Skocz do zawartości
kill

Magic The Gathering

Rekomendowane odpowiedzi

Realm Of Illusion jak podejdzie to jest masakra. Jeszcze w dodatku na drugim odkryciu kart bonusowych dostaje 2 tanie counterspelle za 2. Cała ta mechanika na iluzjach jest jakaś przegięta. Jeśli nie gra się z deckiem na dużej ilości directów to pojechane jak w ruskim czołgu, 2/2 za 1, 4/5 za 4 wtf? Poza tym deck ma countery, cofanie creatur, przejmowanie i draw. Żeby tego było mało to kilka nietargetowalnych i latających. Jak do tej pory zdecydowanie mój faworyt w tej grze.

Co do samej rozgrywki to z pewnością jest dużó poprawiona w stosunku do poprzedniej wersji. Chociaż nadal uważam, że w decku jest za dużo many. Jest to jednak spowodowane tym, że jak ktoś chce dorzucić bonusowych kart a nic nie ujmując to deck musi chodzić. Natomiast w czystej 60-tce many jest grubo za dużo. Nie raz miałem po kilka tur, a rekord to 10, gdzie drawałem czyste lądy. Na tą samą przypadłość cierpiała niestety poprzednia wersja. Cóż, bez pełnej customizacji decku nic się w tym temacie nigdy nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram tymi niebieskimi deckami z partnerem 2/2 i nieźle się to sprawdza

talia na elfach też ładnie gra 2x w grach 2/2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, aktywowałem plusa z pakietu welcome back, i chciałbym ściągnąć mtg, ale w zakładce z plusa jest tylko dostępny trial wersji 2012, a nigdzie indziej nie mogę znaleźć poprzedniej wersji darmowej dla plusa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, ściągnąłem tą wersje Trial, następnie chciałem ją z upgrade-ować do pełnej (posiadacze plusa mają to za free) a niestety nie mogę...Wciskam "Purchase game" wchodzi do sklepu i wyskakuję jakiś komunikat że nie mogę...:blink:

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadacze plusa mieli za free upgrade poprzedniej wersji mtg

tą 2012 trzeba kupić, kieszeni zbytnio nam nie łupi, więc warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po długich bojach z singlem i oszukanym final bossem z kampanii co gra nielegalną talią zabrałem się za multi. Pierwszy pojedynek od razu całkiem ciekawy, ja z iluzjami na koleżkę z elfami, spokojnie budowałem kontrolę pola bity i dałem sobie zdjąć 16 żyć nie zabierając przeciwnikowi ani jednego. Mimo to wygrałem pojedynek ;)

W każdym razie, gdyby ktoś chciał zagrać parę meczyków któregoś wieczora 1v1 albo 2HG z moim znajomym to zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań do tej gry (konkretnie najnowsza wersja, 2012). Kosztuje ona bodajże 36 zł.

1. Opłaca się?

2. Jak wygląda multiplayer? Jest solidny? Jest jakiś matchmaking wyszukujący słabszych graczy dla początkujących?

3. Można dowolnie budować talię czy korzystać tylko z gotowych?

4. Jak rozwiązano problem wynikający ze specyfiki gry video, mianowicie wymieniania się kartami, zdobywania nowych (odkupowanie?), ulepszania swojej talii?

5. Czy jest jakiś dodatkowy content, packi za dodatkowe pieniądze dające lepsze karty? (jak w realnym MtG).

6. Są trofea?

7. Co ile wychodzi nowa część MtG? Czy trzeba kupować coraz to nowsze aby być na bieżąco czy wystarczy tylko jakiś upgrade?

8. Da się grać przy jednej konsoli w 2 osoby? (versus i np. sojusz)

Z góry dziękuję za sensowne odpowiedzi. Zagrałem w triala i mam ochotę kupić pełną wersję, ale chciałbym się więcej dowiedzieć o tej grze. Pamiętam czasy za gówniarza, kiedy latało się ze swoją talią na boisko przed domem i grało w Magica. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań do tej gry (konkretnie najnowsza wersja, 2012). Kosztuje ona bodajże 36 zł.

1. Opłaca się?

2. Jak wygląda multiplayer? Jest solidny? Jest jakiś matchmaking wyszukujący słabszych graczy dla początkujących?

3. Można dowolnie budować talię czy korzystać tylko z gotowych?

4. Jak rozwiązano problem wynikający ze specyfiki gry video, mianowicie wymieniania się kartami, zdobywania nowych (odkupowanie?), ulepszania swojej talii?

5. Czy jest jakiś dodatkowy content, packi za dodatkowe pieniądze dające lepsze karty? (jak w realnym MtG).

6. Są trofea?

7. Co ile wychodzi nowa część MtG? Czy trzeba kupować coraz to nowsze aby być na bieżąco czy wystarczy tylko jakiś upgrade?

8. Da się grać przy jednej konsoli w 2 osoby? (versus i np. sojusz)

Z góry dziękuję za sensowne odpowiedzi. Zagrałem w triala i mam ochotę kupić pełną wersję, ale chciałbym się więcej dowiedzieć o tej grze. Pamiętam czasy za gówniarza, kiedy latało się ze swoją talią na boisko przed domem i grało w Magica. Pozdrawiam!

1- TAK ! :) wieczory zarwane, kazda gra jest inne -jak to w karciance. plus - nie martwisz się o przeciwnika, zawsze ktoś jest

2 - łączy raczej losowo, ale poziom przeciwników jest rózny. plus element losowy - nie wiadomo co na reke przyjdzie. po kilku dniach grania bedzie ok

3. mozesz modyfikowac gotowego decka o karty odblokowane. mozesz przy tym wywalac karty z podstawowej talii na korzysc odblokowanych (w poprzedniej wersji nie bylo tej opcji - tylko dokładało się odkryte)

4. nie

5. jeszcze nie

6. są

7. zapytaj fizbana (tak żart z innej sceny ^^)

8. tak

jeśli grywałeś w karciankę papierową, to też tutaj na pewno wsiąkniesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie co do tego pierwszego emtegiesa, niedawno zaczalem w niego grac i zastanawiam sie czy tylko grajac w kampanie mozna dodatkowe karty odblokowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie co do tego pierwszego emtegiesa, niedawno zaczalem w niego grac i zastanawiam sie czy tylko grajac w kampanie mozna dodatkowe karty odblokowac?

Dodatkowe karty odblokowujesz po każdej wygranej rozgrywce - nie ważne rozgrywasz kampanie czy grasz multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz przeszedlem cala gre korzystajac z okazji darmowego ps plusa i w sumie sie ciesze, ze nie wydalem na te gre zadnej zlotowki, bo nie jest tego warta. Tak krotkiej gry jeszcze nie widzialem. 16 starc? to jakis zart. Sa jeszcze custom duele, ale w sumie przeciwnicy sa ci sami co w kampanii. Na PSN nikt w tego mtg nie gra, pewnie wszyscy przerzucili sie na 2012. Kolejny minus to mala ilosc kart i praktycznie brak mozliwosci edycji wlasnego decku. W wiekszosci wypadkow dobierzemy niekorzystne karty, bo te starterowe decki to o dupe potluc. Szkoda, szkoda, a moglo byc tak fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałeś kiedyś w karcianego tysiąca?

napisałeś tak, jakbyś raz zagrał do tysiąca i stwierdził, że gra jest ograniczona bo doszedłeś do 1000 i się skończyła

m:tg to gra karciana, w którą się gra online - tryb single player jest protezą, dodatkiem do właściwej zabawy

albo nie załapałeś idei karcianek, albo to rzeczywiście nie jest gra dla Ciebie :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopie ja gram w mtg od dziecinstwa a ta gra to parodia tej karcianki...poza tym multiplayer juz dla tej wersji nie istnieje, bo sie wszyscy przeniesli na 2012 -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wyciągnij z tego wnioski i zainwestuj trzydzieści kilka pln :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

miałem wykupiony upgrade (za free na koncie ps+ był) do pełnej gry i 3 dodatki (po 14zł)

po jakimś czasie upgrade został zrobiony tylko dla kilku krajów i została mi tylko wersja trialowa...

wychodzi teraz na to ze wywaliłem 42zł na dodatki i nie mogę w nie grać... a ponownie upgrade'a nie da się zainstalować...

ktoś może coś poradzić, gdzie się odwołać albo coś?

chodzi mi o pierwszą wersję, nie o 2012

Edytowane przez Ochoj1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ochoj musisz kupić pełną wersję aby grać z dodatkami albo PS+. Wszystko co było ściągane za darmo w ramach darmowego PS+ wygasa lub na nowo staje się trialem. Mi też MTG po skończeniu się darmowego miesiąca PS+ stał się trialem ale kupiłem sobie PS+ i mam MTG pełną wersję. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema! Trzy dni temu kupiłem MTG 2012 i jestem zachwycony! Gra się świetnie, nie trzeba wydawać dużej kasy na karty (tak jak w realu) i dodatkowo jest dobrą alternatywą dla osób które nie mają czasu aby rozegrać partyjkę w realu. No i ogromny plus dla osób które prędzej nie miały styczności z mtg jest to że komputer pilnuje "ruchów" nie trzeba się wzajemnie pilnować, wyliczać co można a czego nie można itp. Tak naprawdę po kilku godzinach gry znamy jej podstawy, później pozostaje jedynie zaznajomić się z kartami. Na razie przeszedłem kampanie zieloną talią, teraz zabieram się za odblokowanie kart w iluzionie ( tak jak pisaliście talia jest mocna!). Ogólnie grę polecam, szczególnie za takie śmieszne pieniądze.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś coś wie kiedy mogą pojawić się jakieś rozszerzenia do mtg 2012?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jaką się kartę dostanie po użyciu tego kodu, który się dostaje po zakupie MTG 2012 na PS3? Czy ta karta jest coś warta? Jeżeli tak to bym sprzedał kod na allegro. :D Mi się karta nie przyda, bo nie mam z kim grać w MTG i nie mam żadnych kart, jedynie to gram na PS3. A kasę z karty można by zainwestować w nowy dodatek do MTG 2012 jak wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez chetnie bym swoj kod wymienil na kase raczej sprzedaz niz pozyskanie karty a potem jej sprzedaz chociaz nie wiem co lepsze ?

kazda platforma ma inne KARTY

ps

znalazlem TUTAJ trzeba ja sobie zamowic ... na voucherze jest napisane ze maja mi dac jeden caly deck plus ta karte :D

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca zamówić. Na tej stronie, którą podałeś generuje się vouchera, którego trzeba wydrukować i udać się z nim do sklepu, który uczestniczy w promocji. Listę sklepów w Polsce można też tam znaleźć.

Gnom Szkolna 15

43-300 Bielsko-Biala

Poland Wszystko Gra Bydgoszcz Krasinskiego 21

85-008 Bydgoszcz

Poland Centrum gier PEGAZ ul.Pod Blankami 6/1a

85-034 Bydgoszcz

Poland FUTUREX W.Szefki 2d/b8

81-572 Gdynia

Poland Flamberg Andrzeja 21a

40-061 Katowice

Poland Sklep Smok - Katowice Chorzowska 107

40-203 Katowice

Poland Wargamer Kielce Wspólna 21

25-503 Kielce

Poland Magic Traders Kochanowskiego 3/1

31-127 Kraków

Poland Sklep Zgrami.pl ul. Garbarska 5

31-131 Krakow

Poland Feniks Legnica N.M. Panny 2

59-220 Legnica

Poland GameLord Piotrkowska 101

90-425 Lodz

Poland Hobbit Jagiellonska 50a

33-300 Nowy Sacz

Poland Emar FHU Pl.Jedności Słowiańskiej 1stoisko 11

C.H. Jakub

10-690 Olsztyn

Poland HMS Computers II Krakowska 26

45-075 Opole

Poland Wargamer Radom Sienkiewicza 30

26-600 Radom

Poland Fenix Wojska Polskiego 7

70-470 Szczecin

Poland Wszystko Gra Torun Sw. Ducha 4

87-100 Toruń

Poland GRYF Walbrzyska 11 paw.113

02-739 Warszawa

Poland Morion Powstancow Slaskich 124/72

01-499 Warszawa

Poland Wargamer HQ ul. Mehoffera 26 lok. 25

03-131 Warszawa

Poland BOLTER Sokolnicza 7/17 paw.32

53-676 Wroclaw

Poland

Co ciekawe, kod z gry można użyć 5 razy, dla 5 różnych kont na tej samej PS3 (kod będzie inny), i w ten sposób odebrać 5 Inferno Titanów wraz z 5 demo deckami. Opchnąć na allegro po 20, albo 15. Czysty zysk! Ba! Można nawet kupić jeszcze raz grę i powtórzyć czynności. Dla pewności jednak najpierw upewniłbym się w sklepie czy mają wystarczającą ilość promosów, żebyśmy nie zostali z ręką w nocniku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie voucher juz wydrukowany :) jeden sklepik mam pod nosem wiec sie tam udam dzisiaj ... @up co polecasz na poczatek sobie zabrac mowie o decku promo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazlem TUTAJ trzeba ja sobie zamowic ... na voucherze jest napisane ze maja mi dac jeden caly deck plus ta karte

Próbowałem na tej stronie aktywować ten voucher ale nie działa mi kod z gry. Wprowadzałem dwa kody ale żaden nie działa. Pisze że kod jest nieprawidłowy ani jeden ani drugi. Zrobiłem tak jak pisał kill dlatego mam dwa kody. Wiecie może co jest tego przyczyną że kody nie działają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×