Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

siema

ma ktoś problem z opóźnieniem w grze online (sezony pojedynków)na ps3?

gdy gram nie działa płynnie, reakcje zawodnikow są opoznione o jakąs sekunde moze pol sekundy.

internet jest ok download 25mb upload 2,5mb

http://www.speedtest.../1639373918.png

http://www.pingtest....lt/52175684.png

proszę o rady

ktoś odpowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś odpowie?

Jeżeli masz problemy tylko w tej grze to jest to pewnie wina hosta/serwera z którym się łączysz, miałem podobny problem w PES 2010, ale niestety już chyba wyłączyli serwery tej gry.

Może ustawiaj się z kumplami na prywatnych meczach, spróbuj na innym koncie itd.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do poprzedników którzy mają problem z wifi w konsoli. Jakiś tydzień/dwa temu pojawił mi się problem z siecią. Gdy wchodzę w wyszukiwanie sieci, sieć nie zostaje znaleziona. Po paru próbach szukania czasem znajduje ale na bardzo słabym sygnale na którym nie da się nic zrobić. Internet mam od UPC wcześniej oczywiście wszystko działało bezproblemowo. Dodam, że mam lapka w domu który nie ma problemów z łączeniem. Próbowałem coś tam ustawiać w ip, adresach ale nic nic nie pomaga. Udało się komuś rozwiązać ten problem? Podejrzewam, że PS3 bądź dostawca internetu mieli jakąś aktualizacje po której przestało działać.

Edytowane przez Zenden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam problem z grą online Od jakiegoś czasu po włączeniu gry np Battlefielda 3 czy Resistance 3 nie mogę grać przez neta. Ustawienia sieci zrobiłem ręcznie, wpisałem adresy ip itd samemu konsola łączy sie przez ethernet z routerem tp link- 8840t internet normalnie działa, ipla, przegladarka ps store no doslownie wszystko, wkładam płytke od bfa odpalam gre, po filmku włączam start wyskakuje ładwanie danych gry czy coś takiego wtedy jeszcze dioda sie świeci włącza sie menu jest proces zapisywanie i po tym trace neta, nie moge znaleźć żadnego serwera dosłownie nic, ale w sklep przez bf3 mogę wejść. Wciskam na padzie przycisk Playstation(ten na środku) przechodzi do menu pleja i momentalnie dioda zaczyna się świecić internet powraca, wracam spowrotem do gry i gaśnie, proszę o pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanie i proszę o klarowne odpowiedzi. POMÓŻCIE!!

U siebie w domu moje PS3 łączy się z internetem za pomocą routera dokładnie za pomocą WIFI, chciałbym od czasu do czasu zabierac je do kumpla i tam także połączyć ją bezprzewodowo. Czy jest to możliwe, by moja konsola mogła na jednym i tym samym koncie łączyć się tu i tu bezprzewodowo z netem?? Czy musiałbym za każdym razem przestawiać ręcznie bądź automatycznie ustawienia sieci w konsoli??

Czy jest coś takiego w ogóle możliwe??

Edytowane przez tookie44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 nie rozumiem mógłbyś to wytłumaczy jak dla laika. Więc wystarczy tylko szybka zmiana na inny router w automatycznym wykrywaniu sieci w PS3?? czy muszę zakładac inne konto czy moge to zrobi na tym samym??

Edytowane przez tookie44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

caly czas na jednym profilu mozesz grac np tookie44. jak idziesz do kolegi to tylko w ustawieniach polaczenia internetowego grzebiesz. konfigurujesz i dalej grasz jako tookie44

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, otóż od kiedy mam liveboxa nie mogę się połączyć z EA Network w FIFA12 i w BF3. Zauważyłem że nie działa UPnP. W liveboxie jest jako włączone, słyszałem że trzeba odblokować jakieś porty w zakładce NAT/PAT. (mój NAT to Typ2). Mógłby mi ktoś powiedzieć jakie to porty? Na www.portforward.com do FIFY nie ma, a może jest jakiś inny sposób? Blokowanie adresów MAC mam wyłączone. POMOCY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, otóż od kiedy mam liveboxa nie mogę się połączyć z EA Network w FIFA12 i w BF3. Zauważyłem że nie działa UPnP. W liveboxie jest jako włączone, słyszałem że trzeba odblokować jakieś porty w zakładce NAT/PAT. (mój NAT to Typ2). Mógłby mi ktoś powiedzieć jakie to porty? Na www.portforward.com do FIFY nie ma, a może jest jakiś inny sposób? Blokowanie adresów MAC mam wyłączone. POMOCY

Nie używaj UPnP w LB'ku...

80 - TCP

443 - TCP

3659 - UDP

6000 - UDP

9570 - UDP

9980 to 9989 - TCP

10000 to 12500 - TCP

42100 to 42199 - TCP

10500 to 12500 - UDP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy na tym forum ponieważ potrzebuje pomocy przy zarejestrowaniu swojej konsoli mam routera i co dalej ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, otóż od kiedy mam liveboxa nie mogę się połączyć z EA Network w FIFA12 i w BF3. Zauważyłem że nie działa UPnP. W liveboxie jest jako włączone, słyszałem że trzeba odblokować jakieś porty w zakładce NAT/PAT. (mój NAT to Typ2). Mógłby mi ktoś powiedzieć jakie to porty? Na www.portforward.com do FIFY nie ma, a może jest jakiś inny sposób? Blokowanie adresów MAC mam wyłączone. POMOCY

Ustawiałeś połączenie z Liveboxem automatycznie czy ręcznie? No i czy łączysz się po kablu czy przez wifi? Gwarantuję Ci, że w przypadku łączenia przez wifi możesz spokojnie ustawić wszystko na "auto" i musi działać. Sam mam Liveboxa i do tego NAT2, wszystko śmiga bez zająknięcia. Niczego w Liveboxie nie musisz odblokowywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy na tym forum ponieważ potrzebuje pomocy przy zarejestrowaniu swojej konsoli mam routera i co dalej ????

No to później wchodzisz w ustawienia sieci, wybierasz że bezprzewodowo.

Jesli masz hasło to wpisujesz hasło, konsolka połączy się z netem, możesz dać test , żeby sprawdzić czy wszystko okej !

I to wszystko, proste jak ruch**** :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie widzę, że nie pierwszy mam problem z routerem netia spot. Nie znajduje mi adresu IP. Od 2 dni mam nowy router i PS3 nie chce się łączyć z netem. Ktoś znalazł rozwiązanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomocy pisac na gg bede wdzieczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po problemie. Zadzwoniłem do Netii wgrali nowe oprogramowanie, restart routera i śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją Vectrę w końcu skonfigurowałem, ale teraz są lepsze jaja. Wi-fi przerywa co kilkanaście sekund, przykładowo ściągam coś, leci powiedzmy 20 mb, stopuje na 15 sek i rusza znowu. To chyba nie jest normalne? Na smartfonie wifi działa normalnie. Odległość modemu od konsoli - metr.

Druga sprawa to transfer - mam 24 mb, od północy 64 mb. Przez wifi wyciągam max 12 więc zmieniłem bezprzewodowe na kabel. O dziwo leci tyle samo - szybciej się nie da? Co może ograniczać transfer? W tym czasie na pc nic nie działa rzecz jasna. Modem to gówniany Thomson TWG870.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją Vectrę w końcu skonfigurowałem, ale teraz są lepsze jaja. Wi-fi przerywa co kilkanaście sekund, przykładowo ściągam coś, leci powiedzmy 20 mb, stopuje na 15 sek i rusza znowu. To chyba nie jest normalne? Na smartfonie wifi działa normalnie. Odległość modemu od konsoli - metr.

Druga sprawa to transfer - mam 24 mb, od północy 64 mb. Przez wifi wyciągam max 12 więc zmieniłem bezprzewodowe na kabel. O dziwo leci tyle samo - szybciej się nie da? Co może ograniczać transfer? W tym czasie na pc nic nie działa rzecz jasna. Modem to gówniany Thomson TWG870.

Przekieruj porty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją Vectrę w końcu skonfigurowałem, ale teraz są lepsze jaja. Wi-fi przerywa co kilkanaście sekund, przykładowo ściągam coś, leci powiedzmy 20 mb, stopuje na 15 sek i rusza znowu. To chyba nie jest normalne? Na smartfonie wifi działa normalnie. Odległość modemu od konsoli - metr.

Druga sprawa to transfer - mam 24 mb, od północy 64 mb. Przez wifi wyciągam max 12 więc zmieniłem bezprzewodowe na kabel. O dziwo leci tyle samo - szybciej się nie da? Co może ograniczać transfer? W tym czasie na pc nic nie działa rzecz jasna. Modem to gówniany Thomson TWG870.

Ja mam TWG850 i neta z UPC i za cholerę nie udało mi się wifi na ps3 ustawić, mam ja przez kabel podpiętą. To że masz niższy transfer może też wynikać z instalacji użytej w bloku/mieszkaniu. W moim obecnym mieszkaniu mam max przepustowość 150Mb/s ale w starym było tylko 25Mb/s..

Edytowane przez Zomos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mogę ustawić połączenia wifi w ps3

moją sieć wyszukuje poprawnie lecz podczas testu wyskakuje komunikat:

"podczas komunikacji z serverem wystąpił błąd.to jest błąd serwera dns.(80710102)

router to siemens sx541

ip.routera to:192.168.1.1

na ruterze jest włączone dhcp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siem.. Mam takie małe pytanko. (tylko nie mówcie żeby szkukać bo przeszukałem wszystko co sie da) Otóż chcem podlączyć ps3 do internetu ale mam modem usb (konkretnie

http://obrazki.elektroda.net/50_1231450068.jpg

) i niezabardzo wiem jak się za to zabrać. Może ktoś miał taki problem i mi doradzi jak to zrobić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka z tego co mi wiadomo do ps3 nie da się podłączyć neta przez usb,musisz zainwestować w router i będze git.:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś miał taki problem i mi doradzi jak to zrobić?

Kupić na alledrogo jakiegoś używanego SpeedStream'a albo router z modemem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam kod 80710102 nie wiem co mam już zrobić próbowałem wiele razy zmieniać ten server DNS i w konsoli wpisuje i nic nadal :/ Na początku nie wyszukiwało mojego IP rozwiązałem ten problem i pojawił sie ten a konsole posiadam od 5 dni :/ proszę o pomoc

gg 24840229

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×