Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

To łacze ma stałe IP (akurat mnie odpowiada :))

Z tego co wiem to UPC daje zmienne IP. Co prawda na dosc dlugi okres przydziela adres, ale z tego co przyuwazylem to sie zmienia. Co jest denerwujace, zmienia adres IP w zaleznosci od MACa urzadzenia podpietego do modemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tutaj widze, że chyba coś się stało z Twoim łaczem, skoro podłączenie bezpośrednio modemu powoduje bzikowanie neta. Czy komputer podłaczony do modemu również ma problemy czy tylko konsola? Nie masz przypadkiem ograniczeń w ilości urządzeń możliwych do podłączenia do łącza? Zadzwoń może do operatora i poproś o zdalną diagnostykę łącza.

Daj znać czy wciąż masz te problemy.

Nie powinienem miec bo kumpel ma trzy rzeczy podlaczone pod tego samego neta i chodzi bezproblemowo. Problem jest ze sonką chyba, bo tylko z nią mam problemy. Wyżej wspomnialem ze przeglądarka internetowa w ps3 chodzi ale moj problem to niemoznosc podlaczenia sie do ps network.

Edytowane przez yorga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześc mam małe pytanko a nie chce zaśmiecać fora bo było już coś na ten temat i to sporo

mam jakiś router dlink 504g który jest daremny i chce go zmienić bo nieumie nat typ 2 zrobić ale wszystko poprawnie robię

i spycham winę na router i chce zakupić Linksys Wag200g Annex A co o nim sądzicie odblokuje wszystkie porty lub jak dodam do dmz ip ps3?

a jest wogóle możliwy nat typ 2 na neo 512? bo jedni piszę o jakimś ip zew itd

a to wymaga jakiegoś zakupu coś a jedni mi raz radzili ze właśnie neo to ma.:pardon:

sory ale jestem mechanikiem chłopacy:ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem od początku posiadania konsoli, czyli bity rok. Moje połączenie to wireless do routera ( to samo dzieje się kiedy jest kabel) . Przeglądarka działa bez zarzutów oraz multiplayer w grach tez. Problem pojawia się wtedy, kiedy chce się połączyć z konkretnym graczem (czyt. kumplami (i nie tylko)) . Dzieje się tak wszędzie ( lbp , fifa , fight night , gta ). Wychodzi na to , że mam coś w ustawieniach, nie mam pojęcia co , bo się nie znam za bardzo. Połączenie z bezpośrednim graczem po prostu się nie udaje - w fnr typu "this game is no longer availble" - czyli nic z tego wywnioskować nie mogę. w fifie nie mozna wybrać zespołów i po chwili połączenie też zostaje zerwane. Mam nadzieje, że ktoś kto się orientuje lub miał ten problem wcześniej - pomoże : )

Mam taki sam problem, z tym wyjatkiem ze połączenie z internetem mam za pomoca kabla. Wie ktoś jak ten problem rozwiązać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Wiem ze było na forum duzo o tym ale nie chce nowych tematów zakładac i prosze o doradzenie . Mam ps3 i pc połączone kablem ale nie moge słuchac szumu pc wiec chce zakupic router kablowy bo boje sie ze radiowy bedzie zrywał połączenia itd. (do 200zł) i aby był łatwy w konfiguracji . Mam internet 1 mb w tp (neostrada) i modem adsl . Pytam sie bo zamotałem sie a nie chce miec problemów ze jak kupie to nie bedzie mi działac a potem problemy z oddaniem itd. Z góry bardzo dziękuje za odpowiedz.

Pozdrawiam :D

PS. Proszę o szybką odpowiedz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze było na forum duzo o tym ale nie chce nowych tematów zakładac i prosze o doradzenie

tematow nowych nie musisz zakladac, wystarczy ze ten watek przeczytasz...

ps. router musie byc annex a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie o tym ? http://www.allegro.pl/item927073744_d_link_dsl_g604t_router_wifi_modem_adsl_neostrada.html co do urzytkowania to sciaganie z psstore i granie online

PS. użytkowania* :D

tematow nowych nie musisz zakladac, wystarczy ze ten watek przeczytasz...

Jest tu 114 stron wiec zajełoby mi to troche czasu a ja chce tylko o doradzenie routera . Wiem ze dla ''speca'' w tym temacie napisanie jednej odpowiedzi nie jest problemem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Odpowiedź od miejscowego `speca` ;) :P

Dobry router dla Neostrady, Netii Tp-Link TD-W8901G ->> http://www.allegro.p..._wifi_5dbi.html

Dobry zarówno do połączeń po kablu i bezprzewodowo.

I po problemie :ninja:

P.s. Wystarczy spojrzeć na stronę/dwie wczesniej ;)

P.s.2 Będzie NAT 2, trzeba otworzyć porty, wielokrotnie opisywane w tym wątku. Jakby co to pisz do mnie to pomogę :)

Edytowane przez kremulek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

czyli jak ten router zapne do mojej neo 512 będzie nat typ 2??

a tak pozatym tani router z modemem

Jak otworzysz porty to TAK thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedź od miejscowego `speca` wink.giftongue.gif

Dobry router dla Neostrady, Netii Tp-Link TD-W8901G ->> http://www.allegro.p..._wifi_5dbi.html

Dobry zarówno do połączeń po kablu i bezprzewodowo.

I po problemie ninja.gif

P.s. Wystarczy spojrzeć na stronę/dwie wczesniej wink.gif

P.s.2 Będzie NAT 2, trzeba otworzyć porty, wielokrotnie opisywane w tym wątku. Jakby co to pisz do mnie to pomogę smile.gif

dzięki kremulek takiej odpowiedzi potrzebowałem . Narazie kupie ten router a potem w razie problemów zwróce sie do ciebie . Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak otworzysz porty to TAK thumbsup.gif

tylko że ja mam teraz d-link dsl-504g (który nawet na stronie dlinka nie istnieje)

zrobiłem wszystko dobrze otwarte porty oraz próbowałem z dmz i tak lipa nat typ 3 jest mimo wiele prób

i na pewno jest dobrze bo ps zawsze ten sam ip dostaje itd więc zależy od routera (jakości chyba)

a może ktoś mi napisać co ma neo 512 i ma nat typ 2 ?

a netia po sieci neo dobrze działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko że ja mam teraz d-link dsl-504g (który nawet na stronie dlinka nie istnieje)

zrobiłem wszystko dobrze otwarte porty oraz próbowałem z dmz i tak lipa nat typ 3 jest mimo wiele prób

i na pewno jest dobrze bo ps zawsze ten sam ip dostaje itd więc zależy od routera (jakości chyba)

a może ktoś mi napisać co ma neo 512 i ma nat typ 2 ?

a netia po sieci neo dobrze działa?

Wiem, że to co podam to inny model, ale może o to samo chodzi, skoro to D-Link.

Zobacz tutaj ->> http://www.ps3site.p...post__p__298221

i sprawdź, czy u Ciebie w opjach nie ma gdzieś tej opcji `SIP`, która w tamtym modelu powodowała, że przy zdawałoby się poprawnych ustawieniach, blokowała możliwość uzyskania na konsoli NAT2.

NAT2 na neo można bez problemu uzyskać (jak na większości łaczy internetowych), wystarczy odpowiednia konfiguracja routera (ewentualne mocne grzebanie na sieci - ja z tym problemem siedziałem prawie cały dzień).

A Netia na sieci TP to prawie to samo co TP, tylko masz innego dostawcę, więc jesli w Twojej okolicy ludzie mają Netię i nie narzekają, to znaczy że ich główny serwer jest ok i będzie Ci dobrze działać.

Powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety ale niemam tyle opcji i niemam nigdzie takiej zakładki jak aplication level gateway

mówię dup.. a nie router i szukałem wszędzie:ninja:

ale fajnie że innym pomogło z podobnymi routerami z D-link:yucky:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od niedawna mam PS3. Nie wiem komletnie w jaki sposób mogę połączyc PS3 do Internetu. Nie wiem jaki mam kupic router. Internet mam z Vectry. Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko masz opisane w temacie ''ps3 a siec'' wiec zajrzyj tam .Jesli bedziesz miał dalej problem z routerem czy cos to pisz w tamtym temacie nie zakładając nowych :D

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystko masz opisane w temacie ''ps3 a siec'' wiec zajrzyj tam .Jesli bedziesz miał dalej problem z routerem czy cos to pisz w tamtym temacie nie zakładając nowych

pozdrawiam

przepraszam za post . Pomyliłem cos chyba tematy ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od niedawna mam PS3. Nie wiem komletnie w jaki sposób mogę połączyc PS3 do Internetu. Nie wiem jaki mam kupic router. Internet mam z Vectry. Bardzo proszę o pomoc.

ROUTER: D-link

Póżniej wprowadż MAC ADDRESS konsoli w ustawienia routera.Reszte zrób tak jak w instrukcji do konsoli.

http://www.ps3site.pl/forum/topic/5990-faq-router-i-ps3/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie?

A teraz inne pytanie. Intenet mam w innym pokoju niz PS3. Czy jak kupie bezprzewodowego routera to nie musze miec kompa z netem w tym samym pokoju co PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz inne pytanie. Intenet mam w innym pokoju niz PS3. Czy jak kupie bezprzewodowego routera to nie musze miec kompa z netem w tym samym pokoju co PS3?

Nie,nie musisz mieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danio a czy ten router się nadaje do połączenia z PS3 TP-LINK TL-WR340G ?

Poinien się nadać :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poinien się nadać :thumbsup:

a jest tam opcja jak universal plug and play

i jak dodam odpowiednie porty do odblokowania to będe miał na ps3 nat typ 2

mam neo 512

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×