Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzilo mi jak szlachcic napisal o motiony :) Sa mapy gdzie robi sie 10 snajperow i kazdy gdzies to gowno musi po sobie zostawic ;) Uczciwa rozgrywka ? Raczej nie. Nie mam pojecia dlaczego oni wymyslili takie cos ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy forwardowanie portów na PS3 sprawia, że macie mniej lagów w BF2BC? Mam neo i dobre połączenie i zastanawiam się dlaczego niektórzy gracze mają przewagę np. w akcji z nożem. Gościu stoi ode mnie 10m, ja w niego celuję a on nagle jak jakaś kobra w sekundę wsadza mi kosę od frontu :( To chyba lag. Mnie nigdy tak się nie zdarza, muszę grzecznie podejść na1m i dopiero daję radę wsadzić kosę. Jakieś przemyślenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miny i c4 :D ja tam sie ciesze ze w B3 tego gowna nie bedzie ;)

A wlasnie, ze bedzie! :biggrin:

http://bf3blog.com/battlefield-3-equipment-and-gadgets/

Jako samotny wilk, kulka ma dla mnie niebagatlene znaczenie. Nie zawsze mozna polegac na kolegach z druzyny, a motion sensor zawsze skutecznie zweszy slad wroga. Czesto jak oponenci slysza dzwiek kuli, to jak szczury wylatuja ze swoich pozycji. I LOVE THIS GAME! :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie, ze bedzie! :biggrin:

http://bf3blog.com/b...nt-and-gadgets/

Jako samotny wilk, kulka ma dla mnie niebagatlene znaczenie. Nie zawsze mozna polegac na kolegach z druzyny, a motion sensor zawsze skutecznie zweszy slad wroga. Czesto jak oponenci slysza dzwiek kuli, to jak szczury wylatuja ze swoich pozycji. I LOVE THIS GAME! :biggrin:

Ja odwrotnie jak słyszę, dźwięk kulki to się nie ruszam aby mnie nie wykryła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien w 100%, ale jak siedzisz, czy stoisz w miejscu, to i tak cie zaznaczy na mapce... skoro wykrywa miny i C4. Wie ktos cos na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie ruszasz to "znikasz z mapy". Każdy ruch powoduje ponowne pojawienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie, ze bedzie! :biggrin:

http://bf3blog.com/b...nt-and-gadgets/

Jako samotny wilk, kulka ma dla mnie niebagatlene znaczenie. Nie zawsze mozna polegac na kolegach z druzyny, a motion sensor zawsze skutecznie zweszy slad wroga. Czesto jak oponenci slysza dzwiek kuli, to jak szczury wylatuja ze swoich pozycji. I LOVE THIS GAME! :biggrin:

2yl9300.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Od czwartku jestem szczęśliwym posiadaczem B:BC2. Przesiadłem się z jedynki na dwójkę. Mam nadzieję, że wszyscy nie przesiądą się momentalnie na 3 w listopadzie ;D.

Dzisiaj pierwszy raz napotkało mnie "wyzerowanie rangi" i muszę czekać.

Mam pytanie do śmigłowców zdalnie sterowanych. Z tego co chyba widziałem, to one mają karabin i rakietę naprowadzaną laserowo. Czy może ktoś potwierdzić motyw z tym karabinem? Nie wiem, czy mi się przywidziało, czy to prawda, a ja nie wiem jak go użyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Od czwartku jestem szczęśliwym posiadaczem B:BC2. Przesiadłem się z jedynki na dwójkę. Mam nadzieję, że wszyscy nie przesiądą się momentalnie na 3 w listopadzie ;D.

Dzisiaj pierwszy raz napotkało mnie "wyzerowanie rangi" i muszę czekać.

Mam pytanie do śmigłowców zdalnie sterowanych. Z tego co chyba widziałem, to one mają karabin i rakietę naprowadzaną laserowo. Czy może ktoś potwierdzić motyw z tym karabinem? Nie wiem, czy mi się przywidziało, czy to prawda, a ja nie wiem jak go użyć.

Musisz trochę pograć pojazdami, żeby odblokować ostatni perk (przy wyborze postaci na początku meczu umiejętność 3 (ostatnia)) i wtedy będziesz miał w prawie każdym z pojazdów jakieś dodatkowe uzbrojenie, tak jak śmigłoce zdalnie sterowane mają karabinek, tak Bradley ma dodatkowo rakietę kierowaną (przypominającą 3 wyrzutnie rakiet = M136AT4)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to nawet nie ma co grać, na żadnym serwie nie miałem wszystkich broni i expa nie nalicza. Oby do jutra przeszło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy może to mieć jakis związek ale pctowcy dostali bardzo niedawno patcha r11. Jak patrzyłem to zmiany dotyczyły tylko PC, więc nie oczekiwałbym patcha na konsolach, ale kto wie :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys tez sie to zdarzalo

byly tylko podstawowe bronie, spectact i WWII Grand

Teraz to nawet nie ma co grać, na żadnym serwie nie miałem wszystkich broni i expa nie nalicza. Oby do jutra przeszło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy może to mieć jakis związek ale pctowcy dostali bardzo niedawno patcha r11. Jak patrzyłem to zmiany dotyczyły tylko PC, więc nie oczekiwałbym patcha na konsolach, ale kto wie :happy:

DICE kiedyś mówiło, że przerzuca ludzi od BC2 do Bf3 i nie będzie już żadnego wsparcia :(

Kiedys tez sie to zdarzalo

byly tylko podstawowe bronie, spectact i WWII Grand

Wiem, jak wyszedł Vietnam to było "normalne", ale po czasie wracały, a wczoraj wieczorem grałem parę godzin na kilku serwach i ciągle to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DICE kiedyś mówiło, że przerzuca ludzi od BC2 do Bf3 i nie będzie już żadnego wsparcia :(

No właśnie słyszałem o tym, ale na PC wydano 2 dni temu betę patcha więc jest cień szansy, że my też coś dostaniemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na szczęście da się już normalnie grać. Taka sytuacja z broniami i rangą jest zawsze co niedzielę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś tak, ale dawno tego nie było. Mam nadzieję że to był jednorazowy incydent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam to robiło się tak co niedziele od 16, tydzień temu też tak miałem zę przez kilka rund nie miałem perków i broni, może tylko 2 osoby na serwie miały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam to robiło się tak co niedziele od 16, tydzień temu też tak miałem zę przez kilka rund nie miałem perków i broni, może tylko 2 osoby na serwie miały

tak własnie było dawniej to sie wraca dokładnie to samo tylko dawniej po paru rundach wszystko wracało do normy

ale nie ma co narzekac rozgrywka stała sie bardziej uczciwa ;)

juz nikt nie krył sie w budynkach zeby nabijac kile na odległosc bo nie było celowników tylko szczerbinki i rozgrywka stała sie bardziej żywa ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale ten co przed 16 nie wyszedł z serwa to perki i bronie miał więc lajtowo se mógł wziaść abakana i x4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to nie jest takie złe, podstawowe bronie są dość dobre (szczególnie w przypadku Recona), jedynie perków brakuje. :confused: No i tutaj pewną przewagę mają ludzie, którzy kupili dodatek Specact.

Edytowane przez kuba105000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to nie jest takie złe, podstawowe bronie są dość dobre (szczególnie w przypadku Recona), jedynie perków brakuje. :confused: No i tutaj pewną przewagę mają ludzie, którzy kupili dodatek Specact.

Zgodzę się jedynie w przypadku Assault'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie tą pierwxza lunetą i M24 można grać na quick scope

Ja tak właśnie śmigam, więc poza tym, że mało kto grał wczoraj to się nie przejąłem brakiem broni :D

A dziś znowu trafiłem na serwa, gdzie kille naliczało z jakimś sekundowym opóźnieniem, co w przypadku grania snajpą potrafi uprzykrzyć rozgrywkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×