Skocz do zawartości
Night_Wasp

Modern Warfare 3

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie Elite, czy jest możliwość założenia klanu i grania w 6 osób, z tym że chciałbym grać na split screenie? W ile najmniej osób można grać i zdobywać pd klanu? Można grać np 2 vs 2 ? Na jakiej zasadzie zaliczane są te pd dla klanu? Jest jakaś odpowiednia ilość za wygrany/przegrany mecz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak, gra ktoś jeszcze w MW3? : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież w to gra więcej ludzi niż w jakiekolwiek inne multi.

Problem w tym, że w ostatnim patchu Infinity Ward coś spieprzyli i matchmaking leży i kwiczy (wbicie się do lobby z pingiem mniejszym niż 100 graniczy z cudem).

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak, gra ktoś jeszcze w MW3? : D

No jakieś 300 tys. ludzi online na PS3 codziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są tu jakieś klany posiadające( grające) poprzez Elite? Bo mam zamiar kupić i nie wiem czy zrobić to na PS3 czy na Xbox..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są tu jakieś klany posiadające( grające) poprzez Elite? Bo mam zamiar kupić i nie wiem czy zrobić to na PS3 czy na Xbox..

I na jednym i na drugim będą takie klany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są tu jakieś klany posiadające( grające) poprzez Elite? Bo mam zamiar kupić i nie wiem czy zrobić to na PS3 czy na Xbox..

Ja jestem i gram na PS3 klan ImPL (3 członków 1 elite premium) dopiero co kupiłem premium i nie bardzo wiem o co tam biega w tych pd klanu ... znaczy niby trzeba grać te even ty aleone są tak późno a na 6 do roboty :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja często gram.

Jak by ktoś miał ochotę zagrać ,zaproście mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie pogram często jestem sa wkacje więc najcześciej to rano :P ma ktoś może ochotę na jutro tak koło 11?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatki w promocji. Coś wartego nabycia?

Call of Duty: Modern Warfare 3 – Collection 1

(Offer ends 11/7/2012)

Was €14.49/£11.49 – Now €6.99/£5.49

Call of Duty: Modern Warfare 3 – Collection 2

(Offer ends 11/7/2012)

Was €14.49/£11.49 – Now €6.99/£5.49

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak sciągne sobie ELITE to będę miał jakies dodatkowe mapy ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Za samo ściągnięcie i zalogowanie się dostaniesz 2h podwójnego expa. Żeby dostać mapy musisz zapłacić abonament.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25PLN to śmieszna cena, więc zassałem Collection 2. I w sumie najbardziej zadowolony jestem z nowych map do Face Off - te mapki i ten tryb jest lepszy niż cała reszta gry, jak dla mnie mogliby wypuszczać kolejne mapy tylko do niego :P

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. To Collection 1 i Collection 2 to zbiór wszystkich DLC jakie wyszły do tej pory?

2. Ile jeszcze takich kolekcji ma wyjść do MW3?

3. Brać? :P 5 dyszek za 2 tak obszerne map-packi to chyba nie jest dużo...

Edytowane przez jimmyyy8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Tak

2. Nie mam pojęcia :P Podejrzewam jednak, że jeszcze ze dwie Kolekcje wyjdą (aż do premiery BO2).

3. Oczywiście, że warto. Jak na Acti to to jest świetny biznes. Zresztą nie tylko jak na nich:

Kolekcja 1 to cztery normalne mapy do multi i dwie do Spec Ops (z trofeami). Kolekcja 2 to trzy mapy do multi, dwie do face off i dwie Spec Ops (znowu plus trofea). Sporo zawartości, zwłaszcza jeśli porównywać z poprzednimi DLC w serii.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zdecydowałem kupić te dodatki, z tego co ludzie pisali to mapki są znacznie lepsze niż w podstawce. Trzeba przyznać, że w stosunku do osób które kupiły elite to trochę Activision zagrało w kulki, 50% taniej na mapki, które do tej pory wyszły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że Elite to nie tylko mapki, ale i możliwość uploadowania pełnych filmów w HD, Elite TV, cała infrastruktura klanowa, etc. Do tego to jest w sumie dwuletnia subskrypcja. Ale fakt faktem, znowu dzieci korzystające z kart kredytowych rodziców będą płakać - już była taka sytuacja, kiedy pierwotnie zapowiedziano dwie darmowe mapki do Face Off. No bo jak to możliwe, by plebs dostawał coś za darmo :P

A w drodze jeszcze darmowy Terminal.

Damn, nie sądziłem że to powiem, ale Acti mnie w tym roku zaskakuje niesamowicie pozytywnie swoją polityką. No jak nie oni formalnie, już ostatnio Sony z multi Uncharted 3 bardziej w kulki leciało.

Jeszcze nie dziwiłyby mnie 50% zniżki na starsze DLC, ale przecież Kolekcja 2 ma ile? Tydzień?

Co do samych nowych mapek - dwie z Face Off naprawdę świetne. Sanctuary średnio mi podchodzi, za dużo kamperów i snajperów. Oasis fajne i dynamiczne. Foundation podoba mi się najbardziej, a niektórzy ją dość mocno hejtowali.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe no prosze i to złe Activision robi takie ładne zniżki i nawet daje coś za darmo :) Widać, że walczy o fanów. Teraz czekamy na odpowiedź EA i Dice :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna oferta. Pewnie zainwestuje te 2x26zł. Dużo mapek w sumie za nieduże pieniądze, tym bardziej że BO2 na pewno odpuszczę. Klimaty futurystyczne mnie nie jarają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się może zdecyduje na te DLC no ale najpierw nagram się na tych podstawowych :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie to się trzeba decydować bo wyprzedaż mapek od Cod to jest raz na rok albo rzadziej.

Bo do Black Ops to nie kojarzę aby wcześniej jakakolwiek była

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×