Skocz do zawartości
Night_Wasp

Modern Warfare 3

Rekomendowane odpowiedzi

Działa wam chociaż darmowa wersja elite? bo ja sciągnałem jakiś pliczek 68mb i jak wchodzę to dostaje Error i mnie wywala ;/ , a chciałem oglądnac filmik swój ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z poziomu gry można pobrać elite. Nie wiem czy pobierać poniewaz jesli to płatne to podziękuje z drugiej strony jest napisane że jest bezpłatne i że daje to podwójne doświadczenie przez 2 godziny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Elite to chyba póki co jeden wielki fail... dzień po premierze i wszędzie są Errory :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w pełni się z tobą zgadzam. mi darmowa wersja nie dziala, ciekawe co z wersja platna :whistling:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szlag mnie zaraz trafi, co zrobic zeby grac z amertykanskimi gimnazjalistami a nie z polskimi gimnazjalistami? Najgorszy aspekt tej gry, laczenie ciagle z polakami. Dramat!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ps3site.pl/bobby-kotick-cod-modern-warfare-3-juz-pobilo-black-ops-to-najwieksza-premiera-w-historii/90596#more-90596

Jakos ciezko mi uwierzyc ze MW3 sprzedalo sie w ciagu zaledwie jednego dnia w ilosci ponad 25MLN sztuk, wiem ze CoD to obecnie najmocniesza marka na rynku no ale kur...de bez przesady.

PS. A do pozostalych developerow dalej nie dociera ze musza przede wszystkim zrobic normalne sterowanie zeby w ogole myslec o jako-takim sukcesie, ale OK, jak kolejne marki i kolejne firmy zaczna upadac to moze kiedys w koncu do nich dotrze. Idealne sterowanie+60FPS > nowy silnik ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elita ma problemy z działaniem z powodu przeciążenia serwerów. Tyle wiary rzuciło się na tego nowego Coda, że nie wyrabiają.

A ja wciąż zachwycam się grą ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ps3site.p...0596#more-90596

Jakos ciezko mi uwierzyc ze MW3 sprzedalo sie w ciagu zaledwie jednego dnia w ilosci ponad 25MLN sztuk, wiem ze CoD to obecnie najmocniesza marka na rynku no ale kur...de bez przesady.

PS. A do pozostalych developerow dalej nie dociera ze musza przede wszystkim zrobic normalne sterowanie zeby w ogole myslec o jako-takim sukcesie, ale OK, jak kolejne marki i kolejne firmy zaczna upadac to moze kiedys w koncu do nich dotrze. Idealne sterowanie+60FPS > nowy silnik ;)

Skąd wniosek o 25 milionach?

Według VGchartz poszło niespełna 10 baniek. Pierwszego dnia. Prawdę mówiąc to jestem trochę zaskoczony aż tak dobrym wynikiem.

http://www.vgchartz.com/article/88431/modern-warfare-3-tops-93m-first-day-biggest-industry-launch-ever/

Snosch, co ci tak przeszkadza granie z europejczykami i polakami. Ja tam ich wyciszam i gram normalnie. Przynajmniej nie ma lagów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25MLN bo tyle kopii BO sie sprzedalo do tej pory, a Kotick mowi ze pobili jego rekord. W ogole to jak sa liczone wyniki sprzedazy? Bo z tego co sie orientuje to preordery nie sa brane pod uwage a jedynie to co zeszlo z polek sklepowych, czyli np. taki BF3 sprzedal sie tak naprawde w 8MLN bo 5MLN plus dodatkowe 3 z preorderow, wiec jesli mowi sie o 9MLN samych preorderow na MW3 plus teraz 10MLN pierwszego dnia, to w sumie po dwoch dniach pobicie lacznej sprzedazy BO mialo by racje bytu. Ale czort wie co co Kotickowi dokladnie chodzilo, moze po prostu porownywal sprzedaz obu gier w analogicznym okresie.

Prawdę mówiąc to jestem trochę zaskoczony aż tak dobrym wynikiem.

A ja wcale, wystarczylo sledzic YT zeby zobaczyc ile osob wrocilo z BO do MW2 po zaledwie paru tygodniach grania - snajperki, shotugny, mapy itd. wszystko to bylo lepsze, bardziej widowiskowe, samo to ze w snajperkach nie ma tego pijackiegu bujania i pol-sekudowego opoznienia dalo im pewnie dodatkowe 1-2MLN kopii.

@snosch:

A co, tak ci sie zalezy na graniu na arabskim/hiszpanskim/brazylijskim hoscie? ;)

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o pobicie rekordu sprzedaży pierwszego dnia. BO - 7 baniek, MW3 - ~10 baniek. Przynajmniej ja tak zrozumiałem wypowiedzi Koticka. A wyniki zazwyczaj liczy się po ilości zamówień jakie wysyła sklep do hurtowni. Są to jedyne dane jakie można jakoś zsumować. Ile faktycznie rozeszło się egzemplarzy byłoby bardzo ciężko określić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd wniosek o 25 milionach?

Według VGchartz poszło niespełna 10 baniek. Pierwszego dnia. Prawdę mówiąc to jestem trochę zaskoczony aż tak dobrym wynikiem.

http://www.vgchartz....ry-launch-ever/

Snosch, co ci tak przeszkadza granie z europejczykami i polakami. Ja tam ich wyciszam i gram normalnie. Przynajmniej nie ma lagów.

bo to najbardziej zawistny, chamski i chory narod ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja dorzucę kilka swoich uwag co do multi (często powielając już powtarzane tu opinie):

- graficznie szału nie ma w porównaniu do poprzednich wersji, ale płynność rozgrywki robi wrażenie

- mapy dziwne, raczej małe, brak otwartcyh terenów, gdyby nie badziewny quickscoping klasa snajpera byłaby bezużyteczna

- stabilne serwery - nie rozłącza/wyrzuca z gry jak to było na początku MW2/BO

- problem z pingami - wszyscy mają 3 kreski, a ja w killcamie nie widzę swoich strzałów (jakby na każde moje 3 strzały wchodził 1).

wracam do bf3 i czekam, aż coś się poprawi z tymi pingami, bo na razie to dramat jakiś.....

Edytowane przez silenthill
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, snosch, muszę przyznać, że ciężki z Ciebie przypadek ;) Zadowolić Cię to mission impossible.

Na stronie głównej jest news z filmikiem pokazującym budynek wycięty i wklejony z CoD4. Ja przez ładnych kilka lat robiłem mapy do CoD i CoD2 w Radiancie, grając w singla zauważyłem wielokrotnie elementy z poprzednich produkcji, w tym bardzo charakterystyczną teksturkę zardzewiałych drzwi z CoD2 :) Wiem że dobrych i sprawdzonych rzeczy się nie zmienia, no ale komooon, po co dawać pożywkę malkontentom :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko, czy gral ktos tez na xboxie? jak gra sie na PS3 vs Xbox?<br>Bo kupilem wersje X, i nie potrafie ogarnac pada w Codzie na Xa, i mysle czy nie zamienic na PS3. Gral ktos w obie?

Heh, snosch, muszę przyznać, że ciężki z Ciebie przypadek ;) Zadowolić Cię to mission impossible.

ale co dziwnego w tym, ze chcialbym miec mozliwosc grania z ludzmi na swiecie, a nie tylko z polski. Tak bylo w kazdym CoDzie, wiec nie potrafie pojac, dlaczego to zmienili.To tak jakbys mogl w internecie ogladac tylko polskie strony www. Nonsens.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no z tym ze zaczy z tymi co najblizej to wkurwia, ja mieszkam w norwegii. a norwegowie to by tylko ze snajperkami biegali i wez tu graj, pol teamu kampi sie ze snajpa a druga polowa biega i sie kreci do okola :/

polacy wcale lepsi nie sa. zawsze w bops jak spotykalem polakow to second chance, ghost ak74u/famas. i wez tu graj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też to wyszukiwanie lokalne niezbyt odpowiada, długo szuka graczy, jak jest po trzech w drużynie bo sobie wyjdą ludzie w trakcie meczu to nikt nie dołącza, w BO po 5 sekundach miałeś full lobby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polacy wcale lepsi nie sa. zawsze w bops jak spotykalem polakow to second chance, ghost ak74u/famas. i wez tu graj.

Co jest złego w używaniu najlepszych perków i broni? Mam nie grać Famasem, by inni mogli mnie szybciej zabić? WTF?

Teraz w MW3 będzie znowu płacz, że P90 jest overpowered jak za czasów MW1. Sprejuje tym aż miło :) Dobra broń, w dodatku można jej zwiększyć skuteczność na długim dystansie i jest miodzio. Ale nie, może wezmę coś gorszego, bo przecież Polak, to wiadomo, weźmie jakąś noobowską broń i lata po mapie i wali z biodra i kurde nic się nie da zrobić, bo ciągle mnie fraguje, jeszcze założył Assasyna i go na radarze nie widać, no co za noob!!!!11111one a ja mam taki fajny karabin maszynowy i buuuu, fuuuuuu P90 OP!

Po to są dobre bronie żeby nimi grać! Deal with it.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest złego w używaniu najlepszych perków i broni? Mam nie grać Famasem, by inni mogli mnie szybciej zabić? WTF?

Teraz w MW3 będzie znowu płacz, że P90 jest overpowered jak za czasów MW1. Sprejuje tym aż miło :) Dobra broń, w dodatku można jej zwiększyć skuteczność na długim dystansie i jest miodzio. Ale nie, może wezmę coś gorszego, bo przecież Polak, to wiadomo, weźmie jakąś noobowską broń i lata po mapie i wali z biodra i kurde nic się nie da zrobić, bo ciągle mnie fraguje, jeszcze założył Assasyna i go na radarze nie widać, no co za noob!!!!11111one a ja mam taki fajny karabin maszynowy i buuuu, fuuuuuu P90 OP!

Po to są dobre bronie żeby nimi grać! Deal with it.

ale nie chodzi o to kto czym gra. Niech gra nawet BFG z Q2, w dupie to mam. Mnie drazni ze ciagle gram z tymi samymi ludzmi. Mecze szukaja sie dlugo, pingi wcale nie sa dobre. I jesli jakis pan XXXXX_PL pojechal mnie w 10 meczach jak szmate, to naprawde nie chce z nim grac 11 meczu. Robie przerwe godzinna, wchodze, a tu co? Pan XXXXX_PL. No dramat jakis. To jest chore.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie coś nie halo. Ja nie mam takich problemów. Wskakuje od razu do meczu, ludzie się podmieniają normalnie w lobby jak w każdym codzie. Jest rotacja. Nie czekam wcale. Przez 10 godzin gry wywaliło mnie może ze dwa razy. Mecze zawsze wyszukuje mi z pingiem < 75 ms. Pod tym względem to niemalże cod idealny jak dla mnie.

Nie wiem co ci powiedzieć... doradzić... A z ciekawości spróbuj, jak masz, odpalić na koncie US. Przynajmniej się dowiemy czy adres IP ma tu jakieś znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie coś nie halo. Ja nie mam takich problemów. Wskakuje od razu do meczu, ludzie się podmieniają normalnie w lobby jak w każdym codzie. Jest rotacja. Nie czekam wcale. Przez 10 godzin gry wywaliło mnie może ze dwa razy. Mecze zawsze wyszukuje mi z pingiem < 75 ms. Pod tym względem to niemalże cod idealny jak dla mnie.

Nie wiem co ci powiedzieć... doradzić... A z ciekawości spróbuj, jak masz, odpalić na koncie US. Przynajmniej się dowiemy czy adres IP ma tu jakieś znaczenie.

nie mam na X konta US. Musialbym 2x placic za gold. Ogolnie to sie zastanawiam czy nie kupic MW3 na PS3. Jakos nie moge tego pada od X ogarnac. Moze dlatego w kolko gine.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zresetowało wam wyniki w multiplayerze ? Grałem wczoraj do południa i nabiłem jakies 5-6 leveli a kiedy wchodzę wieczorem to statystyki, level, perki i dodatki do broni zostały utracone a poziom spadł mi z 21 do 13. Myślałem że mnie cholera weźmie. Mieliście coś takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo w MW3 jak sie wychodzi od razu bezposrednio do menu konsoli statystyki sie zeruja, taka kara dla "dashboardowcow" (czyli takich co wylaczaja gre jak im nie idze tylko po to zeby staty im sie nie zapisaly). IMO swietne posuniecie IW, mogli tylko o tym poinformowac bo niektorzy uczciwi ludzie sie na tym niepotrzebnie przejechali.

PS. Jakby kogos interesowaly staty poszczegolnych broni:

FtgSI.jpg

Edytowane przez Żywy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez jaj ja nie wychodze do menu żeby mi się statystyki nie zapisywały . Raz że nawet nie wiedziałem że coś takiego można robić a dwa to świetnie mi wtedy szło i miałem bardzo dobry stosunek zwycięstw i K/D ratio. To już wolałbym żeby mi skasowali staty przez pierwsze 13 leveli

Aha jeszcze jedno staty widać wszystkie (w tym te które niby straciłem) jeśli w rankingu wybiore opcje podania statystyk z ostatniego tygodnia ale jeśli wybiore wyniki ogólne to pokazuje mi bez tych które zdobyłem wczoraj rano. Dziwne

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pogralem 1,5h, 20 lvl, i musze powiedziec, ze gra sie o niebo lepiej niz na Xboxie. Nie wiem od czego to zalezy, u mnie chyba od pada. Teraz jestem zadowolony z CoDa ;) Kill moze to potwierdzic (pozdro Tomek) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zresetowało wam wyniki w multiplayerze ? Grałem wczoraj do południa i nabiłem jakies 5-6 leveli a kiedy wchodzę wieczorem to statystyki, level, perki i dodatki do broni zostały utracone a poziom spadł mi z 21 do 13. Myślałem że mnie cholera weźmie. Mieliście coś takiego

Nic mi nie resetowało dalej , zalogowałem się teraz patrze i 46lvl nadal mam, problem jest taki że moje najlepsze filmiki skasowali mi ze skarbca w Kinie ;/ , nie mogę już ich odpalic =(

Edit:

Btw da się już odpalic CoD Elite na PS3 w sensie że loguje już

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×