Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam oto taki problem i myślę że nie tylko ja . Kupiłem niedawno ps3 z 5 grami do ściągnięcia z Playstation Store i na razie nie mam zamiaru kupować routera żeby je ściągnąć.

Z tego co się orientuje to ten cały router jest do tego żeby jednocześnie podłączyć kilka komputerów lub innego sprzętu do internetu . Mam na razie zamiar podłączyć te ps3 za pomocą kabla ethernet z jednej strony do modemu kablowego a z drugiej do konsoli w wejście lan . I tu zaczyna się mój problem ponieważ nie mam pojęcia jaki to ma być typ kabla prosty czy skrosowany . Wiem że przy takim połączeniu bede miał internet albo w komputerze albo w konsoli ale na razie to nie problem chce tylko pobrać gry a potem pomysli sie o czymś lepszym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę, że to jednak problem z netem 512kb/s to jednak chyba trochę mało jak na sieć bezprzewodową. Ja mam 3mb neta i mam czasem lagi w Uncharted2.:tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

kilka dni temu zakupiłem PS3, mam problem z podłączeniem do internetu, kablówka UPC.

Czy polecacie router D-linka, jeżeli tak to jaki model?

A może wcale nie muszę go kupować, jakieś inne wyjście?

Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Tak, podłączyć konsolę bezpośrednio do modemu kablowego lub udostępnić połączenie internetowe (bezprzewodowo lub przewodowo) na komputerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak też uczyniłem, tylko nie wiem co mam wpisać w SSDI i WEP key. chyba bez routera się nie obejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co uczyniłeś ?? Podałem ci dwie alternatywy.

Skoro chcesz wpisywać SSID i WEP key znaczy chcesz łączyć się bezprzewodowo. Podajesz te hasła i SSID, które sam założyłeś i jakich używasz przy łączeniu się komputerem z modemem UPC (przy założeniu, że masz wersję bezprzewodową bo chyba dają taką za dopłatą). Być może próbujesz udostępnić połączenie z kompa, ale jasnowidzem nie jestem a ty nie napisałeś, więc nie wiem. W drugim przypadku najlepiej pogooglaj jak udostępniać połączenie lub poczytaj na forum, było wałkowane 1000 razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie jak zrobić żeby ps3 było widoczne dla PC (media server nie widzi ps3)

Sieć jest tak Internet>pc z dwiema kartami>router>ps3

Internet radiówka komp odbiera i udostępnia ps3 tylko właśnie media server nie działa Nat2 UPnp właczony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam małe pytanie powie mi kto w końcu jaki to ma być kabel do podłączenia ps3 z modemem prosty czy skrosowany . Zależy mi na odpowiedzi przed świętami . :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no lagi lagami , ale czego wyskakuje błąd skoro wszystko wydaje sie byc ok, zalicza caly test ale jak dochodzi do sprawdzenia predkosci internetu (co teoretycznie powinno byc formalnoscią skoro zaliczył takie pozycje jak dostep do PSN i internet) wyskakuje błąd 80029020

a co do twojego neta 3mb to sprawdz sobie jaki masz upload bo np w neostradzie jest niby 2mb ale jesli chodzi o upload to jest tylko 256kb/s wiec to jest mniej niz umnie

Edytowane przez krishafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze nie mam neostrady :) bo to żal po prostu mieć takiego neta. Już lepiej mieć Netia. Ja akurat mam internet INEA kablowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam małe pytanie powie mi kto w końcu jaki to ma być kabel do podłączenia ps3 z modemem prosty czy skrosowany . Zależy mi na odpowiedzi przed świętami . :confused:

rj45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze nie mam neostrady :) bo to żal po prostu mieć takiego neta. Już lepiej mieć Netia. Ja akurat mam internet INEA kablowy.

dzizas , nie odbiegajmy od tematu, ta neostrade dałem dla przykładu by pokazac ze predkosc upload jest bardzo niska w stosunku do reklamowanej duzymi literami download, nawet w netii 6mb upload jest tylko 512kb czyli taki jak w moim półmegowym łaczu w obie strony , czyli gry online bedą działały praktycznie tak samo jak umnie.

mnie interesuje czemu wyskakuje mi błąd przy sprawdzaniu predkosci neta skoro wszystko powyzej zalicza (skoro jestem podłączony do PSN tzn ze jakaś predkosc neta posiadam a nie ze FAILED i dupa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wiem ,że ma być taki wtyk ale mi chodziło jaki typ kabla ma być prosty czy krosowany bo z tego co się orientuje to są dwa typy . :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rj45

RJ45 to rodzaj koncowki a nie kabla. FAIL :)

Wydaje mi sie ze kabel prosty powinien dzialac. Poza tym ps3 ma chyba autocrossa wiec powinien dzialac kazdy poprawnie zarobiony kabel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema, mam problem ze sciaganiem ze Store'a. Ostatnio nie moglem sciagnac Fairytale Fights, bo download sie zawieszal, teraz juz po raz drugi mam podobny problem z GT5 Time Trial, staje na 44% i nie chce ruszyc. Probowalem sciagac go kilka razy i zawsze staje w tym samym momencie :/

Edytowane przez oki5g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam ten sam problem gralem wywalilo mnie i to samo blad synchronizacji danych graczy jak utworze nowy profil to wszystko smiga ale mi chodzi o ten stary jak cos wiecie to POMOCY!!! dzieki gg:2596536 DZIEKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam taki problem że gra zwiesza w trakcie włączania czarny ekran i ten sztylet w prawym dolnym rogu sie kręci . Jak usunę patcha i zainstaluje od nowa to gra znowu się raz włączy i wszystko śmiga ale po wyłaczeniu znowu to samo co na początku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey. Mam taki problem. Chcialem ostatnio sie zalogowac na konto w PSN (przez PC) celu wrzucenie trofeow na forum, ale nie moge sie zalogowac na Playstation.com Ogolnie gram sobie bez problemu na czarnulce przez PSN, ale gdy chce sie zalogowac na stronie to przerzuca mnie na inne logowanie "przenieś informacje z mojego starego konta", tam tez probuje wpisywac dane, ale dalej nic, nie moge sie zalogowac. Dodam, ze u gory na pasku widnieje jako zalogowany, ale po kliknieciu w moje konto znow mnie przerzuca do logowania. Jakies pomysly co moze byc nie tak z kontem?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey. Mam taki problem. Chcialem ostatnio sie zalogowac na konto w PSN (przez PC) celu wrzucenie trofeow na forum, ale nie moge sie zalogowac na Playstation.com Ogolnie gram sobie bez problemu na czarnulce przez PSN, ale gdy chce sie zalogowac na stronie to przerzuca mnie na inne logowanie "przenieś informacje z mojego starego konta", tam tez probuje wpisywac dane, ale dalej nic, nie moge sie zalogowac. Dodam, ze u gory na pasku widnieje jako zalogowany, ale po kliknieciu w moje konto znow mnie przerzuca do logowania. Jakies pomysly co moze byc nie tak z kontem?:)

Pomoze ktos?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, sprawa oczywiscie dotyczy połączenia konsoli do neta,mam neo zwykła na modemie sagema, i chce połączyć kablem rj 45 kompa z ps3 ale niewiem jak w tych ustawieniach co należy dokładnie zrobić szukałem troche tutaj ale nie moge znaleźć gdyby ktoś mi mógł pomóc był bym wdzięczny bo sie z godzine juz kalecze i nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę się z wami podzielić najnowszymi wieściami nt. mojego internetu. Właśnie ojciec gadał z Panią z TP i ... do 8 dni będę miał 6MB internet :) Założyli jakąś nową skrzynkę i w końcu jest taka możliwość!! Do zobaczenia na serwerach - w końcu bez LAGÓW. Jak założą to podzielę się wrażeniami, ależ jestem podniecony i zaciekawiony jak to będzie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co do kompa pociągnij od razu z ps3 do modemu tyle ,że będziesz musiał cały czas zmieniać kabel internetowy albo do ps3 albo wlasnie do komputera bo chyba jak grasz na ps3 to internet ci na komputerze nie potrzebny. I tak to jest leprze niż mieć cały czas odpalonego PCta. :smile:

(U mnie działa nie wiem jak u ciebie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×