Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

tego Ci czehuziom nie powiem, ale powinno być na dwie osoby. Ten "klucz" to zdjęcie blokady z triala, a nie w sensie przypisania do konsoli.

nie pogramy też z kolegami meczów, nie ma opcji gry bezprośredniej gry online z innym użytkownikiem, tylko mistrzostwa Europy..

słabo to wszystko wygląda..

Edytowane przez lukaszasada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły żal się z tego DLC robi :happy: Brak licencji na strój kraju który współorganizuje imprezę to już żendada...

Brak opcji gry online z innym użytkownikiem przez tryb EURO też zakrawa o śmieszność, w takim wypadku to mocno się zastanawiam czy kupować to DLC :x:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dali ciała po całości. Nad samą grą nie napracowali się, bo to tylko dlc. Brak prawdziwych twarzy, strojów to kpina i za takie dlc podziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile jest reprezentacji? Są nowe komentarze Szpaka czy nic nie dodali w tej kwestii? Ile trwa wersja próbna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagrałem już fazę grupową w UEFA EURO 2012. Ciekawa nowa kamera (telewizyjna 2), chyba w FIFA 12 jej nie było. Podoba mi się najazd kamery na środek boiska na początku meczu. Szkoda tylko, że nie umieścili na tym ujęciu dwóch piłkarzy którzy szykują się do rozegrania piłki. Poza tym duże rozczarowanie z licencjami. Od nas z grupy Rosjanie też nie mają strojów. Szkoda, że odgrywany jest tylko hymn gospodarza przed spotkaniem.

Są wszystkie reprezentacje z Europy. Nie wiem jak z licencjonowanymi nazwiskami słabszych ekip, ale chyba aż takiej plamy by nie dali. Co do nowych kwestii? Wtrącają trochę informacji o historii EURO, poza tym nic nowego. Kibice śpiewają "jesteśmy z wami".

Edytowane przez lukaszasada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A także "my chcemy gola"... A tak to standardowe "Polska, Polska". Szału nie ma. Komentarz polski jest słaby, nie wiem ile oni dograli tych kwestii? 5-10? Coś tam Szpaku nawija o meczu Francja-Portugalia z Euro 2000 i tyle. Wracam do komentarza angielskiego, czuć, że bardziej dopracowany.

Mi się podobają stadiony. Poznań wygląda jak Poznań, Wrocław jak Wrocław. Przy narodowym irytuje ta brama na samym środku, na dole. Co to jest w ogole!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ;) jestem nowym graczem fify12 i mam dwa pytania

jak grac online na starych zasadach obrony?gdy wchodze w ustawienia ta opcja jest wylaczona..

jak bronic bramkarzem w karnych?

pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ;) jestem nowym graczem fify12 i mam dwa pytania

jak grac online na starych zasadach obrony?gdy wchodze w ustawienia ta opcja jest wylaczona..

jak bronic bramkarzem w karnych?

pozdro :)

Online nie pograsz na starych ustawieniach obrony. W Fifie 12 online wyłącznie wystepuja nowa obrona tzw taktyczna.

A bramkarzem w karnych lewą gałką poruszasz sie po bramce, a prawa galka sie rzucasz.

Edytowane przez skomerek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz to dlaczego tylko ja w kolko zle odbieram pilke a inni w ogole nie maja z tym problemu? moze jest jakis sposob? :)

Edytowane przez Kamelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak licencji na stroje gospodarza mistrzostw? To chyba jakaś kpina. Ja dziękuje za takie "cudo".

Edytowane przez Kani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz to dlaczego tylko ja w kolko zle odbieram pilke a inni w ogole nie maja z tym problemu? moze jest jakis sposob? :)

Najlepiej poprostu wbiec na kogoś z piłką, nie oplaca sie uzywać tego przycisku gdzie zawodnik robi atak na piłke. Przywoluj kolegę ( domyslnie chyba R1, ja mam pod koleczkiem przywolanie kolegi, a pod R1 contain ) , a swoim zawodnikiem spokojnie czekaj biegnac np w kierunku bramki.

Albo łatwiejszy sposób, uzywaj contain i przywoluj kolege. Powinienes miec samouczek obrony gdzies w opcjach gry albo przy 1 wlaczeniu.

Edytowane przez skomerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz to dlaczego tylko ja w kolko zle odbieram pilke a inni w ogole nie maja z tym problemu? moze jest jakis sposob? :)

Spoko, nie tylko Ty. Ja gram już dość długo (choć to nie znaczy, że często) i cały czas mam z tym problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno w drużynie Ukrainy nie ma nawet oryginalnych nazwisk....ech.

Co to za oficjalny produkt na Euro ......to chyba jakas podróbka z tym dlc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 34,5zl mozna kupic od biedy. 69zl to za duzo. Jeszcze jest jakis bug ze zmianami podczas meczow online. W substitutions jest 2 bramkarzy i obroncy .Na wiecej nie starczylo slotow :). Dodatkowo zobaczcie jak sie musza czuc Ukraincy, fakt ze pewnie konsol wielu tam sie nie sprzedaje, ale poprzekrecane nazwiska w grze dot. Euro u gospodarza tychze. Nawet te 34,5zl w swietle tego co zobaczylem, to sporo. Patchmakerzy robia lepsze dodatki za darmo, przy czym sa mocno ograniczeni, bo np nie maja dostepu do kodu zrodlowego. Reasumujac jesli chcesz to kupic za 69zl... Odpusc, kup inna gre, albo 19 piw :). Ktos wczesniej doskonale to podsumowal. Dzien roboty i pewnie z 400 tys egz. opchna. Przy cenie ok 20$ za sztuke to jakies 8mln $. Pieniadze leza na ulicy :)

Edytowane przez chmurowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dodatek za 69zł, pobrało mi plik który ma 100 kb. Po czym w Fifie pobrało mi łatkę (54mb). W menu mam UEFA EURO, pisze mi, że dodatek mam zakupiony/posiadany, ale jak mam go pobrać?Bo działa mi póki co wersja próbna i cały czas mam jak wchodze ustawienia pokroju języka, napisów, wyboru kraju i wszystkich ustawień a jak wyjde to od nowa więc jak to zrobić by ta wersja którą mam jako posiadaną mi się zainstalowała?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem (a może mam) podobnie. Ściągnąłem ten 100 kb plik, uruchomiłem Fifę, chciałem wejść w zakładkę Euro 2012, ale tam wyskakiwał mi komunikat, że muszę albo kupić pełną wersję, albo ściągnąć demo (mimo, że ten dodatek był zaznaczony jako posiadany). W końcu ściągnąłem demo i na próbę raz jeszcze wszedłem do tej zakładki - wtedy wszystko już działało. Niestety musiałem wyjść do pracy, a zresztą nawet do głowy mi nie przyszło, że teraz przy uruchamianiu gry znowu może coś nie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz ściągnąć i darmowe demo/trial i do tego płatny klucz. Te 2 rzeczy dopiero stanowią komplet który zadziała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :biggrin:

Tak też zrobiłem, ale ten wpis kilka postów wyżej sugerował, że to nie wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kupił bym grę i mam pytanie idzie zmienić na stary system obrony w meczach sieciowych? W demku sobie nie radzę z tym nowym zawodnicy jak duszę x nie podbiegają do końca do rywala. Ogólnie przeszedłem ten samouczek gry w obronie, ale w meczu to inna bajka. Ostatnia FIFA w jaką grałem to 10.

Wy jak gracie w nowym systemie jak odbieracie piłkę, co dusić, gram na ustawieniu klasycznym

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z reguły, żeby odebrać piłkę musisz naciskać klawisz strzału (w klasycznym ustawieniu to chyba :cicle:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się da ściągnąć DLC na 2 konsole to chętnie od kogoś kupię mozliwosc sciagniecia EUFA EURO za 34,50 : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×