Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

1. Myślę, że jeżeli to tobie zależy na tym trofeum to ty powinieneś zapraszać do znajomków

2. Ustawki tego typu (robimy teraz) myślę że nie mają prawa się udać, szczególnie gdy teraz mniej osób gra w BC2.

3. Proponuję, żebyś zrobił po prostu listę na to trofeum. Np.

Data 29.01.2012

Lista osób chętnych:

1.

2.

3.

4.

5.

6

7.

8.

Lista Rezerwowa:

1.

Ustawki zróbcie sobie na squad rushu na hardcorze. Robicie to tak:

1. Wbijacie na jakiś serwer 4 osobową grupką, resztę zapraszacie. Brakuje wolnych miejsc? Zabijasz sojuszników aż wyjdą.

2. Polecam do tego mapkę Port Valdez

3. Perki na większą ilość C4 i większe wybuchy.

4. Najpierw rozstawiasz C4 na ścianach całego parteru danego budynku, detonujesz i DOPIERO wtedy ekipa wskakuje w zawalający się dom. Dzięki temu unikniecie zabić przez C4. Ewentualnie mogą siedzieć na dachu czy poddaszu.

Dzięki serdeczne za pomoc, po prostu zebralismy sie w paru znajomych i szukalismy jeszcze kogoć na szybko, aczkolwiek jeżeli ktoś chętny to w najbliższych dniach będziemy grać znowu, 4-5 mamy także jakby ktoś jeszcze był chętny to piszcie tutaj albo na psnie. Gramy praktycznie codziennie w godzinach wieczornych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się piszę jeszcze na to trofeum, psnid: bandyta14

w tytule pisać bc2 lub demolition man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także chętny na demolotion i et tu brute.

ID - dydel_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem świeży na forum.

Mam pytanie odnośnie minimapy ( HUD) w lewym rogu ekranu.

Na filmikach widzę że macie takową, ja nie mam. Nie mam także w prawym dolnym rogu wskazania ilości ammo. Jest jakaś opcja włączania tego?

Oraz nurtuje mnie jeszcze jedno : strzelanie z tzw.biodra - jest jakiś celownik ,czy tez nie ma? czy tylko celowanie L1 ?

Sorki za lamerskie może pytania. Ale kto pyta ten dostaje odpowiedż....no jakoś tak :)

Edytowane przez ropa2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem świeży na forum.

Mam pytanie odnośnie minimapy ( HUD) w lewym rogu ekranu.

Na filmikach widzę że macie takową, ja nie mam. Nie mam także w prawym dolnym rogu wskazania ilości ammo. Jest jakaś opcja włączania tego?

Oraz nurtuje mnie jeszcze jedno : strzelanie z tzw.biodra - jest jakiś celownik ,czy tez nie ma? czy tylko celowanie L1 ?

Sorki za lamerskie może pytania. Ale kto pyta ten WIE

thumbsup.gif

widocznie zagrałes na hardcore mode przejdz na normalny tryb to będziesz miał wszystkie te rzeczy co wypisałes

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dziś trochę po ponad 3 miesięcznej przerwie i nawyki z Bf3 przeszkadzają strasznie. Czułość na maxa jest mała, większa wytrzymałość i trzeba trochę wpakować ołowiu, do tego parę kos wyłapałem od frontu :D Do tego pustki na serwerach, do BC2 raczej będę wracać tylko na ustawki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O bosze, ja cały czas grałem na hard...i dlatego mi tak wymiatali na serwerach, doszedłem do pierwszego stopnia oficerskiego na HARD.....ale gapa ze mnie :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dziś trochę po ponad 3 miesięcznej przerwie i nawyki z Bf3 przeszkadzają strasznie. Czułość na maxa jest mała, większa wytrzymałość i trzeba trochę wpakować ołowiu, do tego parę kos wyłapałem od frontu :D Do tego pustki na serwerach, do BC2 raczej będę wracać tylko na ustawki :)

pustki?? ja dzisiaj grałem cały czas 12 vs12 :D oj jechu jechu , musisz dobijac do mnie :D POZDRO!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie jak zaczynam grać online wyskakuje mi komunikat "skill level" i wyswietla tam jakies cyfry raz mam na czerwono a raz na zielono czy mogłby mi ktoś wyjasnic o co w tym chodzi z góry dzięki.

Jambo_Cambo.png

Ustawka czy męczyłeś się w jakimś normalnym meczu ??

Normalny mecz "CONQUEST" plansza "ARICA HARBOR" wzorowałem sie na tym filmiku

i udało się po jakimś czasie :)

Jambo_Cambo.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne za pomoc z demolition men dla: krzychja1, bandyta14, dydelPL, GroznyTyp, Sawek199, Zimny9pl i strusiu 44. Oczywiście platynka jest :)

@tasma_boss skill level to jest poziom twoich umiejetnosci naliczane z twoich statystyk, mozesz go sprawdzac na bieząco w statystykach, tylko nie pamiętam od czego bezposrednio jest naliczany.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ostatnio zastanawiam się nad dołączeniem do gry w BF3 lub też BF BC2. Beta mnie trochę zniechęciła do BF3 dlatego zacząłem myśleć o BFBC2 Jak to jest z ilością osób na serwerach w BC2 ? czytałem ten temat w momencie premiery BF3, to były pustki, później ludzie powoli wracali. Jak aktualnie sytuacja wygląda?

I jeszcze podstawowe pytanie, z tego co tutaj wyczytałem każda nowa gra (edycja platynowa także) posiada VIP CODE, tak ?

Edytowane przez Marcoch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda nowa BC2 posiada VIP CODE.

Ludzi całkiem sporo, czasami są mecze 6 vs 6 ale to żadkość.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobry dzień na granie yes.gif

Players online: 6025 Servers: 3 650

Edytowane przez kampos666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jestem chętny na Demolition Mena. Może zrobimy listę chętnych w temacie?

nickPSN: lborysiuk

Edytowane przez lborysiuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że jeszcze gra nie umarła, ale to bardzo dobrze bo wracam do PS3 po ponad półrocznej przerwie i oczywiście do BC2 ;) Za jakiś czas dopiero uderze w BF3..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dwie osoby z forum grały jak widziałem, jeszcze 1 chętna do gry mnie zaprosiła, a serwery 12 vs 12, trzeba się zgadać na większą ustawkę !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu powinienem mieć konsole, więc jak coś to będę mógł pograć z wami rodakami :thumbsup: Póki co dodawać do PSN z dopiskiem BC2, akceptuje jak konsola będzie u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tak samo. Kilka razy w tyg. zawsze giernę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na dniach dostanę BFBC 2. I tu moje pytanie. Czy na multi są w miarę ogarnięci ludzie ? Może stąd się jakoś umówimy na wspólne granie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeśli ktoś jest chętny mogę ustawić się na demolition man i et tu brute. ID: edi90wnr

Edytowane przez e3ddy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja sie pisze na ustawke demolition man I na te co 5 znajomych nozem musisz

zabic,mam 5osob ale na bank bede ja I Kushner.

O to lista:

1) domin3112pl

2) seba3112pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja sie pisze na ustawke demolition man I na te co 5 znajomych nozem musisz

zabic,mam 5osob ale na bank bede ja I Kushner.

O to lista:

1) domin3112pl

2) seba3112pl

Poddałbym w wątpliwość twoje "pierwszeństwo". Inicjatywa na Demolition ciągnie się już od kilku stron. Et tu Brute zrobisz z jedną osobą, wybierzcie bezpieczny punkt na danej mapie i tam się się sztyletujcie ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×