Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnia rzecz to destrukcja budynków - w BF3 praktycznie jej nie ma.

W BC2 da się zburzyć most a w BF3 (np. Wake Island 2014) jest z tytanowego drewna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.nie podkładajcie tak szybko m-comów:)bo przeciwnicy szybko uciekają,trzeba ich szanować bo nie dość ,że ich mało to jeszcze tak szybko odchodzą.Pozdrawiam

niedawno na vietnamie graliśmy 4v3, nas 4 obrońców ale te trio bardzo dobre było i tak specjalnie nie podkładali tylko nas ubijali na respie, potem trochę ludzi podochodziło to zaczęli podkładać, ogólnie grę skończyli z wysokimi wynikami (największy 9797, bo jak na koniec było nas 6 na 6 to się broniliśmy dobrze i już nas tak nie wybijali, gdyby gra utrzymałą się w stałym składzie 4v3 to mogliby i do 15k dobić, zwłaszcza na drugim respie nas cisnęli równo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem trafiliśmy na serwer gdzie praktycznie grali sami Polacy,sporo znajomych z forum,grało się jak za dawnych czasów(czytaj przed B3),zapraszam wszystkich do takiej zabawy,rewelacja.Ps.nie podkładajcie tak szybko m-comów:)bo przeciwnicy szybko uciekają,trzeba ich szanować bo nie dość ,że ich mało to jeszcze tak szybko odchodzą.Pozdrawiam

To akurat randomy tak szybko podkładały :/. Psuło to trochę rozgrywkę, ale i tak się świetnie grało :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak na drugim respie nie mogliśmy nic zrobić to tak świetnie nie było :P na 10 zgonów 1-2 fragi :P na trzecim już lepiej nam szło bo i więcej miejsca do schowania się było, a na tym drugim (nie pamiętam nazwy mapy, ta z polami tarasowymi) nawet jak ktoś zdążył schować się za skałę to i tak zaraz obrywał :D trochę kiepsko resp zrobiony, że praktycznie tylko jedno wyjście z niego jest, idąc tarasem ciężko przejść bo zaraz odliczanie jest i ciężko zdążyć :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem trafiliśmy na serwer gdzie praktycznie grali sami polacy,sporo znajomych z forum,grało się jak za dawnych czasów(czytaj przed B3),zapraszam wszystkich do takiej zabawy,rewelacja.Ps.nie podkładajcie tak szybko m-comów:)bo przeciwnicy szybko uciekają,trzeba ich szanować bo nie dość ,że ich mało to jeszcze tak szybko odchodzą.Pozdrawiam

dzieki za wczorajsza gre szkoda ze tak szybko uciekles ja trzaskalem jeszcze do 1:00 :D moze dzisiaj jakas wieksza grupa sie zorganizuje co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za wczorajsza gre szkoda ze tak szybko uciekles ja trzaskalem jeszcze do 1:00 :biggrin: moze dzisiaj jakas wieksza grupa sie zorganizuje co ?

Wcześniej się położyłem ,padałem po całym tygodniu:)a po drugie ostanio dzieciaki mi się budzą o 6 rano,więc każda minuta snu jest ważna.Pewnie dzisiaj wieczorem jak wszyscy się pośpią będę,spróbuje paru kolegów ściągnąć.Pzdrw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej się położyłem ,padałem po całym tygodniu:)a po drugie ostanio dzieciaki mi się budzą o 6 rano,więc każda minuta snu jest ważna.Pewnie dzisiaj wieczorem jak wszyscy się pośpią będę,spróbuje paru kolegów ściągnąć.Pzdrw

na Vietnamie będziecie? czy w standardzie BC2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chętnie pogram z zgraną ekipą dzisiaj wieczorkiem - hs jest

Edytowane przez bandyta14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mogę, vietnama nie mam ale mam HS, może wreszcie będzie okazja na jego przetestowanie, nick poniżej, gg na PM ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za dzisiejszą grę, było przecudownie, bez żadnych łosi podkładających mcomy. Mam nadzieję, ze co weekend będziemy w stanie pograć taką ekipką. Szkoda, że na końcu serwer padł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za dzisiejszą grę, było przecudownie, bez żadnych łosi podkładających mcomy. Mam nadzieję, ze co weekend będziemy w stanie pograć taką ekipką. Szkoda, że na końcu serwer padł.

Zrób miejsce na liście najomych,nie można wysłać Ci zaproszenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany jak będzie miało dziać się coś większego to piszcie na forum - konkretnie data, godzina i w co gramy (bc2/viet).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogrywajac troche ostanio zauwazylem ze jak zaczynam od Panamy to kazda kolejna mapa jest "mechaniczna"(czyt. pojazdy.....)

tez tak macie? nie pamietam kiedy wybralo mi np. Arice lub White pass

nie przeszkadza mi to bardziej w formie ciekawostki

i frekfencja wciaz rosnie co cieszy najbardziej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

frekfencja wciaz rosnie co cieszy najbardziej:)

Dokładnie jest kogo lać :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam cz do BF3 jest potrzebny jakiś vip code czy pass code ? i czy opłaca sie kupic gre do grania online ? gram w BFBC 2 i jest super jak narazie ale widze że duzo ludzi pisze na forum że wraca do bad company 2 więc niewiem czy warto kupowa BF 3 prosze o rade z gory dziekuję i pozdrawiam :)

Jambo_Cambo.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do grania w multi potrzebny jest onlinepass (dostarczany z nowa gra free jezeli kupujesz uzywke to nie wiem)

co do samej gry to BF3 jest czyms zupelnie innym (przynajmniej dla mnie) niz BFBC2 (wielkosc map gameplay etc.)

kilka postow wczesniej Portek napisal (pozdrawiam) iz BFBC2 to najlepszy shooter od DICE i z tym sie calkowicie zgadzam (ale zaznaczam moja i w pewnym stopniu subiektywna opinia) mam nadzieje ze pomoglem

pozdro

ps. sprawdzilem Twoje staty i widze ze jeszcze sporo frajdy przed Toba

(mam nadzieje ze sie nie obrazisz:))

http://bfbcs.com/stats_ps3/jambo_cambo

Dokładnie jest kogo lać :laugh:

Kurcze ostatnio na Arice rush wspolny jako atakujacy dobrze idzie biegne i bang wykop z serva juz nie chcialo mi sie drugi raz logowac i poszedlem spac ciekaw jestem czy tylko ja dostalem kopa czy server sie wysypal?

Edytowane przez Kita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odp. kitajcu :) no to musze kupic nową BF 3 ze wzgledu na online pass masz racje mam jeszcze duzo grania ale czy zdążę osiognąć 50 range niewiem czy wczesniej nie wyłączą serverów pozdro dla wszystkich fanów BATTLEFIELD :)

Jambo_Cambo.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odp. kitajcu :) no to musze kupic nową BF 3 ze wzgledu na online pass masz racje mam jeszcze duzo grania ale czy zdążę osiognąć 50 range niewiem czy wczesniej nie wyłączą serverów pozdro dla wszystkich fanów BATTLEFIELD :)

Jambo_Cambo.png

Zostan przy BC2 wyslaj zapro na psn i jedziemy z koksem

pozdr

ps zapomnialem ze mam wizytacje(czyt przyjezdzaja tescie:)) takze narazie jestem wylaczony z obiegu zajm. pokoj ktory sluzy mi do grania ale jak wyjada to jestem chetny wieczorami gram bez hsa (maly spi w pokoju na przeciwko a czasami emocje siegaja zenitu i nie panuje nad poziomem glosu:) chyba jak wiekszosc z Nas a jak sobie przypomne poczatki to niektorzy rzucali padami[pozdro dla Holka :biggrin: ]

Edytowane przez Kita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odp. kitajcu :) no to musze kupic nową BF 3 ze wzgledu na online pass masz racje mam jeszcze duzo grania ale czy zdążę osiognąć 50 range niewiem czy wczesniej nie wyłączą serverów pozdro dla wszystkich fanów BATTLEFIELD :)

Co do serwerów to bym nie panikował, grałem sporo wcześniej w rainbow six las vegas 2 a to gra dla przykładu z 2008 roku (część z 2006 i też ruch jest), i działa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, odkurzyłem swojego BFBC2 i właśnie pobieram od nowa wszystkie aktualizacje, wieczorem z chęcią do was dołącze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kitajcu ale nie masz miejsca zeby mnie dodac do znajomych próbowałem wysłac i lipa musisz zrobić miejsce żeby mnie dodać :) pozdro mam nadzieje że niedługo się zobaczymy na POLU BITWY :)

Jambo_Cambo.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×