Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodzę się jedynie w przypadku Assault'a.

Nie no, co Ty? 9A-91 często używam nawet kiedy są wszystkie bronie, a M24 to według mnie najlepsza snajperka w grze. PKM też nie jest złe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuba akurat u assaulta to AEK971-Vintovka, ona jest dobra na odległosc lecz niestety na bliskie starcia mnie zawodzi. Jechu ja też wtedy nie odczuwan różnicy ale czasem bez MGNM Ammo nie padaja za pierwszym razem

Edytowane przez kosmala96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, co Ty? 9A-91 często używam nawet kiedy są wszystkie bronie, a M24 to według mnie najlepsza snajperka w grze. PKM też nie jest złe.

No właśnie miałem na myśli, że bronie SA są lepsze tylko w przypadku Assault'a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi chętnych na wbicie trofeów: demolish, knife i z helikopterami.

Dodam, że jestem początkującym graczem, mam dopiero 7 poziom.

Proszę o pomoc :) Jak coś to piszcie swoje nicki lub dodawajcie do znajomych :)

Gra pasuje mi wieczorami po 21, (21.30).

@down: dzięki :)

Edytowane przez ps321
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi chętnych na wbicie trofeów: demolish, knife i z helikopterami.

Dodam, że jestem początkującym graczem, mam dopiero 7 poziom.

Proszę o pomoc :) Jak coś to piszcie swoje nicki lub dodawajcie do znajomych :)

Gra pasuje mi wieczorami po 21, (21.30).

Tutaj masz temat od trofeów - http://www.ps3site.pl/forum/topic/31410-trofea/

a tu od znajomych do gry - http://www.ps3site.pl/forum/topic/36706-ustawki-on-line/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może było już,ale jestem pod takim wrażeniem że chcę się podzielić. W ogniu "walki" często pewne rzeczy umykają...a to taka piekna gra!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może było już,ale jestem pod takim wrażeniem że chcę się podzielić. W ogniu "walki" często pewne rzeczy umykają...a to taka piekna gra!

fajne zdjęcia, najlepsze heli o zachodzie z powoli kręcącym się rotorem :) ale recon podąrzający powoli w krzaczory jakoś mnie nie przekonuje ;)

co do dyskusji powyższej o tych co kupili SA, że mają przewagę bo nie ma innych broni ze względu na problemy ze statami to dodam, że ci co mają veterana mają jeszcze Thomsona i Garanda więc to jest jednak przydatne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thomsona ma kazdy, do tego nie trzeba weterana.Jedynie Garand,ktory i tak latwy w obsludze nie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thomsona ma kazdy, do tego nie trzeba weterana.Jedynie Garand,ktory i tak latwy w obsludze nie jest

Garand jest zajebisty :D Na dystans to jak snajperka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne zdjęcia, najlepsze heli o zachodzie z powoli kręcącym się rotorem :) ale recon podąrzający powoli w krzaczory jakoś mnie nie przekonuje ;)

co do dyskusji powyższej o tych co kupili SA, że mają przewagę bo nie ma innych broni ze względu na problemy ze statami to dodam, że ci co mają veterana mają jeszcze Thomsona i Garanda więc to jest jednak przydatne :)

Ich przewaga polega na większym wyborze chociażby. A z Veteranem ma się samego Garanda, bez Thompsona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może było już,ale jestem pod takim wrażeniem że chcę się podzielić. W ogniu "walki" często pewne rzeczy umykają...a to taka piekna gra! ...

Dobry ciekawy montaż, taki wyciszający, dla mnie bomba chociaż osobiście preferuję coś co w miarę oglądania rozkręca się i urasta w siłę. Zerknij na to poniżej;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thomsona ma kazdy, do tego nie trzeba weterana.Jedynie Garand,ktory i tak latwy w obsludze nie jest

a fakt, tylko Garand jest jako Veteran, ale jak nie ma broni dostępnych często wybieram Thomsona, to przyzwyczajenie z BF1943 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba że ktoś jest posiadaczem limitki to ma Thompsona, Colta, wszystkie gadżety i specjalizację pojazdów :D

Edytowane przez Jechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba że ktoś jest posiadaczem limitki to ma Thompsona, Colta, wszystkie gadżety i specjalizację pojazdów :D

dokładnie tak, jest Thomson i stary dobry colt 1911 :) a co do preków na pojazdy to chyba jest armor ale nie ma warheadów ale i tak dodatkowy pancerz daje przewagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam dziś , od 18:00 na małą partyjkę BF2 :))

Mile widziany headset :)

Nick: Jez_Jerzy_89

Edytowane przez Jerry89
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś miałby ochotę pograć w ekipie z przeciętnym graczem to zapraszam: PSN: didas22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam 2 pytania zwiazane z gra.

1.Czy kupując gre uzywana bede mogl grac na multi? Czy gra posiada jakis kod online jednorazowego uzytku?

2. czy wogole oplaca mi sie kupowac BC2 skoro teraz na czasie jest battlefield 3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiada VIP Code, dzięki któremu masz dodatkowe mapy. Bez niego da się grać online.

Czy się opłaca to sam zdecyduj. Ludzie nagle nie przezestaną grać w BC2 bo wychodzi B3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepiej kupić nówkę razem z vip code, bo to jest sporo mapek i z kimś będziesz chciał grać i się okaże, że nie masz tej mapki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem miesiąc temu i nie żałuję. Wybrałem wersję z kodem i nie narzekam na brak map. Do momentu kupna dwójki grałem w jedynkę i opinie, że wszyscy przeniosą się na trójkę są nieprawdziwe. W multi w jedynce nie ma problemów z brakiem graczy, więc w dwójce też takiego nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oby gracze nie przestali grać bo chcem nabić 50 lvl a to

jeszcze daleka droga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×