Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Także nie mam pojęcia o czym mowa....wlasnie odpaliłem fife i żadnej aktualizacji nie ma....

Ta poprzednia była już jakiś czas temu i w podobny sposób była omawiana więc nie rozumiem tej "zdublowanej gadki"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla tych co potrzebują monet w FUT to też mam trochę na sprzedaż bo już od jakiegoś czasu w to nie gram. (Mam jakieś 800k dla zainteresowanych)

Jak można zebrać taką ilość monet ? Ja nie moge uzbierać na złotą paczkę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam płakał że miał buga i zawodnik mu się wywrócił jak postrzelony a co powiecie na to:

http://www.ea.com/pl...o/ugc/104076574

I weź tu zalicz to wyzwanie jak cały czas piłkę odbierał mi niewidzialny zawodnik...

To byłem ja i takie sprostowanie nie płakałem tylko się zdziwiłem że 2 miesiące po premierze po 3 patchach są takie rzeczy.A niewidzialny zawodnik to faktycznie szok :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam płakał że miał buga i zawodnik mu się wywrócił jak postrzelony a co powiecie na to:

http://www.ea.com/pl...o/ugc/104076574

I weź tu zalicz to wyzwanie jak cały czas piłkę odbierał mi niewidzialny zawodnik...

Haha. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To byłem ja i takie sprostowanie nie płakałem tylko się zdziwiłem że 2 miesiące po premierze po 3 patchach są takie rzeczy.A niewidzialny zawodnik to faktycznie szok :D

Sorka że napisałem że płakałeś ale byłem wkur**ony tą sytuacją z czapką niewidką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można zebrać taką ilość monet ? Ja nie moge uzbierać na złotą paczkę .

proste poprostu szukaj okazji bo dużo ludzi się myli i wystawia zawodnika zamiast za 50 000 to za 5 000 badz kupuj tanio sprzedawaj drogo, no i musisz miec szczescie bo paczki sie trafiaja nieraz konkretne : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale mam ustawiona zmiane zawodnika na wysokie piłki a mimo to czasami przełacza mi automatycznie na zawodnika przy normalnych akcjach. (zmiana na ręczny tez nic nie pomogła) Miał ktoś podobny problem bo czasem robi mi to olbrzymią róznice. I wie ktoś jak pchac sie przy walce o górną piłke? Tylko analogiem czy trzeba trzymac np R2? Przy okazji pochwale sie swoja bramką http://www.ea.com/pl/football/wideo/ugc/102598565 Cenna o tyle ze dzieki niej wygrałem z bardzo dobrym gosciem w sezonie pojedynków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka o górną piłkę za pomocą l2 + ewentualnie r2 ( super cancel ).

A oto mój long-shot z finału brązowego turnieju:

http://www.ea.com/pl...o/ugc/104203712

Nie miałem pojęcia, że takie cienkie bolki mogą tak dobrze uderzyć. Udało mi się dzięki tej bramce wyjść z remisu do 3:2 i ostatecznie dała mi zwycięstwo.

Edytowane przez dzejms

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie: Czy w FIFIE w wersji na PS3 w trybie menedżerskim trzeba w kalendarz wpisywać treningi (pytam, ponieważ takiej opcji nie mogę znależć, a na PS2 taka była, samemu trza było ustalać rodzaj treningów). Dodatkowo mam pytanie dlaczego w trybie menedżerskim zawodnicy nie są powoływani do reprezentacji ?

Edytowane przez Jujo480

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie: Czy w FIFIE w wersji na PS3 w trybie menedżerskim trzeba w kalendarz wpisywać treningi (pytam, ponieważ takiej opcji nie mogę znależć, a na PS2 taka była, samemu trza było ustalać rodzaj treningów). Dodatkowo mam pytanie dlaczego w trybie menedżerskim zawodnicy nie są powoływani do reprezentacji ?

Bo to nie Football Manager 2012 ani Fifa Manager 12...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie Football Manager 2012 ani Fifa Manager 12...

No ok. Pytam, ponieważ w FIFIE na PS2 takie opcje były. Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedz, chociaż wystarczyło po prostu napisać "nie, nie ma takich opcji", no ale ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy której paczce wpadło wam trofeum "How great is that", czyli trafienie piłkarza tygodnia w paczce?

Otwarłem już 11 złotych paczek (w tym dwie za 15000 i jedną za 7500) i wciąż lipa. Pomijam fakt, że na tyle paczek trafiłem same pierdoły. Z najdroższych miałem Joe Harta, zmiany pozycji LS>LP i ŚPO>ŚN i Gomisa... to mówi samo za siebie.

Od czego to zależy, że niektóre karty są błyszczące a niektóre nie? Różnią się czymś od siebie (oprócz ceny ;))?

Edytowane przez Kani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy której paczce wpadło wam trofeum "How great is that", czyli trafienie piłkarza tygodnia w paczce?

Otwarłem już 11 złotych paczek (w tym dwie za 15000 i jedną za 7500) i wciąż lipa. Pomijam fakt, że na tyle paczek trafiłem same pierdoły. Z najdroższych miałem Joe Harta, zmiany pozycji LS>LP i ŚPO>ŚN i Gomisa... to mówi samo za siebie.

Od czego to zależy, że niektóre karty są błyszczące a niektóre nie? Różnią się czymś od siebie (oprócz ceny ;))?

nie trafilem IF az do tego weekendu (wydalem prawie 500k na niezliczona ilosc paczek), w ten weekend byla promocja na podrasowanego messiego i happy hour i wlasnie w tym happy hour udalo mi sie trafic swojego pierwszego i jedynego IF

moral taki ze wiecej sie w paczki nie bawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde w Lokomotivie moskwa jest niezly potwor, Maicon, nie do powstrzymania hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można gdzieś sprawdzić historię (wyniki) wszystkich meczów towarzyskich (online>mecze niestandardowe>pojedynki) które rozegrałem online?

Edytowane przez dreamtox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można gdzieś sprawdzić historię (wyniki) wszystkich meczów towarzyskich (online>mecze niestandardowe>pojedynki) które rozegrałem online?

logujesz się na http://www.ea.com/pl/football/ (dane takie jak na ps3 w fifie masz zalogowane) ->moje dane gry->Profil gracza->historia meczów

i tam masz wszystko :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądnąłem wczoraj CAŁY ten temat i mam wrażenie, że przydałoby się zrobić osobny topic dla Ultimate Team ;)

Kto chętny pograć, czekam na zaproszenia.

Edytowane przez Kani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jest jakakolwiek szansa, aby mendy z zarządu nie sprzedawaly mi gwiazd? Wk....ia mnie już to, co odkryję jakiś talent, te cholery od razu mi go sprzedają- ja mam gówno do powiedzenia...

Edytowane przez Thriller1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proste poprostu szukaj okazji bo dużo ludzi się myli i wystawia zawodnika zamiast za 50 000 to za 5 000 badz kupuj tanio sprzedawaj drogo, no i musisz miec szczescie bo paczki sie trafiaja nieraz konkretne : )

Tylko że ja nie mogę 5 000 tysięcy uzbierać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy macie tutaj jakieś turnieje lub ligi rozgrywane tylko na manualu? Z chęcią bym dołączył :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×