Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu na tym filmiku Fabregas jest w Arsenalu ? :/

Bo takie rzeczy jak stroje, transfery robi się później ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pomyślałem, zanim napisałem. Dopiero po napisaniu sam sobie to wytłumaczyłem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowości w trybie Wirtualny Klub:

  • Nowe i poprawione niektóre osiągnięcia wirtualnych gwiazd. Pomocnicy mogą od teraz zdobyć niektóre osiągnięcia obrońców.
  • Zaproszenia do gry wysłane przez inne kluby od tej pory pojawiają się również w głównym menu klubu, a nie tylko w szatni.
  • Osiągnięcia przyjaciół pojawiają się na osobnym do tego wyznaczonym ekranie.
  • Więcej statystyk dla pomocników/obrońców.
  • Nowe menu Wirtualnej Gwiazdy w menu klubu, aby szybciej móc edytować swoją gwiazdę jak i przeglądać osiągnięcia.
  • Wysoka liczba szybkości dla niskich Wirtualnych Gwiazd została przemodelowana w bardziej do tego odpowiedni sposób.
  • Dodana większa ilość osiągnięć dla 'hardkorowych' graczy trudnych do zdobycia.
  • Lepsze akcesoria mogą być odblokowywane tylko i wyłącznie przez lepszych zawodników(buty, przybory itp.).
  • Przemodelowane i większe menu klubu.
  • Poprawione wyszukiwanie meczów tak, aby kluby częściej rozgrywały mecze pomiędzy sobą bez lagów np. Rosja z Polską, Polska z Polską itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny film prezentujący najnowszą odsłonę FiFy, tym razem od naszych przesympatycznych sąsiadów z zachodu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te oceny piłkarzy są wyjęte z dupy kompletnie. Mam nadzieję, że to tylko na potrzeby dema. W innym wypadku granie po sieci sprowadzi się tylko do meczów typu Real-Barca, Barca-Barca. Messi 95, Villa 91, Xavi i Iniesta 92, Fabregas 89, Pique 88, Dani Alves i Puyol 87. Nawet Affelay ma 84. Pewnie Krkic jakby grzał ławę to by miał 88. Jeszcze $hitty wygląda w miarę normalnie to juz czekam na Real.

Piszczek najlepszy prawy obrońca Bundesligi ma 76. Tyle w temacie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Qimem...załosne te oceny piłkarzy Barcy.

Fabregas 88 kpina, a Affelay 84 tylko dlatego ze go kupili do Barcelony - załosne.

Znow sie szykuje to co napisal wyzej Qim...Barca-Real, Real - Barca, Real-Real, Barca-Barca...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowości w trybie Wirtualny Klub:

  • Nowe i poprawione niektóre osiągnięcia wirtualnych gwiazd. Pomocnicy mogą od teraz zdobyć niektóre osiągnięcia obrońców.
  • Zaproszenia do gry wysłane przez inne kluby od tej pory pojawiają się również w głównym menu klubu, a nie tylko w szatni.
  • Osiągnięcia przyjaciół pojawiają się na osobnym do tego wyznaczonym ekranie.
  • Więcej statystyk dla pomocników/obrońców.
  • Nowe menu Wirtualnej Gwiazdy w menu klubu, aby szybciej móc edytować swoją gwiazdę jak i przeglądać osiągnięcia.
  • Wysoka liczba szybkości dla niskich Wirtualnych Gwiazd została przemodelowana w bardziej do tego odpowiedni sposób.
  • Dodana większa ilość osiągnięć dla 'hardkorowych' graczy trudnych do zdobycia.
  • Lepsze akcesoria mogą być odblokowywane tylko i wyłącznie przez lepszych zawodników(buty, przybory itp.).
  • Przemodelowane i większe menu klubu.
  • Poprawione wyszukiwanie meczów tak, aby kluby częściej rozgrywały mecze pomiędzy sobą bez lagów np. Rosja z Polską, Polska z Polską itp.

Kilka pokojów w szatni to nie łaska <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowości w trybie Wirtualny Klub:

  • Nowe i poprawione niektóre osiągnięcia wirtualnych gwiazd. Pomocnicy mogą od teraz zdobyć niektóre osiągnięcia obrońców.
  • Zaproszenia do gry wysłane przez inne kluby od tej pory pojawiają się również w głównym menu klubu, a nie tylko w szatni.
  • Osiągnięcia przyjaciół pojawiają się na osobnym do tego wyznaczonym ekranie.
  • Więcej statystyk dla pomocników/obrońców.
  • Nowe menu Wirtualnej Gwiazdy w menu klubu, aby szybciej móc edytować swoją gwiazdę jak i przeglądać osiągnięcia.
  • Wysoka liczba szybkości dla niskich Wirtualnych Gwiazd została przemodelowana w bardziej do tego odpowiedni sposób.
  • Dodana większa ilość osiągnięć dla 'hardkorowych' graczy trudnych do zdobycia.
  • Lepsze akcesoria mogą być odblokowywane tylko i wyłącznie przez lepszych zawodników(buty, przybory itp.).
  • Przemodelowane i większe menu klubu.
  • Poprawione wyszukiwanie meczów tak, aby kluby częściej rozgrywały mecze pomiędzy sobą bez lagów np. Rosja z Polską, Polska z Polską itp.

Brakuje mi tutaj wyszukiwania zespołów z mniej więcej taką sama liczbą graczy i co bardzo ważne z osobą grającą na pozycji dow. Czyli np. mój klub nie ma takiego gracza to gra szuka klubu, który też go nie ma.

I nie mogę tego zrozumieć.

Wysoka liczba szybkości dla niskich Wirtualnych Gwiazd została przemodelowana w bardziej do tego odpowiedni sposób.

Te oceny piłkarzy są wyjęte z dupy kompletnie. Mam nadzieję, że to tylko na potrzeby dema. W innym wypadku granie po sieci sprowadzi się tylko do meczów typu Real-Barca, Barca-Barca. Messi 95, Villa 91, Xavi i Iniesta 92, Fabregas 89, Pique 88, Dani Alves i Puyol 87. Nawet Affelay ma 84. Pewnie Krkic jakby grzał ławę to by miał 88. Jeszcze $hitty wygląda w miarę normalnie to juz czekam na Real.

Piszczek najlepszy prawy obrońca Bundesligi ma 76. Tyle w temacie.

Podpisuje się pod Twoim postem obiema rękami!

Czy Messi to piłkarz kompletny? Nie. Pokazał to w Copa America. Jest to zawodnik, który drybluje jak nikt inny na świecie i ma wielki talent ale nie ma ani odbioru, ani strzału, ani siły. Umie świetnie podać i dryblować. To są jego umiejętności tym czasem świat musi go głaskać po dupie i nawet w Fifie musi mieć 95 overall. Kogoś tutaj musiało nieźle pojebać! W tym roku sobie widzę za dużo rankingowych meczy nie pogram bo cały czas będę grał przeciwko... Barcelonie, którą rzygam już od minimum 2 lat.

Ocena Piszczka też jest bardzo ciekawa. Lewandowski i Błaszczykowski 77, a piłkarz, który moim zdaniem w ciągu ubiegłego sezonu poczynił największe postępy na całym świecie (obok Chicharito, Gervinho, Hazarda) dostaje 76? Gdzie tu sens i logika? Ja mam nadzieje, że to są jakieś jaja i EA trochę to poprawi bo się nieźle zdenerwowałem... :verymad: :verymad: :verymad:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwiodę Was trochę od tych sporów na temat klasyfikacji poszczególnych piłkarzy w Fifie, gdyż zrobiła się dość napięta atmosfera i napiszę tak: życzyłbym sobie aby w nadchodzącej Fifie pojawili się nowi piłkarze w zespole z klasycznej jedenastki. Brakuje mi w grze takich wirtuozów jak: Roberto Baggio, Zinedine Zidane, Jürgen Klinsmann, Gabriel Batistuta, Cafu, Iván Zamorano, Christo Stoiczkow, Davor Šuker, Peter Schmeichel, Marcel Desailly, Marco van Basten, Frank Rijkaard, Patrick Kluivert, Ruud Gullit, Frank De Boer, Josep Guardiola, Gerd Müller.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do klasycznej jedenastki zapomniałeś dodać Olivera Kahna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwiodę Was trochę od tych sporów na temat klasyfikacji poszczególnych piłkarzy w Fifie, gdyż zrobiła się dość napięta atmosfera i napiszę tak: życzyłbym sobie aby w nadchodzącej Fifie pojawili się nowi piłkarze w zespole z klasycznej jedenastki. Brakuje mi w grze takich wirtuozów jak: Roberto Baggio, Zinedine Zidane, Jürgen Klinsmann, Gabriel Batistuta, Cafu, Iván Zamorano, Christo Stoiczkow, Davor Šuker, Peter Schmeichel, Marcel Desailly, Marco van Basten, Frank Rijkaard, Patrick Kluivert, Ruud Gullit, Frank De Boer, Josep Guardiola, Gerd Müller.

Dodać można jeszcze: Rivaldo, Ferenc Puskas, Alfredo di Stefano, Giuseppe Meazza, Marcelo Salas, Lew Jaszyn, Augustine "Jay-Jay" Okocha ;) A tak z dalekiej przeszłości to jeszcze by mógł być Guillermo Stabile, Just Fontaine ;D

Chciałbym żeby kiedyś była taka możliwość we Fifie by móc grać Klasyczną XI zawodnikami z danego kraju. Fajnie by móc popykać Szarmachem, Gadochą, Lato, Bońkiem, Deyną czy Tomaszewskim ;) Może kiedyś się spełni;

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym poczekał z ocenami do pełnej wersji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym poczekał z ocenami do pełnej wersji.

Popieram. W ogóle z tego co czytałem też na różnych zagranicznych stronach piszących o Fifie, to wszystkie opinie są pozytywne. To ciekawe, że nikt nie narzeka na wtórność i przyznam, że pokładam ogromne ilości nadziei w nowej odsłonie:)

Poza tym, ponieważ Ultimate Team będzie wbudowane w Fife (bez konieczności pobierania z PSN), licze na to, iż będzie grało więcej osób. Moim zdaniem najlepszy możliwy tryb gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu marudzicie, ale fifa przynajmniej mnie przyzwyczaiła że piłkarze jak Messi czy Ronaldo są "hybrydami" z bardzo wysokimi ocenami i tyle;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wcześniej wiadomo było, że drugi raz z rzędu ozdobą polskiej okładki Fifa 12 będzie Kuba Błaszczykowski, a to tylko tego potwierdzenie:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo kiedy wyjdzie demo?

12 września, tak mi się coś otarło o uszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 września w USA, a u nas pewnie 14 bo to środa. :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy się tak czepiacie tej Barcelony?:) To już zapomnieliście lub nie pamiętacie jak w starszych fifach każdy grał Brazylią z Ronaldo i całą paką 90+ na czele?:) Nie było takiej drużyny od bardzo dawna to nie dziwię się że Iniesta czy Xavi mają statystyki po 92, co w tym dziwnego? Są aktualnymi mistrzami Europy, mistrzami Świata, wygrali w tym roku ligę mistrzów a na dodatek są kolejno 2gim i 3cim piłkarzem na tej planecie według trenerów i piłkarzy. Messi 95 - ten chłopak ma wszystko czego potrzeba, jedynie czego mu brakuje to strzał z dystansu. Najśmieszniejsze jest to, że nawet w grze komputerowej nie jesteśmy w stanie robić tego co on robi na żywo, kropka :)

ps.

Piszczek co najmniej 82, Szczęsny 83

Edytowane przez Dannerin
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Messi 95 - ten chłopak ma wszystko czego potrzeba, jedynie czego mu brakuje to strzał z dystansu. Najśmieszniejsze jest to, że nawet w grze komputerowej nie jesteśmy w stanie robić tego co on robi na żywo, kropka :)

Pisz za siebie :-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

32786758066440962048.png

Oni juz z ta gra mocno kreca...

"'Tactical Defending' gives you the ability to time your tackles and maintain your position like never before. 'Legacy Defending" gives you the familiar defending controls of past fifa titles."

Ciekawe czym sie bedzie obiawiac Legacy Defending.

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×