Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż mam problem chciałbym podłączyc swoje ps3 do netu mam neta z Vectry(kablówka) modem Scientific atlanta 2100 i nie wiem czy ten router byłby dobry do tego aby podłaczyć moje ps3

Tp-Link TL-WR340G.Będe wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam AirPort Express i dzieli mi ono łącze na Maka oraz PS3. W PS3 mam internet normalnie loguję się w PSN Typ NAT 2 ale UPnP jest niedostępne. Niestety nie wiem jak je włączyć. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że pytań jest milion, a żadnej odpowiedzi. nasze konsole są trudne w połączeniu z netem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To odpowiedź przynajmniej na jedno pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam AirPort Express i dzieli mi ono łącze na Maka oraz PS3. W PS3 mam internet normalnie loguję się w PSN Typ NAT 2 ale UPnP jest niedostępne. Niestety nie wiem jak je włączyć. Proszę o pomoc.

ale po ci UPnP? czy cos nie tak dziala?

ps. nie wszystkie routery maja taka funkcje

Witam otóż mam problem chciałbym podłączyc swoje ps3 do netu mam neta z Vectry(kablówka) modem Scientific atlanta 2100 i nie wiem czy ten router byłby dobry do tego aby podłaczyć moje ps3

Tp-Link TL-WR340G.Będe wdzięczny za pomoc.

ten router ktory podales wydaje sie ok. wiec wszystko powinno normalnie dzialac

mam taki problem, mój lapek jest podłączony do internetu przez wifi, Ps3 mam podlączone do lapka przez kabel enternet

w tym problem, ze nie chce mi sie przez ten sposob Ps3 połączyć z netem, ale multimedia z kompa widzi bez problemu

da sie jakos to zrobic?

udostepniles polaczenie internetowe w windowsie?

skoro laptop laczy sie bezprzewodowo to dlaczego konsola tak nie moze sie laczyc z internetem???

Witam. Chciałem przegrać slajd zdjęć, łącze się z komputerem, przegrywam Total Commanderem lecz po 10 minutach połączenie zostaje zerwane. Używam programu na ps3 który umożliwia przesył poprzed FTP

a media serverem probowales kopiowac ?

Witam

Mam problem posiadam Router Wi Fi Digitus a dokładnie ten model http://www.digitus.i...l-en/185147.pdf Moim providerem internetu jest UPC. Ustawiłem wszystko na auto jedyne co zrobiłem w Routerze to ustawiłem hasło na połączenie Wi Fi z konsolą wszystko działa komp z routera jest podłączony kablem wszystko działa ale w pewnym momencie po jakiś 30 min wywala mnie z PSN z błędem 8002AD23 i muszę się znowu logować/ O co chodzi z tym może ktoś wie i będzie chętny do pomocy lub doradzeniu czegoś mam instrukcje tylko tą po angielsku.

http://www.ps3site.pl/forum/topic/27134-blad-8002ad23-pomocy/

Mój problem jest dość dziwny, otóż prawie wszystko działa doskonale: pobieranie aktualizacji, dem z pss, przeglądanie stron...

Problem zaczyna się, gdy chcę pobrać coś przez playstation plus... pobieranie trwa wieki. Motyw (!!!), który zajmował niecałe 2MB ściągało mi ponad godzinę, gdzie np. ściąganie dema NFS Hot Pursuit trwało 2 godziny przy 1000x większej objętości. W strukturze sieci nic nie zmieniałem. Wyłączanie konsoli i routera nawet na noc nic nie dało. Nie ważne czy po WiFi czy po kablu czy z automatycznymi ustawieniami czy ręczne ustawienie IP prędkość pobierania z p+ jest tragiczna. Ma ktoś jakiś pomysł?

moze serwery p+ sa obciazone i przez to muli wszystko

To odpowiedź przynajmniej na jedno pytanie.

napisalem co wiedzialem, moze jakis porządek bedzie teraz :)

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale po ci UPnP? czy cos nie tak dziala?

ps. nie wszystkie routery maja taka funkcje

Chodzi o to że nie moge grać online w gry. PSN działa wszystko poprawnie. Typ Nat mam 2. UPnP niedos†epny i myślałem że tutaj jest problem. Jeżeli mówisz że UPnP nie jest potrzebny do gry online to jaka jest przyczyna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem router Linksys E2000. Router się normalnie konfiguruje ale jak włączam program do manualnej konfiguracji to niestety wyświetla się błąd i Program nieoczekiwanie zakończył swoją pracę. Klikam uruchom ponownie i to samo. Pracuję na komputerze Mac, a router jest przystosowany do tego systemu. Nie wiem co jest grane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z grą przez multiplayera, ciągle mnie wyrzuca (3-10 minut). Dema ściągają się normalnie, przeglądarka również działa

Opowiem po kolei.

Mam internet radiowy i router TECHNICLAN WAR-54g V2

Sprzęty mam połączone kablem pc i ps3

router działa w trybie Wireless ISP (zdjecie)

clipboard02fq.th.jpg

PS3 ustawienia sieci mam ustawione ręcznie (zdjęcie)

20101111.th.jpg

porty potrzebne do gry u admina mam otwarte i przekierowane na mojego routera

z routera mam również przekierowane na ps3(zdjęcie)

1.bez komentarza porty do gry

2.z komentarzem są to porty z FAQ http://www.ps3site.p...aq-router-i-ps3

clipboard02dg.th.jpg

Mam również wpisane ps3 do strefy DMZ (zdjęcie)

clipboard03zs.th.jpg

I pytanie gdzie muszę przypisać statyczne ip dla ps3 bo chyba mi tego brakuje by wszystko funkcjonowało poprawnie .

W zakładce "Wan: mam ustawione na DHCP i jest tam opcja static ip to tam trzeba ustawić statyczne ip?? Jeśli tak to co mam tam wpisać(zdjęcie)

clipboard05tz.th.jpg zakładka DHCP

clipboard07i.th.jpg zakładka STATIC IP

Proszę o szybką pomoc jest wolny dzień od pracy a grać się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zapaleńców PS3 :) jestemk nowym użytkownikiem i potrzebuję pomocy byłbym wdzięczny jeśli ktoś mógłby mi pomoc całego tematu nie przeglądałem bo wiem że połączenie z internetem zależy od dostawcy internetu routera itd itp a więc tak

Mam PS3 od 3 miesiecy i nie moge do tej pory polaczyc sie z internetem powoli mnie to juz denerwuje :/ a sam niestety nie umiem sobie pomoc.

Internet mam z kablówki MULTIMEDIA modem Motorolla , kupiłem Router D-LINK w całym domu wszystko łączy sie bez problemu gdy próbiowałem połączyc przez Wifi z Ps3 sieć mi wykrywało itd wpisywałem hasło do routera i na tym koniec nie mogło sie polaczyc a haslo wpisywalem dobre wiec postanowilem sprobowac przez kabel ale tu tez lipa probowalem sie polaczyc tak jak znalazlem w jakims poradniku czyli podlaczylem kabel ethernet bezpośrednio modem z konbsolą i też nic nie wykrywa nie mam pojecia o co chodzi a nie znam sie za bardzo na tym wszystkim najbardziej chcialbym sie polaczyc przez wifi gdyz konsole mam w innym miejscu niz modem może ktoś byłby w stanie mi pomoc bylbym bardzo wdzieczny za pomoc dzięki za poświęcony czas pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie.

Musisz wejść na stronę swojego routera (są to przeważnie jakieś cyfry - np. 193.33.21), wpisujesz to do przeglądarki i odblokowujesz takie zabezpieczenia wysyłania sygnału. Już nie pamiętam jak to po angielsku jest itd ale wiem, że trzeba to odblokować

Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem jak kazałeś. Połączyłem się lecz niestety neta dalej nie ma. Wpisałem adres IP jaki mam bramki itd. oraz zmieniłem MAC adres na ten z którego aktualnie korzystam. Niestety neta nadal nie ma.

Zrobiłem screen z moimi ustawieniami.

zrzutekranu20101111godzf.png

Zauważyłem jeden problem z routerem. Pośrodku routera jest przycisk tkai z 2 strzałeczki coś jakby odśwież. Jeżeli konfiguruję router poprzez program dołączony na płycie to lampka nad tym przyciskiem się swieci cały czas na niebiesko. Niestety jeżeli chcę wejść przez strone www do ustawien routera wpisujac admin,admin to nie mogę sie zalogować. Przeczytałem że w tedy muszę wpisać hasło które się generuje w trakcie tej automatycznej konfiguracji. Niestety nigdzie hasło się nie wyświetla i wydaje mi się że zobaczę go dopiero w tedy jak wejdę w ustawienia poprzez program który nie chce mi się odpalić na Maku bo wyskakuje błąd. Natomiast jak nie konfiguruję routera poprzez program tylko od razu wchodzę przez przeglądarkę to normalnie działa hasło i login admin,admin. W tedy lampka się nie świeci :/ tak więc wydaje mi się że to jest przyczyną tego że nie mam netu. Klikam ten przycisk ze strzałkami lampka zaczyna migać i nic się nie dzieje. Nie chce się zaświecić na stałe.

Edytowane przez brima

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie.

Musisz wejść na stronę swojego routera (są to przeważnie jakieś cyfry - np. 193.33.21), wpisujesz to do przeglądarki i odblokowujesz takie zabezpieczenia wysyłania sygnału. Już nie pamiętam jak to po angielsku jest itd ale wiem, że trzeba to odblokować

Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Byłbym wdzięczny jeśli znalazłbyś jak to było po angielsku i co dokładnie trzeba tam odznaczyć bo nie moge sam do tego dojść pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, kupiłem sobie PS3 i mam problem, kiedy chcę podłączyć sie do sieci wyskakuje mi błąd: 80710A06 The connection to the server timed out. Moglibyście mi pomóc? Mam neta aster a psesa podłączam przez modem od kompa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dopadł mnie problem związany z gra przez sieć, a dokładnie w Black Ops. Jest to mój pierwszy Cod na konsole, także nigdy wcześniej nie spotkałem się z podziałem na NAT Otwarty , a ograniczony. Wszystko wydaje się jasne gdyby nie w ustawieniach sieciowych konsoli nie figurował numerek NAT 2 co świadczy,że porty powinny śmigać bez problemów. Jednak mimo to w ustawieniach gry wyśwtielta mi się NAT Ograniczony co nie pozwala mi na wspólną grę ze znajomymi i powoduje lagi w rozgrywce przez sieć.

Sprawdziłem na stonie www.portforward.com porty jakie należy przeforsować dla Black Ops na PS3 wybierając najpierw model routeru. Sprawdziłem IP konsoli , po czym dodałem każdy z portów zgodnie z instrukcją. Nie zadziałało, załączyłem IP konsoli w DMZ i również nie przyniosło to skutków.

Na koniec od nowa podłączyłem konosle wzorując się na tym poradniku , żadnych zmian.

Nie mam pojęcia w czym popełniam błąd :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy jak już po raz pierwszy wpisałem ID do konta PSN to czy jest jakieś wyjście żeby je zmienić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy jak już po raz pierwszy wpisałem ID do konta PSN to czy jest jakieś wyjście żeby je zmienić?

Nie , jedynym rozwiązanem jest założenie ponownie konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie.

Posiadam router Tp linka tl-wr543g bez podłączonej antenki. Do tej pory korzystałem jedynie z internetu w kompie przez kabel. Chciał bym teraz mieć też neta w PS3 tyle że musi być on bezprzewodowy ponieważ nie mam możliwości doprowadzenia kabla do pokoju z plejem. Czy do poprawnego działania wifi w routerze jest potrzebna ta antena? Bo w miejscu w którym powinna ona być mam podłączony jakiś inny kabel. I proszę pisać łopatologicznie bo jestem niedoświadczony w tych sprawach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez antenty lub z jakims kabelkiem zasieg wifi bedzie slaby i bedziesz mial problemy z polaczenie. w sklepach komputerowych kupisz antenke

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

jestem nowy,dzisiaj nabywam konsolę i dołączę do Waszego grona co mnie bardzo cieszy

stary ze mnie pc-towiec i w ogóle nie znam się na ps3

mam pytanie odnośnie wi-fi i dźwieku

mam router tp-linka ,moje połączenie jest na kablu a laptop drugiej osoby na wi-fi

czy nie ma różnicy jeśli dołączę ps3 do wi-fi czy lepiej żeby było na kablu?

bo troche czytałem dzisiaj i są posty o zrywaniu łącza na wi-fi czy też zawiech gier(mam zamiar grać gry na płytkach nie on-line więc nie wiem czy to mnie dotyczy)

drugie dźwięk-mogę głośniki od kompa podłączyć bezpośrednio czy jakieś przejściówki?

nie denerwujcie się jeśli moje pytania są banalne ale dzisiaj odbieram sprzęt i potrzebuję wskazówek :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem z Playstation Network. Bardzo często zdarza się, że bez powodu wywala mnie z PSN, niekiedy jest to po dłuższym czasie, a wielokrotnie parę minu po odpaleniu konsoli i zalogowaniu się do usługi, a potem żeby się połączyć muszę poczekać jakiś czas, który czasami sięga nawet kilkunastu minut co jest strasznie irytujące. Dostęp do internetu mam poprzez 1mb/s Neostradę. . Do połączenia konsoli i 2óch komputerów używam routera TP Link W8901G i kart WiFi. Nie mam żadnych problemów z internetem na komputerach. Sam problem dotyczy tylko bycia zalogowanym na psn, bo dajmy na to pobieram jakieś demko na dysk konsoli i mnie rozłączy z psn to pobieranie trwa dalej a więc internet działa. Nie mam bladego pojęcia jak mam tenm problem rozwiązać bo jestem człowiekiem z duża ilością lat na karku i jestem zielony jeżeli chodzi o zasady działania sieci i zasadami żarzącymi nią. Słyszałem coś o odblokowywaniu portów, niestety nie mam pojęcia jak to zrobić czy coś to da. Przed neostradą miałem internet wraz z kablówka ASTER i tam nie było żadnych tego typów problemów. Czy ktoś wie lub miał już taki przypadek ? Czy to wina tej "zaj...." Neostrady ? (kończy się umowa i wywalam to badziewie bo to tragedia nie internet a ich pomoc techniczna woła o pomstwę do nieba. Za każdym razem jak dzwonię po coś na infolinie w sprawie pomocy czy zgłoszenia awarii to miła Pani po drugiej stronie próbuje mi wmówić, że wina jest na pewno po mojej stronie...)

Być może podobny problem był tu gdzieś opisany ale bądźmy szczerzy, czytać i wertować ponad 100 stron tematu nie jest przyjemne i po kilkunastu stronach człowiek ma dość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest wina Neostrady, osobiście używam identycznej konfiguracji. Mam neo 1Mb i router Tp-linka. Miałem takie same problemy od momentu zakupienia konsoli. Niestety wi-fi w ps3 nie jest zbyt górnolotne :confused: Zrywało mi połączenie z PSN, miewałem straszne lagi w grach, a mimo to ściąganie plików z PSN odbywało się bez zarzutu, wskaźnik sygnału wi-fi w ustawieniach pokazywał ponad 80% :angry: . Podłączyłem konsolę z routerem przy pomocy kabla i problem się rozwiązał. Być może jest szansa na poprawne skonfigurowanie tego na wi-fi, ja jednak miałem możliwość podłączenia kablem i z tego skorzystałem ... sugeruję Ci na próbę spięcie ethernetem i sprawdzenie czy połączenie będzie stabilne. Jeśli Tak to przynajmniej będziesz wiedział gdzie szukać problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trzeba polecieć kupić kabel i sprawdzić jak to wszystko będzie śmigać, mam nadzieje, że problem się rozwiąże. Dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,odrazu pisze że niechce komentarzy typu "to już było poszukaj na forum albo google",bo szukałem ale nie pomogło nic.

Neta mam podłączonego przez kabel ethernet z modemu prosto do ps3 (tylko to mi działało :P) ,przez kilka miesięcy wszystko działało ładnie i nagle zaczą się problem..niemoge się połączyć pisze ,że nie znalazło ip,a najciekawsze jest to że czasami połączy na ok.10 min i pózniej znowu to samo , próbowałem wszystkiego,zmieniałem ip,dns i inne pierdolniki . Co zrobić żeby wszystko było jak wcześniej? niby jest dobrze a jednak jest źle..

z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z lagami w BF BC 2 i rozłączaniami z gry fifa 11. Dziś wieczorem zrobiłem testy z pingowaniem na 3 różnych serwisach.Proszę o przeanalizowanie tych scrennów.Jedyne co mi sie rzuca w oczy to "upłynął limit czasu żądania" z tego co widzę to występuję on w różnych odstępach.Mam pytanie czy ma to w pływ na te problemy które posiadam ?Proszę o pomoc gdyż już walczę ponad 1,5 miesiąca o konfortową gre ;/

Oto linki:

ping3k.th.jpg

ping2o.th.jpg

ping1o.th.jpg

Edytowane przez msc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×