Skocz do zawartości
Night_Wasp

Modern Warfare 3

Rekomendowane odpowiedzi

Przesadzasz.

Mimo że obecnie zagrywam się w konsolowego Bfa, to do Coda zawsze powracam ( na PC co prawda) właśnie dla skillshotów. Jeżeli ktoś gra w ten sposób, to świadczy to o jego zdolnościach, a nie oszukiwaniu...

Tak było i tak będzie.

Cod to gra ww której liczy się twój refleks, dobry wzrok i szybkie myślenie.

Bf stawia na zespół i powyższe cechy nie mają aż takiego znaczenia.

Dlatego porównywanie tych gier, to jak zestawianie ze sobą sportowego (indywidualnego) Lamborghini i rodzinnej limuzyny Mercedesa.

Obydwa są samochodami, obydwoma poruszasz się z punktu A do punktu B, ale porównanie ich jest głupotą. Podobnie jest z tymi grami.

z

Absolutnie nie mam problemu Do tej gry ,przeciesz pierwsza odslona Mw byla niesamowita, zagrywalem Sie w nia godzinami,potem bylo raz gorzej raz lepiej , jedno jest pewne gry tej serii wpisaly sie na stale w historie gier, czy komus sie to podoba czy nie, ale tez zaczelo w nia grac kupe oszustow, te wszystkie sztuczki ktore teraz cwaniaczki stosuja ,zakladaja jakies przerywacze na rutery ze niby gosciu ma lagi, walisz mu w plecy pol magazynku i nic gostek sie obraca i jestes martwy:) i to wlasnie zabije ta gre,i nie mow ze tak nie jest bo co sie stalo z 2 pewnie pamietasz , dlatego wielu ludzi przestalo w to grac,a wina jest po stronie popieprzonego koticka ktory sciqga tyle kasy a nie chce troszke zainwestowac zeby nam graczom ktorym zalezy na czerpaniu przyjemnosci z grania dac ta przyjemnosc , a pozwala cwaniactwu panoszyc sie na serwerach, a potem masz gosci co samym nozem zrobili 30-0 haha ,kpina poprostu,JA osobiscie sprobuje pogierczyc troche ,mam nadzieje ze nie bedzie tak zle, a teraz ide polatac helikopterkiem w bf3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie którzy wypisują tutaj takie głupoty że aż głowa boli, najwięcej udzielają się Ci którzy w ogóle jeszcze w MW3 nie grali a jeszcze inni to zbiegowisko fanów BF3 którzy za wszelką cenę będą bronić swojej ukochanej gry. No dobra, niech wyleją swoje żale, teraz coś o MW3!

Moje pierwsze wrażenia z gry są bardzo pozytywne, jest tak jak oczekiwałem, platforma Elite jest OGROMNA, mnóstwo możliwości społecznych, klany, opracowanie taktyk, rozgrywanie meczy itp...Sama rozrywka nie odbiega od starego dobrego Modern Warfare, jest dynamicznie, bardzo płynnie i ładnie. Grafika stoi na bardzo wysokim poziomie, jeżeli ktoś mi powie że jest taka sama jak w MW2 to jest po prostu ślepy albo głupi, modele broni są zrobione bardzo dbale o szczegóły, świetnie się prezentują a ich metalowa obudowa wspaniale mieni się w słońcu. Cale otoczenie jest fenomenalne, 16 wspaniałych map które zasługują na uznanie, tekstury są ostre jak brzytwa i o wiele bardziej szczegółowe niż w Black Ops, nie ujrzymy tutaj żadnego doczytywanie tekstur, żadnych ani żadnych spadków frameratu, poprawiono też system wyszukiwania graczy, za każdym razem gdy szukałem meczu - zawsze znalazło polaków, jakość rozmów głosowych jest zadowalająca, aczkolwiek czasami potrafi przerywać, być może to wina ustawień czułości głosu. Jest mnóstwo broni do odblokowania, każda broń ma swoje punkty doświadczenia, im więcej punktów tym lepsze osiągnięcia i możliwość modowania danej broni, dzięki temu będziemy mogli np zmniejszyć jej odrzut przez co stanie się stabilniejsza. W ten sposób możemy doskonalić swoją ulubioną broń według własnych preferencji. W singla jeszcze nie grałem więc na razie się nie wypowiem, nie grałem również w tryb Survival ale już teraz wiem że Modern Warfare 3 w trybie wieloosobowym po prosty rządzi, gra jest tak stworzona że można rozgrywać normalne pojedynki klanowe oraz brać udział w różnych ligach. To najlepszy Modern Warfare jaki powstał.

Ta gra masakruje BF3 pod każdym względem, o czym świadczą również pierwsze oceny: :biggrin:

Z wiekszoscia sie zgadzam, gra wyglada fenomenalnie, jest bardzo ladna, wszystko jest ostre, tekstury sie nie doczytuja itp. Bronie wygladaja kozacko. Od strony graficznej jest ok. Choc przyznam szczerze, ze nieco smieszy mnie to, ze po tylu latach nie dalo sie chocby odrobine odswiezyc takich podstawowych rzeczy jak czcionki, wyglad emblematow, wyglad menu, wyglad tablicy wynikow itp. Wyglada to strasznie archaicznie, i na moje oko przydaloby sie to zmienic. A to raptem chwila roboty. Szkoda ze to wszystko pozostawili identyczne jak w CoD 4 i MW2. To oczywiscie nie przeszkadza, ale nieco razi w grze z 2011 roku.

Najgorsze jest to ciagle wyszukiwanie polakow. Nie da sie grac z nikim innym? W BO o ile sie nie myle dalo sie wybrac region poszukiwania gry, tutaj tego nie widze.

Co do masakrowania BF3 pod kazdym wzgledem, to udowadniasz tylko jakim jestes funboyem. To zupelnie inne gry, obie rewelacyjne. Jedno co jest pewne, ze w single MW3 jest duzo lepsze, zdecydowanie. Multi to zupelnie inna bajka, i porownywanie tych gier to nonsens. Mi sie lepiej gra w BF3, ale to tylko moje zdanie. Nie przeszkodzilo mi to w zrobieniu wczoraj 34 lvl w MW3 ;)

Gra jest naprawde fajna, tylko dla nowych graczy trudna. Ciezko wbic sie w ten rytm. Ogarnac. Ale dla weteranow CoDa to pozycja "must have".

Jakby ktos wiedzial jak zagrac nie z polakami to bedze wdzieczny za podpowiedz.

Pozdrawiam

z

Absolutnie nie mam problemu Do tej gry ,przeciesz pierwsza odslona Mw byla niesamowita, zagrywalem Sie w nia godzinami,potem bylo raz gorzej raz lepiej , jedno jest pewne gry tej serii wpisaly sie na stale w historie gier, czy komus sie to podoba czy nie, ale tez zaczelo w nia grac kupe oszustow, te wszystkie sztuczki ktore teraz cwaniaczki stosuja ,zakladaja jakies przerywacze na rutery ze niby gosciu ma lagi, walisz mu w plecy pol magazynku i nic gostek sie obraca i jestes martwy:) i to wlasnie zabije ta gre,i nie mow ze tak nie jest bo co sie stalo z 2 pewnie pamietasz , dlatego wielu ludzi przestalo w to grac,a wina jest po stronie popieprzonego koticka ktory sciqga tyle kasy a nie chce troszke zainwestowac zeby nam graczom ktorym zalezy na czerpaniu przyjemnosci z grania dac ta przyjemnosc , a pozwala cwaniactwu panoszyc sie na serwerach, a potem masz gosci co samym nozem zrobili 30-0 haha ,kpina poprostu,JA osobiscie sprobuje pogierczyc troche ,mam nadzieje ze nie bedzie tak zle, a teraz ide polatac helikopterkiem w bf3 :)

Sa 2 strony medalu:

1. Jesli ktos zrobil 30/0 z samego noza, to jest kozakiem. I nikt nie broni mu tak grac. Tez mozesz wziac sam noz i zrobic to samo. Dostales QSa? Wez sniperke i tez wal QSy. Dostales z tuby, zrob to samo. Kazdy kto robi dobry wynik widocznie jest dobry, bo zaden styl gry nie jest zabroniony.

2. Inna sprawa ,ze wielu tak nie umie (np Ja), i jest to niesamowicie wkur...jace. I tez wolalbym zeby kazdy gral tak samo, biegal po mapie z karabinem, zamiast czaic sie jak baran po budynkach i tylko kampic. Mnie rowniez to zniecheca do gry, ale coz...... w tym aspekcie CoD sie nie zmieni, i albo przelykasz sline i grasz dalej, albo BF3 ;)

Ja nie cierpie kamperstwa, nie po to siadam do gry po calym dniu pracy, zeby siedziec w kacie i kampic. Ale co kto lubi ;)

Edytowane przez snosch
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy pisze we własnym imieniu, więc jeśli dla Black Wolfa ta gra miażdży BFa pod każdym względem, to tak jest (dla niego). Ale chciałem o czymś innym wspomnieć. Tak jak ostatnie kilka postów, tak powinien właśnie wyglądać cały temat. Dzisiaj wczesnym porankiem skasowałem ~ 40 postów kompletnie nic sobą nie reprezentujących. Takie pisanie naprawdę niczemu nie służy. Biorę sobie ten temat pod skrzydła i jeśli nie masz czegoś konkretnego do napisania o MW3 to nie pisz wcale, bo i tak to zamiotę do Śmietnika. Nie interesuję mnie MW1, BF, Media Markt, Empik, Headset Giotecka i inne bzdety. Chce tutaj widzieć posty o Call Of Duty Modern Warfare 3! Nie jakieś dwuwyrazowe wypowiedzi, tylko pełne zdania, wyczerpujące spostrzeżenia i ciekawe uwagi na temat GRY. Jeśli masz krótkie pytanie, zadaj je w np. w swoim statusie, odpowiedź znajdziesz znacznie szybciej a nie napaskudzisz w temacie. Poza tym wszystkie posty, które będą miały mniej niż 3 punkty reputacji również wylądują w koszu (oprócz moich ofc lol). Nie prowokujemy. Nie fanbojujemy. Jeśli koniecznie chcesz się podzielić swoimi uwagami na temat różnic dzielących MW3 i BF3, napisz z sensem i kultura, z pewnością nikt tego nie usunie, a i chętnie poczytamy kontrargumenty. I jeszcze przypomnę, i będę przypominał co jakiś czas do usranej śmierci aż może część osób załapie jak powinno się prowadzić dyskusję forumową na poziomie.

Szanujmy ten temat. Pokażmy innym, że się da :)

Przypominam, że od pytań, gdzie kupić?, czy już jest?, za ile? i inne tego typu zupełnie dla mnie niezrozumiałe zagadki, jest stosowny temat o jakże tajemniczej i ciężkiej do rozszyfrowania nazwie:

GDZIE KUPIĆ, ZA ILE?

Wszystkie posty o takiej tematyce będa systematycznie usuwane z tego wątku. Również ekstatyczne wypowiedzi osób z kiślem w majtach, które właśnie przybiegły z Tesco i rzuciły na Forum "Mam! Zaraz zabieram się do ogrywania singla, później multi!" itp. - również zostaną skasowane. Nie pozwolę tu zrobić drugiego Śmietnika ;) Pozdrawiam i Dziękuję za współpracę :)

Wbiłem wczoraj też coś koło 30 lvl, a grałem cały dzień. Snosch ty stary byku, wciągnęło co? Muszę przyznać, że CoD to takie trochę bagienko. Raz wdepniesz to nie masz już wyjścia i odwrotu.

Pomimo eksperymentów ze wszystkimi broniami, oprócz LKMów, których szczerze nienawidzę, jak na razie nie widzę pretendenta do "ulubionej". Lekko na prowadzenie wysuwa się SCAR, ale za chwilę wydaje mi się, że jednak UMP jest lepszy. Prawdopodobnie zgapili od Treyarcha balans pukawek, bo w BO nawet po kilku prestiżach ciężko było wybrać tą jedyną. Poza tym mam wrażenie jakbym grał ciągle na 4 mapach w kółko, a nie na 16 :)

Co do matchmakingu Snosch, to najwidoczniej ustawiono na sztywno opcje Local i nic z tym nie zrobimy. Musiałbyś kombinować w ustawieniach sieci i zmienić IP na jakieś zagraniczne Proxy, ale obawiam się, że lag byłby wtedy niemożliwy.

ale tez zaczelo w nia grac kupe oszustow, te wszystkie sztuczki ktore teraz cwaniaczki stosuja ,zakladaja jakies przerywacze na rutery ze niby gosciu ma lagi, walisz mu w plecy pol magazynku i nic gostek sie obraca i jestes martwy:) i to wlasnie zabije ta gre,i nie mow ze tak nie jest bo co sie stalo z 2 pewnie pamietasz , dlatego wielu ludzi przestalo w to grac,a wina jest po stronie popieprzonego koticka ktory sciqga tyle kasy a nie chce troszke zainwestowac zeby nam graczom ktorym zalezy na czerpaniu przyjemnosci z grania dac ta przyjemnosc , a pozwala cwaniactwu panoszyc sie na serwerach, a potem masz gosci co samym nozem zrobili 30-0 haha ,kpina poprostu,JA osobiscie sprobuje pogierczyc troche ,mam nadzieje ze nie bedzie tak zle, a teraz ide polatac helikopterkiem w bf3 :)

Bez przesadyzmu. Po kilkuset godzinach w CoDach nie spotkałem nigdy na swojej drodze "przerywacza". Raz widziałem na YT :) A w dwójkę ludzie przestali grać, bo gra była zwyczajnie broken. Kilkoma fragami można było ustawić chaina killstreaków, który prowadził do Atomówki. To był bezsens i ludzie szybko się zniecierpliwili. Kwestia hacków i braku supportu to już późniejszy okres, w zasadzie przy premierze BO.

P.S. Dlaczego nie da się wyłączyć muzyki??? I dlaczego po raz kolejny nie ma opcji Mute All :confused: Pytania retoryczne, odpowiedzi znają pewnie tylko w IW :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbiłem wczoraj też coś koło 30 lvl, a grałem cały dzień. Snosch ty stary byku, wciągnęło co? Muszę przyznać, że CoD to takie trochę bagienko. Raz wdepniesz to nie masz już wyjścia i odwrotu.

Pomimo eksperymentów ze wszystkimi broniami, oprócz LKMów, których szczerze nienawidzę, jak na razie nie widzę pretendenta do "ulubionej". Lekko na prowadzenie wysuwa się SCAR, ale za chwilę wydaje mi się, że jednak UMP jest lepszy. Prawdopodobnie zgapili od Treyarcha balans pukawek, bo w BO nawet po kilku prestiżach ciężko było wybrać tą jedyną. Poza tym mam wrażenie jakbym grał ciągle na 4 mapach w kółko, a nie na 16 :)

Co do matchmakingu Snosch, to najwidoczniej ustawiono na sztywno opcje Local i nic z tym nie zrobimy. Musiałbyś kombinować w ustawieniach sieci i zmienić IP na jakieś zagraniczne Proxy, ale obawiam się, że lag byłby wtedy niemożliwy.

Bez przesadyzmu. Po kilkuset godzinach w CoDach nie spotkałem nigdy na swojej drodze "przerywacza". Raz widziałem na YT :) A w dwójkę ludzie przestali grać, bo gra była zwyczajnie broken. Kilkoma fragami można było ustawić chaina killstreaków, który prowadził do Atomówki. To był bezsens i ludzie szybko się zniecierpliwili. Kwestia hacków i braku supportu to już późniejszy okres, w zasadzie przy premierze BO.

P.S. Dlaczego nie da się wyłączyć muzyki??? I dlaczego po raz kolejny nie ma opcji Mute All :confused: Pytania retoryczne, odpowiedzi znają pewnie tylko w IW :)

Czy wciagnelo to nie wiem, gram bo lubie fpsy, ale nie radze sobie z wymiataczami, wiec jak znam zycie, to niedlugo bedzie powrot do BF3 i potem od czasu do czasu granie w MW3 dla rozrywki.

Tryb kill confirmed jest super, bo choc odrobine zmusza kamperow do ruszenia dupy po dogtaga.

Boli mnie ten region poszukiwan gry, wolalbym sobie pograc z hamburgerami, a wczoraj caly dzien byla gra z tymi samymi ludzmi, to jest nudne. Gram gram, koncze, wracam za 4 godziny, wchodze do meczu i ta sama ekipa, masakra jakas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj poświęciłem cały dzień na to aby obadać MW3 a oto wnioski:

1. Pozbyto się denerwujących perków typu komando, danger close, OMA, Second chance czyli oki

2. Graficznie wygląda lepiej niż MW2 ,dźwięk także lepszy

3. Tuba nie jest taka groźna

4. Tryb Kill Confirmed to najlepszy tryb bo camper nie ma racji bytu w tym trybie

Tu się kończą zalety MW3

Teraz wady:

1. Qscoping + Aimasist daje możliwość strzelania z zamkniętymi oczami a i tak trafisz a jak nie trafisz to zaliczy i tak fraga

2. Mapy stworzone dla kamperów. 90% dead'ów jest to kulka w plecy od siedzącego Polaczka w narożniku.

3. Od cholery syfu na mapach który kompletnie rozprasza i nie wiesz czy do tego czegoś trzeba strzelać czy nie( za syfem najczęściej siedzi camper)

4.Hit detection to kpina. Ładujesz cały magazynek w gościa a on sprzedaje Ci 2 kulki i możesz pooglądać sobie killcam

5. Lobby tylko z polskiego regionu, rozumiem że miało to na celu wyrównanie szans pomiędzy hostem a innymi graczami ale nic to nie zmieniło. Owszem większość ma 4 kreski ale i tak często jest tak że przeciwnik ma sekundową przewagę.

Ogólnie oceniając to MW3 multiplayer w moim mniemaniu najgorszy COD serii. Jedynie tryb kill confirmed daje jaką radość z grania na innych trybach tylko wkurwa można dostać

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie napisać trochę obroniach, które miałem przyjemność użyć:

1. SCAR-L: bardzo podobny do scar-h z MW2. Dobry na średnie, dalekie odległości. Polecam dodatek co zmniejsza odrzut wtedy na prawdę łatwiej zabić gościa. Problemy są oczywiście na małych odległościach, bo nie mam szans wtedy z takim UMP. Broń na prawdę lubię i polecam wszystkim.

2. UMP: Broń niesamowicie skuteczna na małych odległościach, ale TYLKO na małych, bo na średnie, duże dystanse, nie da się nikogo z tego zabić. Również polecam dodatek zmniejszający odrzut, bo ta broń gdy nie odrywasz palca od R1 lata po całej mapie :). Grałem nią do 10lvl, potem zaprzestałem.

3. L118: jedna z lepszych snajperek w serii! Gra mi się nią miodnie, bo praktycznie nie dostajemy nią hitmarkerów, co jest na prawdę istotne grając snajperką. Quickscopy siadają jak miło, więc NA PRAWDĘ POLECAM!

4. Javelin: na prawdę przydatna broń na każdej mapie :). Celujesz w miejsce gdzie przechodzi dużo ludzi, po czym nagle masz triple killa :). Poza tym, że zabija dużo osób, niszczy oczywiście wszelkie helikoptery przeciwnika, co też ułatwia nam grę, gdy niebo jest puste od wrogich helikopterów.

To by było na tyle, grałem też innymi brońmi, ale zbyt krótko. Gdy obczają je bardziej napiszę coś o nich.

Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałam zapytać jak wyglądają misje na 2 osoby? Są podobne do tych z MW2? Jest ich też tak dużo?

Pytam, ponieważ grę kupię głównie dla tych misji.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj poświęciłem cały dzień na to aby obadać MW3 a oto wnioski:

1. Pozbyto się denerwujących perków typu komando, danger close, OMA, Second chance czyli oki

2. Graficznie wygląda lepiej niż MW2 ,dźwięk także lepszy

3. Tuba nie jest taka groźna

4. Tryb Kill Confirmed to najlepszy tryb bo camper nie ma racji bytu w tym trybie

Tu się kończą zalety MW3

Teraz wady:

1. Qscoping + Aimasist daje możliwość strzelania z zamkniętymi oczami a i tak trafisz a jak nie trafisz to zaliczy i tak fraga

2. Mapy stworzone dla kamperów. 90% dead'ów jest to kulka w plecy od siedzącego Polaczka w narożniku.

3. Od cholery syfu na mapach który kompletnie rozprasza i nie wiesz czy do tego czegoś trzeba strzelać czy nie( za syfem najczęściej siedzi camper)

4.Hit detection to kpina. Ładujesz cały magazynek w gościa a on sprzedaje Ci 2 kulki i możesz pooglądać sobie killcam

5. Lobby tylko z polskiego regionu, rozumiem że miało to na celu wyrównanie szans pomiędzy hostem a innymi graczami ale nic to nie zmieniło. Owszem większość ma 4 kreski ale i tak często jest tak że przeciwnik ma sekundową przewagę.

Ogólnie oceniając to MW3 multiplayer w moim mniemaniu najgorszy COD serii. Jedynie tryb kill confirmed daje jaką radość z grania na innych trybach tylko wkurwa można dostać

Zgadzam sie z Marcinem, gralismy razem pol dnia wczoraj (xVIncentVegaPLx), i draznily mnie podobne rzeczy.

Mam wrazenie ze te wykresy pingu sa w ostatnich grach z dupy wziete. Zarowno w BF3 jak i MW3 niewiele maja wspolnego z rzeczywistoscia.

Za duzo jest chyba budynkow, a za malo otwartego terenu. I taka w sumie jest kazda mapa. Nie ma zadnej mapy w stylu Wasteland. Wszystko maxymalnie skomplikowane, nasrane elementow, a w kazdym oknie przykampiony dzieciak z kompleksami. Moze jakies mapy z DLC to rozwiaza.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. UMP: Broń niesamowicie skuteczna na małych odległościach, ale TYLKO na małych, bo na średnie, duże dystanse, nie da się nikogo z tego zabić. Również polecam dodatek zmniejszający odrzut, bo ta broń gdy nie odrywasz palca od R1 lata po całej mapie :). Grałem nią do 10lvl, potem zaprzestałem.

Kompletnie sie ńie zgadzam co do ump45. Gram nia od poczatku i jest rewelacyjna na krotki ale takze na dluzsze dystanse i to bez dodatku brak odrzutu. Mam teraz szybki ogien i ulepszony kolimator i ta bron wymiata. Nie jest problemem trafienie kampa na dluzszy dystans.Co do map to sa faktycznie cisane ale dzieki temu duzo sie dzieje. Dla mnie swietna miodnosc tej gry.

Edytowane przez kill
Skracamy cytaty do minimum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj poświęciłem cały dzień na to aby obadać MW3 a oto wnioski:

I jeszcze jedno. Po co tworzyć klasę shotgun skoro są one kompletnie bezużyteczne. Spas z jednego lub dwóch metrów ściąga na dwa hity. Pozostałe shoty nie wiele lepsze

Edytowane przez kill
j.w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz wady:

1. Qscoping + Aimasist daje możliwość strzelania z zamkniętymi oczami a i tak trafisz a jak nie trafisz to zaliczy i tak fraga

2. Mapy stworzone dla kamperów. 90% dead'ów jest to kulka w plecy od siedzącego Polaczka w narożniku.

3. Od cholery syfu na mapach który kompletnie rozprasza i nie wiesz czy do tego czegoś trzeba strzelać czy nie( za syfem najczęściej siedzi camper)

4.Hit detection to kpina. Ładujesz cały magazynek w gościa a on sprzedaje Ci 2 kulki i możesz pooglądać sobie killcam

1. Z tym jest jakoś dziwnie. Prawdopodobnie aimasist wzrasta wraz z odległością. Wczoraj byłem świadkiem (na killcamie ;p) jak koleś próbował na mnie QS biegnąć za mną (nie byłem świadomy tego). Po trzech nieudanych próbach się poddał i sprzedał mi kosę.

2. Mam zupełnie inne wrażenie. Ciekawe skąd to się bierze... Ograniczono otwarte przestrzenie to i kampić się nie opłaca. Siedzenie w rogu pokoju, do którego nikt może nie wejść przez pół meczu średnio się opłaca.

3. To jest właśnie paradoks. jak było mniej szczegółów i mniej "syfu", to mówiono, że gra jest uboga graficznie. Dodano wodotrysków, też źle, bo nie widać postaci. Trzeba po prostu nauczyć się map, jak zawsze. Ciężko znaleźć złoty środek. I dlatego MŚ gra się w Q3 :D

4. Cecha wspólna wszystkich części ;)

4. Javelin: na prawdę przydatna broń na każdej mapie :). Celujesz w miejsce gdzie przechodzi dużo ludzi, po czym nagle masz triple killa :). Poza tym, że zabija dużo osób, niszczy oczywiście wszelkie helikoptery przeciwnika, co też ułatwia nam grę, gdy niebo jest puste od wrogich helikopterów.

W jaki sposób strzelić z Javelina bez namierzonego celu?

Za duzo jest chyba budynkow, a za malo otwartego terenu. I taka w sumie jest kazda mapa. Nie ma zadnej mapy w stylu Wasteland. Wszystko maxymalnie skomplikowane, nasrane elementow, a w kazdym oknie przykampiony dzieciak z kompleksami. Moze jakies mapy z DLC to rozwiaza.

Patrz wyżej punkt 3 :)

I jeszcze jedno. Po co tworzyć klasę shotgun skoro są one kompletnie bezużyteczne. Spas z jednego lub dwóch metrów ściąga na dwa hity. Pozostałe shoty nie wiele lepsze

Osłabiono shotguny na prośbę Community. Mało kto lubił ginąć na jeden hit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczególnie spodobało mi się połączenie snajperki z granatnikiem.

blink.gif To brzmi jak Ultimate Camper Weapon! Takie rzeczy tylko w CoD.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko maxymalnie skomplikowane, nasrane elementow, a w kazdym oknie przykampiony dzieciak z kompleksami.

Tutaj chyba poleciałeś stereotypami. Sądząc po głosach wczorajszych "czaicieli" mutację mieli już dawno za sobą. Gra od czasów CoD4 kładzie duży nacisk na znajomość mapy. Każdy lata mniej więcej swoimi preferowanymi ścieżkami i do zauważenia przeciwnika wystarczy wystający zza przeszkody kawałek buta. Mapki dają sporo możliwości obejścia przeciwnika, więc nic dziwnego, że co chwilę ktoś wyskakuje za plecami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osłabiono shotguny na prośbę Community. Mało kto lubił ginąć na jeden hit.

Więc snajpa z każdej odległości na jeden hit jest Okay a shotgun na close combat to już lipa?? Shotgun na mały dystans powinien ściągać na jeden kill tym bardziej jak walisz w klatę . Trzeba grać inaczej shotgunem a inaczej klasą szturmową. Jednakże na bliski kontakt shotgun nie ma żadnych szans z każdą inną klasą. Więc pytam się po raz kolejny po co tworzyć klasę która jest bezużyteczna??

Edytowane przez kill
Skracaj cytaty. Kolejna prośba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snajperką z bliska to można zabić tylko wielkim fartem. Nie grałem jeszcze shotgunem, więc nie będę się wymądrzał, ale może późniejsze modele są mocniejsze? Poza tym dużo ludzi biega w kamizelkach, co też może mieć znaczenie. W BO Spas też nigdy nie zabijał w klatę jednym strzałem. Ten drugi 4 strzałowy owszem, ale też nie było to normą. Przy braku hosta można było zapomnieć o dobrym fragowaniu z shotguna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snajperką z bliska to można zabić tylko wielkim fartem. Nie grałem jeszcze shotgunem, więc nie będę się wymądrzał, ale może późniejsze modele są mocniejsze? Poza tym dużo ludzi biega w kamizelkach, co też może mieć znaczenie. W BO Spas też nigdy nie zabijał w klatę jednym strzałem. Ten drugi 4 strzałowy owszem, ale też nie było to normą. Przy braku hosta można było zapomnieć o dobrym fragowaniu z shotguna :)

Snajperką z bliska zabić fartem??? Człowieku wczoraj obrywałem snajpą z bliska raz za razem a co lepsze Acog na snajpie wymiata tak samo.I nie mówie o BO tylko o MW2. I tam Spas miał wyższe obrażenia.Zresztą nawet w BO miał większe. Został mi tylko shotgun Model do odblokowania i mam nadzieję że chociaż on będzie w miarę mocny <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na gameplaye yoshii.

Dzisiaj coś wrzucę. Specjalnie zwlekałem bo chciałem dobrze przyjrzeć się MW3 i podejrzewam że sporo osób będzie hejtowało moją osobistą opinię bo nie jest ona zbyt przyjaźnie nastawiona do MW3 :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też na razie się nie wypowiadam muszę bardziej ograć dopiero 30 lvl wbiłem po 4 h grania,na chwile obecną jest to dla mnie kontynuacja BLACK OPSA a nie MW jestem troche zniesmaczony,co do klasy z Shotgunem również nie rozumie po co jest,napierdalałem po 5 strzałów w gostka bezskuteczniewhistling.gif

Jak biegne to dziwnie sie obraz buja jak w Resistance3 mam wrażenie jakby chciał się rozpędzić ale nie może...

Graficznie identyczny jak BLACK OPS

Edytowane przez Vin___cent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj coś wrzucę. Specjalnie zwlekałem bo chciałem dobrze przyjrzeć się MW3 i podejrzewam że sporo osób będzie hejtowało moją osobistą opinię bo nie jest ona zbyt przyjaźnie nastawiona do MW3 :pardon:

Kto normalny dal by pozytywna opinie o grze,ktora nie zmienila praktycznie nic od poprzedniej czescithumbsup.gif Nowe mapy,killstreaki,unlocki to wszystko...Gdzie sa dedykowane serwery? Gdzie jest poprwawiony hit detection?

Jesli taki IGN daje 9/10 to ja nie mam pytan.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób strzelić z Javelina bez namierzonego celu?

Nie da się musisz w coś namierzyć, ale może to być np. kawałek wystającego drutu i też Ci namierzy :)

Edytowane przez PiraPutanga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki, ostatnio podczas Halloween byl double exp w BO. Bylo tam cos wspomniane o tokenach ze jesli sie wbije prestiz to dostaje sie jakis token do sklepu w mw3 (przynajmniej tak zrozumialem ta wiadomosc)

Jak wyglada sytuacja dla tych co mieli juz 15 prestiz i nie mieli jak nabic kolejnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób strzelić z Javelina bez namierzonego celu?

Nie da się musisz w coś namierzyć, ale może to być np. kawałek wystającego drutu i też Ci namierzy :)

Hmm myślałem że Kill jajczy sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałam zapytać jak wyglądają misje na 2 osoby? Są podobne do tych z MW2? Jest ich też tak dużo?

Pytam, ponieważ grę kupię głównie dla tych misji.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Tak, wyglądają tak samo. Jest ich 16. W 2 możesz zagrać też w tryb przetrwania- pospolita horda.

Nie tylko Ty Yoshi masz negatywne odczucia...

Edytowane przez Thriller1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, mam Battlefield 3 i MW 3 i tak jak B3 mi sie podoba bardzo tak jakos po sprzedaniu Black Ops i zakupie MW 3 nie jestes przekonany ze dobrze zrobilem.

Graficznie lepiej nie jest, wzrosła tylko ilość przeszkód na planszy stad czytelnośc jest strasznie mała...gra jak gra. IMO gra sie tak samo jak w BO.

Mnie zastanawi czy recenzje w necie sa wersji x360 czy multi platformowe. Nie wiem czy to tylko złudzenie ale wydaje mi się ze na x360 gra lepiej wyglada.

Widział ktoś i porównywał graficzne wykonanie na obu konsolach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co z tym Elite? Warto? czy macie jakiś własny komentarz? Ktoś wykupił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×