia za routerem (dla kumpla wzrasta o 30% moc sygnału)

używaj póki mój kumpel tego nie opatentuje ...

Witam,

mam neta w kompie - kablówkę z jednej małej firmy komputerowej w moim mieście, połączone switchem (razem z 2 innymi komputerami) i chciałbym wpisać identyczne IP jakie mam w kompie do mojej peestrójki i podłączyć kabel do PS3 - net wtedy jest na konsoli i wszystko hula aż miło, lecz gdy już wyciągnę kabel od PS3 to wtedy w kompie się coś chrzani, i muszę resetować całe urządzonko od neta - wtedy net w PC powraca, w chwili gdy w kompie nie ma neta, klikam polecenia "Napraw" to wywala błąd DNS jakiś.

Czy ktoś wie jak to skonfigurować, żeby działało ? Kiedyś miałem starszą konsolę z dyskiem 80 GB i jak konsola była włączona - tam był net, po wyłączeniu konsoli - włączeniu kompa - net był na kompie. Teraz mam tą nową wersję (dysk 320 GB) i taki właśnie oto problem. Za pomoc wysyłam pocztą browara pod wskazany adres wink.gif

Pozdrawiam.

czemu na te same IP ? podepnij na IP wyższe o 1 lub 100 czy ile chcesz byle inne

wywala błąd bo od routera przy przełączaniu jeszcze się PS3/PC nie odłączały (odświeża zapewne co jakiś czas) i druga maszyna chce się połączyć na te IP raz jeszcze - a te IP jest dalej połączone

Edytowane przez Usnitax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zamiar wziąć sobie internet Neostrady 2mb z modemem combo zte lub livebox co lepsze na wifi do ps3?

Jesli wezmę combo zte to będę musiał tak podpiąć http://img132.imageshack.us/img132/3584/neoh.png? Czyli pod usb tak?

A podobno net pod usb jest cienki czyli zostaje mi tylko livebox tak?

Czy warto go brać?

Nie wiem czym kierował się Usnitax pisząc "nie bierz neo" ale wypowiem się jako użytkownik tej usługi. Mam 1Mb i absolutnie żadnych problemów z netem w Ps3; nie zrywa mi łącza, nie mam lagów (pomijając gry gdzie serwery są kiepskie i lagi występują u wszystkich), Ps3 łączy się automatycznie z PsNetwork i często 2-3 sekundy po włączeniu jestem już on-line. Gdybym mógł to już dawno zwiększyłbym prędkość na 2Mb lub więcej (z uwagi na download i ściąganie dem z PsStore), to jednak w moim przypadku nie wchodzi w grę z uwagi na warunki techniczne (mieszkam za daleko od centrali 1Mb to max co mogę mieć)

Co do samych modemów: nie polecam ani jednego ani drugiego. W ofercie TPSA masz do Neo również możliwość zakupu routera WI-FI ZTE, to ustrojstwo ma 4 portowy switch do podłączenia po kablu i wbudowane Wi-Fi z antenką zewnętrzną. Taki router rozwiązuje wszystkie problemy, po pierwsze komp nie musi "chodzić" abyś miał neta w Ps3, po drugie masz możliwość podpięcia innych urządzeń które może z czasem pojawią się w domu. POLECAM !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu na te same IP ? podepnij na IP wyższe o 1 lub 100 czy ile chcesz byle inne

wywala błąd bo od routera przy przełączaniu jeszcze się PS3/PC nie odłączały (odświeża zapewne co jakiś czas) i druga maszyna chce się połączyć na te IP raz jeszcze - a te IP jest dalej połączone

Szperając wczoraj w necie, coś podobnego wyczytałem, lecz jak podałem IP o jeden wyższe / niższe to neta w konsoli automatycznie nie ma (przy tym testowaniu) ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×