Skocz do zawartości
Night_Wasp

Modern Warfare 3

Rekomendowane odpowiedzi

Do Black Ops nie było w ogóle, jedynie do MW2 i to też ponad rok po premierze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

Chce sobie kupić jakieś słuchawki do 300 zł.

Macie jakies propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest temat o tym oddzielny

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dacie link do tego tematu bo nie moge go znalezc.

Albo napiszcie juz wasze propozycje z gory thx!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zawiodłem się! MW 3 oferuje znacznie coś więcej niż tylko zwykły multiplayer z dwoma bodajże nowymi trybami. Warto zwrócić uwagę na splint screen. Rzadko kiedy gram przez neta ze względu na słabe łącze, wiec takie tryby jak operacje specjalne i przetrwanie pozostawiają mnie dłużej przed tym tytułem.

Kilka słów o kampanii: Grałem na poziomie doświadczonym i jak to zwykle bywa w Cod-ah fabuła roi się od skryptów i liniowej rozgrywki, ale nie brakuje imponujących efektów specjalnych i destrukcji otoczenia. Krótko mówiąc niezła zadyma, a oto chodzi w takich tytułach.

10/10 i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ja mam takie male pytanko czy wiecie moze juz dokladniejsza date wydania mapy terminal za free na ps3 ?? z gory dzieki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jeszcze dokładnie daty, ale podobno jest to kwestia tygodni. Pamiętaj jednak, że X360 i tak ma miesięcznego exclusiva.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę się poważnie zastanowić nad kupnem DLC do COD'a te podstawowe mapy powoli się już nudzą :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie piszcie do mnie na psn, w ciągu 2 dni się odezwe musze pograć w mw3 a nie mam z kim mam HS i Elite ze wszystkimi mapkami, widze że jesteście(my?) kulturalną społecznością grajmy razem.

P.S. Nie bijcie za mocno, wczoraj dołączyłem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka to mój pierwszy post i sorki że zmieniam temat ale mam pytanko. Bo jestem w klanie NATO i jest nas 24 osoby i 21 poziom klanu i chemy żeby szybko nam poziom wzrastał i chemy zaprosci kilku i to nawet dużo gosc do klanu ale żeby te osoby miały premium i żeby była na klanówkach które są w piątek sobota i niedziela od 20 00 do 23 00 więc prosze pisac do lidera Sampan34 ale on jescze nic niewie więc dowie się niedługo o demnie ale bardzo prosze o waszą pomoc bo czym wysoki poziom klanu to fajne emblematy i dodatkowe no np 30 poziom klanu 6 godzin podwójnego xp

Ps:" to Niemiec ten Sampan34 ale jescze raz prosze was o pomoc i trzeba miec premium i znalesc czas chociaz tylko na te klanóki Pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jeszcze dokładnie daty, ale podobno jest to kwestia tygodni. Pamiętaj jednak, że X360 i tak ma miesięcznego exclusiva.

ok dzieki mam nadzieje ze fajnie bedzie wygladac ta mapa na mw3 . Mogliby jeszcze ze 3 te mapy dodac z mw2 np favele derail( to ta zimowa) i estate ( z tym domkiem w lesie) fajnie by sie gralo na starych smieciach :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi o co chodzi zainstalowałem elite i tą aktualke no i jak mam właczyc te darmowe mapy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne darmowe mapy to dwie dla trybu Face Off, które ściągasz przez PSS. Elite bez abonamentu daje tylko dwie godziny podwójnego expa, po zarejestrowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu znajdź w sklepie darmowe mapy i je ściągnij - tyle, żadnej filozofii. Nie pamiętam dokładnie jak nazywa się paczka z nimi - upewnij się tylko, ze ściągasz wersję z właściwym kodem BLES.

http://i46.tinypic.com/4judxy.jpg

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ja mam bezprzewodowy net i limit więc ściąganie nie zabardzo mi pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak ty chcesz mieć jakiekolwiek nowe mapy? To chyba logiczne, że trzeba je ściągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam.

Czy ma ktoś z was problem z mapkami z DLC. Gdy chce odpalić multi mam na czerwono komunikat "Możliwośc gry tylko na orginalnych mapach. Pobierz wszystkie DLC, do których masz dostęp. żeby korzystać z map dostępnych w DLC" - zrobiłem to już po raz kolejny jednak nie mam dostępu do żadnej z dodatkowych map. Ktoś może spotkał się już z danym problemem ? O ile się nie myle subskrypcja ELITE była wykupywana na 12 miesięcy czyli zostało by mi jeszcze z 2 miechy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam.

Czy ma ktoś z was problem z mapkami z DLC. Gdy chce odpalić multi mam na czerwono komunikat "Możliwośc gry tylko na orginalnych mapach. Pobierz wszystkie DLC, do których masz dostęp. żeby korzystać z map dostępnych w DLC" - zrobiłem to już po raz kolejny jednak nie mam dostępu do żadnej z dodatkowych map. Ktoś może spotkał się już z danym problemem ? O ile się nie myle subskrypcja ELITE była wykupywana na 12 miesięcy czyli zostało by mi jeszcze z 2 miechy....

Jeżeli pobrałeś właściwe DLC Bles .... to z tego co pamiętam przełączanie pomiedzy oryginalnymi mapami a z DLC jest klawiszem SELECT - to pierwsze co mi przychodzi na myśl - ale jeżeli nie to, to sorki - ja mam komunikat na czerwono jak mam wybrane mapy tylko z podstawki Selectem, łączy cię wtedy tylko do ludzi którzy nie mają DLC.

Edytowane przez spike1314

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjdzie BO2, to dalej będą tłumy na serwerach czy trochę mniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne pytanie, zważywszy że i w MW2 gra masa ludzi :P A w Black Opsa więcej, niż w w nie jeden nowy tytuł obecnie.

Na marginesie - Terminal wyląduje na PS3 16 sierpnia (ELITE) i 17 sierpnia dla reszty,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×