Skocz do zawartości
Gawron

Wtcc Seria Endurance.

Rekomendowane odpowiedzi

heh... muszę to napisać :) Haremza musisz trochę ostrożniej jeździć, bo wczoraj u Sumo podczas eventu niejednokrotnie za późno hamowałeś uderzając w mój tył- i chyba nie tylko w mój patrząc na zarzuty ze strony innych osób :) Dobrze, że były lekkie uszkodzenia :)

Kolego bym powiedział,że tobie brakuje ogrania.A tak po za tym to na turnieju było wielkie zamieszanie i nie każdy był do końca fair.Jeżdziłem z Japończykami i to oni dopiero są fair.Dołączcie do nich na super gt to zobaczycie jak sie jezdzi.Dzieki tak po za tym za turniej.

Watson z tego co wiem to Haremza stosunkowo niedawno wszedl w posiadanie GT5,wiec jeszcze sporo zyska na skillu a i zasad CRC sie nauczy.Ja z nim gralem to jezdzil czysto.

Gawron po prostu Watson był słabszy i go to chyba boli.Dzięki Gawron za dobre zdanie.SUMO podsumuje turniej i będzie wiadome jak kto śmigał.

A co do turnieju WTCC to śmigam na popołudniówki do pracy więc nie pośmigam z wami,szkoda :pardon:. Dobrej rywalizacji życzę wszystkim 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ame='Watson20054133' timestamp='1298885238' post='485561']

heh... muszę to napisać :) Haremza musisz trochę ostrożniej jeździć, bo wczoraj u Sumo podczas eventu niejednokrotnie za późno hamowałeś uderzając w mój tył- i chyba nie tylko w mój patrząc na zarzuty ze strony innych osób :) Dobrze, że były lekkie uszkodzenia :)

Kolego bym powiedział,że tobie brakuje ogrania.A tak po za tym to na turnieju było wielkie zamieszanie i nie każdy był do końca fair.Jeżdziłem z Japończykami i to oni dopiero są fair.Dołączcie do nich na super gt to zobaczycie jak sie jezdzi.Dzieki tak po za tym za turniej.

Zgodzę się z Tobą- brakuje mi ogrania na kierownicy, którą mam okoły 3 tygodnie. Cały czas się uczę, ale jeśli na starcie prowadzę w wyścigu, hamuje na do hamowaniu do pierwszego zakrętu i ktoś mi wielokrotnie wjeżdża w tył to nie jest sympatycznie. Bez nerw stary. Trzeba się szkolić :D

Gawron po prostu Watson był słabszy i go to chyba boli.Dzięki Gawron za dobre zdanie.SUMO podsumuje turniej i będzie wiadome jak kto śmigał.

A co do turnieju WTCC to śmigam na popołudniówki do pracy więc nie pośmigam z wami,szkoda :pardon:. Dobrej rywalizacji życzę wszystkim

Nic mnie nie boli, nie ważne czy byłem słabszy czy byłem lepszy- wczoraj grałem 4fun, bo do klasyfikacji marcowej i tak nie miałem szans na dobrą pozycję z powodu dwóch nieobecności.

Poza tym borykałem się z problemami z netem, bo trzy razy mnie odłączyło od serwera i nie ukończyłem wyścigów. Także ilość punktów mi kolokwialnie mówiąc "Wisi" :)

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szkoda,jakbys mial wolne czy cos to zapraszam do pojedynczych startow jesli nie bedziemy mieli kompletu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zgodzę się z Tobą- brakuje mi ogrania na kierownicy, którą mam okoły 3  tygodnie. Cały czas się uczę, ale jeśli na starcie prowadzę w wyścigu,  hamuje na do hamowaniu do pierwszego zakrętu i ktoś mi wielokrotnie  wjeżdża w tył to nie jest sympatycznie. Bez nerw stary. Trzeba się  szkolić :D

Nic mnie nie boli, nie ważne czy byłem słabszy czy byłem lepszy- wczoraj grałem 4fun, bo do w klasyfikacji marcowej i tak nie miałem szans z powodu dwóch nieobecności.

Poza tym borykałem się z problemami z netem, bo trzy razy mnie odłączyło od serwera i nie ukończyłem wyścigu. Także ilość punktów mi kolokwialnie mówiąc "Wisi" :)

Luz ja śmigam na padzie  a problem miałem taki że moja Baba wciąż mi nadawała żebym skąńczył grac bo do pracy musi wstac.Więc Watson kto miał większy problem  :biggrin:  :pardon:

No szkoda,jakbys mial wolne czy cos to zapraszam do pojedynczych startow jesli nie bedziemy mieli kompletu.

Dam Ci napewno znac.

Edytowane przez vendeta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh... muszę to napisać :) Haremza musisz trochę ostrożniej jeździć, bo wczoraj u Sumo podczas eventu niejednokrotnie za późno hamowałeś uderzając w mój tył- i chyba nie tylko w mój patrząc na zarzuty ze strony innych osób :) Dobrze, że były lekkie uszkodzenia :)

Tak mało? No lipton... a jakie masz w garażu przygotowane?? :) W ogóle dorwał ktoś auto z DTM oprócz mnie?

to bedzie niespodziewajka hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

.

Edytowane przez valhalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferta na wieczór :

Pilnie poszukiwany host zainteresowany sprawdzeniem swoich umiejętności i umiejętności innych biorących udział w wtcc w dzisiejszym ewentualnym treningu,

fajnie by było gdyby stawiło się prawie 100% uczestników, trening nie musi trwać długo, myślę ok godziny w tym dwa krótkie przejazdy w formie wyścigu powiedzmy po 10 kółek .

Czas powiedzmy ok 21:00/21:30

Mamy jakiegoś zainteresowanego z dobrym łączem :D ?

nowi jak mogą niech zgłoszą swoją obecność na dzisiaj wieczór ja mogę być hostem. watson mam nadzieje że też będziesz porównamy autka :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowi jak mogą niech zgłoszą swoją obecność na dzisiaj wieczór ja mogę być hostem. watson mam nadzieje że też będziesz porównamy autka :happy:

Jak najbardziej będę. Muszę testować moje łącze :) Będę dostępny ok 17:30 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem chętny na dzisiejszy trening około 21.30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

.

Edytowane przez valhalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

myślę ,że też się pojawie:)

dysortografia, wiem jak się pisze ale i tak napisze z błędem ,niezależne odemnie:)

Edytowane przez kazmi_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

1.Perka

2.Watsona

3.Pnabor

4.valhalem

5.kazmi_pl

6.Mardok_1986

Kazmi, ale byki walisz xD

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Perka

2.Watsona

3.Pnabor

4.valhalem

5.kazmi_pl

6.Mardok_1986

Kazmi, ale byki walisz xD

co się czepiasz to nie jest forum ortograficzne tylko wyścigowe :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Gawron

Zmień w pierwszym poście informację na temat opon na jakich startujemy i zaznacz, że jeżeli ktoś pomyli się z wyborem Wyścigowych Twardych opon i po wyścigu zostanie to odkryte, zostanie zdyskwalifikowany z owego wyścigu :)

Racja? :D

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Perka

2.Watsona

3.Pnabor

4.valhalem

5.kazmi_pl

6.Mardok_1986

7.guldekPL

Jak sie wyrobie z cs'em to wpadne do was

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<p>aha jakby ktoś auta nie miał to w tym internetowym salonie do kupienia są ze 3 modele , w razie czego na wyścig moge też cos użyczyc bo ze 4 dtm mi się uzbierały :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też powinienem się dziś pojawić. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja nie jestem zawodowcem, ale chętnie popróbuję swoich sił. Bardzo lubię tę serię. Dziś to raczej nie dam rady się pojawić u Was (dziś uczestniczę w "Racing School"), ale jutro chętnie. Auta w garażu mam.

Mój PSN ID: zibikiel

Czy można stworzyć listę rezerwowych, bo nie wiem jak mam się zapisać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja nie jestem zawodowcem, ale chętnie popróbuję swoich sił. Bardzo lubię tę serię. Dziś to raczej nie dam rady się pojawić u Was (dziś uczestniczę w "Racing School"), ale jutro chętnie. Auta w garażu mam.

Mój PSN ID: zibikiel

Czy można stworzyć listę rezerwowych, bo nie wiem jak mam się zapisać?

właśnie to zrobiłeś :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

.

Edytowane przez valhalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Valhalen.

Zibikiel,nie wane czy jestes zawodowcem czy nie,byle bys sobie radzil na torze gdy jest ciasno i nie obijal innych,wazne rownierz bys utrzymywal mozliwie najwyzsza frekwencje.Rozumiem ze regulamin przeczytales i wazniejsze rzeczy zapietales wiec zycze szerokosci na dlugosci.

Zaraz zaktualizuje pierwszy post co do opon i NurbuRingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Valhalen.

Zibikiel,nie wane czy jestes zawodowcem czy nie,byle bys sobie radzil na torze gdy jest ciasno i nie obijal innych,wazne rownierz bys utrzymywal mozliwie najwyzsza frekwencje.Rozumiem ze regulamin przeczytales i wazniejsze rzeczy zapietales wiec zycze szerokosci na dlugosci.

Zaraz zaktualizuje pierwszy post co do opon i NurbuRingu.

Dzięki za przyjęcie. Radzę sobie na torze, o frekwencję to spoko - dam radę. Regulamin przeczytałem i znam zasady CRC. Również życzę szerokości na długości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak male zmiany:

Obowiazek uzycia jednego kompletu opon TWARDYCH oczywiscie wyscigowych.

Zmienilem lekko kolejnosc torow i przy okazji tor Deep forest-teraz bedzie Deep foret odwrocony-jest ciekawszy.

Pierwsze inauguracyjne spotkanie jest na 21;30,pozycje startowe beda troche randomowe gdyz zdarza sie ze kwalifikacje nie dzialaja jak nalezy,jednak nie przejmujmy sie tym.Jesli ktos z zapisanych nie pojawi sie maksymalne do 21;45 wtedy Zibikiel wchodzisz do pokoju.Dodaj sobie kogos do znajomych oprocz mnie,zeby wyslal Ci info o tym ze jest miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×