Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie jedynym błędem i to ogromnym są 4,5 gwiazdki dla ManU WTF!? w takim razie Barcelona też powinna mieć 4,5 bo wygrała ligę i LM a idąc dalej Real Madryt 4 gwiazdki.

Coś mi tu śmierdzi kaską ManCity :)

Barcelona akurat odprawiała już ten zespół z bagażem 2-3 bramek dwukrotnie, więc dlaczego miałaby mieć 4,5 gwiazdki? Gwiazdki są odzwierciedleniem siły zespołu. Sumą umiejętności piłkarzy. United przechodzi przebudowę, nie widzę powodu, dla którego panowie z EA mieliby zakładać, że Jones, Cleverley, Welbeck tudzież De Gea będą topowymi piłkarzami tego sezonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barcelona akurat odprawiała już ten zespół z bagażem 2-3 bramek dwukrotnie, więc dlaczego miałaby mieć 4,5 gwiazdki? Gwiazdki są odzwierciedleniem siły zespołu. Sumą umiejętności piłkarzy. United przechodzi przebudowę, nie widzę powodu, dla którego panowie z EA mieliby zakładać, że Jones, Cleverley, Welbeck tudzież De Gea będą topowymi piłkarzami tego sezonu.

Tak ale jak by nie patrzeć ManU zasługuje na 5 gwiazdek w Arsenalu nie grają przecież jakieś walfe a ile było ostatnio? 8-2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chamakh 81, Hernandez 81...kpina

Jeżeli te oceny są prawdziwe to ja tej gry nie mam zamiaru kupować : )

Ciekawe ile CIty zaplacilo za to EA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceny zostaly przebudowane tym roku, wiec dopoki nie zagra sie to nie bedzie wiadomo co dokladnie te liczby znacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli weźmiemy pod uwagę początek sezonu, to Anderson faktycznie zasługuje na 3-4 pkt więcej.

Reszta jest ok. Ja wiem, że każdy ma swoje sympatie, ale ile chciałeś dać Naniemu? 90?

Oczywiście, że odzywają się we mnie prywatne sympatie, tego nie ukrywam. Co do oceny Naniego, jest w porządku. Jeśli jednak Messi ma 95 to to jest 10 pkt różnicy! I to już nie jest w porządku. Aż się boję co będzie z Ronaldo.

Najbardziej pokrzywdzony w MU jest Anderson i Hernandez. Resztę można przełknąć. W Arsenalu ocena Szczęsnego też chyba troszkę zbyt niska.

W składzie Kanonierów wciąż jest Nasri, widać więc, że to jeszcze niepoprawiona wersja. Więc jest nadzieja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasri > Nani ?!!

Gervihno = Young ?!

Gibbs = Rafael ?!!

Djourou > Evans, Jones ?!!

Song > Carrick, Fletcher ?!!

van Persi 89 ?!!

czy to zart czy to ku... kpina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dramat, pot i łzy... Jakim cudem finalista LM, mistrz Anglii i najbardziej utytułowany klub na wyspach ma 4,5*? No przecież zakrawa o kpinę. Anderson 76, Cleverley 75, Hernandez 81. Zresztą jeśli Affelay ma 84 to Young powinien mieć chyba z 88. Bite znowu cały rok jebania po sieci z Realem, no bo jak nie inaczej. 70% meczów w 11 rozegrałem przeciw Realowi, 20% pewnie z Chelsea, a reszta to farsa, inter i milan. Zresztą Chelsea też już nie będzie się dało grać no bo tam pół zespołu powyżej 30 lat.

Już widzę te emocjonujące pojedynki, gdy Xabi Alonso puszcza 50m no look pass, górą na wybieg do CR7, ten mając 96 mija wszystkich i strzela bramkę z 30m. Pewnie 90% meczy to będzie farsa vs. real, real vs. real, city vs. real, city vs. farsa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasri > Nani ?!!

Gervihno = Young ?!

Gibbs = Rafael ?!!

Djourou > Evans, Jones ?!!

Song > Carrick, Fletcher ?!!

van Persi 89 ?!!

czy to zart czy to ku... kpina?

O kant dupy można potłuc takie porównania. Tak, Nasri jest lepszy od Naniego. Deal with it.

Myli się ten, kto sądzi, że overall jest najważniejszy.

@up

Masz jakieś problemy z klawiaturą? B zamienione z F, czy po prostu jesteś dyslektykiem?

Edytowane przez lipek90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kant dupy można potłuc takie porównania. Tak, Nasri jest lepszy od Naniego. Deal with it.

Myli się ten, kto sądzi, że overall jest najważniejszy.

@up

Masz jakieś problemy z klawiaturą? B zamienione z F, czy po prostu jesteś dyslektykiem?

Nasri jedyne co ma aktualnie na wyzszym poziomie to zarobki, tyle.

nie sadze by mial problemy, farsa i tyle.

nie posrajcie sie wszyscy ta farsa i realem.

fifa 11 we are eleven

fifa 12 (11 katalonczykow + glowny arbiter)

Edytowane przez Gracz7MU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie posrajcie sie wszyscy ta farsa i realem.

:thumbsup:

(przy Realu przydałoby się jeszcze "s"):biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha Kaka 86. Nie wiem co oni biorą w tym EA, że staję się on z roku na rok coraz to lepszy. CR7 pominę, bo w sumie i tak będzie lepszy od karła, bo nikt go nie odepchnie. No i Casillas 91. Grając w Wirtualnych Klubach bramkarz z 91 łapie praktycznie wszystko. Cofam moje poprzednie słowa. 95% meczów to będzie real vs. farsa. Reszta będzie grała city, chelsea, milanem.

Edit:

Edytowane przez qim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać każda okazja jest dobra, aby rozładować trochę prywatnego butthurta i powrzucać na Barcelonę. Przecież to wszystko ich wina, jak oni śmieli wygrywać LM?! A Lessi?! Pewnie unicef mu kupił te wszystkie nagrody, na 100% tak było...

Ludzie, trochę ogłady. Ile wy macie lat? Według was wszystkie klub powinny mieć takie same statystyki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha Kaka 86. Nie wiem co oni biorą w tym EA, że staję się on z roku na rok coraz to lepszy. CR7 pominę, bo w sumie i tak będzie lepszy od karła, bo nikt go nie odepchnie. No i Casillas 91. Grając w Wirtualnych Klubach bramkarz z 91 łapie praktycznie wszystko. Cofam moje poprzednie słowa. 95% meczów to będzie real vs. farsa. Reszta będzie grała city, chelsea, milanem.

Edit:

Akurat Casillas zasługuje na 90+ (ciekaw jestem, ile ma Neuer, który też tyle powinien mieć).

Swoją drogą, powinno być coś takiego jak cechy bramkarzy. Np. Błaszczykowski ma umiejętność Sprinter, i to czuć. Bramkarz mógłby mieć np. "dobrze ustawiający się", "łapiący bomby" itd.

Edytowane przez Maciejko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać każda okazja jest dobra, aby rozładować trochę prywatnego butthurta i powrzucać na Barcelonę. Przecież to wszystko ich wina, jak oni śmieli wygrywać LM?! A Lessi?! Pewnie unicef mu kupił te wszystkie nagrody, na 100% tak było...

Ludzie, trochę ogłady. Ile wy macie lat? Według was wszystkie klub powinny mieć takie same statystyki?

I jeszcze pewnie grają najbardziej zaje***** futbol na świecie, a Messi to Bóg? Zrozum kolego, że nie wszyscy muszą ochać i achac nad grą tego klubu! Dla mnie to banda niezłych aktorów i tyle. Nigdy ich nie lubiłem i żygam jak widzę ich grę. Milion podań do osrania.

Wracając do statystyk to są ważne i wskazują siłę danego zespołu w danym sezonie. Niestety, taka rozbieżność między Barceloną a innymi klubami sprawi, że nie będzie fanu w grze online. Tak jak ktoś wyżej napisał - gra przeciwko Barcelonie i Real`owi w 90% i więcej meczów stanie się po pewnym czasie nudna. Chyba przede wszystkim o to chodzi?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać każda okazja jest dobra, aby rozładować trochę prywatnego butthurta i powrzucać na Barcelonę. Przecież to wszystko ich wina, jak oni śmieli wygrywać LM?! A Lessi?! Pewnie unicef mu kupił te wszystkie nagrody, na 100% tak było...

Ludzie, trochę ogłady. Ile wy macie lat? Według was wszystkie klub powinny mieć takie same statystyki?

nie rozumiesz, chodzi o to ze fcb ma na tyle dobra ekipe ze moze wygrywac mecze, trofea bez tego calego udawania, jak i bez pomocy arbitrow

jak lm wygrywal manchester utd, inter to nikt nie mowil ze wygrali bo sedziowie pomagali, bo symulowali, wszystko w tym temacie.

a skille zawodnikow to sam musisz przyznac ze albo sa mocno zawyzone albo mocno zanizone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze pewnie grają najbardziej zaje***** futbol na świecie, a Messi to Bóg? Zrozum kolego, że nie wszyscy muszą ochać i achac nad grą tego klubu! Dla mnie to banda niezłych aktorów i tyle. Nigdy ich nie lubiłem i żygam jak widzę ich grę. Milion podań do osrania.

Wracając do statystyk to są ważne i wskazują siłę danego zespołu w danym sezonie. Niestety, taka rozbieżność między Barceloną a innymi klubami sprawi, że nie będzie fanu w grze online. Tak jak ktoś wyżej napisał - gra przeciwko Barcelonie i Real`owi w 90% i więcej meczów stanie się po pewnym czasie nudna. Chyba przede wszystkim o to chodzi?

Nikt Ci nie rozkazuje lubić tego stylu gry. Ja też nie przepadam za kilkoma klubami, co nie upoważnia mnie do przekręcania nazw tychże klubów, czy zarzucania im jakichś absurdów.

Przypomnę raz jeszcze, że mówimy o OVERALLU, który wielkiego znaczenia nie ma. Znów 95 punktową wersję Messiego będzie przepychać pierwszy lepszy defensor. Ja bym się raczej obawiał gry przeciw duetowi Drogba-Lukaku.

jak lm wygrywal manchester utd, inter to nikt nie mowil ze wygrali bo sedziowie pomagali, bo symulowali, wszystko w tym temacie.

bramka na 3-1 w Mediolanie ze spalonego, wszystko w tym temacie.

Dalej chcesz się przepychać takimi argumentami? Overall nie gra, grasz Ty. Ten 85 Nani będzie tak samo groźny jak 95 Messi. Podobna szybkość, 5 gwiazdek dryblingu, podobny strzał (powyżej 86 to już tylko statystyka, bo i tak wszystko wpada).

Złej baletnicy przeszkadza i rąbek u spódnicy.

Edytowane przez lipek90
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na manualu z tym raczej nie będzie problemu. Tam się często gra słabszymi drużynami. Ale ja i tak będe pykał tylko Arsenalem :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci nie rozkazuje lubić tego stylu gry. Ja też nie przepadam za kilkoma klubami, co nie upoważnia mnie do przekręcania nazw tychże klubów, czy zarzucania im jakichś absurdów.

Przypomnę raz jeszcze, że mówimy o OVERALLU, który wielkiego znaczenia nie ma. Znów 95 punktową wersję Messiego będzie przepychać pierwszy lepszy defensor. Ja bym się raczej obawiał gry przeciw duetowi Drogba-Lukaku.

bramka na 3-1 w Mediolanie ze spalonego, wszystko w tym temacie.

Dalej chcesz się przepychać takimi argumentami? Overall nie gra, grasz Ty. Ten 85 Nani będzie tak samo groźny jak 95 Messi. Podobna szybkość, 5 gwiazdek dryblingu, podobny strzał (powyżej 86 to już tylko statystyka, bo i tak wszystko wpada).

Złej baletnicy przeszkadza i rąbek u spódnicy.

z toba sie nie da jak z czlowiekiem porozmawiac. dlatego tez nie bede kontynuowal tej rozmowy, idz sobie popatatajac na jednorozcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.c...h?v=EosNggecoCs

Ronaldo tez juz jest, Overall 92 czyli ma prawie tyle co Villa.

KPINA !

Nie wiem co się podziało z tymi notami w tym roku.

Nawet nie wiesz co wrzuciłeś!!! tego właśnie szukałem Barcelona 4,5 Gwiazdki i co który tam mówił że barca zasługuje na 5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lipek90 Mnie to tam zwiewa i powiewa. W 11 rozegrałem ponad 650 meczy MU, więc i w 12 będę grał MU. Dziwi mnie taki chory system punktowy. Affelay, który będzie robił za kaloryfer ma tyle samo co Young. Co do duetu Drogba - Lukaku to na pewno jeszcze nie teraz, o ile w ogóle. Drogba coraz częściej gra piach, bo jest wstawiany z ławki rezerwowej kosztem Fernando "50m'' Torresa. Lukaku, Sturridge to przyszłość Chelsea.

Co do CR7 to może mieć nawet 93, 94, bo na filmiku jest ustawiony jako skrzydłowy, a nie napastnik.

Edytowane przez qim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z toba sie nie da jak z czlowiekiem porozmawiac. dlatego tez nie bede kontynuowal tej rozmowy, idz sobie popatatajac na jednorozcu.

Faktycznie, wedle twojego rozumowania normalna rozmowa przewiduje przekręcanie nazw innych klubów, przezywanie zawodników i przeklinanie. Jeżeli rozmówca nie podziela twoich poglądów, to wysyłasz go "popatatajac na jednorozcu."(?)

Masz rację, nie ma sensu kontynuować.

System faktycznie jest chory, ale on akurat nie ma żadnego znaczenia. Tym bardziej dziwi mnie taka nagonka. Piłkarzy nie da się sprawiedliwie posegregować, bo zachodzi prosta zależność papier-kamień-nożyce. Zawsze znajdzie się ktoś, kto według was jest lepszy od piłkarza A, ale gorszy od B. Wystarczy kilka(naście) takich piłkarzy i już jest problem z przypisaniem sprawiedliwych not.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiesz co wrzuciłeś!!! tego właśnie szukałem Barcelona 4,5 Gwiazdki i co który tam mówił że barca zasługuje na 5?

Motyla noga! To jakie drużyny będą miały 5 gwiazdek, jeżeli Barcelona nie ma?

Nienawidzę Barcy, ale nie oszukujmy się- to obecnie najlepiej grający klub świata. Jakim stylem grają, to już inna kwestia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motyla noga! To jakie drużyny będą miały 5 gwiazdek, jeżeli Barcelona nie ma?

Nienawidzę Barcy, ale nie oszukujmy się- to obecnie najlepiej grający klub świata. Jakim stylem grają, to już inna kwestia.

Wydaje mi się że jedyną drużyną która będzie miała 5 gwiazdek będzie ManCity $$$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×