Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

erwines ale się czepiasz, nie wiedziałem że z Ciebie taki poliglota :rofl: A pograć zawsze możesz tylko kiepsko bywa z miejscami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

erwines ale się czepiasz, nie wiedziałem że z Ciebie taki poliglota :rofl: A pograć zawsze możesz tylko kiepsko bywa z miejscami.

A tam czepiam sie :) . No to jest troche głupie że tylko 4 osobową ekipe można zebrać i innych nie słychać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko trzeba jeszcze dodac, że ostatnio coraz cześciej grywamy na Hardcore.. wiec jeśli to komuś nie przeszkadza to zapraszamy.. ^_^

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Erwines ciesz się ,ze wszyscy nie mogą rozmawiać ze sobą,wyobraź sobie ,że 8 osób pitoli głupoty na raz???masakra by była:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Erwines ciesz się ,ze wszyscy nie mogą rozmawiać ze sobą,wyobraź sobie ,że 8 osób pitoli głupoty na raz???masakra by była:)

Dlatego jest taka opcja jak wyciszenie gracza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jest taka opcja jak wyciszenie gracza :)

pewnie,pewnie ale gdybyś grał z 10 kolegami i wszyscy na raz by mówili to którego byś wyciszył???najbrzydszego:)???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e mam pytanie czy jak skasuje sie zapis z gry na ps3 to i trofea razem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e mam pytanie czy jak skasuje sie zapis z gry na ps3 to i trofea razem

Nie jeśli są zsynchronizowane z serwerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak napisał erwines jak masz konto i logowałeś się nim do PSN wszystkie twoje punkty i trofea są zapisane u wielkiego brata. Wtedy nawet jakbyś sobie kupił nowe PS3 po po zalogowaniu na swoje konto wszystkie trofea i punkty Ci się zaktualizują :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak napisał erwines jak masz konto i logowałeś się nim do PSN wszystkie twoje punkty i trofea są zapisane u wielkiego brata. Wtedy nawet jakbyś sobie kupił nowe PS3 po po zalogowaniu na swoje konto wszystkie trofea i punkty Ci się zaktualizują :biggrin:

Dokładnie to miałem na myśli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chudy masz ochotę dziś kontynuować nasze wbijanie insygnii ?

- potrzebuje 8 zabić z działka na łodzi (aby mieć brązową gwiazdę)

- potrzebuje wygrania jednego meczu w trybie Squad Deathmatch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ochotników na wbijanie platyn. Minimum 8 osób.. wyglądałoby to następująco:

Dwa zespoły po dwóch naszych i dwóch przeciwników (4 osoby). W danej drużynie jeden nasz i jeden wróg jest medykiem a pozostali zabijają się na zmianę do póki runda się nie skończy. W tedy następuje zmiana ci którzy się zabijali teraz będą medykami a ci co byli medykami zaczynają się zabijać na przemian aby wbić to co chcą.. Proszę chętnych o pisanie tu na forum bo inaczej nie dam rady tego opanować ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ochotników na wbijanie platyn. Minimum 8 osób.. wyglądałoby to następująco:

Dwa zespoły po dwóch naszych i dwóch przeciwników (4 osoby). W danej drużynie jeden nasz i jeden wróg jest medykiem a pozostali zabijają się na zmianę do póki runda się nie skończy. W tedy następuje zmiana ci którzy się zabijali teraz będą medykami a ci co byli medykami zaczynają się zabijać na przemian aby wbić to co chcą.. Proszę chętnych o pisanie tu na forum bo inaczej nie dam rady tego opanować :happy:

Jednego chętnego już masz :) i jeśli uda nam się Sopa odciągnąć od Medal of Honor to już będzie nas dwóch :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz Adam jeden i drugi. Ja jeszcze bym Majkiego ściągnął. Ania jest. Ekipa sie znajdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. na mnie mozecie liczyć. Zaraz wchodze na BC2. Aha nie trzeeba być medykiem bo broniąca ekipa ma nieskończenie wiele istnień, ale można hehehe, To ja mogę być medykiem bo platynę już mam a za wskrzeszanie tez są punkty :thumbsup:

Erwines to doskakuj czekamy.

Edytowane przez am0708

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ...

Mam pytanko odnosnie trofika z zabiciem 5 przyjaciol nozykiem...

nie mam friendow co w to graja :P a chcialem zrobic platynke... brakuje mi tylko to i destruction 2.0 ale to z biegiem czasu wpadnie...

czy jest ktos chetny na zrobienie tego nozowego trofika ze mna ? jak cos dajcie znac... najlepiej wyslac zaproszenie na konsolce a na forum sie dogadamy co i jak...

ja caly tydzien bede dostepny tak miedzy 23-1 wieczorem...

z gory dzieki za jakakolwiek pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ochotników na wbijanie platyn. Minimum 8 osób.. wyglądałoby to następująco:

Dwa zespoły po dwóch naszych i dwóch przeciwników (4 osoby). W danej drużynie jeden nasz i jeden wróg jest medykiem a pozostali zabijają się na zmianę do póki runda się nie skończy. W tedy następuje zmiana ci którzy się zabijali teraz będą medykami a ci co byli medykami zaczynają się zabijać na przemian aby wbić to co chcą.. Proszę chętnych o pisanie tu na forum bo inaczej nie dam rady tego opanować :happy:

Po co ci platyna z gry w ktora nie umiesz grac? Tacy ludzie wlasnie zabijaja sieciowe shootery. Nie moge tego pojac.... po co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciągasz mnie w jałową dysusję no ale niech ci będzie zaspokoje twoją ciekawość..

Po co ci platyna z gry w ktora nie umiesz grac?

Po pierwsze możesz mi wierzyć, że umiem grać.

Po drugie nie myl zdobywanie platyn w broniach z platyną z gry. (trofea)

Tacy ludzie wlasnie zabijaja sieciowe shootery.
Nie wiem co bierzesz ale nie przestawaj :happy:
Nie moge tego pojac.... po co?

Aby wbić platyny tym czym w zasadzie nie gram.

Aby przyspieszyć zdobycie 50 lvl

Aby zaspokoić własne ego

Aby mieć radochę

Aby mieć +1 do szpanu :happy:

Aby ikona 50 lvl zdobiła mój nick

(wybierz 3 resztę skreśl)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za takie coś to powinieneś mieć bana albo reset statystyk. Nie chce cię normalnie grać, to nie graj. Jeszcze sobie 100 orzekła w bf3 zrób a bedziesz taki kozak że chłopaki sami będą cię zapraszać na turnieje, a tak na poważnie jakbyś mial 13lat to mógłbym to zrozumieć ale w tym wieku...

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Dużo ludzi gra w bbc2,czy pustki na serwerach ? pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×