Skocz do zawartości
Slam-PL

Mała Liga - Kary

Rekomendowane odpowiedzi

Wnioski z ligi nr 3 naleza dla rzadkosci zatem sprawa zostanie rozpatrzona... prosze wszystkie materialy przedstawic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam do przedyskutowania zdarzenie w Lidze 3 z Walencji w wyniku którego zostały rozbite dwa bolidy.

Na pierwszym kółku jechaliśmy w kolejności - na połowie stawki Ja, dalej Fuczak, poźniej ( tutaj już nie znam kolejności ) Adianos, TycSlawek i Dawido23 Na dojeździe do zakręu nr.18 dostałem potężnego strzała w tyłek który wyrzucił mnie na bandę i zakończył wyścig. Uderzył we mnie Fuczak który jak twierdzi sam został chamsko zepchniętny przez "życzliwego". W ten sposób obydwaj wypadliśmy z wyścigu. Niestety nikt nie przyznaje się do spowodowania wypadku. Dlatego chciałbym żeby sędziowie pomogli rozwiązać tą sprawę , bo wypadałoby znaleźć tego kozaka który zepsuł nam zabawę.

Filmiku z wyścigu nie mam, zresztą nic by nie wniósł ponieważ uderzenie było z tyłu i ekran od razu zgasł po wypadku.

Kiender, jasna sprawa, że pomożemy rozwiązać sprawę...tylko kwestia tego jak?

Nikt z tamtych co jechali w tych okolicach nie nagrywali wyścigu? Bez filmiku będzie naprawdę ciężko.

Chyba, że ewidentnie wszyscy wskażą tą samą osobę, a winowajca chociaż pokaże jaja i się też przyzna do błędu.

Wracając jeszcze do kontaktu Śmiecha z Ziemniakiem, to dodam tylko, że z tego co zauważyłem w treningach, Ziemniak ma spore skłonności do rozpychania się.

Widać, że nie nabrał jeszcze ogłady w jeździe F1, co nie zmienia faktu, że chłopaki po prostu jechali bok w bok (prawie), a tamten zakręt przechodzi się specyficznie, bo właśnie tak jak Ziemniak jechał na wprost, a dopiero potem skręca. Oczywiście jak nie ma nikogo po bokach. Problem w tym, że oboje wiedzieli że mają rywala obok siebie, ale nikt nic z tym nie zrobił.

I teraz naprawdę nie wiem jak ugryźć tą sprawę i chyba trzeba będzie to uznać jako incydent wyścigowy...

PS.

Kryman, nie bądź służbista. Poniedziałek/Wtorek/Środa...co za różnica. Jak są dowody to nie widzę problemu.

Byle tylko nie w piątek czy sobotę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko ja tylko staram się stosować do regulaminu. Regulamin zawsze można zmienić:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moich ustaleń wynika że w lidze 3 winny jest kolega Dawido23 . Pozostali w zasadzie przedstawili swoją wersję z której wynika że byli w innym miejscu podczas wypadku. Dawido23 nie daje znaku życia od niedzielnego wyścigu i nie odpowiada na wysłyane mu prywatne wiadomości przez forum. Jakie mam więc szanse wyciągnąc z tego konsekwencje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moich ustaleń wynika że w lidze 3 winny jest kolega Dawido23 . Pozostali w zasadzie przedstawili swoją wersję z której wynika że byli w innym miejscu podczas wypadku. Dawido23 nie daje znaku życia od niedzielnego wyścigu i nie odpowiada na wysłyane mu prywatne wiadomości przez forum. Jakie mam więc szanse wyciągnąc z tego konsekwencje ?

Kiender to była osoba z która jechałeś koło w koło na prostej przed nawrotem. Twój czerwony bolid poznaję od razu, ale jadąc za Wami nie zwróciłem uwagi jaki był drugi :wacko: . Ogólnie z tyłka sytuacja, bo winny się nie przyzna do zrobienia ze mnie kanapki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo start z ostatniej pozycji, albo anulowanie ostaniego wyścigu.

Chociaż wg mnie start z ostatniej pozycji to lepsze wyjście.

Oczywiście jeśli kolega nie posłucha, to anulwanie całego wyścigu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wróce do zaległej sprawy z Walencji gdzie zniszczone zostały dwa bolidy. Po wnikliwym śledztwie :biggrin: na placu boju jako winny zajścia pozostał kolega Dawido23. Pomimo że loguje się na forum, nie bierze udziału w dyskusji ani nie odpowiada na moje wiadomości w tej sprawie. Uważam że w ramach kary nie powinno mu się zaliczyć tych kilku punktów z ostatniego wyścigu.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wróce do zaległej sprawy z Walencji gdzie zniszczone zostały dwa bolidy. Po wnikliwym śledztwie :biggrin: na placu boju jako winny zajścia pozostał kolega Dawido23. Pomimo że loguje się na forum, nie bierze udziału w dyskusji ani nie odpowiada na moje wiadomości w tej sprawie. Uważam że w ramach kary nie powinno mu się zaliczyć tych kilku punktów z ostatniego wyścigu.

Jeśli rzeczywiście nie chce się bronić to myślę że zasługuje na kare.

Jednak proponuje poczekać do kolejnego tygodnia.

Gościu ma HS?

Może w niedziele sobie z nim to wyjaśnicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie będzie żadnego odzewu z jego strony, czy to na forum czy przez hs na wyścigu to wrzepcie mu tam karę jaką uważacie za słuszną.

Chociaż ja osobiście myślałem na 40 sekundami do wyniku końcowego. Ale jak chcecie to możecie mu anulować te punkty z poprzedniego wyścigu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no no tu juz dla mnie kara przygotowana ale wyrobilem sie w danym mi czasie , owszem jak kolega napisal to na forum sie logowalem i odczytalem wiadomosc z prosba o wytlumaczenie sb, stwierdzilem ze wkleje filmik ale wypadlo mi to z glowy, potem napotkala mnie awaria laptopa i bardzo malo wolnego czasu... z akcydentem nie mialem nic a nic wspolnego a filmik wkoncu mi sie udalo wrzucic... noi przepraszam za dluga zwloke w odpowiedzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnoszę o karę dla Yelon65. Liga 4. To były jakieś jaja z jego strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×