Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

wie ktos jak zrobic ta cieszynke co jest w 20 s?

Tzn wiem jak ja zrobic (z czego co pamietam to L2+R3 w <-- (lub L1), ale zawsze koles tanczy sam, a chce zeby ten drugi podbiegl do niego i zaczal skakac :) Widzialem to w meczu online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos jak zrobic ta cieszynke co jest w 20 s?

Tzn wiem jak ja zrobic (z czego co pamietam to L2+R3 w <-- (lub L1), ale zawsze koles tanczy sam, a chce zeby ten drugi podbiegl do niego i zaczal skakac :) Widzialem to w meczu online.

W 95% przypadków po golu uaktywniam tą cieszynkę i zawsze małpy skaczą dookoła :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś łopatologicznie wyjaśnić, co robi podczas walki o górne i dolne piłki? Co wciska, jak wychyla analogi, itp.

Szlag mnie już trafia, gdy leci wysoka piłka, na miejscu czeka zawodnik mój i przeciwnika. Obaj skaczą i co? Mniej więcej 75% uderza głową rywal, 25% ja. Ale 9 na 10 piłek które mi się uda odbić i tak leci do innego przeciwnika. O co chodzi?

Albo walka na ziemi. Powiedzmy, że mój bramkarz odbił piłkę i wpada ona między mojego zawodnika a rywala. Przegrywam ogromną większość takich pojedynków, a w efekcie tracę gola, bo napastnik znajduje się sam na sam z bramkarzem. Co wtedy trzeba wciskać?

Używaj R1 do przepychania się.W powietrzu jak i bark w bark.

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam bardzo poważny problem. Fifa od paru dni strasznie muli... I to nawet w rozgrywce offline. Podczas wyboru drużyny ligi przeskakuja jak w zwolnionym tempie. Mecze przeciwko SI wyglądają jak online przy polaczeniu 256kb/s;). Nie da sie grac w kluby bo nie nadazam za tepem rozgrywki i w 3 minucie mnie wywala z meczu. JAK TEMU ZARADZIĆ?.? Skasowalem swoje save i pomogło, ale bardzo zależy mi na swojej WG. Pomocy!

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez diil_gang_Kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm dziwne ,ze save naprawil sprawe.

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zaladuje te save-y i wlacz konsole bez sieci... i wlacz mecz z komputerem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ale czy wyłączyles kabel i czy nie laczyles sie z serwerami EA !?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no troche ma ,wlasnie chodzi mi zebys sprawdzil bez sieci dlatego,ze laczac sie z EA sports korzysta z sieci i czesto przez to zwalnia gre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurka chodzi o diagnoze , bedzie wiadomo w czym szukac . lece spac ,3m sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kurka chodzi o diagnoze , bedzie wiadomo w czym szukac . lece spac ,3m sie

Naprawilem!!! Kolejnosc dzialan:

1. Skopiowalem all save na pendrive

2. Skasowalem wszystkie save z dysku

3. Skasowalem narzędzia danych gier (tylko fifa 12) w moim przypadku waga 767MB

4. Zrobilem REBULID DATABASE z Recovery Menu

5. Skopiowalem save spowrotem na dysk

6. Wlozylem dysk FIFA 12 i zainstalowalem na nowo gre (aktualizacja)

7. NIC NIE ZACINA A GRA WLACZA SIE O WIELE WIELE SZYBCIEJ.

Wydaje mi sie ze wielokrotnie aktualizowana gra, sklady itd, mogly cos pokielbasic w plikach gry zainstalowanych na dysku. Naszczescie problem zniknął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Otóż gram karierę Śląskiem Wrocław na Zawodowcu. Formacja 4-3-3 (2).

1. Podczas meczu zawodnicy kompletnie mi się nie wystawiają do piłki, czy na wolne pole i jest ciężko mi wyprowadzić akcję, bo komputer też jakoś tak dziwnie przyklejony do moich zawodników jest. CO MAM zrobić żebym normalnie akcje przeprowadzał? Jakąś inną formacją grać, jakąś taktyką konkretną? Bo już cholery dostaję.

2. I inna sprawa jeśli chodzi o odbiór piłki, odbiór SI graniczy z cudem chyba. Oni ciągle cholują piłkę ze sobą i dryblują, już mnie to irytuje. Bo sklepią mnie na raz dwa czy coś, albo wymija jak pachołek i też bywa tak, że przez 15min odbierałem piłkę, a tracę w pare sekund.... Może mi ktoś to wytłumaczyć o co chodzi?

Proszę o pomoc, bo przez to gra staje się uciążliwa. I nie chce zmieniać poziomu trudności, bo to nie o to chodzi, chce też się namęczyć, ale nie w taki sposób...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam problem. Otóż gram karierę Śląskiem Wrocław na Zawodowcu. Formacja 4-3-3 (2).

1. Podczas meczu zawodnicy kompletnie mi się nie wystawiają do piłki, czy na wolne pole i jest ciężko mi wyprowadzić akcję, bo komputer też jakoś tak dziwnie przyklejony do moich zawodników jest. CO MAM zrobić żebym normalnie akcje przeprowadzał? Jakąś inną formacją grać, jakąś taktyką konkretną? Bo już cholery dostaję.

2. I inna sprawa jeśli chodzi o odbiór piłki, odbiór SI graniczy z cudem chyba. Oni ciągle cholują piłkę ze sobą i dryblują, już mnie to irytuje. Bo sklepią mnie na raz dwa czy coś, albo wymija jak pachołek i też bywa tak, że przez 15min odbierałem piłkę, a tracę w pare sekund.... Może mi ktoś to wytłumaczyć o co chodzi?

Proszę o pomoc, bo przez to gra staje się uciążliwa. I nie chce zmieniać poziomu trudności, bo to nie o to chodzi, chce też się namęczyć, ale nie w taki sposób...

Jesli chcesz żeby zawodnik ruszyl do podania na wolne pole klikasz L1, oczywiście mozesz tez ustawic w edycji formacji zawodnikow, którzy w akcji ofensywnej beda starali sie wybiegac we wskazanym przez Ciebie kierunku. Co do obrony klikaj w odpowiednim momencie kolko. Masz w grze tutorial od EA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz żeby zawodnik ruszyl do podania na wolne pole klikasz L1, oczywiście mozesz tez ustawic w edycji formacji zawodnikow, którzy w akcji ofensywnej beda starali sie wybiegac we wskazanym przez Ciebie kierunku. Co do obrony klikaj w odpowiednim momencie kolko. Masz w grze tutorial od EA

Ja wiem jak się piłkę odbiera, chodzi mi tylko o to, że SI nawet na zawodowcu utrzymuje się przy piłce niewyobrażalnie długo i choluje wiecznie piłkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem jak się piłkę odbiera, chodzi mi tylko o to, że SI nawet na zawodowcu utrzymuje się przy piłce niewyobrażalnie długo i choluje wiecznie piłkę.

Taka taktyka, ustaw wyzej pressing i graj wslizgami, staraj sie przecinac podania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka taktyka, ustaw wyzej pressing i graj wslizgami, staraj sie przecinac podania

A co zależy od tego czy dana forma zawodnika jest wysoka czy niska? Zauważyłem, że niektórzy mają tak a inni jeszcze inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele rzeczy na ktore gra zwraca uwagę, najbardziej chyba na skill zawodnika. A lepsza forma to poptostu pozawyzane punkty na pewien okres czasu. Tak jak juz mowilem ustaw sobie we wlasnej taktyce troche wiekszy pressing ale SI Ci sam pilki nie odbierze trzeba to w fife 12 zrobić samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam takie pytanko poniewaz gram A.c milanem kariere zawodnika i po jednym sezonie bylem pierwszy w tabeli i zaczol sie drugi sezon ale nie widze zadnych meczow do euroligi,myslalem ze jesli zakonczylem sezon pierwszy w tabeli to w nastepnym sezonie bede gral w eurolidze,moglby mi ktos wytlumaczyc czemu tak nie jest ? bylbym bardzo wdzieczny (dodam ze wczesniej gralem na pesie ale teraz sie na fife przezucilem i gra mi sie bardziej podoba)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich mam takie pytanko poniewaz gram A.c milanem kariere zawodnika i po jednym sezonie bylem pierwszy w tabeli i zaczol sie drugi sezon ale nie widze zadnych meczow do euroligi,myslalem ze jesli zakonczylem sezon pierwszy w tabeli to w nastepnym sezonie bede gral w eurolidze,moglby mi ktos wytlumaczyc czemu tak nie jest ? bylbym bardzo wdzieczny (dodam ze wczesniej gralem na pesie ale teraz sie na fife przezucilem i gra mi sie bardziej podoba)

Jak grasz w trybie kariery to beda te mecze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak gram w trybie kariery ale ile trzeba sezonów zagrać żeby te mecze sie pojawiły? I rozumiem ze trzeba być na pierwszym miejscu w tabeli żeby do euroligi wejść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×