Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

Nie był przeniesiony? No to już sam nie wiem.

Ta karta oczywiście da radę, ma funkcję AP o czym nie wspomniałem a qgar nie omieszkał zwrócić uwagi smile.gif

Lecz jeśli jesteś w stanie wydać taką kasę to najlepiej kupić za tą cenę router Tp-link TL-WR740N ->> http://allegro.pl/it...dsl_wys24h.html i będziesz mógł podłączać urządzenia po kablu i poprzez WiFi.

A switch o którym myślałem to wystarczy taki TP-Link TL-SF1005D ->> http://allegro.pl/it...ocja_wys24.html

Pozdrawiam smile.gif

Koziollek - poczytaj w instrukcji routera o otwieraniu portów, a w tym wątku parę postów wyżej znajdziesz coś więcej na ten temat.

znalazlem instrukcje jak przekierowywac porty , jest do dosc proste chyba ale skad mam wiedziec ktore porty mam odblokowywac???? moze ktos pomoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazlem instrukcje jak przekierowywac porty , jest do dosc proste chyba ale skad mam wiedziec ktore porty mam odblokowywac???? moze ktos pomoze

Powinieneś mieć odblokowane te porty

TCP: 80, 443, 5223

UDP: 3478, 3479, 3658

Masz to pare stron wyżej :) ->> http://www.ps3site.p...post__p__292660

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<OT> tjery14 - jeśli topic nie był przeniesiony to oddaje honor, widocznie odpowiadałem na kilka tematów i się okienka popieprzyły :)</OT>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co trzeba zrobić,aby dostać jakąś betę na PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest kilka mozliwosci:

- kod w zamian za prenumerate czasopisma

- wspolpraca z producentem (beta tester)

- kod w zamian za preorder

- udzial w konkursie

- mozna by tak jeszcze wymieniac ...

ps niedawno mozna bylo sobie pobrac z pss bete MAG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam!

Jestem szczęśliwym posiadaczem ps3 od wczorajszego dnia :) i mam problem z podpięciem konsoli do neta mianowicie przez wifi łaczy sie elegnacko tak samo przez kabel Lan i jak podepne kablem konsolke do laptopa to widzi mi komputer i bez problemu moge ogladać filmy itp. ale jak juz chce podpiąć sie przez router (edimax taki dostalem od goscia co zakładał internet ) i żeby wykryło mi kompa to nic nie znajduje.

Napiszcie co może być nie tak i bede działał ale podejrzewam że to jest wina routera tylko nawet nie wiem co powiedziec typowi który to obsluguje co ma zmienic .

Pierwszy raz robie takie zeczy wiec prosze o wyrozumiałość czekam i pozdrawiam

Edytowane przez djpablo211

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem szczęśliwym posiadaczem ps3 od wczorajszego dnia :) i mam problem z podpięciem konsoli do neta mianowicie przez wifi łaczy sie elegnacko tak samo przez kabel Lan i jak podepne kablem konsolke do laptopa to widzi mi komputer i bez problemu moge ogladać filmy itp. ale jak juz chce podpiąć sie przez router (edimax taki dostalem od goscia co zakładał internet ) i żeby wykryło mi kompa to nic nie znajduje.

Napiszcie co może być nie tak i bede działał ale podejrzewam że to jest wina routera tylko nawet nie wiem co powiedziec typowi który to obsluguje co ma zmienic .

Pierwszy raz robie takie zeczy wiec prosze o wyrozumiałość czekam i pozdrawiam

Hm... z Twojego postu trochę ciężko coś zrozumieć.

Raz piszesz, że masz neta na konsoli, zarówno przez kabel jak i wifi, potem, że konsola widzi komputer, a potem, że nie nic nie znajduje jak przez przez router.

Jeśli łączysz się przez wifi to chyba łączysz się z routerem, prawda? Masz wtedy internet na konsoli? W czym konkretnie tkwi problem i w jakim momencie?

Najlepiej opisz punktami w jaki sposób masz podłączony internet do konsoli i komputera od momentu gdy kabel od dostawcy wychodzi Ci ze ściany, wtedy może coś da się z tym zrobić.

Przy okazji podaj dokładnie model routera.

Witam. Podłączyłem internet do ps3 i wyskoczył błąd że muszę wejść w settings i internet settings bla bla bla.... . Zrobiłem wszystko dobrze i jak dawałem test connection za każdym razem było __Failed__. W końcu koleś powiedział żebym zadzwonił do operatora sieci i poprosił żeby udostępnili mi internet na konsoli, zrobiłem to. Znowu podłączyłem internet i znowu było failed. nie wiem czy to wina tego, że nie mam routera czy co, (internet mam osiedlowy). PLS pomóżcie. Z góry thx :)

W jaki sposób podłączasz internet do konsoli? Modem, kabel ze ściany?

Gdy podłączasz komputer po raz pierwszy czy musisz w nim zrobić jakieś ustawienia aby mieć dostęp do sieci?

Podejrzewam, że będziesz potrzebować zakupić jakiś prosty router i wtedy problem zniknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam i mam nadzieje ze ktos mi szybko pomoze.Mam w domu neostrade 2 MB puszczona przez router D-Link DSL-2640B.Wszystko super dziala...PS3 wykrywa siec i laczy sie przez WiFi i mam skonfigurowana.Demka sciagam..Playstation Home dziala.Wczoraj chcialem po raz pierwszy pograc w gierke online -w PES 2010...i tu pojawil sie problem.Nie chcial sie polaczyc z serwerem...Zaczalem szukac rozwiazania w sieci...i doszedlem do momentu testowania przez PS3 sieci...i tu caly czas podaje ze typ NAT niepowdzenie a UPnP - powodzenie).Czy ktos zyczliwy pomoze mi co trzeba zrobic(pewnie cos w routerze po ustawiac, na pewno mam wlaczone UPnP,wiec nie wiem co dalej)jeszcze raz dzieki.

Edytowane przez mankiet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i mam nadzieje ze ktos mi szybko pomoze.Mam w domu neostrade 2 MB puszczona przez router D-Link DSL-2640B.Wszystko super dziala...PS3 wykrywa siec i laczy sie przez WiFi i mam skonfigurowana.Demka sciagam..Playstation Home dziala.Wczoraj chcialem po raz pierwszy pograc w gierke online -w PES 2010...i tu pojawil sie problem.Nie chcial sie polaczyc z serwerem...Zaczalem szukac rozwiazania w sieci...i doszedlem do momentu testowania przez PS3 sieci...i tu caly czas podaje ze typ NAT niepowdzenie a UPnP - powodzenie).Czy ktos zyczliwy pomoze mi co trzeba zrobic(pewnie cos w routerze po ustawiac, na pewno mam wlaczone UPnP,wiec nie wiem co dalej)jeszcze raz dzieki.

Spróbuj wyłączyć UPnP, wyłączyć firewalla i zrobić test połączenia w konsoli i zobacz jaki będzie wynik NAT - powinien być 2.

Jeśli to poskutkuje to włącz firewalla, zostaw wyłączone UPnP i przekieruj porty.

Zastanawia mnie czemu masz napisane, że NAT niedostępny... to by oznaczało, że nie masz połączenia, ale piszesz, że neta na konsoli masz. Hm...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hm... z Twojego postu trochę ciężko coś zrozumieć.

Raz piszesz, że masz neta na konsoli, zarówno przez kabel jak i wifi, potem, że konsola widzi komputer, a potem, że nie nic nie znajduje jak przez przez router.

Jeśli łączysz się przez wifi to chyba łączysz się z routerem, prawda? Masz wtedy internet na konsoli? W czym konkretnie tkwi problem i w jakim momencie?

Najlepiej opisz punktami w jaki sposób masz podłączony internet do konsoli i komputera od momentu gdy kabel od dostawcy wychodzi Ci ze ściany, wtedy może coś da się z tym zrobić.

Przy okazji podaj dokładnie model routera.

W jaki sposób podłączasz internet do konsoli? Modem, kabel ze ściany?

Gdy podłączasz komputer po raz pierwszy czy musisz w nim zrobić jakieś ustawienia aby mieć dostęp do sieci?

Podejrzewam, że będziesz potrzebować zakupić jakiś prosty router i wtedy problem zniknie.

A więc od początku :)

1.konsola łaczy sie internetem za pomoca routera przez wifi i lan

2.konsola po podpięciu kabla lan z ps3 bezpośredniu do laptopa wdzi go i mozna ogladac filmy jak i kozystac z internetu

3.Problem pojawia sie jak chce sie połączyc ps3 z laptopem za pomoca routera czyli :

konsola (lan, wifi) do routera

laptop (wifi) do routera

Wychodzi na to ze problem twki w routerze tylko ze ja nie mam dostepu do tego routera bo mam zablokowane i musze isc do administratora zeby pozmienial ustawienia w nim tylko jakie i na co ? co wyłaczyc co właczy? bo jak bym mial cos zle skonfigurowane w kompie albo w konsoli to by tez nie dzialalo w opcji podpiecia bezposrednio kablem Lan. Chyba tyle :) czekam na odpowiedz i pozdrawiam

Edytowane przez djpablo211

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wyłączyć UPnP, wyłączyć firewalla i zrobić test połączenia w konsoli i zobacz jaki będzie wynik NAT - powinien być 2.

Jeśli to poskutkuje to włącz firewalla, zostaw wyłączone UPnP i przekieruj porty.

Zastanawia mnie czemu masz napisane, że NAT niedostępny... to by oznaczało, że nie masz połączenia, ale piszesz, że neta na konsoli masz. Hm...

i dzieki ogromnej pomocy kremulka doszlismy do wniosku ze to wina routera,probowalismy na rozne sposoby...moze ktos spotkal sie tym problem i zna rozwiazanie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam model wyższy 2740B (taka różnica, że ma WiFi N) i takich problemów nie mam, zrób tak - masz zapewne włączone DHCP - automatyczne przydzielanie IP. Zarezerwuj PS3 adres, by zawsze przypisywało mu ten sam. Dodaj potem ten adres do DMZ - zobacz czy wtedy będzie działać, jeśli tak to wina leży w portach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam model wyższy 2740B (taka różnica, że ma WiFi N) i takich problemów nie mam, zrób tak - masz zapewne włączone DHCP - automatyczne przydzielanie IP. Zarezerwuj PS3 adres, by zawsze przypisywało mu ten sam. Dodaj potem ten adres do DMZ - zobacz czy wtedy będzie działać, jeśli tak to wina leży w portach

Zostało zrobione wszystko to co wspominasz i również też nic nie pomogło. Cały czas wyskakiwało, że NAT`a w ogóle nie ma. Ale po poszperaniu okazało się ze w tym routerze D-Link DSL-2640B należy odznaczyć opcję SIP w ALG i połączenie hula na NAT2 :)

A więc od początku :)

1.konsola łaczy sie internetem za pomoca routera przez wifi i lan

2.konsola po podpięciu kabla lan z ps3 bezpośredniu do laptopa wdzi go i mozna ogladac filmy jak i kozystac z internetu

3.Problem pojawia sie jak chce sie połączyc ps3 z laptopem za pomoca routera czyli :

konsola (lan, wifi) do routera

laptop (wifi) do routera

Wychodzi na to ze problem twki w routerze tylko ze ja nie mam dostepu do tego routera bo mam zablokowane i musze isc do administratora zeby pozmienial ustawienia w nim tylko jakie i na co ? co wyłaczyc co właczy? bo jak bym mial cos zle skonfigurowane w kompie albo w konsoli to by tez nie dzialalo w opcji podpiecia bezposrednio kablem Lan. Chyba tyle :) czekam na odpowiedz i pozdrawiam

Jak rozumiem nie możesz się dostać do zasobów laptopa poprzez sieć zbudowaną poprzez router. Oczywiście w laptopie masz udostępnione odpowiednie rzeczy poprzez Media Server lub Media Player?

Zobacz czy w teście sieci w konsoli masz NAT2. Sprawdź, czy w komputerze firewall nie zgłaszał, że konsola (poznasz po adresie IP) nie próbowała się podłączyć.

W routerze jeśli jest NAT2 nic więcej nie trzeba ustawiać, jeśli nie ma należny pootwierać porty. Wszystko na ten temat jest w tym wątku. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Prosze nie usuwac od razu tego tematu gdyz widzialem ze jest wiele podobnych do mojego problemu lecz nikt nigdzie nie podal wyjasnienia ktore by mnie ucieszylo. Wiec moja sytuacja jest taka ze posiadam PS3 250gb i pare dni temu zakupilem ruter D-link DSL-2640B i chcialbym pograc w gry z innymi posiadaczami konsoli lecz jest jeden problem. Posiadam lacze 1mb z Netii ale nie potrafie poprawnie skonfigurowac rutera ani PS3 aby wszystko smigalo jak nalezy. Przegladac strony na PS3 moge lecz zalezy mi bardziej na graniu. Zalogowany jest na PS Network lecz gdy chce ustawic Network Settings to nie wiem co mam gdzie wpisac! Czytalem takze rozne tematy i podpowiadali tutaj niektorzy aby przypisac do kazdego urzadzenia w domu staly adres IP lecz ja posiadam jak juz wyzej wspomnialem Netie a tam IP jest zmienne wiec nie wiem czy sie da. MTU ustawilem na 1492 i moge sie juz zalogowac( wczesniej na automatic nie moglem tego zrobic). Teraz moim problemem jest wpisanie NAT Type u mnie pokazuje Failed ERROR 80130203. Czy moglbym mi ktos krok po kroku wyjasnic i opisac co mam zrobic bo posiadam sprzet ktory jest tylko w polowie urzytkowany a nie potrafie tego sam zrobic. Prosze o nie wyskakiwanie mi z tekstem zebym poszukal na Google bo patrzylem i sa podobne problemy lecz mi to nic nie pomoglo!

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam wszystkich!

Prosze nie usuwac od razu tego tematu gdyz widzialem ze jest wiele podobnych do mojego problemu lecz nikt nigdzie nie podal wyjasnienia ktore by mnie ucieszylo. Wiec moja sytuacja jest taka ze posiadam PS3 250gb i pare dni temu zakupilem ruter D-link DSL-2640B i chcialbym pograc w gry z innymi posiadaczami konsoli lecz jest jeden problem. Posiadam lacze 1mb z Netii ale nie potrafie poprawnie skonfigurowac rutera ani PS3 aby wszystko smigalo jak nalezy. Przegladac strony na PS3 moge lecz zalezy mi bardziej na graniu. Zalogowany jest na PS Network lecz gdy chce ustawic Network Settings to nie wiem co mam gdzie wpisac! Czytalem takze rozne tematy i podpowiadali tutaj niektorzy aby przypisac do kazdego urzadzenia w domu staly adres IP lecz ja posiadam jak juz wyzej wspomnialem Netie a tam IP jest zmienne wiec nie wiem czy sie da. MTU ustawilem na 1492 i moge sie juz zalogowac( wczesniej na automatic nie moglem tego zrobic). Teraz moim problemem jest wpisanie NAT Type u mnie pokazuje Failed ERROR 80130203. Czy moglbym mi ktos krok po kroku wyjasnic i opisac co mam zrobic bo posiadam sprzet ktory jest tylko w polowie urzytkowany a nie potrafie tego sam zrobic. Prosze o nie wyskakiwanie mi z tekstem zebym poszukal na Google bo patrzylem i sa podobne problemy lecz mi to nic nie pomoglo!

Pozdrawiam!

Tak się składa, że właśnie rozgryzłem ten problem u jednego z użytkowników.

Po kolei dla routera D-link DSL-2640B gdzie jest problem z NAT.

1. Musisz przypisać stałe ip w routerze do konsoli

Robisz to w zakładce `LAN Setup`. Zaznaczasz Enable w `Add static DHCP`

Name: PS3

IP adress oraz MAC adress uzyskasz w konsoli w miejscu `Ustawienia -> Ustawienia sieci -> Lista ostawień i stanu połączenia`, musisz przepisać to co się tam znajduje.

2. Otwierasz porty.

`Advanced` zakładka `Port Forwarding`, klikasz `Add`.

Musisz otworzyć te porty

TCP: 80, 443, 5223

UDP: 3478, 3479, 3658

Wybierasz druga opcję, aby mozna było wpisać `Serwer Name` i wpisujesz PS3. W polu nizej nalezy uzupełnić ip serwera, czyli `192.168.1.1`.

Potem w liście pokolei wpisujesz numer portu w kazdym oknie jednego wiersza, czyli np 80, 80, 80, wpisujesz w `IP` numer który został wpisany w punkcie 1. Z listy rozwijanej `Protocol` wybierasz TPC dla portów TCP a UDP dla portów UDP z powyższej listy. Potem w nastepnej linijce wpisujesz kolejny port. Po udanej operacji powinna być lista 6 portów. Zatwierdzasz na dole poprzez Add

3. Wyłączasz UPnP.

4. Ustawiasz wszystko inne jak na tym obrazku (jak nie wiesz gdzie co jest to zachęcam zajrzeć do instrukcji lub przewalić wszystkie zakładki :D):

D-link%20DSL-2640B.JPG

(Cała sprawa rozbija się o odznaczenie opcji SIP !)

5. Reebot routera.

6. Test połączenia w konsoli.

I jak? NAT2? :D

Edit: Zmiana opisu otwierania portów.

Edytowane przez kremulek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że właśnie rozgryzłem ten problem u jednego z użytkowników.

Po kolei dla routera D-link DSL-2640B gdzie jest problem z NAT.

1. Musisz przypisać stałe ip w routerze do konsoli

Robisz to w zakładce `LAN Setup`. Zaznaczasz Enable w `Add static DHCP`

Name: PS3

IP adress oraz MAC adress uzyskasz w konsoli w miejscu `Ustawienia -> Ustawienia sieci -> Lista ostawień i stanu połączenia`, musisz przepisać to co się tam znajduje.

2. Otwierasz porty.

`Advanced` zakładka `Port Forwarding`

Musisz otworzyć te porty

TCP: 80, 443, 5223

UDP: 3478, 3479, 3658

Czyli w każdym miejscu gdzie jest `Port` wpisujesz np `80`,wybierasz odpowiedni dla tego portu protocol np `TCP`, w name np `ps3`, w miejscu gdzie jest IP należy wpisać nr ip który został wprowadzony w punkcie 1. i klikasz Add, robisz to z kolejnymi portami (na dole w liście portów powinno być 6 pozycji).

3. Wyłączasz UPnP.

4. Ustawiasz wszystko inne jak na tym obrazku (jak nie wiesz gdzie co jest to zachęcam zajrzeć do instrukcji lub przewalić wszystkie zakładki :D):

D-link%20DSL-2640B.JPG

(Cała sprawa rozbija się o odznaczenie opcji SIP !)

5. Reebot routera.

6. Test połączenia w konsoli.

I jak? NAT2? :D

WIELKIE DZIEKI ZA CZAS MI POSWIECONY.Piwko ma zaklepane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak rozumiem nie możesz się dostać do zasobów laptopa poprzez sieć zbudowaną poprzez router. Oczywiście w laptopie masz udostępnione odpowiednie rzeczy poprzez Media Server lub Media Player?

Zobacz czy w teście sieci w konsoli masz NAT2. Sprawdź, czy w komputerze firewall nie zgłaszał, że konsola (poznasz po adresie IP) nie próbowała się podłączyć.

W routerze jeśli jest NAT2 nic więcej nie trzeba ustawiać, jeśli nie ma należny pootwierać porty. Wszystko na ten temat jest w tym wątku. :)

A wiec tak oto screeny bo juz chyba jestem o krok od tego zeby działało :)

siecps3.th.jpg

siec2ps3.th.jpg

20100212062.th.jpg

20100212063.th.jpg

Spróbowałem połączenia takiego zeby kompa podpiac pod router kablem a konsole przez wifi do routera to wszystko zaskoczyło i bez problemu ale ganianie laptopem podpietym do routera przez lan jest troche niewygodne i podejzewam ze za pare dni albo miesiecy cos sie urwie i bedzie problem wiec dalej prosze o rozwiązanie mojego problemu wyzej zamiesciłem screeny bo chyba tylko to pozostalo i prosze o wytlumaczenie jak idiocie jak to zrobic :) bo przegrzebałem to forum jak i inne miejsca i nigdzie nie ma konkretnej odpowiedzi :/ jakie porty wpisac jaki adres ip itd. czekam na pomoc i pozdrawiam

Edytowane przez djpablo211

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Otwierasz porty.

`Advanced` zakładka `Port Forwarding`

Musisz otworzyć te porty

TCP: 80, 443, 5223

UDP: 3478, 3479, 3658

Czyli w każdym miejscu gdzie jest `Port` wpisujesz np `80`,wybierasz odpowiedni dla tego portu protocol np `TCP`, w name np `ps3`, w miejscu gdzie jest IP należy wpisać nr ip który został wprowadzony w punkcie 1. i klikasz Add, robisz to z kolejnymi portami (na dole w liście portów powinno być 6 pozycji).

Tylko jakbyscie mogli to prosze jeszcze o opisanie jak dodac te proty bo nie rozumiem co i jak za bardzo! Ale poza tym wszystko narazie mi sie udalo i jestem pelen nadzieje ze bedzie hulalo!

Pozdro!

20100212062.th.jpg

20100212063.th.jpg

Jak zrobiles aby miec polski jezyk w PS3? Jak widzicie jestem tylko zwyklym lajikiem i nie znam mozliwosci tego urzadzenia bo jedynie co umiem robic to grac! :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

zeby miec menu po polsku musisz wgrac sobie najnowszy firmware i w ustawieniach wybrac jezyk polski

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko witam wszystkich, mam pytanie. Mam internet z Dialnet (dialogu) 4 mb i zwykły modem (nie router) taki biały model ASMAX AR-801MP. Nie wiem co trzeba zrobić by podłączyć go do ps3. Pewnie trzeba coś w ustawieniach sieciowych komputera i ps3 ale nie wiem co a nie chce tam kombinować by czegoś nie popsuć. Jeśli ktoś wie jak to zrobić był bym bardzo wdzięczny za DOKŁADNE krok po kroku wytłumaczenie mi jak takie coś zrobić. Gdyby ktoś wiedział i chciał się podzielić niech pisze na gg 8686318 e-mail mati30@poczta.onet.pl lub w tym temacie. Za wszystkie rady i podpowiedzi będe wdzięczny. Uwaga!!! Jeśli ktoś pomoże mi to zrobić i wszystko będzie śmigać dobrze to moge go wynagrodzić kodem na demo GOD OF WAR III. Pozdrawiam wszystkich ps3trójkowców i z góry thx za pomoc.

Siemanko witam wszystkich, mam pytanie. Mam internet z Dialnet (dialogu) 4 mb i zwykły modem (nie router) taki biały model ASMAX AR-801MP. Nie wiem co trzeba zrobić by podłączyć go do ps3. Pewnie trzeba coś w ustawieniach sieciowych komputera i ps3 ale nie wiem co a nie chce tam kombinować by czegoś nie popsuć. Jeśli ktoś wie jak to zrobić był bym bardzo wdzięczny za DOKŁADNE wytłumaczenie mi jak takie coś zrobić. Gdyby ktoś wiedział i chciał sie podzielić niech pisze na gg 8686318 e-mail mati30@poczta.onet.pl lub w tym temacie. Za wszystkie rady i podpowiedzi będe wdzięczny. Uwaga!! Jeśli ktoś pomoże mi to zrobić i wszystko będzie śmigać dobrze to moge go nagrodzić kodem na demo God of War III. Pozdrawiam wszystkich pstrójkowców i z góry thx za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poda mi ktoś strony, z których będę mógł kupić headseta? Nigdzie nie umiem znaleźć. I nie chodzi mi o jakiś wybajerzony, ma być zwykły :) Podajcie jakieś linki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze na allegro poszukaj ? :| A jak ciezko Ci w interneie znalezc to moze idz do salonu jakiegos operatora komorkowego powinni miec ale nie koniecznie w rozsadnych cenach.

Zaraz zaraz, czemu pytasz o headseta w watku o sieci ? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

panowie mam problem mianowicie wszystko bylo ok jesli chodzi o siec do czasu kiedy chciales sciagnac gre flow znajomy powiedzial zeby ja sciagnac musze w pisac liczby przy proxy server i od tej chwili nie mam polaczenia internetowego.

nie mam zielonego pojecia jak to teraz naprawic przy tescie polaczenia wyskakuje

uzyskaj adres IP- powodzenie

polaczenie internetowe-niepowodzenie

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

panowie mam problem mianowicie wszystko bylo ok jesli chodzi o siec do czasu kiedy chciales sciagnac gre flow znajomy powiedzial zeby ja sciagnac musze w pisac liczby przy proxy server i od tej chwili nie mam polaczenia internetowego.

nie mam zielonego pojecia jak to teraz naprawic przy tescie polaczenia wyskakuje

uzyskaj adres IP- powodzenie

polaczenie internetowe-niepowodzenie

dzieki

nie sluchaj kolegi to jest primo

po drugie gdzie wpisałeś to proxy?? w ps3 jak tak to dajesz na konfiguracje internet w ps3 ręczną wykrywanie i dajesz wszystko ona auto jak nie masz Ip przydzielone do konsoli z routera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

tylko ze mam IP przydzielone z routera tzn ostatnia cyfra jest zmieniona

Edytowane przez prezes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×