Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie mozna rozegrac fajny mecz w Fife, ale trzeba byc albo no-lifem, albo malpa cyrkowa ...

To ja poproszę dla siebie tę opcję z małpą cyrkową :D Bo te moje kilka meczyków co kilka dni no-lifem mnie nie czyni :(

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, zaczalem lige 2 zwycieztwami, a po niej 7 porazek. Zjebana ta gra jest do cna. Odpalilem demo PESa, i zmiotlo Fife z powierzchni ziemii. Narazie jeszcze pomecze sie w ten badziew EA, ale jesli nie wejde chociaz do 7. ligi to plyta laduje na drzewie do odstarszania srok.

Praktyczn8ie w kazdym meczu mam sytuacje wziete z kosmosu - zachowanie bramkarza, obroncow, sedziego. Nie wiem, ale AI gry chyba jest odpowiednikiem IQ zalogi EA. przegrywam mecz 4-2, i wszystkie 4 bramki wpuszczone dokladnie z tego samego miejsca, tym samym zawodnikiem. 3 obroncow nie moze sobie poradzic z jednym napasnikiem. chce zajebac bombe na bramke - ale nic z tego, albo wykurwi w publike (i to z nadprzyrodzona sila) albo kopnie jakby mial spentane jaja... To samo jak chce podac pilke do pilkarza oddalonego o 20 metrow - kopie tak, ze przeciwnik zapierdalajacy z drugiej polowy, przechwytuje pilke.

I brak tutoriala tez jest w tym przypadku nieporozumieniem.

Oczywiscie mozna rozegrac fajny mecz w Fife, ale trzeba byc albo no-lifem, albo malpa cyrkowa i nauczyc sie jakiegos schematu i grac wg niego, albo jebac w Fife od roku 2002. Normalny gracz moze najwyzej pozwolic panom z EA pocalowac sie w kant chuja, bo pograc, nie pogra - chyba, ze ustawi na "amatora" ale wtedy bedzie wygrywal 21-1.--

Bez przesady ! W te grę można się nauczyć grać. Jestem tego przykładem ;)

Początki były ciężkie. Najgorsze to uczyć się grać z CPU . Prawie każdy mecz wyglądał jakbym grał Widzewem przeciw Barcelonie. Tzn. z początku najlepiej ustawić sobie niski poziom i nauczyć się podstaw (nowego systemu obrony) a później już tylko gra on-line. Jeśli chodzi o mnie, nie lubie grać z CPU. Nudy.....nie te emocje. Sądziłem ze tak chwalona kariera w nowej odsłonie to zmieni . A gdzie tam..... Najlepiej z żywym przeciwnikiem.

No lifem nie jestem. Grywam tak co drugi trzeci dzień....z czasem trzy godziny czasem ledwie godzinę. Wczoraj zawitałem do 5 ligi.

I nie napisałeś czy grasz na manualu czy asystach.

Z początku grałem tak jak w fifie 11 na asystach/pół asystach. I oczywiście na krzyżaku.:)

Nauczyłem się grać na gałce i bez asyst.....różnica jest ogromna. Dwunastka jest stworzona do gry na manualu.....z asystami zupełnie nic mi nie wychodziło a na dzień dzisiejszy już tylko problem z celownikiem przy bramce.

Ale to tak jak w prawdziwym meczu ...zależy od dnia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny do założenia klubu lub przyjęcia napastnika? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chciał bym się dowiedzieć czy da się strzelić tak aby piłka wpadła bramkarzowi pomiędzy nogami ??

Z góry dzięki za odpowiedz .

ponawiam pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdarzyło mi się. Na 99% nie ma szans na taki strzał. Jeżeli kopiesz w stroneębramkarza to on na pewno obroni. Dlatego założenie mu siatki nie da rady.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie

To raczej kwestia szczęścia.

Ale naciśnięcie dwa razy strzał plus albo guzik od strzału finezyjnego albo L2 .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zwalajcie na grę że do dupy jak nie umiecie grać...

Ja tam już 3 raz się utrzymuje w 2 lidze, tym razem braklo 3 punktów...Oczywiście na 10 rywalów, 8 grało Realem : ]

I nie, nie gram na manualu. Formacja 4 3 2 1 + własna taktyka wzięta zywcem z Bayernu Monachium ( pracowitosc poszczegolnych zawodnikow itp ) + zmieniam często zespoly.

Edytowane przez skomerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos powiedziec ile gwiadek trickow ma ELIA z juventusu w UT ? Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fuck 1 pkt zabraklo do awansu do pierwszej ligi :), ale dobrze zaczelem nowy sezon - 2 wygranymi, wiec mam nadzieje, ze w koncu trafie do 1 ligi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fuck 1 pkt zabraklo do awansu do pierwszej ligi :), ale dobrze zaczelem nowy sezon - 2 wygranymi, wiec mam nadzieje, ze w koncu trafie do 1 ligi :)

Powodzenia thumbsup.gif

Ja do 1 ligi trafię tylko w snach biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio jak chciałem z kolegą przy konsoli, pokazać mu jak się gra w fifę, gra się zawiesiła razem z konsolą. Włączamy normalnie mecz, wybieramy zespoły potem po kliknięciu na "Formacja" gra się zawiesza i muszę restartować. Miał już ktoś taki problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja siedzę w szóstej lidze, chyba szykuję się pierwsza porażka. Czarna seria ostatnio.

Brak gry ciałem to naprawdę strzał w stopę ze strony EA. Zamiast walić z bara, to ja latam za gościem jak za panienką. Oby poprawili to w 13.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ta gra cialem to dziwna sprawa, przeciez sam trailer tydzien przed premiera pokazuje ze bedzie to jeden z glownych elementow gry, dla przypomnienia popatrzcie sami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio jak chciałem z kolegą przy konsoli, pokazać mu jak się gra w fifę, gra się zawiesiła razem z konsolą. Włączamy normalnie mecz, wybieramy zespoły potem po kliknięciu na "Formacja" gra się zawiesza i muszę restartować. Miał już ktoś taki problem ?

Niestety tez miałem taki problem, u mnie pomogło wykasowanie wszystkich plików i savów z FIFY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja siedzę w szóstej lidze, chyba szykuję się pierwsza porażka. Czarna seria ostatnio.

Brak gry ciałem to naprawdę strzał w stopę ze strony EA. Zamiast walić z bara, to ja latam za gościem jak za panienką. Oby poprawili to w 13.

Ale jak to nie masz gry ciałem? Musisz się tylko z nim zrównać, tylko że sędziowie często uznają to za faul i dają żołte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety tez miałem taki problem, u mnie pomogło wykasowanie wszystkich plików i savów z FIFY.

Nie musicie kasować wszystkich plików.

Po patchu 1.03 jest błąd w FIFIE. Na oficjalnym forum EA napisało, że wystarczy wykasować plik UGC (User Generated Content - pliki ściągnięte z Centrum Tworzenia). Potem można sobie te same drużyny ponownie pobrać z Centrum Tworzenia i nic się nie sypie ani nie zawiesza.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musicie kasować wszystkich plików.

Po patchu 1.03 jest błąd w FIFIE. Na oficjalnym forum EA napisało, że wystarczy wykasować plik UGC (User Generated Content - pliki ściągnięte z Centrum Tworzenia). Potem można sobie te same drużyny ponownie pobrać z Centrum Tworzenia i nic się nie sypie ani nie zawiesza.

Pomogło. Wielkie Dzięki za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zwalajcie na grę że do dupy jak nie umiecie grać...

Ja tam już 3 raz się utrzymuje w 2 lidze, tym razem braklo 3 punktów...Oczywiście na 10 rywalów, 8 grało Realem : ]

I nie, nie gram na manualu. Formacja 4 3 2 1 + własna taktyka wzięta zywcem z Bayernu Monachium ( pracowitosc poszczegolnych zawodnikow itp ) + zmieniam często zespoly.

8 grało realem, więc kim grałeś Ty??:) Bayernem, czyli też 5* więc czemu się dziwisz że ktoś bierze Real??:)

Ja wczoraj awansowałem po ciężkich bojach do 5 ligi. Gram praktycznie cały czas Legią (na pół asystach), więc nie trafiam cały czas na tych samych rywali. Wczoraj grałem właśnie ostatni mecz, brakowało mi 2 pkt do awansu. Przeciwnik grał Torino i muszę przyznać że to przeciwnik prowadził grę przez cały mecz, ja ograniczałem się do obrony. Do przerwy przegrywałem 1-0 i drugą połowę zacząłem poddenerwowany ponieważ przeciwnik cały czas cisnął ale na szczęście odbijał się od mojej obrony. W końcu 75 minuta, moja akcja, dośrodkowanie manu i obrońca wybija na 25 metr, tam już nabiegał Luboja który uderzył z pierwszej piłki przy samym słupku. Wielka radość ale brakowało jeszcze jednej bramki do awansu a przeciwnik wziął ultra ofensywę i nie schodził z mojej połowy. Zemściło się to na nim w 90 minucie po kontrataku, Manu sam na sam od połowy dopełnił formalności i udało się awansować do 5 ligi. W piątek lidze na razie rozegrałem 1 mecz (remis)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam pytanie. Po kazdym meczy w fifa ultimate team trace polaczenie z serwerem . Wszystkiem mecze koncza sie na moja niekorzysc. W sezonach pojedynkow smiga wszystko elegancko. Mial ktos podobny problem co moge zrobic .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Jak ktoś ma chęć pograć sobie towarzysko to zapraszam psn id: krystian2694

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam pytanie. Po kazdym meczy w fifa ultimate team trace polaczenie z serwerem . Wszystkiem mecze koncza sie na moja niekorzysc. W sezonach pojedynkow smiga wszystko elegancko. Mial ktos podobny problem co moge zrobic .

Według EA problem dotyczy jedynie 2% użytkowników

We are continuing to investigate disconnections at the end of Ultimate Team games that seem to be affecting roughly 2% of FUT gamers
i pozostaje Ci czekać na patcha.

Jak chcesz możesz się wpisać do wątku pechowców i opisać swój przypadek (pewnie taki sam jak u innych): http://forum.ea.com/uk/posts/list/1132741.page

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj awansowałem po ciężkich bojach do 5 ligi. Gram praktycznie cały czas Legią (na pół asystach), więc nie trafiam cały czas na tych samych rywali. Wczoraj grałem właśnie ostatni mecz, brakowało mi 2 pkt do awansu. Przeciwnik grał Torino i muszę przyznać że to przeciwnik prowadził grę przez cały mecz, ja ograniczałem się do obrony.

Ja gram Lechem. Torino ma po prostu lepszych i szybszych zawodników. Nawet jak koleś nie jest jakiś super, to i ciężko się gra - tym bardziej, że mozna nadziać się na kontrę.

Edytowane przez czehuziom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up no niezłe tylko pewnie z dema bo ciągle 4 te same drużyny

Edytowane przez ulik10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×