Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar pożyczyć BC2, niestety z VIP'em wykorzystanym i mam teraz pytanie: O ile więcej mapek/trybów dodaje VIP code ??

W podstawce 4, z VIPem ok 12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ostatnio znowu pustawo na Harvest Day. 5-7 osób w drużynie.

Mam nadziej ze to chwilowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ostatnio znowu pustawo na Harvest Day. 5-7 osób w drużynie.

Mam nadziej ze to chwilowe.

pewnie tak...

A Vietnam ktoś trenuje?

wczoraj się trochę poganialem, chyba z weteranami ze Stanów ;)....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja do vietnama zasiadam w weekend musze dobic zlote gwiazdy u recona i kilka kill'i z huey'a ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ostatnio znowu pustawo na Harvest Day. 5-7 osób w drużynie.

Mam nadziej ze to chwilowe.

Ja gram na ruschu i zaczynam od Val.. ( peire) jakoś tak to się nazywa ta mapka. Leśna mała mapka atakujący na starcie mają heli, kłada i autko. Mapka zaczyna się od 5vs5 a pod koniec jest już full stan graczy. Potem na innych mapach jest już z kim grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valparaiso :) najpopularniejsza mapka chyba, często po zakończeniu jak wejdzie np. white pass to ludzie często wychodzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie na PS store mozna kupic VIP pass? W dodatkach tego nie widze. I ile kosztuje?

Edytowane przez kabotyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie na PS store mozna kupic VIP pass? W dodatkach tego nie widze. I ile kosztuje?

Popular Titles -> Battlefield -> Battlefield: Bad Company 2 Onslaught and Bat...

8 pozycja i kosztuje 36 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy znajdzie sie ktos chetny na ustawke trofeum demolition man ??

ja jestem chętny dodawaj do znajomych psnid: bandyta14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sprawa. Otóż: dostałem ostatnio nową konsolę i przegrałem ze starej wszystkie swoje dane (ogólnie to poprzez taką opcję, co kopiuje wszystko, co było na starej, do nowej). Teraz, kiedy próbuję grać, pojawia się komunikat, że nie mam VIPa. Dziwne, bo na starej miałem, wpisałem za pierwszym razem i działał. A nowej wpisuję prosto z tej karteczki i mi go nie wykrywa. Wpisywałem już 7 razy, ale za każdym razem to gówno, nie chce mi wykryć VIP CODE'a. Dostaję powoli apopleksji. Da się to skądś na nowo za darmo pobrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy jak rozwalę członka swojej drużyny poprzez zawalenie budynku to tez mi sie liczy to zabicie do trofeum demolition man?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieeee, to by było za łatwe :P

A można gdzieś sprawdzic ile jeszcze musze zabic wrogow do zaliczenia demolition man ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przykład tutaj. Tylko musisz chwilkę poczekać aż cię odświeży, bo jest kolejka 470 osób aktualnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przykład tutaj. Tylko musisz chwilkę poczekać aż cię odświeży, bo jest kolejka 470 osób aktualnie.

dzieki :) własnie mi wpadła platyna udało mi sie zrobic wkoncu , po ciezkich probach demolition man :)

Jambo_Cambo.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitać.

Panowie mam pytanie, czy coś się pozmieniało wczoraj na BC2 w trybie multi? Jak graliśmy z zespołem była możliwość zabijania się wzajemnie (-100pkt), brak mapki w prawym rogu i brak info o amunicji plus brak możliwości markowania przeciwników...

Czy ktoś jeszcze coś takiego miał czy tylko to problem Naszego składu?

Pozdr Czarny;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki :) własnie mi wpadła platyna udało mi sie zrobic wkoncu , po ciezkich probach demolition man :)

Ustawka czy męczyłeś się w jakimś normalnym meczu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sprawa. Otóż: dostałem ostatnio nową konsolę i przegrałem ze starej wszystkie swoje dane (ogólnie to poprzez taką opcję, co kopiuje wszystko, co było na starej, do nowej). Teraz, kiedy próbuję grać, pojawia się komunikat, że nie mam VIPa. Dziwne, bo na starej miałem, wpisałem za pierwszym razem i działał. A nowej wpisuję prosto z tej karteczki i mi go nie wykrywa. Wpisywałem już 7 razy, ale za każdym razem to gówno, nie chce mi wykryć VIP CODE'a. Dostaję powoli apopleksji. Da się to skądś na nowo za darmo pobrać?

Jak już raz wpisałeś VIP'a to jest wykorzystany. Teraz musisz tylko pobrać pliczek od VIP'a poprzez Zarządzanie kontem -> Download List. 

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawka czy męczyłeś się w jakimś normalnym meczu ??

Po 200 godzinach gry samo wpada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje ustawke w tej chwili na demolition man zapraszac do znajomych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Myślę, że jeżeli to tobie zależy na tym trofeum to ty powinieneś zapraszać do znajomków

2. Ustawki tego typu (robimy teraz) myślę że nie mają prawa się udać, szczególnie gdy teraz mniej osób gra w BC2.

3. Proponuję, żebyś zrobił po prostu listę na to trofeum. Np.

Data 29.01.2012

Lista osób chętnych:

1.

2.

3.

4.

5.

6

7.

8.

Lista Rezerwowa:

1.

Ustawki zróbcie sobie na squad rushu na hardcorze. Robicie to tak:

1. Wbijacie na jakiś serwer 4 osobową grupką, resztę zapraszacie. Brakuje wolnych miejsc? Zabijasz sojuszników aż wyjdą.

2. Polecam do tego mapkę Port Valdez

3. Perki na większą ilość C4 i większe wybuchy.

4. Najpierw rozstawiasz C4 na ścianach całego parteru danego budynku, detonujesz i DOPIERO wtedy ekipa wskakuje w zawalający się dom. Dzięki temu unikniecie zabić przez C4. Ewentualnie mogą siedzieć na dachu czy poddaszu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×