Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam taki problem dziś w ciągu jednego sezonu 3 razy mnie wywalilo z serweru , wciagu 1 godziny. Mieliscie kiedyś tak ? może macie na to jakąś rade...?PSN normalnie dziala.

ja mam tak ze zagram 1 mecz i nie zdobywam punktow i pisze ze jakis problem z serwerem i zostane wylogowany do glownego menu. Zobacze moze naprawia to do jutra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem dziś w ciągu jednego sezonu 3 razy mnie wywalilo z serweru , wciagu 1 godziny. Mieliscie kiedyś tak ? może macie na to jakąś rade...?PSN normalnie dziala.

Wczoraj rozegrałem kilka meczy, również ze znajomym w sezonie pojedynków i żadnych przeszkód nie uświadczyłem, tym bardziej jakiś rozłączeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy da się tworzyć formację ?

Jak tak to gdzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam tak ze zagram 1 mecz i nie zdobywam punktow i pisze ze jakis problem z serwerem i zostane wylogowany do glownego menu. Zobacze moze naprawia to do jutra

To raczej sie nie doczekasz ,,naprawy'',ponieważ w poprzednich częściach też raz do czasu sie zdarzało,ale nie tyle razy w tak krótkim czasie ,pierwszy raz tak mam w 12-stke...

Wczoraj rozegrałem kilka meczy, również ze znajomym w sezonie pojedynków i żadnych przeszkód nie uświadczyłem, tym bardziej jakiś rozłączeń.

Widocznie mam dziś pecha niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy da się tworzyć formację ?

Jak tak to gdzie ?

Już nie ważne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poratuje ktoś informacją jak w sytuacjach, w których przeciwnik wychodzi na czystą pozycję wyjść bramkarzem, żeby skrócić kąt ?

Druga sprawa dotyczy różnicy pomiędzy manualem a asysta. Gram na domyslnych ustawieniach (asysty) i pomimo sporej przewagi i duzej ilosci czystych sytuacji, nie potrafie strzelac bramek. Wtedy po bombardowaniu bramki przeciwnika on ma 1/2 kontry i wygrywa mecz. W zwiazku z tym zastanawiam sie nad przejsciem na manuala, zeby miec wiekszy wplyw na to gdzie leci pilka przy strzalach. I tu pojawia sie pytanie, trudno sie "przestawic" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poratuje ktoś informacją jak w sytuacjach, w których przeciwnik wychodzi na czystą pozycję wyjść bramkarzem, żeby skrócić kąt ?

Druga sprawa dotyczy różnicy pomiędzy manualem a asysta. Gram na domyslnych ustawieniach (asysty) i pomimo sporej przewagi i duzej ilosci czystych sytuacji, nie potrafie strzelac bramek. Wtedy po bombardowaniu bramki przeciwnika on ma 1/2 kontry i wygrywa mecz. W zwiazku z tym zastanawiam sie nad przejsciem na manuala, zeby miec wiekszy wplyw na to gdzie leci pilka przy strzalach. I tu pojawia sie pytanie, trudno sie "przestawic" ?

Na pierwsze pytanie odpowiedź brzmi: jak przeciwnik leci na ciebie z piłką trzymasz trójkąt i bramkarz wychodzi z bramki.

Na drugie pytanie odpowiedź brzmi: wchodzisz w ustawienia kontrolera i tam gdzie pisze asysta zmieniasz na ręczne.

Edytowane przez Tom21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na drugie pytanie odpowiedź brzmi: wchodzisz w ustawienia kontrolera i tam gdzie pisze asysta zmieniasz na ręczne.

Nie chodziło mi o kwestię czysto techniczną a bardziej o to czy duzo czasu wymaga przestawienie sie, tak zeby w miare ogarniac strzelanie manualne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o kwestię czysto techniczną a bardziej o to czy duzo czasu wymaga przestawienie sie, tak zeby w miare ogarniac strzelanie manualne :)

Jakiś czas przecież to musi potrwać,ale chyba tobie nie tylko chodzi o manualne strzelanie,rowniez o podania itd.?ja stopniowo wprowadzałem manual w fife11....

Edytowane przez artete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Problem polega na tym, że z niektórymi mogę grać online a niektóre połączenia się urywają.Chce zagrać z kumplem z listy znajomych i za cholerę się nie da za każdym razem zerwane połączenie z przeciwnikiem zaraz po zaproszeniu do gry. Z ludźmi przypadkowymi spoza friendlisty nie było kłopotu. Czy ktoś ma/miał podobny problem i wie jak się z tym uporać?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas przecież to musi potrwać,ale chyba tobie nie tylko chodzi o manualne strzelanie,rowniez o podania itd.?ja stopniowo wprowadzałem manual w fife11....

Ja z fifa raczej sporadycznie mialem kontakt do obecnej wersji :) Wiec raczej mysle zeby stoponiowo manuala sobie wprowadzac (z tego co kojarze to moge sobie poszczegolne opcje ustawiac na manuala tzn. moge miec strzelanie manualne ale podania asystowane). A chce zaczac od strzalow bo wlasnie na tej plaszczyznie najbardziej odczuwam braki w asystowanych strzalach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że ma prawo istnieć, innymi słowy jest to formacja 4-2-2-2 tyle, ze skrzydłowi są zwolnieni z zadań defensywnych.

Synku nie ma prawa istnieć bo gdyby skrzydłowi z formacji 4-2-2-2 byli w prawdziwym meczu wyłączeni z zadań defensywnych to tacy delikwenci dostawaliby po 10 bramek w każdym spotkaniu. Dlatego jest to nielogiczne i bezsensowne i jeśli ma przypominać realia - powinno być w grze zabronione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z fifa raczej sporadycznie mialem kontakt do obecnej wersji :) Wiec raczej mysle zeby stoponiowo manuala sobie wprowadzac (z tego co kojarze to moge sobie poszczegolne opcje ustawiac na manuala tzn. moge miec strzelanie manualne ale podania asystowane). A chce zaczac od strzalow bo wlasnie na tej plaszczyznie najbardziej odczuwam braki w asystowanych strzalach...

Ja tak robiłem odkąd kupiłem fife 11 i do teraz opanowałem już całego manuala proponuję ci zacząć grać na ręcznych ustawieniach prostopadłych podań,strzałów i zmiany zawodników.

A resztę sobie powoli dokładaj z czasem dobrego opanowania wcześniej zmienionych zagrań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj chcialem zagrac online, i w momecie rozpoczecia meczu, Fifa sie zawiesila:/

Ale o czym innym chcialem napisac:

Pozmienialem sterowanie na reczne (wszystko) i troche nie kumam jak strzelac. Tzn wzialem trening, i idac od srodka boiska na bramke, jak chce strzelic w okno, to lekko ruszam analogiem, ale on strzela w kosmos. Probowalem doslownie ruszac analogiem o milimetr, ale alboza malo go ruszam (i strzela w bramkarza) albo za bardzo i pilka leci w trybuny.

Podobnie jest z rzutow roznych - choc tu juz troche rozkminilem ale wciaz strzela sie malo intuicyjnie. Co robie wiec nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla tych co potrzebują monet w FUT to też mam trochę na sprzedaż bo już od jakiegoś czasu w to nie gram. (Mam jakieś 800k dla zainteresowanych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch 1.03 powoduje u mnie zawieszenie się konsoli gdy chcę zmienić formację zespołu. Gdy go usuwam i nie podłączam konsoli do neta to wszystko działa. Ma ktoś taki problem/?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem zainteresowany

Oczywiście jestem zainteresowany monetami

dla tych co potrzebują monet w FUT to też mam trochę na sprzedaż bo już od jakiegoś czasu w to nie gram. (Mam jakieś 800k dla zainteresowanych)

Jestem zainteresowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch 1.03 powoduje u mnie zawieszenie się konsoli gdy chcę zmienić formację zespołu. Gdy go usuwam i nie podłączam konsoli do neta to wszystko działa. Ma ktoś taki problem/?

Usuń plik Centrum Tworzenia thumbsup.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj chcialem zagrac online, i w momecie rozpoczecia meczu, Fifa sie zawiesila:/

Ale o czym innym chcialem napisac:

Pozmienialem sterowanie na reczne (wszystko) i troche nie kumam jak strzelac. Tzn wzialem trening, i idac od srodka boiska na bramke, jak chce strzelic w okno, to lekko ruszam analogiem, ale on strzela w kosmos. Probowalem doslownie ruszac analogiem o milimetr, ale alboza malo go ruszam (i strzela w bramkarza) albo za bardzo i pilka leci w trybuny.

Podobnie jest z rzutow roznych - choc tu juz troche rozkminilem ale wciaz strzela sie malo intuicyjnie. Co robie wiec nie tak?

To co ty....strzał na analog masz ustawiony ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wszystko chodzi płynnie po aktualizacji najnowszego patcha. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wszystko chodzi płynnie po aktualizacji najnowszego patcha. :)

Tak jak u mnie i po zakupie i po tych łatkach co były nie ma problemu z grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usuń plik Centrum Tworzenia thumbsup.gif

Dzięki! Masz u mnie piwo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×