Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli mówisz że dostali od 2009r na 4 lata to chyba ostatnią częścią będzie PES 2014 bo 2009+4=2013. A jak wiadomo że jak sie robi np PES 12 to on wychodzi w 2011 roku i tak dalej i tak dalej. Czyli chyba nici że w FIFIE 13 pojawi się Liga Mistrzów.

Z matma i logika na bakier jestesmy co? :). Kolega Cycorus juz dobrze wyjasnil, ale skad Ci sie az 2014 wzielo to nie ogarniam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brązowe trofea:

  • Sensacyjny Transfer - Kup piłkarza który jest lepszy od wszystkich innych zawodników w Twoim klubie w okienku transferowym.
  • Precyzyjny Odbiorca - Zdobądź 80% czystych odbiorów w jednej grze. Minimum 5 czystych odbiorów w jednej grze.
  • W mgnieniu oka – Strzel gola w pierwszych pięciu minutach gry przeciwko komputerowi.
  • Powrót w wielkim stylu – Wygraj mecz przegrywając 3:0 przeciwko komputerowi w drugiej połowie.
  • 10 vs 11 – Wygraj mecz gdy remisując będziecie grać w dziesiątkę przeciwko komputerowi.
  • 'Ruud Boy' – Strzel gola z woleja.
  • Blokowanie – Zablokuj ręcznie 5 strzałów gdy bronisz dostępu do bramki.
  • Chłopak jest przyjęty – Podpisz kontrakt z graczem do swojej młodzieżówki w Trybie Kariery.
  • Mistrz rozmawiania – Porozmawiaj z prasą w Trybie Kariery.
  • Piękna muzyka – Zaimportuj własną muzykę do FIFy 12.
  • Wszystko na mojej głowie - Wygraj mecz używając manualnych ustawień(włącznie z Tactical Defending.).
  • Wojownik – Zdobądź gola graczem który doznał kontuzji.
  • Teraz Szybko! – Zdobądź gola natychmiast po szybkim wyrzucie z autu.
  • EASFC Youth Academy – Zdobądź 5 lvl w EA Sports Football Club.
  • Wyzwanie Zaakceptowane – Ukończ wyzwanie w EA Sports Football Club.
  • Droga do Pucharu – Wygraj puchar w trybie Twarzą w Twarz Sezony.
  • Przyjaciele, a teraz Wrogowie? – Wygraj Towarzyskie Sezony Online.
  • Zostać Towarzyski. – Zagraj mecz Towarzyski Online.
  • Wyglądać ostro – Użyj drużyny utworzonej w Creation Centre w grze Online.
  • 3 punkty - Wygraj mecz w Twarzą w Twarz Sezony.
  • Debiut Wirtualnej Gwiazdy - Zagraj online w trybie Mistrzostwach Klubu lub w Meczu Rankingowym Wirtualnej Gwiazdy.
  • Nowy Klub w Mieście – Stwórz swój klub w trybie FIFA 12 Ultimate Team.
  • Legendy Zaczynają od Wygrywania – Wygraj mecz w trybie Ultimate Team.
  • Wygrana w Turnieju – Wygraj turniej w trybie Ultimate Team.
  • Wezmę Tę Jedną – Otwórz swoją pierwszą paczkę w trybie Ultimate Team.
  • Przyjacielski – Ukończ mecz grając ze swoim kolegą w trybie Ultimate Team.
  • Rozwojowy Klub – Osiągnij wartość swojego klubu 85,000,000 w trybie Ultimate Team.
  • Kunktator – Kup zawodnika w czasie Transfer Deadline Day w Trybie Kariery.
  • Szczęśliwej Dwudziestki EA Sports! – Zdobądź 20 goli w FIFA 12 aby celebrować dwadzieścia lat istnienia EA Sports.

Srebrne Trofea:
  • EASFC Startujący 11 – Zdobądź 20 lvl w EA Sports Football Club Reach level 20 in the EA SPORTS Football club.
  • Stulecie – Zdobądź 100 goli w FIFA 12.
  • Kampania Ukończona - Ukończ sezon w Twarzą w Twarz Sezony.
  • Wielkie Podpisanie – Kup złotego gracza z rynku transferowego za 15,000 lub więcej money używając 'Kup Teraz'.
  • 'Wielki Puchar' Skład - Wejdź do Turnieju w Ultimate Team i ukończ mecz ze składem którego 'overall' jest 85 lub wyższy.
  • Będziemy Potrzebowali Większej Szafki na Trofea - Wygraj dziesięć pucharów w trybie Ultimate Team.
  • Czas Pucharu - Wygraj ligę w dowolnej lidze w Trybie Kariery.
  • W Pełnej Formie – Miej trzech graczy w zespole którzy będą w pełnej formie w tym samym czasie w Trybie Kariery.
  • Wirtualna Legenda – Zagraj 50 meczy Twoją Wirtualną Gwiazdą.
  • FIFA nad Życie – Spędź 50 godzin na murawie.
  • Ośmieszony – Skutecznie przepuść piłkę pomiędzy nogami obrońcy.
  • Jeżdżący Motorem – Strzel gola nożycami.
  • Legendarny - Wygraj grę przeciwko Komputerowi na legendarnym poziomie trudności który gra drużyną z taką samą lub większą liczbą gwiazdek.

Złote Trofea:

  • Król Paczek - Otwórz sto paczek w trybie Ultimate Team.

Platynowe Trofea:
  • Legenda Futbolu - Odblokuj wszystkie trofea.

Ukryte Trofea:

  • W grze są jeszcze trzy ukryte trofea do skolekcjonowania.

Powiem że jak dla mnie o wiele lepsze niż w 11, szczególnie te ze strzeleniem danej ilości goli, nożyce, wolej..

Edytowane przez ulik10
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yeah, trofea w trybie Ultimate Team : )

Cos czuje ze będzie pierwsza platyna w mojej kolekcji, w poprzedniej Fifie nie mialem tylko osiagniec WG bo byly nudne, a nie przypadla mi do gustu gra w klubie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z matma i logika na bakier jestesmy co? :). Kolega Cycorus juz dobrze wyjasnil, ale skad Ci sie az 2014 wzielo to nie ogarniam :)

Zdaje się z kolega Messi123 był łaskaw wydedukować, że skoro matematyka zaprowadziła go do roku 2013, to w tymże roku, w miesiącu październiku wyjdzie na rynek PES 2014. Tyle tylko, że gdyby był konsekwentny to zastosował by się do tego także przy swoim dodawaniu i musiał by wtedy dodać 4 do 2008, bo pod koniec tego roku wyszedł PES 2009. Wyszło by mu wtedy, że licencja kończy się na edycji 2012, a to że gra wychodzi pod koniec roku ubiegłego nie ma większego znaczenia bo w PES 2012 będziemy grać przez 9 miesięcy w 2012 a tylko przez 3 w 2011 i dlatego nie ma co wiązać numeru części z rokiem ubiegłym.

Edytowane przez Sherman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się z kolega Messi123 był łaskaw wydedukować, że skoro matematyka zaprowadziła go do roku 2013, to w tymże roku, w miesiącu październiku wyjdzie na rynek PES 2014. Tyle tylko, że gdyby był konsekwentny to zastosował by się do tego także przy swoim dodawaniu i musiał by wtedy dodać 4 do 2008, bo pod koniec tego roku wyszedł PES 2009. Wyszło by mu wtedy, że licencja kończy się na edycji 2012, a to że gra wychodzi pod koniec roku ubiegłego nie ma większego znaczenia bo w PES 2012 będziemy grać przez 9 miesięcy a, nie przez 3 i dlatego nie ma co wiązać numeru części z rokiem ubiegłym.

Haha. To teraz jak juz tak ladnie rozgryzles jego bledny ciag myslowo-obliczeniowy, wrocmy do tematu :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym zamowic preordera Fify 12 ale w wersji angielskiej. Wolę nie mieć Polskiego niż gładkie koszulki niektórych klubów ;p

Jest w stanie ktoś mi pomóc i podesłać linka do jakiegos POLSKIEGO "miejsca" gdzie mozna kupić wersję Angielską :)?

Dzięki z góry :D

O ile się nie myle wystarczy kupić polską wersje i zmienić język na angielski.

Czy ktoś jest w stanie potwierdzić tę informację? (wydaje mi się bardzo ważna :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jest w stanie potwierdzić tę informację? (wydaje mi się bardzo ważna :) )

Kupuj śmiało wersje polską. Zmienisz tylko język w grze i po kłopocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, możesz śmiało brać.

Aaa właśnie - czytał ktoś liste trofeów ?

Tak na szybko to wydają się one łatwe, polegają na dobrym i przemyślanym rozegraniu sezonu i troche ultimate teamu, online.

No więc właśnie - Ultimate Team jest płatny tak ? czyli jakby takie DLC ? Więc jakim prawem oni dają to do PLATYNY ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na poprzedniej stronie jest lista

a ultimate team jest na płycie z grą i bezpłatnie tak więc tak jakby nie jest to już DLC tylko rodzaj rozgrywki jak tryb menadżerski więc mają prawo wliczać te osiągnięcia do platyny

Edytowane przez ulik10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista Trophy bardzo ciekawa,fajnie że "zainwestowano" w tryb Ultimate Team.

Jedyne trophy które mnie martwi to

EASFC Startujący 11 – Zdobądź 20 lvl w EA Sports Football Club Reach level 20 in the EA SPORTS Football club.

Może zająć dużo czasu :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, możesz śmiało brać.

Aaa właśnie - czytał ktoś liste trofeów ?

Tak na szybko to wydają się one łatwe, polegają na dobrym i przemyślanym rozegraniu sezonu i troche ultimate teamu, online.

No więc właśnie - Ultimate Team jest płatny tak ? czyli jakby takie DLC ? Więc jakim prawem oni dają to do PLATYNY ?

Takim prawem , ze UT nie jest platnym DLC tylko dodatkowym trybem gry. Najpierw czytaj pozniej pytaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te trailery sa coraz gorsze.

Mam nadzieję, że to wersja PC bo grafika zostawia wiele do życzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to wersja PC bo grafika zostawia wiele do życzenia.

Zobaczymy za tydzień z kawałkiem... Nie wiem czy grafika jest dla ciebie najważniejsza, lecz dla kilku ludzi (w tym mnie) gra nie musi wyglądać jak nowy Crysis, tylko żeby się grało przyjemnie i czuło się ducha sportu.

Pozdro

Edytowane przez Astro222
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie Szpakowski i Szaranowicz?

Edytowane przez Artikam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam się trailer podoba, szczególnie Nani i jego skopiowana akcja z meczu z Shitty : )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie Szpakowski i Szaranowicz?

Bez nich nie ma gry ;D

Oczywiście że będą ;D

A ja myślę wręcz przeciwnie. Jak ja słysze Szaranowicza to widzę Adama na rozbiegu a nie piłke nożną.

Powinni ich zmienić z tymi z C+. Nowi, świeżsi, młodsi, komentują na czasie. Jak ja co roku słyszę że 30% nowych komentarzy dają to zachciewa mi się kupować fife ca 4 lata.

Obecnie w starej fife przeszedłem na angielskich komentatorów ale jednak gra w naszą ligę z ang komentatorem to nie to....

W sumie mogę stwierdzić że nie mogę się doczekać aż zmienią Szpaka i Szaranowicza (jakby on sam się określił za pewne: Szarniego), oby tylko nie na Borka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Docent_Chleb

Wypada się przywitać więc Witam Wszystkich.

Chciałbym wtrącić swoje 3 grosze...

Najlepszym według mnie komentarzem był meksykański w fifa 10 - to były moje najlepiej zainwestowane 4 złote na ps store ( no może jeszcze pixel junk monsters )

Niestety w odsłonie numer 11 nie ma możliwości zakupienia / przerzucenia z 10 nad czym bardzo boleję.

Powinni dodać go w 12 - najlepsze jak jeszcze kończył się drzeć po bramce ,a tu już druga się szykowała.

Aktualnie gram na hiszpańskim - polski jest dla mnie nie do przełknięcia.

Pozdrawiam wszystkich graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polski się już przeżarł, ile można słuchać o "celował w gołębie na stadionie" czy też gadki o klubach. Zagraniczny język jest dobry bo się go od razu nie rozumie, mam tu na myśli głównie hiszpański. Żywiołowy komentarz, taki jak jest w meczach La Liga.

Chciałbym sobie posłuchać kiedyś Gmocha^^ :rofl: albo Borka z Kołtoniem :down:. A tak w ogóle to Szaranowicz komentował kiedykolwiek jakiś mecz na żywo? Bo sobie nie przypominam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w zwyczaju zawsze zmieniać komentarz na taki w jakiej lidze gram w karierze.

Dlatego jeszcze żaden z języków mi się nie znudził no może oprócz polskiego i angielskiego bo te dwa rozumiem i już po 2-3 meczach strasznie denerwuje powtarzalność tekstów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Szaranowicza, to chyba swego czasu komentował jakieś mecze w TVP ale pewny na 100 % nie jestem, a jego komentarz najlepiej skomentował Lesław Skinder, komentator polskiego radia, podczas Igrzysk Olimpijskich w Atenach w 2004 roku, co prawda nie do końca miał na myśli to co nam chodzi po głowach ale jego słowa są bezbłędne :) :

"Szaranowicza miałem na uszach i zgłupiałem"

|

Aha, jeśli ktoś liczył na aktualne transfery w demku FIFY 12 to niestety was zasmucę, David Rutter napisał na swoim twitterze :

No. The demo has gone gold - so no updates on transfers in the demo I'm afraid.

A więc nie ma szans na to żeby składy były w pełni aktualne. Natomiast jak zaznaczył "właśnie wrzucają je do pełnej wersji".

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polski się już przeżarł, ile można słuchać o "celował w gołębie na stadionie" czy też gadki o klubach. Zagraniczny język jest dobry bo się go od razu nie rozumie, mam tu na myśli głównie hiszpański. Żywiołowy komentarz, taki jak jest w meczach La Liga.

Chciałbym sobie posłuchać kiedyś Gmocha^^ :rofl: albo Borka z Kołtoniem :down:. A tak w ogóle to Szaranowicz komentował kiedykolwiek jakiś mecz na żywo? Bo sobie nie przypominam...

jak chcesz borka i koltona to odsylam do pes 6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FSB donosi:

EA are introducing sliders this year to allow you to customise your own experience. Each slider can be changed for both the user and CPU teams seperately and can be done, on the fly, mid match.

Sprint Speed

Modifies the maximum sprint speed a team can reach.

Acceleration

Modifies the time it takes for a teams player to reach their maximum speed.

Shot Error

Increases/Reduces the amount of error applied to a teams normal shots. This doesn’t affect other types of shots (i.e finesse).

Pass Error

Increases/Reduces the amount of error applied to a teams ground passes. This does not affect other types of passes.

Shot Speed

Increases/reduces the amount of speed applied to a teams normal shots. This doesn’t affect other types of shots (i.e finesse).

Pass Speed

Increases/reduces the amount of speed applied to a teams ground passes. This doesn’t affect other types of passes.

Injury Frequency

Increases/reduces the frequency that injuries occur within a team.

Injury Severity

When a player from a team gets an injury, this will increase/reduce the severity.

Goalkeeper Ability

Increases/reduces the saving ability of the goalkeeper.

Positioning: Marking

Increases/decreases how tightly the defenders mark their opponents.

Positioning: Run frequency

Increases/decreases the number of runs teammates will make.

Positioning: Line height

Specifies how high/low the defensive line will positions themselves for a team.

Positioning: Line Length

Specifies how stretched or compact the team will try to keep their line for the pitch.

Positioning: Line width

Specifies how stretched or compact the team will try to keep for the width of the pitch.

Positioning: Fullback Positioning

Increases/decreases how far the teams fullbacks will push forward.

Power bar

Modifies how quickly/slowly the power bar fills up when you request any type of pass or shot.

It will take a while for people to find the sweet spots for settings, and everyones will probably be pretty different, but we’ll gather a list of what people are using post launch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×