Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Może trochę na to za wcześnie, ale pojawiły się dwa ujęcia Kaki z nowej FIFki.

530x650_18719.jpg

530x650_18718.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo cos wogole o niej ?

kiedy wyjdzie mniej wiecej itp ???

kolejny sportowy tasiemiec od EA wyjdzie zapewne tak jak każda gra z serii pod koniec roku :down:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcąc nie chcą jak każdy prawdziwy FanBoj :) już tydzień przed premierą będę zaglądał do MM i Saturna w okolicach mojej szkoły wypatrując swojego egzemplarza.

Trzymam kciuki żeby nie spieprzyli tego co już osiągnęli. Takie mam marzenie żeby w końcu wykupili licencje na Ligę Mistrzów tak jak to jest w PES.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcąc nie chcą jak każdy prawdziwy FanBoj :) już tydzień przed premierą będę zaglądał do MM i Saturna w okolicach mojej szkoły wypatrując swojego egzemplarza.

Trzymam kciuki żeby nie spieprzyli tego co już osiągnęli. Takie mam marzenie żeby w końcu wykupili licencje na Ligę Mistrzów tak jak to jest w PES.

A PES przypadkiem nie ma LM na wyłączność? Niech się wezmą do roboty, a nie odcinać kupony za 11. Niech to będzie w końcu rewolucja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o samą rozgrywke to rewolucji na pewno nie będzie, przytocze sobie słowa Patersona

,,stwierdził on, że gameplay stoi na wysokim poziomie i trudno w nim cokolwiek poprawić."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcie czy mają LM na wyłączność(oby nie) silnik graficzny wypadało by zmienić według mnie wydaje mi się że od 2 lat to robię tylko taką kosmetykę.

Co do rozgrywki to dla mnie jest już dobrze ale zawsze może być lepiej :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA blokuje PESowi między innymi PREMIER LEAGUE, EURO i MUNDIA, a KONAMI sprzątnęła ELEKTRONIKOM sprzed nosa LIGĘ EUROPEJSKA I LM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak niestety, PES ma LM i LE na wyłączność. Nie chce wprowadzać nikogo w błąd ale to chyba na jakieś najbliższe 10-15 lat. dry.gif

A co do gameplay`a zgadzam się, że wielkiej rewolucji nie będzie bo co tu zmieniać? :whistling:

Dodadzą jakieś dwa kolejne systemy tak jak to było w 11 (podania i osobowości) i wszyscy będą zadowoleni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tej pewnie już nie kupię. No chyba że po zagraniu w demo okaże się, że gra jest kosmos. Ale czuję, że będzie to tylko część z numerkiem 12. Ale faktycznie, 11 była bardzo udana, więc ciężko będzie po tym dogodzić graczom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak niestety, PES ma LM i LE na wyłączność. Nie chce wprowadzać nikogo w błąd ale to chyba na jakieś najbliższe 10-15 lat. dry.gif

A co do gameplay`a zgadzam się, że wielkiej rewolucji nie będzie bo co tu zmieniać? :whistling:

Dodadzą jakieś dwa kolejne systemy tak jak to było w 11 (podania i osobowości) i wszyscy będą zadowoleni.

No wiesz, animacji nigdy za mało ;) Pare mogą dodać lub zmienić. A tak po za tym niech popracują nad grafiką i tą otoczka o której mówią.

Edytowane przez gandihigh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA blokuje PESowi między innymi PREMIER LEAGUE, EURO i MUNDIA, a KONAMI sprzątnęła ELEKTRONIKOM sprzed nosa LIGĘ EUROPEJSKA I LM.

Trudno mówić o "sprzątnięciu sprzed nosa", skoro te licencje należały do EA. EA się ich pozbyło, a KONAMI skorzystało z okazji.

Co nie zmienia faktu, że w grze od elektroników nie zobaczymy LM i LE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcie czy mają LM na wyłączność(oby nie) silnik graficzny wypadało by zmienić według mnie wydaje mi się że od 2 lat to robię tylko taką kosmetykę.

Co do rozgrywki to dla mnie jest już dobrze ale zawsze może być lepiej :thumbsup:

Silnik graficzny jest ok, oswietlenie to najwiekszy problem.

Z animacji zredukowac, efekt slizgania sie do minimum.

A z rozgrywki zdecydowanie trzeba poprawic sile podan. Strzaly, podania na wyjscie i dosrodkowania powinni zrobic tylko i wylacznie manualne. Utrudnic strzaly z glowki, ale tu nie ma co sie dziwic, ze w tej odslonie bylo zbyt latwo skoro plakali ludzie, ze nie moga srzelic w ten sposob i teraz poszlo zupelnie w druga strone.

A jeszcze z takich drobnych ulepszen chcialbym zobaczyc przycisk, ktory by pozwolil zeby zawodnik nie odebral pilki przy podaniu :triangle: a pozwolil jej wyleciec przed niego, bo czesto traci sie tempo akcji przez to, gdy pilka lecic obok zawodnika, a ten ja musi przyjac.

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby mozna bylo zgrac pliki na hdd zeby gra nabrala trocha plynnosci w trybach rozgrywki np Kariera, bo symulacja trwa dosc dlugo momentami, czasemw czasie gry scina na 2-3 sekundy i jest Stop-Klatka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o samą rozgrywke to rewolucji na pewno nie będzie, przytocze sobie słowa Patersona

,,stwierdził on, że gameplay stoi na wysokim poziomie i trudno w nim cokolwiek poprawić."

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

http://www.ps3site.p...ewolucja/68738/

i co ekspercie?

Edytowane przez Tom21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno mówić o "sprzątnięciu sprzed nosa", skoro te licencje należały do EA. EA się ich pozbyło, a KONAMI skorzystało z okazji.

Co nie zmienia faktu, że w grze od elektroników nie zobaczymy LM i LE.

Mieli (w stareńkim SSie też były), ale to dawne dzieje. Nie będzie tego w FIFce i tak.

Pewno dadzą kolejny odgrzewany kotlet i nic nie zrobią w sprawie uciekających graczy.

Uciekający gracze to nadal gracze, którzy zakupią grę a Elektronikom chodzi o jak największe zyski, więc nie licz na ukrócenie tych praktyk. Od FIFki 09 zapowiadają zmiany w tym aspekcie i nic z tego nie wynika.

[ciach]

Edytowane przez kakaroto-songo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

http://www.ps3site.p...ewolucja/68738/

i co ekspercie?

Tu masz ekspertów: http://www.gram.pl/n...informacje.html

Póki co trzeba czekać na konkretne informacje.

Edytowane przez gandihigh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze z takich drobnych ulepszen chcialbym zobaczyc przycisk, ktory by pozwolil zeby zawodnik nie odebral pilki przy podaniu :triangle: a pozwolil jej wyleciec przed niego, bo czesto traci sie tempo akcji przez to, gdy pilka lecic obok zawodnika, a ten ja musi przyjac.

Przecież od tego jest prawy analog. w odpowiednim momencie wychylasz go w odpowiednim kierunku.

Skoncz pier*olic po swojemu. Znowu rozumienie teskstu czytanego sie klania.

Olej trolla - za wszelką cenę próbuje pokazać jaka to fifa jest ble, jakie to EA jest pazerne na kasę itp.

Jego wypowiedź świadczy tylko o tym, że nie grał w fifę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, mi nie chodzi o odebranie z wybiciem. Nie chodzi mi tez o przepuszczenie pilki miedzy nogami z R2(domyslnie to chyba R1), a o ten fakt, ze jak idzie podanie na wyjscie i korzystniej by bylo nie odebrac tej pilki w sytuacji, kiedy przechodzi doslonie centymetry od zawodnika, tylko pozwolic jej wyleciec dalej i odebrac dopiero, gdy zwolni.

Zawodnik nie potrzebnie nie zwalnia tempa biegu.

EDIT:

http://web-vassets.ea.com/Assets/Richmedia/X360_kaka_shootingpose.jpg

2 screen w bardzo HD.

I ciekawostka pierwszy screen nazywal sie PS3....jpg Ten natomiast w tytule ma X360

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, mi nie chodzi o odebranie z wybiciem. Nie chodzi mi tez o przepuszczenie pilki miedzy nogami z R2(domyslnie to chyba R1), a o ten fakt, ze jak idzie podanie na wyjscie i korzystniej by bylo nie odebrac tej pilki w sytuacji, kiedy przechodzi doslonie centymetry od zawodnika, tylko pozwolic jej wyleciec dalej i odebrac dopiero, gdy zwolni.

Zawodnik nie potrzebnie nie zwalnia tempa biegu.

również to da się zrobić: :r2:+:l2: w odpowiednim momencie. Działa identycznie jak supercancel w pesie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba sobie odpocznę od gier piłkarskich w tym roku, a potem kupię wersję na Euro 2012, co by poczuć klimacik mistrzostw w naszym kraju.

No chyba, że w zwykłej FIFIE 12 wprowadzą znaczne zmiany, a nie tylko jakieś pierdoły jak w 11.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba sobie odpocznę od gier piłkarskich w tym roku, a potem kupię wersję na Euro 2012, co by poczuć klimacik mistrzostw w naszym kraju.

No chyba, że w zwykłej FIFIE 12 wprowadzą znaczne zmiany, a nie tylko jakieś pierdoły jak w 11.

Pozwolę sobie zauważyć, że gdybym sam grał tylko i wyłącznie online/kariera w Fifie 11, to po tygodniu padłbym z nudów. Siłą tej gry jest na dzień dzisiejszy UT i dziwie się, że tak mało osób się tym bawi. Tam akurat ucieczki są rozwiązane idealnie i myślę, że w tym roku EA rozbuduje ten tryb jeszcze bardziej, biorąc pod uwagę jakie dochody przynosi.

Jedna rzecz mnie irytuje, Kaka jako coverboy. Rezerwowy w Realu, lada moment wyląduje w Milanie albo gdzieś na wyspach, a promują go niebywale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×