Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

witam w batllefield bad company 2 i jeśli mamy dodatkowe trofea do odblokowania to trzeba te dodatkowe na platyne czy tylko te główne

ps. nie musisz pisać Witam na początku każdego postu :)

a co do wspólnego grania to masz headset?

jak tak to dodaj mnie do znajomych psn id: erwines15

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znowu ja szukam osoby która by mi pomogła nabić trofea w bf 2 więc prosze o propozycje na psn mój PSNiD Lukash_PL1 jeśli będzie potrzeba to ty też będziesz mógł ponabijać trofea

erwin niemam hs :<

Edytowane przez Lukash_PL1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znowu ja szukam osoby która by mi pomogła nabić trofeów w bf 2 więc prosze o propozycje na psn mój PSNiD Lukash_PL1 jeśli będzie potrzeba to ty też będziesz mógł ponabijać trofeów

do wspólnego wbijania trofeów to raczej trzeba jakąś ustawkę zorganizować bo tak to ciężko coś wbić

roadkill helikopterem można

ale np destruction 2.0 to już ustawka bo tak to ciężko samemu wbić

a do ustawki potrzeba minimum 8 osób i najlepiej żeby wszyscy mieli vip pass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawki międzynarodowe są bardzo rzadko organizowane.

Ps. Fasol te Twoje M1 dziś mnie poprostu rozwaliło;) Pozdro;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps. Fasol te Twoje M1 dziś mnie poprostu rozwaliło;) Pozdro;)

a on jeszcze to M1 męczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps. Fasol te Twoje M1 dziś mnie poprostu rozwaliło;) Pozdro;)

A czemu? Co ja takiego zrobiłem?

p.s. 9 platyna wbita ^_^ (M1 dołącza do zacnego grona.. teraz jakaś następna może "NEOSTEAD 2000 Combat")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie nie spojrzę tam Fasol i jego M1;0)

haha

to od wczoraj Sop tak lata z tym shotgunem podczepianym pod lufę :)

ja tam zaczynam męczyć M416

wczoraj 3 złota wpadła no i powojowaliśmy do 3 w nocy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomoże mi któryś we wbiciu platynki oczywiście będziesz mógł też wbić potrzebuje tylko gracza na to by 5 razy zabić nożem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, panowie pożyczyłem od znajomego PS3. Dał również grę Battlefield, Bad Company. Jednak gdy wchodzę do multiplayer, dostaje komunikat "Failed to connect to EA Online". Wcześniej ktoś wspominał o tym komunikacie, ale nie znalazłem rozwiązania. Kiedyś odpalałem grę bez problemu, a teraz taki zonk. Proszę o pomoc, co z tym fantem można zrobić.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, panowie pożyczyłem od znajomego PS3. Dał również grę Battlefield, Bad Company. Jednak gdy wchodzę do multiplayer, dostaje komunikat "Failed to connect to EA Online". Wcześniej ktoś wspominał o tym komunikacie, ale nie znalazłem rozwiązania. Kiedyś odpalałem grę bez problemu, a teraz taki zonk. Proszę o pomoc, co z tym fantem można zrobić.

Pozdrawiam.

Pewnie wyłączyli serwery do BFBC1 (ale nie mam pewności,bo nie odpalałem jej od jakiś dwóch lat).Piszesz w temacie o BFBC2 a pytasz o BFBC1 więc nie wiem czy babol w poście czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wyłączyli serwery do BFBC1 (ale nie mam pewności,bo nie odpalałem jej od jakiś dwóch lat).Piszesz w temacie o BFBC2 a pytasz o BFBC1 więc nie wiem czy babol w poście czy co?

Ups, myślałem że to to. Przepraszam za pomyłkę, proszę moderatora o wydzielenia posta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ups, myślałem że to to. Przepraszam za pomyłkę, proszę moderatora o wydzielenia posta.

Luzik,zaraz sprawdzę co jest pięć i dam cynk w temacie BFBC1.

Ups.Przepraszam ale pożyczyłem,jutro sprawdzę

Edytowane przez skoczybruzda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wiara już jestem :biggrin: ale dzisiaj raczej nie pogram bo przejechałem autkiem 600 kilosów po polskich zakorkowanych drogach i padam na "RYJ" jutro się spotkamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów.

Mam nadzieję, że nie dostanę po ryju za zadanie w tym dziale takiego pytania.

Grałem kiedyś w BC2 codziennie po kilka godzin, jednak wyjechałem za granicę do pracy na kilka miesięcy i oto nadszedł czas na odkurzenie konsoli, rozgrzanie kciuczków i ponowne napieprzanie. Jednak zawsze minusem było dla mnie nie posiadanie HSa. Z racji braku znajomych polskich graczy, nigdy nie chciałem w to inwestować. Widzę jednak, że to forum aż kwitnie rodakami grającymi w BC2. Tak więc czas na zakup HSa ! I tu zwracam się do Was. Gdzie i za ile dostanę taki sprzęt ? Musi to być koniecznie Sony ?

Zostawiam swój nick PSN : Lethal_d0ze-

Pozdrowionka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma ochotę pograć, to zapraszam.

PSN : Lethal_d0ze-

ochotę na granie ma sporo osób :)

no ale headset to podstawa

jak chcesz sony to najlepiej ten: http://allegro.pl/wireless-headset-sony-ps3-nowy-kielce-allplay-i2580383856.html

ps. przepraszam za mały off topic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem headset sony co o nim myślicie

???jaki hs sony,jest kilka???jaki by nie był spełni swoją rolę,ja używam G-ex01 i jestem bardziej zadowolony niż z oryginalnego sony,ale to moja opinia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orginalny sony bezprzewodowy

ostatnio weszłem do gry z erwines i widziałem kilku graczy z tego forum mam nadzieje że będe mógł z wami pograć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orginalny sony bezprzewodowy

ostatnio weszłem do gry z erwines i widziałem kilku graczy z tego forum mam nadzieje że będe mógł z wami pograć

Wszedłem jeśli już. Tak jak mówiłem ekipa do grania jest. Jak będzie wolne miejsce w składzie to pogramy. A co do headseta to przenieście się tu http://www.ps3site.pl/forum/topic/244-headset-do-ps3/page__st__2300 bo się off-top robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×