Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Padł mi router linksys WRT54 , z którym wcześniej nie miałem żadnych problemów. Czy wiecie może jak współpracuje z ps3 linksys WRT120N ?

Dzięki z góry za info .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

To mój pierwszy post na tym forum :happy: W sobotę stałem się szczęśliwym posiadaczem konsoli PS3 Slim 320 GB. Mam problem z internetem. Posiadam modem i internet z firmy UPC. Kiedy przełączam kabelek ethernet z kompa do konsoli i robię test połączenia, konsola pokazuje, że nie może wykryć adresu IP, albo czas wyszukiwania jest za długi. Chciałbym poznać tego powód i co zrobić, żebym mógł odpalić internet. Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co mam zrobić? Muszę dzwonić do serwisu UPC czy mogę sam jakoś to ustawić w komputerze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAC a sam nie zmienisz ;) - pozostaje tylko dzwonienie i proszenie o dodanie MAC'a (gorzej jak zastąpią mac z kompa z tym z PS3 - wtedy nie będziesz miał neta na kompie )

Najwygodniejsze byłoby kupno routera z AP, WAN podpinasz pod router, router pod kompa, PS3 łączysz przez WiFi (kabel mniej...)

W routerze klonujesz MAC adress z sieciówki komputera i wszystko działa bez najmniejszych problemów (ja tak zrobiłem z moim providerem który uporczywie nie zgadzał się na rozdzielenie łącza pomiędzy PS3 i PC)

@wyżej mam linksysa WR340FD i śmiga bez problemów, więc wydaje mi się że z całą rodzinką WR;ek nie będzie problemów ;)

Edytowane przez Kabuki-Yo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odpowiedzi. Chyba jednak poproszę o ustawienie dodatkowego adresu MAC w UPC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam ps3 od dwóch dni, i mam pytanie,

czy jest opcja ściągnąć pełne wersje gier za free z witryny playstation store ? Bo demka udało mi sie pobrać poprzez dział z demami, a jesli chodzi o orginały to znalazłem tylko odpłatnie.

Pytam bo słyszałem że jest taka możliwość tylko nie wiem jak to zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie rzeczy to tylko w Erze :P

a może frytki do tego?

czego ty oczekujesz? zeby za darmo platne gry sciagac?

ps. w sumie jak beda za darmo to nie bedzie mozna mowic ze sa platne......

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ;]

tak pytam bo ktos mi wspomniał o tym ;D

chodziło mi o takie starsze gry, te co np wyszly zaraz po premierze konsoli i dzisiaj nie uchodza juz za najnowsze :)

miałem na myśli że część jest za free, kilka ;] a nie wszystkie gry :)

Edytowane przez cyganszalony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ;]

tak pytam bo ktos mi wspomniał o tym ;D

chodziło mi o takie starsze gry, te co np wyszly zaraz po premierze konsoli i dzisiaj nie uchodza juz za najnowsze :)

miałem na myśli że część jest za free, kilka ;] a nie wszystkie gry :)

Chyba, że masz wykupionego "plus'a" .....ale to też trudno mówić o grach za free.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ma takie pytanie mam ps3 podłączona kable ethernet razem z laptopem przez switch i raz mam na ps3 dobre połączenie przez ten kabel a raz nie cz zakup rutera pomoże mi ustabilizowac połączenie z internetem tak aby wartość połaczenia nie spadała co chwila kiedys było dobrze a teraz znów sa skoki w teście na ps3 raz wykrywa tak a raz inaczej gdy miłem konsole połączoną z ruterem sasiada w tej samej sieci wszystko było git. cz warto kupowac ruter do mojej ps3??? i jaki?? proszę o pomoc:)psbutton.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z konfiguracją internetu w PS3. Otóż, biorąc opcję automatyczną wogóle nie pobiera adresu IP. Wpisując adres ręcznie przy teście połączenia ukazuje się błąd DNS.

Dziwne, bo taki sam adres mam zarówno na laptopie, kompie, telewizorze i innych konsolach.

Adres IP: 192.168.1.4

Maska: 255.255.255.248

Brama: 192.168.1.1

DNS: 192.168.1.1

MTU:1490

Proxy: nie

UPnP: tak(zresztą i tak nie mam obsługi tego włączonej w routerze)

Łącze się oczywiście przez WLAN.

Z góry dzięki i proszę o jak najszybszą pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki problem: mam internet z kablówki (INEA), modem motorola i teraz mając jeszcze do wykorzystania tylko laptopa i kabel enthernet chciałbym mieć internet na ps3. Wiem, że najlepiej jest mieć router i go mam, ale na święta zjechałem do domu i nie chciało mi się go brać. Przy bezpośrednim połączeniu modem-ps3 za pomocą kabla enthernet internet nie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem, mój lapek jest podłączony do internetu przez wifi, Ps3 mam podlączone do lapka przez kabel enternet

w tym problem, ze nie chce mi sie przez ten sposob Ps3 połączyć z netem, ale multimedia z kompa widzi bez problemu

da sie jakos to zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem z" ps3 oprogramowania 1.04 nie chce się zainstalować?" jak wciskam Ok to mi sie ciemny ekran pokazuje i nic nie moge zrobic tylko musze wylaczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem przegrać slajd zdjęć, łącze się z komputerem, przegrywam Total Commanderem lecz po 10 minutach połączenie zostaje zerwane. Używam programu na ps3 który umożliwia przesył poprzed FTP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam piszę temat 3 raz ponieważ nie wyświetliło nigdzie moich poprzednich.Mam problem otóż grając na kosoli przez internet głos zaczął wyłączać się i się włączać aż się wyłączył.Zresetowałem konsolę i znów to samo.Pomocy! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem posiadam Router Wi Fi Digitus a dokładnie ten model http://www.digitus.info/digitus-data/handbuecher/support-manual-en/185147.pdf Moim providerem internetu jest UPC. Ustawiłem wszystko na auto jedyne co zrobiłem w Routerze to ustawiłem hasło na połączenie Wi Fi z konsolą wszystko działa komp z routera jest podłączony kablem wszystko działa ale w pewnym momencie po jakiś 30 min wywala mnie z PSN z błędem 8002AD23 i muszę się znowu logować/ O co chodzi z tym może ktoś wie i będzie chętny do pomocy lub doradzeniu czegoś mam instrukcje tylko tą po angielsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Otóż mam taki problem .Podłączam kabel Ethernet do konsoli i wchodzę kolejno w ustawienia - ustawienie sieci - ustawienia połączania z internetem i przewodowe zrobilem przez pierwszą opcję czyli łatwą nie wykryło mi internetu porostu test nie powiódł się . Następnie zrobiłem przez niestandardowe i na końcu też się nie powiodło . Proszę o pomoc i wskazanie co robię źle .

Mam dysk 320gb i internet 2 mb modem

Dziękuje za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

Mam dysk 320gb i internet 2 mb modem

Dziękuje za pomoc :)

fantastycznie, masz dysk 320 gb łał i internet....

opisz ten internet? UPC, TPSA, DIALOG itp?

kabel podlaczasz od modemu czy komputera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam internet z Vectry i kabel podłaczam do modemu

powiedziałem ze dysk taki i taki nie dlatego ze sie chciałem wychwalic tylko dlatego ze gdzies pisało ze to jest potrzebne ja jestem w tym zielony wiec, dlatego tak powiedziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Ubuntu wykrywa mi polaczenie z ps3 ale juz w samym ps3 nie moge sie polaczyc z internetem mam takie dwa pytania: 1) kiedys kombinowałem z DNS'ami, ip , ip routerem (mimo ze routera nie mam w domu :) )

wszystko to wpisywałem jak byłem na Windowsie i moze przez to mi nie działa, ale teraz nie wiem jak skasowac wszystko co tam recznie powpisywałem. 2) Po mimo wpisania poprawnego ip przy tescie polaczenie wykrywa ip ale nie moze sie polaczyc jest jakis błąd DNS czy ktos z was wie o co chodzi? Bo ja juz sie pogubilem. Wpisuje różne DNS i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój problem jest dość dziwny, otóż prawie wszystko działa doskonale: pobieranie aktualizacji, dem z pss, przeglądanie stron...

Problem zaczyna się, gdy chcę pobrać coś przez playstation plus... pobieranie trwa wieki. Motyw (!!!), który zajmował niecałe 2MB ściągało mi ponad godzinę, gdzie np. ściąganie dema NFS Hot Pursuit trwało 2 godziny przy 1000x większej objętości. W strukturze sieci nic nie zmieniałem. Wyłączanie konsoli i routera nawet na noc nic nie dało. Nie ważne czy po WiFi czy po kablu czy z automatycznymi ustawieniami czy ręczne ustawienie IP prędkość pobierania z p+ jest tragiczna. Ma ktoś jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Mam bardzo nietypowy, wrecz nadzwyczajny problem ze zmiana NAT 3 na NAT 2. A wiec tak, probowalem manualnej konfiguracji, najpierw konfiguracja w PS3, i jezeli wszystko sie przepisze z routera do konsoli to powinno sie zmienic na Nat 2, a jak to sie uda to potem jest zabawa z ustawieniami w routerze, ale do tego nie doszedlem bo nie moge zmienic z NAT 3 na NAT 2:/ Slyszalem tez zeby dac enable na UPnP, ale w moim routerze jest to odgornie ustawione, tak wogole mam router od d-link(ale raczej od marki routera nic nie zalezy). W moim domu jest serwerownia, ktora rozsyla internet na cala ulice, wiec nie dostaje bezposrednio adresu ip od uslugodawcy, poniewaz jest filtrowany, praktycznie kazdy pokoj ma inny adres. Slyszalem ze musze miec udostepniony adres ip publiczny, lecz raczej nie jest to mozliwe. Wiec jest jakas mozliwosc zmiany z NAT 3 na NAT 2, bo ten problem zaczyna mnie dobijac...:(  Pomocy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×