Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie właśnie wpadłem na pewien pomysł co byście powiedzieli na możliwość wymiany zawodników+dopłata.

Gram teraz karierę Porto i mam jakiegoś średniego pomocnika a kasy nie mam zbyt wiele więc zaoferował bym go + jakaś tam dopłata z mojej strony za lepszego.

Co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie właśnie wpadłem na pewien pomysł co byście powiedzieli na możliwość wymiany zawodników+dopłata.

Gram teraz karierę Porto i mam jakiegoś średniego pomocnika a kasy nie mam zbyt wiele więc zaoferował bym go + jakaś tam dopłata z mojej strony za lepszego.

Co wy na to?

Czyżbyś był beta testerem FIFY 12? :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyś był beta testerem FIFY 12? :whistling:

Nie dlaczego?:happy: chodziło mi oto że tego mi brakuje tego w 11 :biggrin: Z drugiej strony jak by zapytali to z chęcią bym został testerem.

Edytowane przez Tom21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ostatnio był nabór na osoby zajmujące się edycją, opiniowaniem zespołów, graczy etc.

Polska liga niestety zrobiona tragicznie (ale to wiemy też z gry, ale od wewnątrz wszystko widać jak na dłoni). Mnóstwo roboty, żeby to wszystko poodkręcać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie był ten nabór? Nie słyszałem o tym. dry.gif

Strona chyba jeszcze działa. Wbijajcie i naprawiajcie...

http://www.eafootballtalentscout.com/TalentScout/TalentScout/index.aspx

Edit: W FM robiłem w polskiej lidze przez wiele lat, ale gra w managera zajmowała jednak dużo więcej czasu niż obecnie mam. Dlatego tamto sobie już odpuściłem, FIFA jednak jest mniej czasożerna ;)

Edytowane przez Cycorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie Fifa 12 będzie pierwszą grą, którą obejmie opisywany na stronie głównej pakiet subskrypcji. Coraz mniej podoba mi się polityka EA. Online pass w zamian za UT to dobry deal, ale subskrypcja? UT dali dla złagodzenia wprowadzenia passa na online, a teraz jak już wszyscy się przyzwyczaili i praktycznie każdy producent to stosuje to idziemy krok dalej. Liczę, że to będą jakieś pierdoły jak awatar, demko 3 dni wcześniej, czy jakieś gówno warte DLC, typu złote buty dla Wirtualnej Gwiazdy.

A co o tym Wy sądzicie? Fifa 12 za 180zł na premierze + subskrypcja za min. 50zł ( nawet 100zł za lepszą wersję) to już spory wydatek. Oczywiście nie jest to wymagane, ale za 2,3 lata taka polityka może przybrać mniej ciekawsze formy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa 12 wyjdzie kupicie za ponad 160zł pogracie trochę wyjdzie 13 i sprzedacie 12 za 50zł taka prawda :/

a jeszcze wyjdzie EURO 2012 na pewno.

Edytowane przez MaciejJB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, czy FIFE 12 sprzedało by się za 50 zł. Spójrz teraz na cenę 10 jak jest 11 - 20 zł za kup teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa 12 wyjdzie kupicie za ponad 160zł pogracie trochę wyjdzie 13 i sprzedacie 12 za 50zł taka prawda :/

a jeszcze wyjdzie EURO 2012 na pewno.

No i co- boli cie to? Bo mnie nie bardzo. Nie widzę sensu pisania takich postów.

Tak samo jak bez sensowne jest kupowanie telefonów bo przecież za 2-3 miesięcy będą tańsze o 200 zł i tak w kółko...

A co do fify 12- temat powinno sie zamknąć, bo będzie spam i głupie komentarze jak ten wyżej. O grze wiemy tylko tyle, że chcą się skupić twórcy na oddaniu atmosfery stadionów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał żeby popracowali nad zacinkami. Nie chcę ich widzieć! Kupiłem gre za 200 zł a po paru miesiącach nie da się komfortowo grać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maja rozmach sku*ny

3716dc3c2080aa1ad246345f97bb9947.jpg

Szkoda, ze sie tak nie przykladaja do fify. Mam nadzieje, ze troche sciagna z tego eggballa, bo oswietlenie, blur i trawa wyglada o niebo lepiej

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa 12 wyjdzie kupicie za ponad 160zł pogracie trochę wyjdzie 13 i sprzedacie 12 za 50zł taka prawda :/

a jeszcze wyjdzie EURO 2012 na pewno.

200 zł za grę w którą można grać przez cały czas ? Jestem w stanie tyle zapłacić i nie będę tego żałował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa 12 Więcej lig żeby była nasza 1.Liga.

Lepsze animacje kibiców.

whistling.gif

A cena żeby nie była zbyt duża.happy.gif

Edytowane przez keczu78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  1. gra skorzysta z technologii Impact Engine – bardziej realistyczne zachowanie piłkarzy podczas walki o piłkę (praca bioder, kolan i innych elementów ciała);
  2. AI będzie mieć na uwadze kontuzjowane fragmenty ciała naszych piłkarzy, zawodnik będzie mógł doznać kontuzji bez kontaktu z piłką zwłaszcza pod koniec meczu;
  3. gra skorzysta również z technologii AI Vision Game – przykładowo niemożliwe będzie dokładne zagranie do partnera, który nie znajduje się w zasięgu naszego wzroku, tym samym EA chce zlikwidować podania w ciemno;
  4. Personality + będzie bardziej rozbudowany i powinien mieć wpływ na AI piłkarzy;
  5. AI ma być bardziej ludzkie; każdy gracz będzie zachowywać się stosownie do swoich możliwości; przykładowo gdy zawodnik zobaczy Fabregasa zbliżającego się do niego z piłką będzie bardziej ostrożny;
  6. prezentacja meczów w FIFA 12 została zainspirowana klimatem panującym na angielskich stadionach;
  7. zmieniony zostanie interfejs – ma być on prostszy i bardziej ergonomiczny;
  8. pojawią się trzy nowe stadiony z ławkami z boku oraz imponującymi efektami świetlnymi;
  9. nowe, niezbyt skomplikowane możliwości dryblingu przy wykorzystaniu lewego analoga;
  10. dostępna będzie nowa kamera zawieszona blisko murawy;

Info z : http://www.gram.pl/news_8AvhH,e2_FIFA_12_pierwsze_konkretne_informacje.html

Edytowane przez skomerek
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zobaczył bym także bardziej rozbudowany tryb menedżerski, bo IMO w 11 w stosunku do 09 nastąpił znaczny regres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością. Widać, że szykują się może nie jakieś super rewolucyjne zmiany względem poprzedniczki, ale na pewno będą one na duży plus. Zawsze kupuję gry sportowe z roczną przerwą więc dla mnie postęp powinien być jeszcze bardziej odczuwalny(z FIFA 10 na FIFA 12). :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojawią się trzy nowe stadiony z ławkami z boku oraz imponującymi efektami świetlnymi;

Szkoda, że tylko trzy stadiony... Mam nadzieję, że chociaż dopracują te, które już są.

Przydałoby się poprawić te rzeczy:

- wypadanie za stadion podczas cieszynek jak podbiegniemy do widowni

- dziwne niebo

- caaaaaaaaaaała strona graficzna (murawy, twarze itd.)

- rozbudować POLSKĄ EKSTRAKLASĘ!!! <--- bardzo dla mnie ważne

- usunąć bug, że podczas meczu włącza się muzyka z menu...

- arena dla wirtualnych klubów

- POPRAWIĆ JAKOŚ SERVERÓW, KTÓRE WYRZUCAJĄ Z MECZÓW <--- BARDZO WAŻNE!!!

- rozbudować wirtualne kluby

To tyle narazie. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super info już się strasznie na nią napaliłem... Niech poprawią grafikę!

Tak jak kolega już napisał niech piłkarze "myślą" podczas cieszynek mi się zdarzyło że wbiegali w siatkę.

Niebo faktycznie odstrasza.

Trawa do poprawy.

Kariera powinna być bardziej rozbudowana zarządzanie stadionem jego rozbudowa.

Grając karierę wybieramy sobie wizerunek trenera, podczas meczu kamera pokazuje jego zachowanie zmienne w zależności od gry jego zespołu.

Pod koniec sezonu czy po wygraniu jakiegokolwiek pucharu jakieś podrzucanie trenera itp.

Wszystko inne co miałem na myśli już zostało napisane w tym artykule wyżej(czytają w moich myślach :blink:)

A i jeszcze takich sytuacji nie powinno być http://www.ea.com/pl...ia/ugc/71820178 :verymad:

Oczywiście pan za link i pan poniżej macie ode mnie po +

FanBoj FIFA pozdrawia

Edytowane przez Tom21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
filming new tv ad for FIFA 12 end of this month. Trust me this will be best FIFA game ever

To z twittera Rooneya. Niby nic ciekawego poza tym, że nowej reklamówki możemy spodziewać się w okolicach czerwca.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby więcej od trawy zależało , w sensie że jest na pewnym stadionie kartoflisko i zawodik podaje piłke po ziemi , a ona podskakuje przed zawodikiem do którego było skierowane podanie i on źle przyjmuje piłke .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- rozbudować POLSKĄ EKSTRAKLASĘ!!! <--- bardzo dla mnie ważne

Możesz rozwinąć myśl? Jak rozbudować?

Edytowane przez Cycorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×