Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Wygraj se sam mecz gościu jak w przeciwnej drużynie sami ogarnieci a u cb jakieś nooby, nie ma bata.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygraj se sam mecz gościu jak w przeciwnej drużynie sami ogarnieci a u cb jakieś nooby, nie ma bata.

Masz w 100% rację.przecież ja nie neguję podstawowej zasady w BF (team work),ale grając 2 lata w BFBC2 różne akcje widziałem i jestem zdania,że jak jesteś John.R. ale w swojej strategi grania uwzględniasz swój sqad bądź team to jet gitara i tyle.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też lubie grać na rambo ale w bc2 sam mogłeś coś zdziałać a w Bf3 nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W BF3 spokojnie jesteś w stanie sam wygrać mecz. Czasami jest to kosmicznie trudne, ale wystarczy dużo sprytu, skilla i spokoju, żeby w kilka minut stać się ninja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@portek oglądałem te filmiki, ale jednak potrzebuję jeszcze wprawy, co ja walnę na prawo, to śmigłowiec na lewo i odwrotnie...

@reszta jeśli chcecie dyskutować o BF3 to idźcie do tematu o BF3 : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z grą online ponieważ czasem nie chce sie połączyć z serwerami czasami łączy sie po kilku próbach. Myślałem ,że to problemy z serwerami ale sie zdziwiłem gdy chciałem grać z kumplem połączyło mu sie a mi nie chciało dopiero za którymś razem wie ktoś czym to może być spowodowane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrzuniu.bądź książkowym Polskim Partyzantem i jak Sobie wkręcisz ,że walczysz ze Szwabami lub Ruskami( bez VCH) to Skill sam przyjdzie Hehe .Pozdro

dobrze prawi:) ale i tak odlozylem bf3 na pole;p

w koncu na luzie moge podobijac platynki z broni, a troche tego mi zostalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Przegladam sobie troche net pod katem fajnego multi i trafilem na Bad Company 2.

Jako, ze gra jest juz trooche na rynku i wlasnie wyszedl BF3 mam jedno pytanie.

Duzo ludzi gra jeszcze w BC2 w sieci? Oplaca sie ja jeszcze kupowac glownie do multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy się opłaca? moim zdaniem tak( tym bardziej że używane bc2 wyrwiesz nawet za 40 zł) . posiadam obie te gry i choć teraz częściej siedzę przy bf3 to na serwery bc2 też zaglądam . multi bc2 jest przekozacki , co prawda jest znacznie mniej ludzi online niż w bf3 , ale poziom rozgrywki wyższy. jeśli lubisz grę zespołową to bierz bc2 , to świetne przetarcie przed bf3 , które moim zdaniem jest trochę trudniejsze. bc2 nie odstaje mocno graficznie , mimo że trochę jest już na rynku. w bf3 częściej można spotkać ludzi którzy albo nie są zainteresowani wspólnym graniem , albo wręcz ( dla jaj ?) poprostu ci specjalnie przeszkadzają . w bc2 gra już stara gwardia i mecze wyglądają ciekawie , rzadko mi się zdarza abym nie mógł liczyć na team w którym gram ( a w serii battlefield współpraca to podstawa).

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz.

Wlasnie tego sie obawiam. Skoro BF3 niedawno wyszedl a na serwerach siedzi juz wiecej osob niz na BC2 to nie wiem czy jest sens sie w niego pakowac bo tu uzytkownikow bedzie juz tylko ubywac na korzysc BF3/MW3.

Wydaje mi sie, ze chyba lepiej zainwestowac w BF3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Bad Company 2 to myślę że długo jeszcze będzie oferowała masę zabawy.Mimo iż teraz większość graczy zaczęła cisnąć w Bf'a 3, myślę że grono z tych osób potraktuje grę w BC2 jako swego rodzaju odskocznie od Battlefielda 3, ja tak właśnie robię :)

Hello jako nowy, postanowiłem dołączyć do forum bo lubię pograć w BF2 i Vietnam.

Na BF2 jest ok na serwerach w miarę, na Vietnamie pustawo, choć w weekend czy wieczorem można kogoś trafić ale bez szału...

wielka szkoda bo to moim zdaniem majstersztyk... klimat, grafa, kolory to mi pasuje...

Co co BF3 miałem dokładnie 3 dni, pograłem na kilku mapach, przykra sprawa, ale ogólna nawalanka dla skośnookich (nie obrażając nikogo),

kolory dają po gałach, nikt wie co jest grane, taktyka? wpadamy w tłum i magazynek do zera... klimat fastfoodowy niestety się zrobił

sprzedałem tak szybko jak kupiłem.. szkoda gadać i czas zapomnieć....nie dla mnie

jak ktos gra w vietnam czy inne mapy bf2 zapraszam do wspólnej gry, mój nick PiterV8....

jestem tutaj jakby co ;)

pozdro....

Piotr, Szczecin

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, namowiles mnie :thumbsup:

Kupie BC2, troche pocwicze w kampani i do zobaczenia na polu walki :biggrin:

No to się cieszę, "stara gwardia" się powiększa.

Warto....

Dodaj mnie do znajomych to sobie pogramy (PiterV8)

no bo właśnie zacząłem szukać jakiejś drużyny po kilku miesiącach grania...

Do zobaczenia na polu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

jestem zainteresowany kupnem BFBC2 i chciałbym się dowiedzieć czy:

1. BFBC2 wymaga przepustki sieciowej (online pas) tak jak bf3 ?

2. Czy w rozgrywce sieciowej bez problemu i szybko znajduje graczy czy jest ich mała ilość na ten moment ponieważ przenieśli się na BF3?

Proszę tylko o nie odsyłanie mnie tam do jakiegoś tematu/postu czy pisanie "google nie boli".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

jestem zainteresowany kupnem BFBC2 i chciałbym się dowiedzieć czy:

1. BFBC2 wymaga przepustki sieciowej (online pas) tak jak bf3 ?

2. Czy w rozgrywce sieciowej bez problemu i szybko znajduje graczy czy jest ich mała ilość na ten moment ponieważ przenieśli się na BF3?

Proszę tylko o nie odsyłanie mnie tam do jakiegoś tematu/postu czy pisanie "google nie boli".

Hej

Do BC2 jest tylko Vip code który rozszerza ilość map. Bez Vipa jest kilka map mniej po prostu.

Nie ma przepustki do gry w sieci.

Można normalnie grać w sieci bez Vip-a. Nie ma takiego tłoku jak w BF3 ale jest kilka map na których ruch jest cały czas.

pozdro

PiterV8

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Panowie dodajcie mnie do znajomych i możemy pyknąć w bfbc2:D Umnie bf3 już półki nie opuści :) POZDRO !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomóżcie... jak włączyć BC2 po polsku, czy to wogóle możliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomóżcie... jak włączyć BC2 po polsku, czy to wogóle możliwe?

Tak ,ale na xbox,ie360 i pc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz, że jest taka opcja TYLKO na Xklocu i PieCu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na PS3

Na ps3 nie ma wersji polskiej. Takowa występuje na pc i xbox360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja moge zagrac w bc2 i w bf3 PSNID: riddi_962 (mam mikrofon)

Edytowane przez riddi_962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja moge zagrac w bc2 i w bf3 PSNID: riddi_962 (mam mikrofon)

Polecam ze swej strony dodanie do znajomych ekipy z 67 strony tego tematu - Pluton BFBC2 - aktywni i wierni gracze najlepsiejszego shootera od DICE, to tak jeśli chodzi o Bad Company 2 , niektóre z tych osób również ciorają w BF'a 3 także macie sprawę ułatwioną ( nowi na forum), dzięki portkowi, który zgrabnie zebrał wszystkich w jedną kolumnę :)

Edytowane przez kwasinaldo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar pożyczyć BC2, niestety z VIP'em wykorzystanym i mam teraz pytanie: O ile więcej mapek/trybów dodaje VIP code ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×