Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Też jestem tego zdania :thumbsup: .Od chwili kiedy w moim napędzie wylądował BF3, Bad Company 2 przeszedł u mnie na zasłużoną emeryturę.Trochę mi zajęło ogarnięcie "nowego" sterowania w BF3 i nie mam już zamiaru wracać do BC2 aczkolwiek może kiedyś z sentymentu (jednak parę godzinek się w to grało) odpalę na chwilkę.

ArTurek_PL chyba wczoraj pogrywałeś trochę w godzinach 18 - 19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ArTurek_PL chyba wczoraj pogrywałeś trochę w godzinach 18 - 19

Niestety nie.Jak by się zebrała grupa ludzi tak aby zapełnić serwer na full to z chęcią wbiłbym się na taką ustawkę powspominać wspaniałe chwile z BC2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jeszcze gra to chętnie pogram z kimś.

Jestem nowym graczem na ps3 wcześniej grałem i nadal gram na xboxie.

PSN: JohnyGi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odpaliłem gierkę po dłuższej przerwie i jest bardziej wymagająca od Bf3, a czułość maksymalna jest wręcz ślamazarna. Niestety pograłem parę minut i zwiecha, więc mój zapał do BC2 zaraz ostygłwhistling.gif

Cos chyba nie tak z tym nowym update'em konsoli. Ja przed chwila gralem w BC2, i zaliczylem dwie zwiechy. Poza tym ta slamazarnosc oraz maly dmg broni, to dla mnie duzy plus. Trzeba wiecej pomyslanku, niz w BF3, gdzie tylko gracze z ADHD daja sobie rade (w sumie ja gram w taki stylu, z max czuloscia, i czasami rzadze:)) I jeszcze daje sie we znaki, niemoznosc sprintu "pod katem". :)

Ja chetnie dzisiaj pykne w BFBc2, po 23.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. W BC2 gra jest mniej dynamiczna, co po długim ograniu gry może pomóc w wskakiwaniu, zachodzeniu przeciwnika od tyłu i wybijaniu ich dużych grupek zanim zdążą się odwrócić. Dodatkowo bardzo szybki nóż pozwala zabić chyba z 3 przyciwików w tym samym czasie co jedno zabójstwo kosą w BF3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co kaman z tymi zawiechami, właśnie zaliczyłem 2 pod rząd. Przeglądalem wcześniej formum i się dziwiłem i zachodziłem w głowę czemu mi to się nie dzieje a tu naglem bumm i mam dwie pod rząd ... WTF ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprostu DICE stwierdziło że mimo premiemy BF3ki zbyt dużo ludzi młuci jeszcze w bad company 2 ! no i postanowili że troche uprzykrzą ludzią życie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja grałem dzisiaj trochę i wszystko ok. W MW3 mam zajebiste zawiechy co jakiś czas, ale na szczęście nagrałem te zawieszanie i wrzucę jako pytanie o co chodzi później ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w BF BC2 ten vip pass służy do rozgrywki sieciowej ? Coś takiego jak online pass tylko inna nazwa ?

Nigdy nie miałem styczności z BF BC2 a za grosze chodzi więc sobie chcę fundnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie on służy do odblokowania dodatkowych map,jeśli już masz kupić to lepiej grę z kodem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie on służy do odblokowania dodatkowych map,jeśli już masz kupić to lepiej grę z kodem.

Chyba jakoś przeżyję bez dodatkowych mapek. Szkoda mi pieniędzy na nową a mam okazję kupić BF3 i BC2 w świetnej cenie.

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jakoś przeżyję bez dodatkowych mapek. Szkoda mi pieniędzy na nową a mam okazję kupić BF3 i BC2 w świetnej cenie.

Dzięki za pomoc.

Przeżyć przeżyjesz ale komfortowo już sobie online z samymi mapami z podstawówki nie pograsz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeżyć przeżyjesz ale komfortowo już sobie online z samymi mapami z podstawówki nie pograsz.

Dokładnie, a w tej grze chodzi o multi, bo single jest kiepski ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja nie mam Vip'a a i tak jest świetnie :banana: radocha 100 % . Kaisuss,osobiście gdybym wiedział że multi bedzie taki wypas to nie kupował bym używki a brał bym nową. Nówke możesz wyrwać już za 60 zł. Powiem Ci że sam Vip code na PS Store kosztuje 32 zł. A używana gra 35 - 40 PLNów.

Ale już mam za swoje i w ubiegłym tygodniu zamówiłem nowego BF3 z passem :biggrin:

Edytowane przez MagicKamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam Vip'a a i tak jest świetnie :banana: radocha 100 % ....

Tutaj bym polemizował,jak grasz tylko z randomami to może i jest ok ale jak chcesz pograć z Polakami to już się zaczynają schody.Przykład: Jest fajnie jest paru ziomków w teamie ,gracie... kolejna mapa już nie z podstawówki i Ty masz bye bye a oni nadal się fajnie bawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To Fakt, dlatego poleciłem koledze zakup nowej gry z Vip'em :happy:

Edytowane przez MagicKamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydała by się ustawka po trofeum demolition man bo mi tylko to brakuje do platyny(potrzebne 8 osóB)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chętny ktoś dzisiaj pograć po 19:00 jakoś?

Przydałoby się przetestować HS w boju z rodakami ;)

Jak coś to dodawać i zapraszać do gry V V V V V V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja mogę też chętnie pograć nick Vivro_PL gram codziennie HS posiadam :)

Niestety mam problem z logowaniem wyskakuje mi komunikat Unable to LOG ktoś z was też tak ma ?

Edytowane przez VIxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też nie mogę się zalogować , nie uruchamiałem konsoli od 2 miesięcy i jak wreszcie mam na to czas to nie mogę pograć ;( .

Zakładałem nowe maile i konta na PSN i dalej nic , nie wiem co jest grane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były jakieś problemy po stronie EA, padły im Serwy czy coś takiego bo żadne gry które łączą się z ich serwerami nie działały po sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×