Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za szybką odpowiedź, w takim wypadku faktycznie pozostaje wersja pudełkowa. Mam jedynie nadzieje że da się przyzwyczaić do celowania na padzie bo jest to dla mnie nowość.

Trening czyni mistrza !!!Kto wie,może zostaniesz mega wymiataczem hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedynie nadzieje że da się przyzwyczaić do celowania na padzie bo jest to dla mnie nowość.

Na początku będzie masakra, ale za tydzień może 2 spoko dasz rade :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio przerzuciłem się na dwójkę i gra się nawet ciekawie , wkurza mnie tylko to że czasami przeciwnicy stoją w miejscu gdzie się respawnuje cała drużyna i napierdzielają aż się tickety skończą , no i brak możliwości w broni zmiany trybu strzelania czyli ciąhły lub serjami itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jak chcę zagrac pod nowym nickiem to musze założyć drugie konto , ale czy wtedy bede mógł wykorzystać VIP CODE który już użyłem na tym koncie ? Mógłby mi to ktoś wyjasnic bo słyszałem ze duzo ludzi tak gra na dwóch kontach z góry dzięki

ps3_Jambo_Cambo.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jak chcę zagrac pod nowym nickiem to musze założyć drugie konto , ale czy wtedy bede mógł wykorzystać VIP CODE który już użyłem na tym koncie ? Mógłby mi to ktoś wyjasnic bo słyszałem ze duzo ludzi tak gra na dwóch kontach z góry dzięki

ps3_Jambo_Cambo.png

Bez problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vip będzie działał,jak tak zrobiłem i wszystko ok,tylko status veterana nie przechodzi na nowy profil oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to panowie i panie jak ktoś jeszcze nie wbił platyny w BC2 albo nie sprzedał mi jeszcze kosy :biggrin: to niech to robi jak najprędzej bo powoli odcinają serwery.

Global PS3 Statistics

Players at bfbcs: 3 449 992 Players online: 2 359 Servers: 711

:confused: a było ich przed miesiącem z 1500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już ciężko znaleźć serwer na którym nie ma lagów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby BF: Bad Company 3 na horyzoncie?)

Mało prawdobodobne. Serwery należą do EA, a oni mają mnóstwo innych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie się da ale serwerów będzie mało,serwy Bad Company 1 nadal działają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem sobie wasze posty i zadzwoniłem do EA z zapytaniem o te serweryi odpowiedzieli że absolutnie nic nie zanykają i nic im na ten temat nie wiadomo :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem sobie wasze posty i zadzwoniłem do EA z zapytaniem o te serweryi odpowiedzieli że absolutnie nic nie zanykają i nic im na ten temat nie wiadomo :banana:

To niech wytłumaczą skąd tak mało serwerów ?. Poza tym kto ci z EA czy DICE powie " tak odcinamy bo ilość graczy spadła i po co mamy dalej utrzymywać puste serwery" logika nie boli .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam zaraz mało. Może potrzebują ich do innych gier, a może tylko chwilowo wyłączyli. Dopóki jest gdzie grać to nie ma na co narzekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy zobaczymy, najwyzej się oflagujemy i rozpoczniemy głodówkę :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki jest gdzie grać to nie ma na co narzekać.

Tak, tyle ze z jakość gry przez to spadła bo lagow jest więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak niema lagów to jeden strzał z dubeltówki i po gościu a jak są lagi nawet niewielkie to i czasami 3 strzały nie starczają..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przez weekend robiłem za tarczę strzelniczą, w tygodniu wieczorami jest lepiej ale jakieś zniechęcenie do bc2 czuję. Przez lagi ta gra umiera zdaje się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miewam w bc 2 żadnych lagów. Jedynie co zauważyłem to że coraz mnie ludu na serwie się widuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie coś jest nie ten teges, tak jak cześniej napisał Fasol zdarza się że wale gostkowi z M95 prosto w łepetyne a gostek nawet nie drgnie. Innym razem widze wyrażnie że kula poszła bokiem a gościu pada jak kaczka :happy:

A teraz z innej beczki, Iwonka mowiła ze podobno na "fejsie" jest gdzieś profil graczy BC2 z PL. Jakosik nie moglem znaleść, ma ktoś namiary ?

Edytowane przez am0708

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten profil na Facebook jest grupą zamknietą i jeśli nie jesteś jednym z jej członków nie znajdziesz jej. Dołącz do mnie podczas gry to Cię wciągnę w szeregi. Pozdr

Jeśli chodzi o lagi to ostatni mój ulubiony na Arica CQ: stoję na ulicy a gość z domku sprzedaje mi kosę. :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o lagi to ostatni mój ulubiony na Arica CQ: stoję na ulicy a gość z domku sprzedaje mi kosę. :pinch:

A nie słyszałś że teraz można rzucać nożem :P i ponoć z heli możesz gostkoa jak odpowiednio nisko polecisz hahnąć kosą :laugh: ,ale teraz na serio jak co to się odezwę na BC2 i mi wyklarujesz co i jak.

A tak po za tym dzisiaj jest piątek tygodnia koniec weekendu początek :banana: Egzamin zdany w lodówce 10 Pilsnerów Urquellów to się bedziemy resetować. Kto się resetuje ze mną ? :drinks:

Edytowane przez am0708

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×