Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Narazie nic nie znalazłem o planowanej konserwacji tym bardziej że była ona w czwartek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie nic nie znalazłem o planowanej konserwacji tym bardziej że była ona w czwartek.

Już psn działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi teraz wyskakuje problem z pobraniem paszportu internetowego. Nie miałem tego problem wcześniej. Czy po awarii psn, również macie taki sam problem jak ja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahahahaahahahaha... Jesteś niesamowity. To , że ty grasz na manualu nie świadczy o tym ,że jest modny. Hahahahah jaki typ. Każdy gra wedle własnych uznań. Wszyscy którzy grają na manualu mają jakąś chorą manie wyższości nad resztą. Prawda jest taka, że większość gra na automacie, ale oczywiście ten co gra na manualu w każdym poście musi to wyraźnie zaznaczyć. Hahahahahahahaha

chyba niezrozumiales mojej ironicznej wypowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój ludzie, to jest tylko gra. Jak ktoś chce grać na automatach to jego sprawa, ta gra ma mu sprawiać przyjemność. Niektórzy bycie najlepszym w fife stawiają sobie chyba za punkt honoru, polecam trochę ochłonąć i znaleźć prawdziwe życie, albo zacząć czerpać radość z GRY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle mnie wywala z UT 12, powiedziano mi bym zrobił tak:

- Save Kariery Również?

- Co to jest to UGC?

Centrum tworzenia. Doszedłem do tego gdy przeglądałem save'y z gry. Poszperaj w save'ach, aż znajdziesz ten, na którym jak byk jest napisane "plik UGC" i to wystarczy!

- niestety nigdzie nie mogę znaleźć tego pliku :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle mnie wywala z UT 12, powiedziano mi bym zrobił tak:

- niestety nigdzie nie mogę znaleźć tego pliku :(

Musi być w zapisanych danych z gier. Nie ma innej opcji smile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciągle mnie wywala z UT 12, powiedziano mi bym zrobił tak:

- niestety nigdzie nie mogę znaleźć tego pliku

Musi być w zapisanych danych z gier. Nie ma innej opcji

- czy ten plik to nie są jakieś ustawienia? Mam go szukać w XMB?

- jeszcze jedno czy grając karierę grającym trenerem, jest szansa dostania się do lepszego klubu? czy trzeba grać karierę samym zawodnikiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- czy ten plik to nie są jakieś ustawienia? Mam go szukać w XMB?

- jeszcze jedno czy grając karierę grającym trenerem, jest szansa dostania się do lepszego klubu? czy trzeba grać karierę samym zawodnikiem?

XMB -> Gra -> Narzędzie zapisanych danych (PS3) -> UGC Data 1 -> Opcje [ trójkąt ] -> Usuń -> "Zapisane dane zostaną usunięte. Czy na pewno chcesz kontynuować?" Tak [ strzałka w lewo i X ] -> "Trwa usuwanie" -> "Usuwanie ukończone" -> [ 2X kółko ] -> FIFA 12 (jeśli jest włożona płyta z grą) -> Gotowe!

thumbsup.gif

Edytowane przez TheBlackSev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- czy ten plik to nie są jakieś ustawienia? Mam go szukać w XMB?

- jeszcze jedno czy grając karierę grającym trenerem, jest szansa dostania się do lepszego klubu? czy trzeba grać karierę samym zawodnikiem?

XMB -> Gra -> Narzędzie zapisanych danych (PS3) -> UGC Data 1 -> Opcje [ trójkąt ] -> Usuń -> "Zapisane dane zostaną usunięte. Czy na pewno chcesz kontynuować?" Tak [ strzałka w lewo i X ] -> "Trwa usuwanie" -> "Usuwanie ukończone" -> [ 2X kółko ] -> FIFA 12 (jeśli jest włożona płyta z grą) -> Gotowe!

- No nie wiem ale wydaje mi się że ślepy nie jestem, mam Ci filmik nagrać że nie mam czegoś takiego?

Pełno Plików FIFA 12, jeden pod drugim, ale w każdym z nich albo ustawienia 1, albo game face, albo tryb kariery savy itp....

ehh... ja już nie wiem....

Prosze dowód:

http://www.youtube.com/watch?v=KVH6r31hDWI

Edytowane przez Warson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym opisać w miarę logicznie i czytelnie mój problem z Fifą z nadzieją, że ktoś pomoże mi go rozwiązać ;] mianowicie - wczoraj przesiadłem się z moją konsolą - z monitora LG W2353V na telewizor LED Samsung UE46D6500 - obraz wielki, kolory coś pięknego, jednak mam mały (w sumie to duży) problem.. podczas grania (nie online) w trakcie meczu gra potrafi się kilka razy przyciąć(przymulić), np. jak bramkarz wykopuje piłkę.. nie jest to do nie przetrawienia, ale mimo wszystko trochę irytuję.. miał ktoś może podobny problem? albo ewentualnie ktoś ma jaką radę jak to naprawić.. czy problem jest w konsoli, telewizorze czy może gra sama w sobie nie radzi sobie z taką dużą rozdzielczością(TV automatycznie odpala grę w rozdziałce -1280x720 @60Hz-)? (na monitorze LCD 23' wszystko hulało płynnie) Dzięki z góry za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym opisać w miarę logicznie i czytelnie mój problem z Fifą z nadzieją, że ktoś pomoże mi go rozwiązać ;] mianowicie - wczoraj przesiadłem się z moją konsolą - z monitora LG W2353V na telewizor LED Samsung UE46D6500 - obraz wielki, kolory coś pięknego, jednak mam mały (w sumie to duży) problem.. podczas grania (nie online) w trakcie meczu gra potrafi się kilka razy przyciąć(przymulić), np. jak bramkarz wykopuje piłkę.. nie jest to do nie przetrawienia, ale mimo wszystko trochę irytuję.. miał ktoś może podobny problem? albo ewentualnie ktoś ma jaką radę jak to naprawić.. czy problem jest w konsoli, telewizorze czy może gra sama w sobie nie radzi sobie z taką dużą rozdzielczością(TV automatycznie odpala grę w rozdziałce -1280x720 @60Hz-)? (na monitorze LCD 23' wszystko hulało płynnie) Dzięki z góry za odp.

Nie wiem czy to nie input lag.....poczytaj o tym w necie.

Ten dość osobliwy problem dotyczy wlasnie TV.

Najlepiej znaleźć w opcjach (ustawienia obrazu) tryb gry/opcja gra etc.

I z tego co pamiętam jak się włączy te opcje to tv się tak przekalibruje że input lag będzie niewielki na tyle byś już nie widział gołym okiem tych opóźnień.

Ale mogę się też mylić w ocenie problemu .....powodzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- jeszcze jedno czy grając karierę grającym trenerem, jest szansa dostania się do lepszego klubu? czy trzeba grać karierę samym zawodnikiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny pucharek. 7 już za wygranie pierwszej ligi hehe. 89 miejsce w rankingu na świecie. Jedziemy , jedziemy.

18 punktow po 6 meczach w 1 lidze, bedzie pucharek jak nic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 punktow po 6 meczach w 1 lidze, bedzie pucharek jak nic :)

O co chodzi z tymi pucharkami?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos pomoze wbic trofeum?

Friendly / Mecz towarzyski

Zapraszamy znajomego do gry w trybie Ultimate Team i gramy do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wersji polskiej jakie mamy do wyboru języki komentarza? Jest hiszpański albo chociaż angielski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos pomoze wbic trofeum?

Friendly / Mecz towarzyski

Zapraszamy znajomego do gry w trybie Ultimate Team i gramy do końca.

Ja mogę zagrać mecz towarzyski. Napisz kiedy najlepiej Tobie pasuje. Ja dzisiaj raczej rady nie dam, bo wieczorem jest LM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę zagrać mecz towarzyski. Napisz kiedy najlepiej Tobie pasuje. Ja dzisiaj raczej rady nie dam, bo wieczorem jest LM.

do pt moge zagrac o kazdej porze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wersji polskiej jakie mamy do wyboru języki komentarza? Jest hiszpański albo chociaż angielski?

Pewnie. Angielskiego są 2 wersje, ale wole tą standardową. Jest hiszpański, portugalski, holenderski i wiele więcej. Nawet ruski i czeski thumbsup.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- jeszcze jedno czy grając karierę grającym trenerem, jest szansa dostania się do lepszego klubu? czy trzeba grać karierę samym zawodnikiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×