Skocz do zawartości
Gawron

Wtcc Seria Endurance.

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie pytanie - jak często będą się odbywać wyścigi, bo z wielką chęcią bym się do was przyłączył (o ile będzie miejsce) tylko raczej nie wygospodaruje więcej czasu niż raz w tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jedno Fuji wywal. ;)

Temat już jest - Tutaj - ja mam pytanie tylko jak to będzie wyglądać? 2 Ligi? 2 osobne tabele z punktacją? Czy raz moge startować tu, a raz tam? ;)

Osobiście jeśli będzie na tyle chętnych - bo pewnie skończy się na ledwo 13stu w sumie z obu for ;)

Zrobiłbym dwie Ligi (jak w piłce nożnej). Pierwszy wyścig wyjątkowo decydujący o przynależności do Ligi. Pierwsza 8 z obu wyścigów awansuję do 1 Ligii, druga osómka + kolejni rezerwowi do drugiej Ligi.

Po każdym wyścigu np. 3 osoby z osatnich miejsc w pierszej Lidze spadają do drugiej Ligi, a 3 najlepsze osoby z drugiej Ligi awansują do pierwszej. ;)

Zamiast jechac pol final i final jedziemy odrazu final i klasyfikacja bedzie wg. uzyskanych czasow,a ze startujemy z odwrotnej generalki podzial na pokoje bedzie tak:

Przyklad

Generalna:

1.Gracz A

2.B

3.C

4.D

ITD

Pokoj1 Gracz A,C,E itd Pokoj2 Gracz B,D,G itd.

Nie czytalismy co :tongue:Generalka sie zmieni to i inaczej graczy pomiesza czaisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szybkie pytanie - jak często będą się odbywać wyścigi, bo z wielką chęcią bym się do was przyłączył (o ile będzie miejsce) tylko raczej nie wygospodaruje więcej czasu niż raz w tygodniu.

Przeczytaj łaskawie 1 post to się dowiesz :)

1.GTPL_Gawron

2.Mardok_1986

3.ZEFIR69_PL

4. Papay1ek

5.valhalem

6.arcadiush

7. JackXPPL

8. dawidm

9. pnabor

10. Watson20054133

11.

12.

13.

14.

15.

16.

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

I to jedno Fuji wywal. ;)

Temat już jest - Tutaj - ja mam pytanie tylko jak to będzie wyglądać? 2 Ligi? 2 osobne tabele z punktacją? Czy raz moge startować tu, a raz tam? ;)

Osobiście jeśli będzie na tyle chętnych - bo pewnie skończy się na ledwo 13stu w sumie z obu for ;)

Zrobiłbym dwie Ligi (jak w piłce nożnej). Pierwszy wyścig wyjątkowo decydujący o przynależności do Ligi. Pierwsza 8 z obu wyścigów awansuję do 1 Ligii, druga osómka + kolejni rezerwowi do drugiej Ligi.

Po każdym wyścigu np. 3 osoby z osatnich miejsc w pierszej Lidze spadają do drugiej Ligi, a 3 najlepsze osoby z drugiej Ligi awansują do pierwszej. ;)

Zamiast jechac pol final i final jedziemy odrazu final i klasyfikacja bedzie wg. uzyskanych czasow,a ze startujemy z odwrotnej generalki podzial na pokoje bedzie tak:

Przyklad

Generalna:

1.Gracz A

2.B

3.C

4.D

ITD

Pokoj1 Gracz A,C,E itd Pokoj2 Gracz B,D,G itd.

Nie czytalismy co :tongue:Generalka sie zmieni to i inaczej graczy pomiesza czaisz?Nie ma znaczenia gdzie sie zapiszesz i tak o pokoju decyduje generalka a ze najlepsi beda startowac zawsze z ostatnich miejsc to rotacja jaks powinna zachodzic.

No dodam te trasy co chcecie i jedno fuji usune jesli bedzie za duzo,jutro poprawie.

Szybkie pytanie - jak często będą się odbywać wyścigi, bo z wielką chęcią bym się do was przyłączył (o ile będzie miejsce) tylko raczej nie wygospodaruje więcej czasu niż raz w tygodniu.

Wtorek,Czwartek,Niedziela.Zaczynamy i 1 Marca i cyklicznie 3 razy w tygodniu.

BTW,jeszcze Kazmiego i Perka mozemy sie chyba spodziewac to juz 12 osob,jeszcze napisze do Haremzy jak tylko bedzie mogl pojedzie.

Edytowane przez Gawron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valhalem,dobry jestes na Nurbie nie narzekaj,Tsakuba mi sie bardzo juz przejadla ale o Rzym,Madryt i Cape ring ten dlugi to rzeczywiscie dodam,zapomnialem to uczynic.

Nie ważne jaki ... o różnorodność mi chodzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

1.GTPL_Gawron

2.Mardok_1986

3.ZEFIR69_PL

4. Papay1ek

5.valhalem

6.arcadiush

7. JackXPPL

8. dawidm

9. pnabor

10. Watson20054133

11.sandalboss

12.

13.

14.

15.

16.

Witam wszystkich, bardzo spodobal mi sie ten pomysl chcialbym sie przylaczyc.

Czy może ktoś planuje jakieś treningi w weekend ?? Można by sie ustawic na jakaś sesję ??

Edytowane przez sandacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.GTPL_Gawron

2.Mardok_1986

3.ZEFIR69_PL

4. Papay1ek

5.valhalem

6.arcadiush

7. JackXPPL

8. dawidm

9. pnabor

10. Watson20054133

11.sandalboss

12.kazmi_pl

13.

14.

15.

16.

Witam wszystkich, bardzo spodobal mi sie ten pomysl chcialbym sie przylaczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś planuje jakieś treningi w weekend ?? Można by sie ustawic na jakaś sesję ??

Spokojnie sandacz- co dziennie coś jedziemy w miarę możliwości :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie czytalismy co :tongue: Generalka sie zmieni to i inaczej graczy pomiesza czaisz?Nie ma znaczenia gdzie sie zapiszesz i tak o pokoju decyduje generalka a ze najlepsi beda startowac zawsze z ostatnich miejsc to rotacja jaks powinna zachodzic.
Czytałem ale nie zajarzyłem wszystkiego :tongue: więc rozwiej wać pan moje wątpliwości:

- pierwszy wyścig startujemy wg generalki z Super GT, jeśli tak co z tymi, którzy w tej generalce nie są uwzględnieni?

- potrzebnych będzie dwóch hostów, kto będzie tym drugim oprócz Ciebie? Po za tym będzie się on ciągle zmieniał bo w zależności od generalki czasami wyznaczony wcześniej host może jechać razem z Tobą - no chyba, że jednym będzie GTPL_Gawron, a drugim Gawron88 :laugh: a i hostujesz jako Gawron czy GTPL_Gawron?

- co do punktacji - nie chcesz dodać punktów za najlepszy czas okrążenia osz Ty :verymad:

- co do punktacji - przypuśćmy, że zajmę w wyścigu 5 miejsce - to rozumiem, że dostanę punkty nie za to 5 miejsce tylko za miejsce zsumowane z dwóch pokoi czyli 9 lub 10 (w zależności od tego kto miał lepszy czas)?

- co do punktacji - przypuśćmy, że zajmuję to 5 miejsce, ale nie dojeżdzam do mety wyścigu - czytaj mój czas nie wyświetla się na podsumowaniu wyścigu, w drugim równoległym wyścigu osoba z piątego miejsca dojeźdza do mety i wyświetla się jej czas zakończenia wyścigu - kto wówczas dostanie miejsce 9, a kto 10 skoro nie można porównać kto był szybszy? :teehee: Proponuję wówczas ex aequo 9 miejsce dla obu graczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- co do punktacji - przypuśćmy, że zajmę w wyścigu 5 miejsce - to rozumiem, że dostanę punkty nie za to 5 miejsce tylko za miejsce zsumowane z dwóch pokoi czyli 9 lub 10 (w zależności od tego kto miał lepszy czas)?

wydaje mi się, że nie dokońca SUMO masz rację. Pewnie wszyscy jeżdżą podobnym tempem (poza wyjątkami) to np. jak będziesz 5 z czasem 1.20 w swojej grupie to nie znaczy, że taki czas miał 5 w drugiej grupie. Może okazać się, że w 2 grupie czasy zaczęły się od 1.19 i nie będziesz 9-10 w generalce tylko np 7...tak mi się wydaje :P

Chętnie bym z Wami pojechał ten evencik (o ile bym się zakwalifikował), ale niestety nie wygospodarowałbym 3 dni w tygodniu :( (ten wtorek)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

wydaje mi się, że nie dokońca SUMO masz rację. Pewnie wszyscy jeżdżą podobnym tempem (poza wyjątkami) to np. jak będziesz 5 z czasem 1.20 w swojej grupie to nie znaczy, że taki czas miał 5 w drugiej grupie. Może okazać się, że w 2 grupie czasy zaczęły się od 1.19 i nie będziesz 9-10 w generalce tylko np 7...tak mi się wydaje :P

No fakt teraz zauważyłem: klasyfikacja bedzie wg. uzyskanych czasow. ;) W takim razie jest jeszcze większy problem niż myślałem wyżej bo co jeśli ktoś nie zdąży dojechać do mety i czas mu się nie wyświetli? ;)

Masz przykład:

10179558.jpg

Jak wtedy porównasz czasy z drugim pokojem? :whistling:

Ja mogę zrobić za sponsora 1 miejsce jakiś super wóz ale bez przesadyzmu xD

Niestety po nowym patchu 1.07 uniemożliwiającym przesyłanie samochodów droższych niż 1 milion Cr. nic wypaśnego zasponsorować już nie możesz :verymad: Edytowane przez SUMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

no tak, to rodzi nowe problemy :biggrin:. Jak będą takie sytuacje to pozostanie Wam wpisywanie punktów do tabeli tyle, że 10pkt z jednej grupy może nie być tyle warte co 10 pkt w drugiej grupie.

Edytowane przez maks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

no tak, to rodzi nowe problemy :biggrin:

A mi się wydaję, że za bardzo kombinujecie... i WTCC będzie jak jedno wielkie morze komplikacji...

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sumo ,no faktycznie jak nie wyswietli czasow to kiszka,pozostanie chyba tylko ulozenie wg klasyfikacji z przedostatniego kolka.Miejsca ex equo jak najbardziej beda przyznawane jesli uda sie to przeprowadzic.Kurde a myslalem ze taki fajny systemik mi sie wymyslil,chcialem uniknac skracania wyscigu i dzielenia na dwie tury wyscig wstepny kwalifikacyjny i wyscig finalowy.co jest ze tak powiem troche nie zadowalajace dla wolniejszych kierowcow bo najlepsi jezdzili by 2 razy a slabsi tylko raz.

Pierwszy wyscig jedziemy wg kwalifikacji z jazdy probnej,bo zeby przeprowadzic kwalifikacje sposobem SGT PRO trzeba by zrobic to w Niedziele lub poniedzialek.Dalej lecimy z odroconej generalki.

Jako tor na pierwszy wyscig damy Madryt,malo znamy ten tor wiec bedzie dobry do zmierzenia sie z problemem nie wyswietlania czasow,jesli wyjda duze komplikacje to bedziemy chyba zmuszeni przejsc na system pol finalowy i finalowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że taki no life jak X-mato zlituje się na normalnych graczach nie spędzających całego życia w pokoju z gt5 i zatrzyma się łaskawie przed metą pozwalając tym z tyłu troszkę nadrobić. Ale to chyba nie wypali xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że taki no life jak X-mato zlituje się na normalnych graczach nie spędzających całego życia w pokoju z gt5 i zatrzyma się łaskawie przed metą pozwalając tym z tyłu troszkę nadrobić. Ale to chyba nie wypali xD

Tez o tym myslalem ale to nie wykonalne gdyz bylo by to rownoznaczne z oddaniem pierwszego miejsca,byc moze nawet 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc albo to zrobi większą konkurencję ( mam na myśli półfinał i finał ) albo spowoduje, że niektóre osoby mogą zrezygnować, ale to nie powinno się zdarzyć. Troszkę szkoda, że dla słabszych graczy byłby przewidziany tylko jeden wyścig, ale to nie oznacza, że cały czas będą się tułać w drugiej lidze, będzie szansa na trening i pokazanie pazurków w następnym wyścigu. Ale to chyba jedyne wyjście? Kurcze, ale będę musiał się postarać, by wejść do 1 finału ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szczerze mowiac to jesli z GTPL zapisali by sie glownie najszybsi to ja sam musialbym sie bardzo ale to bardzo przylozyc by sie zalapac do do finalowej 8 a i tak moglbym skonczyc w poczekalni.

Sumo pytales czy bede hostowal jako Gawron88 czy GTPL_Gawron.Po patchu 1.07 chyba jednak jako Gawron88,jednak prosze powysylajcie mi zaproszenia kto moze na nowe konto.

Widze ze jest sandacz okolo 17 zaloze pokoj na koncie Gawron88,zrobimy maly trening,zapraszam wszystkich nowych graczy w 1 kolejnosci,"starych":biggrin: tez zapraszam.

Edytowane przez Gawron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja może wpadnę bo akurat siedzę z kuzynem i on pyka w gt5, więc niech spróbuje się z wami xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac to jesli z GTPL zapisali by sie glownie najszybsi to ja sam musialbym sie bardzo ale to bardzo przylozyc by sie zalapac do do finalowej 8 a i tak moglbym skonczyc w poczekalni.

Jeżeli Ty będziesz miał problemy z zakwalifikowaniem się do ścisłej 8-emki to ja nie mam tu czego szukać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc ja się zastanawiam czy jest sens jechać z no life, to po prostu nie ma sensu, my będziemy ciągle odpadać a oni ze sobą jeździć finały, równie dobrze mogą sami sobie zrobić jakiś turniej. No sory, ale ja nie gram cały dzień i moje umiejętności są bardzo ograniczone xD

Dzisiaj jednak ja pojadę, przyda się jakiś mały trening xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info jaka jest najlepsz fura waszym zdaniem oczywisci mam na mysli WTCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesady sandacz....co ty dziecko jesteś, że na myśli jedynie "najlepsze fury"? Zobaczymy jak będziesz na treningu jeździł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzieki za info jaka jest najlepsz fura waszym zdaniem oczywisci mam na mysli WTCC

Drogi kolego,

Nie chcę być niemiły, ale jesteś tutaj nowy, więc zapoznaj się z podstawowymi zasadami. Oczytaj się przede wszystkim i później zadawaj pytania, a nie śmieć nam tutaj :)

Pozdro600 :thumbsup:

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.GTPL_Gawron

2.Mardok_1986

3.ZEFIR69_PL

4. Papay1ek

5.valhalem

6.arcadiush

7. JackXPPL

8. dawidm

9. pnabor

10.perek1977

11.

12.

13.

14.

15.

16.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×