Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie oby gracze nie przestali grać bo chcem nabić 50 lvl a to

jeszcze daleka droga

Spokojnie, nie każdemu BF3 przypasuje :P Mi jeszcze w BC2 zostało parę platynek do zrobienia, więc też pewnie nie raz powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej teraz lepiej kupić nówkę koszt rzędu 79-89 pln z kodem vip niż używkę a na brak graczy na pewno nie będzie nikt narzekał bfbc2 nadal jest świetną strzelanką i wiele osób będzie nadal w nia grało ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, nie każdemu BF3 przypasuje :P Mi jeszcze w BC2 zostało parę platynek do zrobienia, więc też pewnie nie raz powrócę :)

po tej becie moze nawet więcej osoba niż się spodziewano :D

a z czasem bc2 może być miłą odskocznią od bf3, tak prosta gra, gdzie wiadomo co, gdzie, jak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kurr.

gram dzisiaj w BC2 multi

końcówka meczu rush a tu nagle bum i sie ta zasrana 250gb shit ps3 zacięła i musiałem ją zresetować ( nawet tego nie robiłem tylko od razu wyłączyłem z zasilania ) :scare:

czy staty z tego meczu będą się liczyć??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, jak wyszedłeś z rozgrywki przed jej zakończeniem, to staty przepadają :) Też tak nie raz miałem ;D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, jak wyszedłeś z rozgrywki przed jej zakończeniem, to staty przepadają :) Też tak nie raz miałem ;D

Bzdura. Staty przepadają tylko gdy serwer padnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. Staty przepadają tylko gdy serwer padnie.

ale chodzi nam o staty z meczu którego się nie dokończyło z powodu zawiechy konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaliczy do momentu kiedy był ostatni saving, ja dlatego przed opuszczeniem serwa zmieniam broń i po kłopocie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaliczy do momentu kiedy był ostatni saving, ja dlatego przed opuszczeniem serwa zmieniam broń i po kłopocie :)

nie byłbym tego taki pewien, unlocki np. nie przechodzą ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć jak moge zdobyć inny wygląd postaci? Czy w PSS znajde mozliwosc kupna broni SA? Czy sa tez inne wyglady oprocz tych z pakietem SA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna opcja to kupno dodatku Spectact. Znajdziesz go w sklepiku BC2 albo bezpośrednio na PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam 2 pytania zwiazane z gra.

1.Czy kupując gre uzywana bede mogl grac na multi? Czy gra posiada jakis kod online jednorazowego uzytku?

2. czy wogole oplaca mi sie kupowac BC2 skoro teraz na czasie jest battlefield 3?

Opłaca się :) Zwłaszcza za taką cene jak teraz chodzi. A w dwójkę jeszcze długo ludzie będa pogrywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Słuchajcie może ktoś z was mi pomoże i napisze jak zdobyć Pin o nazwie : Squad Member Pin . opis pina to : In a round, obtain one attack and one defend order.

Jest to jedyny którego mi brak i nie mam pojęcia jak go zdobyć. Może ktoś napisze jak go zdobył?? Będę wdzięczna za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczasz selectem flage,ktora chcesz przejac co daje attack order. Gdy wrog przejmuje Twoja flage zaznaczasz ja selectem i musisz ja utrzymac co daje defend order

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Słuchajcie może ktoś z was mi pomoże i napisze jak zdobyć Pin o nazwie : Squad Member Pin . opis pina to : In a round, obtain one attack and one defend order.

Jest to jedyny którego mi brak i nie mam pojęcia jak go zdobyć. Może ktoś napisze jak go zdobył?? Będę wdzięczna za pomoc!

grając na conqueście jak wróg zdobędzie flagę np A to nakieruj na nią celownik i wciśnij select - dasz komendę do attacku i w okolicy flagi A zabij wroga.. później jak będziecie mieli A to naceluj na nią i select włączysz defend i zabij wroga w jej okolicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedzi ale .... jak obiłam wszytko co napisaliście to nic to nie zmieniło.... wogóle nic się nie dzieje kiedy wciskam select....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory ale blondynką nie jestem.... Celownikiem nakierowywuję na flagę wciskam SELECT i nic się nie dzieje nie pokazuje żadnych punktów NIC!!!! Oczywiście że robię wszytko jak napisano... I oczywiście w trybie Conquest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skierujesz celownik na kwadracik lub rąb pkt A, B, C lub D i wciśniesz select to przy tym kwadraciku lub rąbie powinny pokazać się cztery dodatkowe strzałki i twój żołnierz wygłosi kwestię "attack (or defend) this objective", a reszta jak ci wcześniej napisali, z tym tylko wyjątkiem że nie jestem pewien, czy to nie chodzi o wypełnienie takich zadań, a nie ich wydawanie, najlepiej zaproś jakiegoś kumpla, niech on zaznacza a ty zdobywaj i broń :)

Edytowane przez nathrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. Ale jak poznam czy załapał select??? Pokaże się napis że zrobiłam dany rozkaz czy nie?? Jakieś punkty pokaże cokolwiek??? <br>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. Ale jak poznam czy załapał select??? Pokaże się napis że zrobiłam dany rozkaz czy nie?? Jakieś punkty pokaże cokolwiek??? <br>

Literka flagi bedzie otoczona rombem,dostaniesz pkt za sq att order lub sq def order.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeden z trudniejszych pinów do zdobycia celowo.

Trzeba byc w obrebie flagi i zabic min.4 przeciwnikow. Zaznaczamy defend i strzelamy do atakujacych. To samo w przypadku atakowania flagi. Pin wpada sam jak sie lata ze squadem i naciska select na kazdej fladze ktora atakujecie czy bronicie. White Pass czy Nelson Bay bedzie do tego najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Min. 4 przeciwnikow?:biggrin: No chyba nie. Na czystej fladze wpada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banalny pin, a jak wygląda flaga po zaznaczeniu to na nim samym widać :P

p23.png

Piny za zabijaniu w obrębie flagi są zupełnie inne i masz rację, że za 4 kille w obronie lub ataku, ale nie o nie teraz chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×