Skocz do zawartości
Watson20054133

Team Event Ferrari Vs Lamborghini

Rekomendowane odpowiedzi

No Watson bój się bo mam szanse zająć Twoje miejsce w tabeli :biggrin: Myślę, że gdyby nie nieobecności to bym może był wyżej w tabeli... A tak to na następny event trzeba mieć 100% obecności i powalczę z chłopakami. A Ksawerego to nie mam szans dogonić. By musiał 2 wyścigi kiepsko pojechać, a w to nie wierzę.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Watson bój się bo mam szanse zająć Twoje miejsce w tabeli :biggrin: Myślę, że gdyby nie nieobecności to bym może był wyżej w tabeli... A tak to na następny event trzeba mieć 100% obecności i powalczę z chłopakami. A Ksawerego to nie mam szans dogonić. By musiał 2 wyścigi kiepsko pojechać, a w to nie wierzę.

pzdr

Wyścig w piątek, więc tylko dziś pogram w F1 i w czwartek będę tylko GT5 męczył. Nie chcę znowu na ostatnią chwilę ustawiać auta i przestawiać się z jednej gry na drugą. To męczące i jak widać efekty w postaci 6pkt ujemnych za nie wyhamowanie przez Nervusem :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak wiecie jesteśmy ofiarami globalnego załamania PlayStation Network i od wczoraj nie możemy zalogować się do PSN. Jeśli dziś do 18.00 problemy będą dalej występowały wyścig na Tokyo po raz kolejny zostanie przeniesiony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18.07 - PSN ciągle leży.ermm.gif

Jak rozumiem nie jedziemy dzisiaj nawet jakby włączyli o 20.00?

Nie ma tego złego w sumie, zrobiłem wiele innych pożytecznych rzeczy zamiast graćbiggrin.gif

Edytowane przez Ksawery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety z przyczyn technicznych dzisiejszy WYŚCIG ZOSTAJE PRZENIESIONY na poniedziałek 25.04.11 r.

Nie będziemy na ostatnią chwilę czekać, przykro mi :)

Cieszmy się wspaniałą pogodą :D Ja dzisiaj samochód pucowłem, od mycia, odkurzania, polerowania- lśni jak psu jajca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj samochód pucowłem, od mycia, odkurzania, polerowania- lśni jak psu jajca :D

Widzę że dobrze Ci idzie, mam jeszcze dwa auta do umycia. :rolleyes:

Co do poniedziałku to nie wiem czy to dobry pomysł. W sumie to jeszcze święta a ja planowałem coś pogrillować. :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polerka to przekurwiona sprawa, cały dzień na to potrzeba. Umyć auto, polerka, znowu mycie, mleczko jakieś i znowu mycie xD Mi na mleczkowanie zeszło 2h jak nic xD Normalnie blachary można wyrywać niczym damy na klejnoty xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czym Ty do nas rozmawiasz? xD

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polerka to przekurwiona sprawa, cały dzień na to potrzeba. Umyć auto, polerka, znowu mycie, mleczko jakieś i znowu mycie xD Mi na mleczkowanie zeszło 2h jak nic xD Normalnie blachary można wyrywać niczym damy na klejnoty xD

Pierwsze slysze o takiej metodzie :woot::shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze slysze o takiej metodzie :woot::shok:

Hehhe... bo to jest sposób "A la Mardok"

Ja myję auto i potem polerka mleczkiem i to wszystko :) Potem jeszcze w środku odkurzanie, konserwacja gum, uszczelek, dla mnie wystarczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po mleczku zostają ślady i żeby dobrze wszystko zmyć to niestety pod prysznic xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jade na myjnie samoobslugowa i myje auto za 4zl,najpierw piana potem plukanie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jade na myjnie samoobslugowa i myje auto za 4zl,najpierw piana potem plukanie :biggrin:

I to jest najlepsze podejście. Jedna jazda i auto potem i tak już jest brudne. Ba... u mnie jak jadę umyć nasze czarne auto to zanim dojadę z myjki do domu to już kurz na niej widać, więc po co się spuszczać nad myciem :P No chyba, że planuje ktoś wypucować auto, pojechać gdzieś do miejscowości wypoczynkowej i wtedy szyby w dół, muza na maksa i 15km/h tam i z powrotem żeby wszyscy widzieli i słyszeli :P Mniej yntelygentne dupy na to polecą :P

Kiedyś szedłem sobie w takiej właśnie miejscowości i stało parę łebków przy jakieś starszej becie 7. Widać, że wypucowana typowo chyba żeby poszpanować nad jeziorem. Jeden z tych łebków się oparł o tą betę, a drugi zaczął go jebać że nie po to pucował auto pół dnia żeby ten się dupą o nie opierał. Niezłą bekę miałem z kolesi.

Edytowane przez Shady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jade na myjnie samoobslugowa i myje auto za 4zl,najpierw piana potem plukanie :biggrin:

A to na standardzie też tak robię :P Ale raz na 2 miesiące generalne porządki i konserwacja karoserii uszczelek itp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że po mleczku nie osadza się tak kurz i ogólnie później jest fajny efekt do kilku umyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy dzisiaj czy nie? Puściłbym 24h wyścig w B-spec... :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy dzisiaj czy nie?

Jak będzie PSN to tak. :tongue:

W piątek nie jechaliście i dobrze, bo nie mogłem. Za to dzisiaj (jakby PSN wróciło) będę. :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy dzisiaj czy nie? Puściłbym 24h wyścig w B-spec... :happy:

Zrobimy jak w piątek :)

Jeśli do 18.00 nie będzie PSN wyścig przekładamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×