Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie.

Załóżmy,że gram tryb kariery menadżerem Barcą.Nie potrzeby mi jest obecnie jakiś zawodnik.Dla przykładu J.Dos Santos.Jak większość pewnie wie,barcelona w lidze niżej ma rezerwy(FC Barcelona B).Czy jest możliwość odesłania Santosa do zespołu rezerw?Chodzi mi o to,że i tak nie gra,więc się nie rozwija,a gdybym mógł go odesłać do rezerw,zaczął by grać regularnie,a zarazem zwiększył by swój overal.

Do rezerw chyba się nie da go wysłać, ale zawsze możesz go wypożyczyć. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę odpowiedzieć,

Czy w FiFa Ultimate Team mogę ustawić własną formację tak jak w meczach towarzyskich online i sezonach pojedynków grając prawdziwymi klubami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 puchar za wygranie 1 ligi. Jest dobra forma. 60 któreś miejsce na świecie w rankingu. Jedziemy ,jedziemy. 4-2-4 REAL!!! Tylko online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 puchar za wygranie 1 ligi. Jest dobra forma. 60 któreś miejsce na świecie w rankingu. Jedziemy ,jedziemy. 4-2-4 REAL!!! Tylko online.

Jak sprawdzić które miejsce na świecie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sebaastiann - może daj swój nick PSN...nie jedna osoba chciała by spróbować zagrać z takim dobrym zawodnikiem...co Ty na to ? ja narazie nie dam rady bo jestem po zabiegu ręki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz tabele w sezonie pojedynków.

Jak sprawdzić które miejsce na świecie ?

Już nie raz pisałem. Mam taki sam nick jak tutaj.

sebaastiann - może daj swój nick PSN...nie jedna osoba chciała by spróbować zagrać z takim dobrym zawodnikiem...co Ty na to ? ja narazie nie dam rady bo jestem po zabiegu ręki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz tabele w sezonie pojedynków.

Już nie raz pisałem. Mam taki sam nick jak tutaj.

To ja bym chciał się dzis sprawdzić z kolegą :] tak w okolicach 22

Tylko ze ja gram na manualu......i z 5* lubie grać Brazylią xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do rezerw chyba się nie da go wysłać, ale zawsze możesz go wypożyczyć. Pozdrawiam.

Wiem że mogę go wypożyczyć.Ale gdybym wysłał go do rezerw,to powrót do pierwszego składu nic by mnie nie kosztował.W przypadku powrotu z wypożyczenia przed czasem trzeba zapłacić(suma zależy od ovr piłkarza).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nie da rady.Dopiero w poniedziałek. No i nie gram na manualu.

To ja bym chciał się dzis sprawdzić z kolegą :] tak w okolicach 22

Tylko ze ja gram na manualu......i z 5* lubie grać Brazylią xd

Edytowane przez sebaastiann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O boże...

http://www.ea.com/pl...o/ugc/103834726

Takie rzeczy nie powinny sie dziac w pelnej wersji po 3 patchach.BUG podobny do tych z dema.

Filmik moj,nakrecony kilka min temu.

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak zarabiać dużo kasy w Ultimate Team próbuje uzbierać trochę monet na złotą paczkę ale co praktycznie 2 mecze muszę kupować brązową paczkę kart żeby przedłużyć kontrakty :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak zarabiać dużo kasy w Ultimate Team próbuje uzbierać trochę monet na złotą paczkę ale co praktycznie 2 mecze muszę kupować brązową paczkę kart żeby przedłużyć kontrakty :(

Jakieś 500 postów wstecz ! Szukaj ....było wałkowane.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Próbowałem waszych sposobów i nadal nie mogę trafić z rzutu wolnego , albo nie trafiam w bramkę albo bramkarz łapie piłkę , czasami też też trafiam w poprzeczkę . Moża ma ktoś łatwy i skuteczny sposób na rzuty wolne, żeby wpadały ?

A druga sprawa jest taka że nie wiem jak zarabiać kasę w FUT, nie mogę zarobić na złotą paczkę bo po 2,3 meczach muszę kupować brązową bo nie mam kontraktów a tego co było wcześniej "wałkowane" nie mogę znaleźć więc też prosił bym o pomoc w tej sprawie.

Z góry dzięki za pomoc.

Jakieś 500 postów wstecz ! Szukaj ....było wałkowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Próbowałem waszych sposobów i nadal nie mogę trafić z rzutu wolnego , albo nie trafiam w bramkę albo bramkarz łapie piłkę , czasami też też trafiam w poprzeczkę . Moża ma ktoś łatwy i skuteczny sposób na rzuty wolne, żeby wpadały ?

A druga sprawa jest taka że nie wiem jak zarabiać kasę w FUT, nie mogę zarobić na złotą paczkę bo po 2,3 meczach muszę kupować brązową bo nie mam kontraktów a tego co było wcześniej "wałkowane" nie mogę znaleźć więc też prosił bym o pomoc w tej sprawie.

Z góry dzięki za pomoc.

Oli przeczytaj raz jeszcze mój post ze str 217,i próbuj dalej.Zaczynasz już denerwować nieustannymi pytaniami jak strzelać wolne...Masz na pewno jakieś poradniki na yt,ja też z grubsza tyle ile się dało przez forum wytłumaczyłem,a Ty dalej nie potrafisz i dalej wałkujesz pytanie jak strzelać wolne.A jeżeli jest to dla Ciebie za trudna sztuka,to sobie to odpuść.Na pewno robisz coś źle,bo jak ja uderzam tak jak to opisałem i dobiorę siłę właściwie(trzeba mieć farta i troszkę wyczucia na ile zatrzymać pasek,jednak i tak nie zawsze wpadnie..)to piłka wlatuje centymetry pod spojeniem słupka z poprzeczką.I nie mów że w takiej sytuacji bramkarz broni....A poza tym jeśli ty chcesz żeby wpadały za każdym razem,to nic,tylko pogratulować wink.gif.

Edytowane przez DeX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oli przeczytaj raz jeszcze mój post ze str 217,i próbuj dalej.Zaczynasz już denerwować nieustannymi pytaniami jak strzelać wolne...Masz na pewno jakieś poradniki na yt,ja też z grubsza tyle ile się dało przez forum wytłumaczyłem,a Ty dalej nie potrafisz i dalej wałkujesz pytanie jak strzelać wolne.A jeżeli jest to dla Ciebie za trudna sztuka,to sobie to odpuść.Na pewno robisz coś źle,bo jak ja uderzam tak jak to opisałem i dobiorę siłę właściwie(trzeba mieć farta i troszkę wyczucia na ile zatrzymać pasek,jednak i tak nie zawsze wpadnie..)to piłka wlatuje centymetry pod spojeniem słupka z poprzeczką.I nie mów że w takiej sytuacji bramkarz broni....A poza tym jeśli ty chcesz żeby wpadały za każdym razem,to nic,tylko pogratulować wink.gif.

Dzięki popróbowałem teraz co3,4 wchodzi :) Prosił bym jeszcze o pomoc 2 sprawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 puchar za wygranie 1 ligi. Jest dobra forma. 60 któreś miejsce na świecie w rankingu. Jedziemy ,jedziemy. 4-2-4 REAL!!! Tylko online.

ronaldo stawiasz na szpice ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze, ale najczęściej tak. Jest najszybszy ,więc wiesz. Jednym podaniem możesz otworzyć drogę do bramki. Ta formacja jest tylko dla tych , którzy opanowali grę w obronie. Kontry przeciwnika mogą być bezlitosne.

ronaldo stawiasz na szpice ?

Edytowane przez sebaastiann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle pytan o zarabianie kasy w FUT, a moze ktos chce kupic troche monet?

nudzi mi sie pomalu granie w fut i chetnie sprzedam monety i/lub pilkarzy (najlepsze karty Brasil)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi przeszkadza w tej grze to całkowita dowolność w tworzeniu formacji. 4-2-4? Co to ma być w ogóle? W normalnej piłce takie coś nie ma prawa istnieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi przeszkadza w tej grze to całkowita dowolność w tworzeniu formacji. 4-2-4? Co to ma być w ogóle? W normalnej piłce takie coś nie ma prawa istnieć.

Ale denerwujące jest to, że trzeba zawsze zmieniac formacje na jaką się lubi. Ja gram 4-2-3-1 i muszę zawsze zmieniać i ustawiać zawodników w Sezonach pojedynków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam banalnie proste pytanko.Otoz: jak zagrac mecz online? ale taki normalny bez jakis tam lig i sezonow? potyczka online rankingowa.Niemoge cos znalezc takiej opcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twoje banalne pytanie jest jeszcze prostsza odpowiedź. Mecze rankingowe Online to nic innego jak Sezony Pojedynków. Cała reszta to już gry nierankingowe a więc nie znajdziesz tego czego szukasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej czy wy tez tak macie ze jak gracie mecz w fifa 12 ut to juz po wygranym meczu laduje sie ut i nagle wyskakuje ze jest jakis blad i wylogowuje mnie. Loguje sie ponownie fakt zalicza mi mecz ale punktow nie ma tez tak macie?? ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi przeszkadza w tej grze to całkowita dowolność w tworzeniu formacji. 4-2-4? Co to ma być w ogóle? W normalnej piłce takie coś nie ma prawa istnieć.

Oczywiście, że ma prawo istnieć, innymi słowy jest to formacja 4-2-2-2 tyle, ze skrzydłowi są zwolnieni z zadań defensywnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem dziś w ciągu jednego sezonu 3 razy mnie wywalilo z serweru , wciagu 1 godziny. Mieliscie kiedyś tak ? może macie na to jakąś rade...?PSN normalnie dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×