Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jutro chętnie pogram wieczorem czy jak tam komu pasuje.

PSN: JohnyGi

HS jest tylko nie przetestowany mam nadzieje że mi od razu odpali bo na xboxie mam problemy ;p.

BF-a mam niestety tą zwykłą wersję bez vip code bo po prostu mi nie zależało. Sporo grałem na PC daawno temu i aż takiego zachwytu już nie mam do tej gry ale chętnie jeszcze popykam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy BC2 jest dostępny w wersji cyfrowej na ps3? Czy tylko B3 ma taką opcje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to BC2 chula w 720p i nie ma czegoś takiego jak wersja cyfrowa. Może rozwiń swoją myśl bo nie za bardzo zrozumiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to BC2 chula w 720p

Rozdzielczość nie ma nic do wersji cyfrowej, której jak już wcześniej wspomniałeś nie ma na PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jest możliwość modyfikacji gier aby np. conqest trwał dłużej itp. ? Oraz czy jest jakiś sposób aby szybciej expić bo mam ok. 10 godzin na karku a lvl. 9 i 1/2 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości, a żeby szybciej expić nic mi nie przychodzi do głowy poza graniem na Rushu i obkładaniem wrogich M-COMów ładunkami C4.

Edytowane przez Myfonick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można też walić z czołgu/stationary at, dodatkowo jak widzimy, że ktoś podkłada to zawsze można (aczkolwiek jest to lekko ryzykowne) dać mu podłożyć i dopiero potem go zabić, a potem od razu rozbroić, gorzej jak ktoś nas wówczas ubije i mcom jebnie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jest możliwość modyfikacji gier aby np. conqest trwał dłużej itp. ? Oraz czy jest jakiś sposób aby szybciej expić bo mam ok. 10 godzin na karku a lvl. 9 i 1/2 .

jeśli chcesz szybciej expić to graj medykiem, rzucaj apteczki , podnos zabitych, możesz spotować ( wciskaj "select" )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Expić to można na Tibii. :D

W BC2 liczy się frajda i gra zespołowa (no chyba, że zbierasz punkty na jakąś broń, to wtedy tak jak koledzy mówią medyk i rush). ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego na PS3 nie ma polskiej wersji językowej ? Jeden z najlepszych dubbing'ów i omija ps3 ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego na PS3 nie ma polskiej wersji językowej ? Jeden z najlepszych dubbing'ów i omija ps3 ....

Pytaj mnie a ja ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego na PS3 nie ma polskiej wersji językowej ? Jeden z najlepszych dubbing'ów i omija ps3 ....

Przestań :rofl: i nie ma czego żałować.Jak to usłyszałem to od razu ustawiłem na oryginał EN - oczywiście na xbox,kup sobie BF3 to się przekonasz czy warto tego słuchać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam muszę kiedyś dorwać niemiecką wersję językową ,jak słyszę te ACHTUNG ACHTUNG HANDE HOCH :-) w słuchawkach , od kolegi Szkapy (jak ma głośno tv puszczony ) to się czuję podczas gęstszej akcji jakbym był w "Szeregowcu Ryanie" na żywo,heh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestań :rofl: i nie ma czego żałować.Jak to usłyszałem to od razu ustawiłem na oryginał EN - oczywiście na xbox,kup sobie BF3 to się przekonasz czy warto tego słuchać.

Heh, po prostu jestes proamerykański :P, nie doceniasz tego co Polskie ! A ten dubbing jest genialny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestań :rofl: i nie ma czego żałować.Jak to usłyszałem to od razu ustawiłem na oryginał EN - oczywiście na xbox,kup sobie BF3 to się przekonasz czy warto tego słuchać.

W BF3 jest bardzo dobry :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W BF3 jest bardzo dobry :))

A dla mnie wręcz zajebisty :biggrin: Szkoda,że nie mogłem usłyszeć polskiej wersji w BC1 a w BC2 ponoć jest niezły (tyle,że nie na PS3).

Edytowane przez skoczybruzda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W BC 2 dubbing to po prostu mistrzostwo do tego odglosy ruskich z pola walki po prostu bezcenne a w BF3 niestety ale joz niewyszlo tak dobrze.

Ale dobre i to co dali.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dubbing dobry w BF3 ale najlepszy tekst polskojęzyczny z tej gry miałem podczas rozgrywki kiedy straciliśmy prowadzenie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W BC 2 dubbing to po prostu mistrzostwo do tego odglosy ruskich z pola walki po prostu bezcenne a w BF3 niestety ale joz niewyszlo tak dobrze.

Ale dobre i to co dali.

Dokładnie. BF3 jest najbardziej realistyczny z całej serii ale to jedyna przewaga nad BF BC2. Mapki są wyjęte z dupy. Podam przykład: Op. Firestorm to uboższa wersja Atacama Desert na której jest zamieć piaskowa, Kanały Noshahr to o wiele uboższa wersja Panama Canal (świetnie zaprojektowana mapka) etc. W BC2 nie ma jedynie miejskich mapek jak te w BF3, ale to żadna strata. Najlepszą obecnie mapką w BF3 jest Szturm na Karkand, zwłaszcza rush ale i tak imo nie dorównuje Valparaiso :P

Edytowane przez Thrasher8888
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. BF3 jest najbardziej realistyczny z całej serii ale to jedyna przewaga nad BF BC2. Mapki są wyjęte z dupy. Podam przykład: Op. Firestorm to uboższa wersja Atacama Desert na której jest zamieć piaskowa, Kanały Noshahr to o wiele uboższa wersja Panama Canal (świetnie zaprojektowana mapka) etc. W BC2 nie ma jedynie miejskich mapek jak te w BF3, ale to żadna strata. Najlepszą obecnie mapką w BF3 jest Szturm na Karkand, zwłaszcza rush ale i tak imo nie dorównuje Valparaiso :P

w 100% się zgadzam!! jak dla mnie bf3 niewypał ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos w tym jest

Dokładnie. BF3 jest najbardziej realistyczny z całej serii ale to jedyna przewaga nad BF BC2. Mapki są wyjęte z dupy. Podam przykład: Op. Firestorm to uboższa wersja Atacama Desert na której jest zamieć piaskowa, Kanały Noshahr to o wiele uboższa wersja Panama Canal (świetnie zaprojektowana mapka) etc. W BC2 nie ma jedynie miejskich mapek jak te w BF3, ale to żadna strata. Najlepszą obecnie mapką w BF3 jest Szturm na Karkand, zwłaszcza rush ale i tak imo nie dorównuje Valparaiso :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grają ludzie w to jeszcze? Mam ochotę na jakąś strzelaninę multi i rozpatruję wszystkie możliwości. Opłaca się kupować? Może z Vietnamem?

Edytowane przez FimbulvinterPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×