Skocz do zawartości
Night_Wasp

Modern Warfare 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie: jaki perk broni radzicie do lunety ACOG? Skupienie, oddech czy może odrzut? Chodzi o ACRa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acog?? no to moim zdaniem skupienie najlepszy perk do broni według mnie oczywiście.

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba z nim grałem ale nie jestem pewny :biggrin: tak..

Tak grałeś ze mną w klanie jesteśmy teraz razem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do celownika acog tylko i wyłącznie stabilność, ta biegłość jest najlepsza. Zresztą jeżeli macie elite premium są poradniki to każdej broni i tam pisze :pinch: . Sami zróbcie klasę to zobaczcie co jest dla was lepsze ja gorąco polecam stabilność . :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak bo acog troszke lata, i to pomaga bardzo gdy celujesz z daleka ;) Ja sam nie gram z acogiem tylko acr 2 dodatki czyli tłumik i powiększone magazynki perki : zręczne ręce pro, assasin pro i stalker pro zobaczcie tą klasę i stwierdźcie, która lepsza. Jeśli chodzi wam też o inne bronie chętnie służę pomocą ;)

Edytowane przez bartez1994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że w COD nie ma jakiś takich dłuższych odległości żeby strzelać do kogoś z ACOG'a a do acr nie polecam wgl celownika zakładać bo to nie potrzebne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie potrzebuję pomocy bo nie wiem co zrobić,skorzytałem z okazji i zwiększyłem neta z 25 do 50Mbt i od tej pory mam problem z grą online ciągle wyskakuje mi komunikat że serwer jest teraz niedostępny i spróbuj później lub odwiedź stronę ......

Problem mam już od paru miesięcy i na prawdę nie mam pojęcia co zrobić pomużcie !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi do klanu Polish Hooligans!

Wymagamy:

-Dobrego poziomu gry

-Posiadania Headseta

-Znajomości Gry

-Dostępności

Zalecane:

-Posiadanie Elite PREMIUM

-Wiek 16+

Oferujemy:

-Wysoki Poziom Gry

-Dobrą Zabawę

-Klanówy

O klanie:

- Posiadamy 20 lv. klanu. Codziennie rozgrywamy Chalengery/Eventy więc lv. szybko idzie. Wszyscy w klanie są często online więc zawsze jest z kim pograć. Atmosfera jest bardzo dobra, a poziom gry wysoki. Do klanu dojdzie pewnie jeszcze niedługo kilku ludzi i mamy nadzieję że wśród nich będziesz też ty!

Jeśli spełniasz powyższe wymagania napisz mi na PW , bądź na GG: 43707587. Rozpatrzymy wszystkie propozycje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem co z tym zrobić jak też tak czasami miałem może zresetuj konsole i router (jesli tego nie robiłeś) może to pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trybie Przetrwanie poziom trudności ma wpływ na szybkość/ilość zdobywania doświadczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wyższych poziomach są trudniejsi do pokonania przeciwnicy. Im mocniejszy przeciwnik tym więcej punktów za zabicie go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wyższych poziomach są trudniejsi do pokonania przeciwnicy. Im mocniejszy przeciwnik tym więcej punktów za zabicie go.

Racja. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wyższych poziomach są trudniejsi do pokonania przeciwnicy. Im mocniejszy przeciwnik tym więcej punktów za zabicie go.

THX. Oto mi chodziło.

Ja mam chyba na wszystkich ponad 20 falę :biggrin:

Przebrniecie przez fale to nie problem, jeśli znajdzie się dobrą kryjówkę :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja akurat zawsze z bratem biegamy normalnie , a jak zabijemy kolosa to juz powoli zaczynamy sie chowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 41 ale na podzielonym :) z kuzynem tak tylko że jak ci zacznie wybiegać pełno tych gości + psy + kolosy no to nie jest tak łatwo z "łatwą kryjówkę"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kolosów najlepszy sposób to Predator, najlepiej jakby dwie osoby zawsze go miały w razie potrzeby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kolosy najlepiej używać granaty błyskowe, w tedy ich oślepia i z drugą ogarnięta osoba jest łatwo go pokonać;) Zresztą jak komu wygodniej :) A co do acr'a zgodzę się z tym, że celownik podstawowy jest wygodny i bardzo dobry ale jak komuś wygodniej z celownikami typu laserowy, acog, hybryda jest też bardzo wygodnie grać i do tego pkt do lvl'u broni wchodzą za wyzwania z każdego dodatku więc warto nimi grać moim zdaniem :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×