Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Mi to w 11 z pół roku;D

Ogólnie to zależy - manual ma to do siebie (przynajmniej w moim przypadku), że trzeba grać skoncentrowanym i skupionym na każdym zagraniu - bywa tak, że w jednym meczu potrafię klepać real jak małe dzieci, a w drugim nie mogę wymienić dwóch prostych piłek ;). Jak dla mnie to przesiądź się już na manual i sam popróbuj;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ile czasu zajęło wam wskoczyć na odpowiedni poziom i w miarę czuć gałkę przy podaniach i strzałach na manualu? Planuję od 13 już tylko a wyłącznie grać na full ręcznym sterowaniu i mam nadzieję, że będzie wyszukiwało przeciwników znacznie szybciej i w miarę sprawiedliwie. Gram głównie Szwecją, która ma 4*.

Zacznij najpierw od pół asyst.

Ja najpierw ustawiłem sobie podania na pół asysty czy to górą czy dołem. A strzały jeszcze na asystach.

Właśnie ze strzałami będzie ci najtrudniej. Zajęło mi to dobrych pare miesięcy zanim zatrybiłem....

U mnie w sumie była podwójna trudność gry gdyż do 12 grałem poruszając sie na krzyżaku.

Poruszanie sie na gałce to był dla mnie dopiero kosmos. Szczególnie kiedy chciałem dośrodkować w pole karne będąc w pełnym biegu :]

Aha i dobra rada a raczej prośba.....jak już nauczysz sie gry na full manualu, graj częściej drużynami 3,5/4* czy nawet słabszymi ;) A radość ze strzelenia bramki taką ekipą jest wieksza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zaczynałem to od razu dałem na manual wszystko poza podaniami, które miałem na semi. Grałem wtedy głównie z kumplem na jednej konsoli, obaj klęliśmy, rzucaliśmy padami, a 90% spotkań kończyło się karnymi :D. Ale udało się jakoś opanować i teraz frajda jest niesamowita. I faktem jest, że najgorzej jest ze strzałami, trzeba być dość precyzjnym, ale jak już się uda to radocha spora. Mówiąc krótko: olejcie asysty, bądźcie mężczyznami:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko co do sezonów pojedynków. Czy to normalne, że czasami wyskakuje mi komunikat, iż nie mogę połączyć się aktualnie z serwerami EA? Dziwna sprawa. Czasami mi się to zdarza i w zasadzie nie wiem, kiedy przechodzi. Mam tak chociażby teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko co do sezonów pojedynków. Czy to normalne, że czasami wyskakuje mi komunikat, iż nie mogę połączyć się aktualnie z serwerami EA? Dziwna sprawa. Czasami mi się to zdarza i w zasadzie nie wiem, kiedy przechodzi. Mam tak chociażby teraz.

Wczoraj był komunikat od EA

We will be performing scheduled maintenance tomorrow from 8am-12pm UK time (3-7am NYC time). FIFA 12 online service will be down during this time.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najłatwiej podkręcić zgranie swojej ekipy w trybie UT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda, dlatego gram na manualu - tam nawet jak występuje to słynne momentum, to w ilościach bardzo niewielkich, które można zniwelować koncentracją i dokładnością ;)

Siema fryz jaki masz PsnID ? Jak masz ochote pograć na manuaul ,to dawaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najłatwiej podkręcić zgranie swojej ekipy w trybie UT?

Przede wszystkim odpowiednia formacja i każdy na swoim miejscu.

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najłatwiej podkręcić zgranie swojej ekipy w trybie UT?

Najłatwiej osiągnąć chemistry 100 dobierając piłkarzy według klucza:

1. Zawodnicy z tego samego klubu.

2. Zawodnicy z tej samej ligi.

3. Zawodnicy jednej narodowości.

Poza tym dobieraj ich do formacji jaką chcesz grać, czyli jak chcesz 4-3-3 to kupuj pod tą formację. W tym przypadku trener też musi być od 4-3-3.

Edytowane przez adasiulko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem, otóż w drużynie, którą wybrałem jako ulubioną, czy jakkolwiek to się nazywa, na boisko wychodzi jedynie 6 zawodników. Nie ważne czy gram w domu czy na wyjeździe. Trochę to irytujące, wiecie może w czym leży problem ?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema fryz jaki masz PsnID ? Jak masz ochote pograć na manuaul ,to dawaj...

fryz1916 . Różnie stoję z czasem na granie, ale jak jestem to chętnie pogram także możesz mnie dodać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema fryz jaki masz PsnID ? Jak masz ochote pograć na manuaul ,to dawaj...

Witam, z chęcią też sie dołącze.

A jakimi drużynami grywasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W skrócie: ustawienie sterowania - manual = dokładnie kierujesz tym gdzie leci piłka, asysty = pomaga ci w tym konsola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś pomóc? Grałem długo sezony pojedynków, ograłem z 70 sezonów aż wkońcu stwierdziłem że to bez sensu bo dużo w tym przypadków, mało skilla. Zacząłem grać kluby, juz grałem w 11 i nigdy tego nie miałem. Otóż odkąd gram kluby w 12 raz na 3 mecze musi mnie rozłączyć... Wiem że to powszechny problem ale ja grając w te sezony czy UT tego nie miałem, tylko i wyłącznie kluby. W routerze mam odblokowane i przekierowane porty pod FIFE oraz stałe ip na konsoli i teraz wygrywając mecz 3-1 oczywiście 0-3 po rozłączeniu... Pomoże ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, podczas gry natknąłem się na śmiesznego buga a dokładnie chodzi o to, że zespoły zaczęły na złych połowach.

Tutaj jest link:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś pomóc? Grałem długo sezony pojedynków, ograłem z 70 sezonów aż wkońcu stwierdziłem że to bez sensu bo dużo w tym przypadków, mało skilla. Zacząłem grać kluby, juz grałem w 11 i nigdy tego nie miałem. Otóż odkąd gram kluby w 12 raz na 3 mecze musi mnie rozłączyć... Wiem że to powszechny problem ale ja grając w te sezony czy UT tego nie miałem, tylko i wyłącznie kluby. W routerze mam odblokowane i przekierowane porty pod FIFE oraz stałe ip na konsoli i teraz wygrywając mecz 3-1 oczywiście 0-3 po rozłączeniu... Pomoże ktoś?

Jak dobrze kojarzę to w kluby gra się większą ilością graczy. Może po prostu wywala kogoś z twojej drużyny i automatycznie leci walkower..?

Witam, podczas gry natknąłem się na śmiesznego buga a dokładnie chodzi o to, że zespoły zaczęły na złych połowach.

Tutaj jest link:

Przecież to jest demo, a takich filmików w internecie jest mnóstwo.

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zagrałbym chętnie z kimś w wirtualnym klubie. Chciałbym założyć klub i pograć sobie z kimś. Wymagany headset :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś pomóc? Grałem długo sezony pojedynków, ograłem z 70 sezonów aż wkońcu stwierdziłem że to bez sensu bo dużo w tym przypadków, mało skilla. Zacząłem grać kluby, juz grałem w 11 i nigdy tego nie miałem. Otóż odkąd gram kluby w 12 raz na 3 mecze musi mnie rozłączyć... Wiem że to powszechny problem ale ja grając w te sezony czy UT tego nie miałem, tylko itw wyłącznie kluby. W routerze mam odblokowane i przekierowane porty pod FIFE oraz stałe ip na konsoli i teraz wygrywając mecz 3-1 oczywiście 0-3 po rozłączeniu... Pomoże ktoś?

Przyłączam się do prośby

Jak dobrze kojarzę to w kluby gra się większą ilością graczy. Może po prostu wywala kogoś z twojej drużyny i automatycznie leci walkower..?

Kiedy walkower jest przez wywalanie reszty drużyny, to wyskakuje komunikat "twój klub oddał mecz walkowerem z powodu niewystarczającej ilości graczy", a jak Ciebie wywali to pisze o utraceniu polaczenia z przeciwnikiem, wiec sadze ze raczej nie to jest przyczyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie manualowcy-hardcorowcy możecie opisać swoje ustawienia:

Przełączanie automatyczne:

Autom. przeł.(wspomaganie ruchu):

pomoc przy sile podań:

pomoc przy podawaniu:

pomoc przy podawaniu prostopadłym:

pomoc przy strzelaniu:

pomoc przy dośrodkowaniu:

pomoc przy podaniu górą:

wspom gra bramkarzem:

analogowy sprint:

obrona:

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie manualowcy-hardcorowcy możecie opisać swoje ustawienia:

Przełączanie automatyczne:

Autom. przeł.(wspomaganie ruchu):

pomoc przy sile podań:

pomoc przy podawaniu:

pomoc przy podawaniu prostopadłym:

pomoc przy strzelaniu:

pomoc przy dośrodkowaniu:

pomoc przy podaniu górą:

wspom gra bramkarzem:

analogowy sprint:

obrona:

;)

Wszystko ustaw na brak wspomagania. Zero pomocy/asysty.Analogowy sprint to już kwestia gustu...u mnie nie potrzebny.

Edytowane przez wiaderko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcąc zagrać meczu w UT wyskakuje : Podczas tworzenia sesji gry wystąpił błąd. Spróbuj ponownie. Sytuacja powtarza się już któryś dzień z kolei. O co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×