Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Spora część fanów serii Fifa oczekuje niespodzianek w formie nowych lig, a tymczasem może dojść do sytuacji z goła odmiennej. W grze bowiem może zabraknąć lig tureckiej i czeskiej.

Więcej informacji można znaleźć tutaj: http://www.fifa-infinity.com/fifa-infinity-news/no-turkish-czech-leagues-in-fifa-12/#more-1669

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będzie to tak jak w przypadku ligi włoskiej. Brak licencji na kilka klubów a reszta bez zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo moze jak bedzie wygladac tryb Managerski? wolalbym juz niewidziec ze mam przyznany jakis smieszny budzet na tygodniowki.Gram slabsza druzyna z 4 ligi angielskiej i jesli mam kase to niekupie nikogo bo mi niestarczy tygodniowki.Wolalbym rozwiazanie z 2008 lub 2009 roku gdzie mozna bylo stadion budowac itp.Wiem ze jesli chcialbym managera to bym kupil fifa manager, ale ten w fifie jakos bardziej mi sie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo było o trybie managerskim w dwunastce, ale akurat nic o tygodniówkach. Niemniej jednak jeśli tak bardzo pisali o rewolucjach, to chyba wszystkie uciążliwe rzeczy zlikwidowali, w tym to o czym pisałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to temat o FIFA 12.

Dyskusje o różnicach itp. między PES i FIFA kontynuujcie tutaj.

Kolejne posty nie na temat zostaną nagrodzone ostrzeżeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby była ta liga czeska i turecka bo to dobre nawet ligi. Może że liga nielicencjonowana ale zespoły owszem tak jak w FIFE 11 oby oby. Wkurze sie na EA jak nie dadzą czeskiej i tureckiej.

Edytowane przez Messi123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo moze jak bedzie wygladac tryb Managerski? wolalbym juz niewidziec ze mam przyznany jakis smieszny budzet na tygodniowki.Gram slabsza druzyna z 4 ligi angielskiej i jesli mam kase to niekupie nikogo bo mi niestarczy tygodniowki.Wolalbym rozwiazanie z 2008 lub 2009 roku gdzie mozna bylo stadion budowac itp.Wiem ze jesli chcialbym managera to bym kupil fifa manager, ale ten w fifie jakos bardziej mi sie podoba.

Możesz przecież ustalić w opcjach procentowy balans pomiędzy budżetem na wynagrodzenie dla piłkarzy, a pieniążkami na transfery :thumbsup:

Oby była ta liga czeska i turecka bo to dobre nawet ligi. Może że liga nielicencjonowana ale zespoły owszem tak jak w FIFE 11 oby oby. Wkurze sie na EA jak nie dadzą czeskiej i tureckiej.

Ligi tureckiej prawdopodobnie nie będzie z powodu korupcji (tutaj można dowiedzieć się więcej szczegółów: http://www.wprost.pl/ar/255445/Po-aferze-kolejne-zatrzymania-w-Fenerbahce/), czeskiej natomiast z powodu zbyt wysokiej ceny licencji, którą musieliby opłacić Elektronicy. Nie jest to jednak oficjalna informacja, więc nie ma się co martwić na zapas :ok:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz przecież ustalić w opcjach procentowy balans pomiędzy budżetem na wynagrodzenie dla piłkarzy, a pieniążkami na transfery :thumbsup:

Ligi tureckiej prawdopodobnie nie będzie z powodu korupcji (tutaj można dowiedzieć się więcej szczegółów: http://www.wprost.pl...a-w-Fenerbahce/), czeskiej natomiast z powodu zbyt wysokiej ceny licencji, którą musieliby opłacić Elektronicy. Nie jest to jednak oficjalna informacja, więc nie ma się co martwić na zapas :ok:

Z tą korupcja ta bardzo dziwne. W Polsce też była korupcja a nadal Ekstraklasa jest. Mi się tak wydaje że liga czeska powinna być bo w Czechach marka FIFA to towar który bardzo dobrze się sprzedaje i jest popularny,wiecl llicze źe pojawi się liga czeska i turecka. Bo stracic taką bardzo dobrą lig jaką jest turecka to ogromna starta. Im wiecej lig to lepiej. Niech się EA postara i niech pozyska licencję na ligę turecka i czeską. I się wole martwić na zapas.

Edytowane przez Messi123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie tryby online będzie miała fifa 12? Tylko pojedyncze mecze, czy będą tryby turniejów lub lig online coś na wzór pes i master league online lub competition.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie tryby online będzie miała fifa 12? Tylko pojedyncze mecze, czy będą tryby turniejów lub lig online coś na wzór pes i master league online lub competition.

Nie wiadomo. Jeszcze jest miesiąc do premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą korupcja ta bardzo dziwne. W Polsce też była korupcja a nadal Ekstraklasa jest.

Różnica jest taka, że korupcja w Polsce była ponad 5 lat temu, i dlatego pełna licencja na ekstraklasę jest bodajże od 3-4 lat. Wcześniej była ale nie jako ekstraklasa tylko Polska liga.

A co do Turcji, korupcja jest podejrzana w poprzednim sezonie, co skutkuje na brak jej w tym roku. Obstawiam, że Fenerbahce nie będzie na 90%

Edytowane przez Graczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie zapomniałem, że to dziś. Dzięki ci SmaleC, że czuwasz :D Reklama fajna, ale faktycznie z 10 była lepsza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest taka, że korupcja w Polsce była ponad 5 lat temu, i dlatego pełna licencja na ekstraklasę jest bodajże od 3-4 lat. Wcześniej była ale nie jako ekstraklasa tylko Polska liga.

A co do Turcji, korupcja jest podejrzana w poprzednim sezonie, co skutkuje na brak jej w tym roku. Obstawiam, że Fenerbahce nie będzie na 90%

Wole żeby nie było jednego Fenerbahce niż całej ligi. Pożyjemy zobaczymy,ale wierze w EA że im się uda pozyskać licencję na lige czeską i turecką. Jakby ktoś miał świeże newsy w tym temacie to pisać tutaj. OK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklama FIFY 10 była epicka, a w tej najnowszej jakiś ten związek przyczynowo-skutkowy dziwny mi się wydaje. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie zapomniałem, że to dziś. Dzięki ci SmaleC, że czuwasz :D Reklama fajna, ale faktycznie z 10 była lepsza ;)

Nie tak czowam jakby sie wydawac moglo :) Dwa dni temu bylo na Youtube, dzisiaj pokazalo mi sie na Facebooku, wiec postanowilem wrzucic.

A ci do zdjecia Nasriego. Twarz ma dobrze zrobiona pod wzgledem modelu, ale tak jak w 11 tekstura wydaje sie byc niewidoczna, jakby jedno kolorowa bez znakow szczegolnych. Ale nie ma sie czego spodziewac w kwestii poprawienia grafiki, jedyne co zapowiedzieli to lightning i by ocenian najpierw trzeba zobaczyc w akcji. Swoja droga moglo by juz demo wyciec do sieci :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszukiwanie graczy ze sterowaniem ręcznym:

Gra w sieci -> Pojedynek -> Niestandardowy mecz -> Gra niestandardowa -> Kwadrat -> Strzałką na sam dół -> Pojawia się opcja sterowanie -> Ręczne

Dzięki stary :rolleyes:

Faktycznie to działa i po chwili już ktoś się znajdował, a wcześniej sam musiałem zakładać sesję i bywało, że czekałem kilkanaście minut na przeciwnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się tak wydaje że EA specjalnie kręci z tymi ligami czeską i turecką. Według mnie to może być marketingowa zagrywka ze strony EA nie mają nowych lig próbują zatem wykreowac taką sytuację aby ludzie cieszyli się z tego co było do tej pory. Ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleś się uwziął na te brakujące ligi :D Nawet jak by ich zabrakło, to najprawdopodobniej na takiej samej zasadzie jak jest włoska. Większość klubów będzie z licencjami, a reszta będzie na takiej samej jak Palermo czy Napoli. Wszystko jest jak w realu oprócz loga i koszulek. Nie bój się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie reklamówka nowej Fify bardzo przypadła do gustu. Skromna jeśli chodzi o długość trwania, natomiast bogata w treść i bardzo pomysłowa :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×