Skocz do zawartości
Night_Wasp

Modern Warfare 3

Rekomendowane odpowiedzi

Co jak co, ale panowie z IW wiedzą jak ciekawie zrobic kampanie. Niektóre momenty w tej grze naprawde zapadły mi w pamięć. Np. ta gdzie wychodzimy rangersami z takiego bunkra, i widać odlatujące helikoptery na tle tej kolumny (nie pamiętam nazwy). Naprawde ktoś miał genialny pomysł... Albo też ta muzyka gdy było trzeba w czasie bodajże 2 minut dostać się na dach białego domu. Geniusz.

Mam nadzieje że kampania w mw3 będzie tak samo emocjonująca, a nawet i lepiej.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najbardziej epicki moment jaki przeżyłem we wszystkich grach wideo (a było ich trochę) to pamiętna scena z MW2 kiedy to uciekamy z posiadłości Makarova i Ghost niesie nas do helikoptera do kpt. Sheparda a potem...kto grał ten wie :) Coś genialnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wtedy(pierwszy raz przy grze) coś szarpnęło. Coś mnie w serce normalnie ukłuło, byłem blisko uronienia łzy. Ten fragment, był genialny. Chyba najbardziej zapadł mi w pamięć. Black Ops już takiego nie miał, co nie zmienia faktu, że był równie dobrą grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black ops miał dobrego singla, ale jednak mi bardziej do gustu przypadają fpsy w "przyszłości", lub czasach bliskim nam. Jakieś bardziej emocjonujące są dla mnie.

Po trailerze mw3 w sumie jestem pewien że bedą ciekawe momenty, np. ten z tym samolotem rządowym. Oby jak najwięcej takich było. No i jest pokaza scena z snajperką, gdy celujemy do M. Jakoś tak mia zaleciało mw1 i też tą misją snajperską w bodajże czarnobylu.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepsze momenty były w MoH w pierwszej misji rangersów w Iraku i samej końcówce gdzie się można było popłakać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snafu, z tymi +/- powinni zrobić jakoś porządek, albo je wyeliminować albo chociaż żeby można było zobaczyć od kogo się dostało, aby móc się ewentualnie "odwdzięczyć". Chociaż spodziewałem się, że pisząc "średnio przychylną" opinię na temat Cod dostane jakiegoś minusa :) To tak samo jak napisać na forum BF3, że : " beta nie spełniła moich oczekiwań, jestem zmuszony odwołać pre order" i grono minusów leci :) W tym roku postawiłem mimo wszystko na BF3 i wywaliłem 215 zł... Mam nadzieję, że nie będę żałować. W Mw3 pewnie się też potem jakoś zaopatrze, ale raczej na PC, bo wszyscy znamy politykę Acti jeśli chodzi o PS3. Jeśli z kolei chodzi o singla MW3 to pewnie będzie dobry, oby nie przesadzony (niektóre akcje to realizm niczym w James Bondzie- nie mówie tu o akcjach 1 vs 100, tylko np. wybuch bomby atomowej z 1km od Ciebie). Mam też nadzieję, że jeśli wywaliłem te 200 zeta na BF3 to chłopaki z DICE w końcu zrobią porządnego singla bo w BC1 i BC2 wiało nudąąąąąąąą. Patrząc na trailery wygląda to troche lepiej. Tylko właśnie... Trailery, w których to każda gra wygląda cudnie. Zobaczymy jak to będzie. W Codzie to pamiętam nawet taki ex na Ps2 Big Red one (?) był bardzo dobry. WaW i BO z kolei nie przypadł mi do gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszna sytuacja, bf3 spłodził takie zastępy pseudo fanów że starch napisać cokolwiek przychylnego codowi, nawet w temacie poświęconemu tej grze.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz owned ja przeważnie żeby nie być "goło-mównym" testuje na sobie, ze tak powiem :) W CoDy grałem dosłownie każdą część, która wpadła na PC/konsole. W serię BF to głownie BF2, troszkę liznąłem BF2142 no i BC1, BC2, BF1943 i Vietnam. Dlatego myślę, że mogę dawać opinię nt. tej i tej gry. Co do gust wiadomo. Dlatego dosyć ciężko jest porównywać multi w Codzie i BF, bo to w zasadzie są 2 inne bajki, wspólny temat - współczesny konflikt. Jedynie co można tak "na sucho" porównać to single player.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi w Codzie nie jest zły, tylko porobiła się tam okropna dzieciarnia. Np w BO, gram sobie, a tu głosik jakiegoś 10 latka który drze japę... Krew mnie zalewa, rodzicom można jedynie pogratulować rozumu. Co do wojny BF vs CoD, to nigdy się ona nie rozstrzygnie, a oliwy do ognia doleją zaślepieni fanatycy oraz osoby o niskim poczuciu wartości. Tak samo jak PES vs Fifa. Gry z identycznego gatunku zawsze będą posiadać swoje wojenki. Konsole też, ot takie "moje jest lepsze".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłbym skłonny polemizować nt. która gra ma więcej dzieciarni (patrz forum niektóre przypadki). A że czasami trafiają się dzieci w grze to imo nic złego. Nie jeden 13 latek zachowuje się o wiele lepiej od sporej grupy 17 latków.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachowanie, zachowaniem, ale wiem o czym mówi Snafu bo notorycznie się z tym spotykałem w MW2. Dzieciak z HS i tylko pozostaje Mute. W Bf sporo "emerytów" gra więc może dlatego taki spokój ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po trailerze mw3 w sumie jestem pewien że bedą ciekawe momenty, np. ten z tym samolotem rządowym. Oby jak najwięcej takich było. No i jest pokaza scena z snajperką, gdy celujemy do M. Jakoś tak mia zaleciało mw1 i też tą misją snajperską w bodajże czarnobylu.

Misja w Czarnobylu to klasyka :thumbsup: ; możecie się śmiać ale ja kupuję CoDa tylko dla singla - fabuła zawsze trzyma poziom i myślę; ba, jestem przekonany, że i tym razem będę się nieźle bawił. Zaciemnię pokój, podkręcę audio i na kilka godzin nie będzie mnie dla świata. Do dzisiaj lubię odpalić MW, czy MW2. Multi nie ogrywam bo jest dla mnie zbyt arcadowy, jestem stary i refleks już nie ten :whistling: Dla multi kupuję BF3 - jestem ciekaw, jak tym razem wypadnie tam kampania dla pojedynczego gracza, bo do tej pory delikatnie mówiąc "ssała" :turned:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misja w Czarnobylu to klasyka :thumbsup: ; możecie się śmiać ale ja kupuję CoDa tylko dla singla - fabuła zawsze trzyma poziom i myślę; ba, jestem przekonany, że i tym razem będę się nieźle bawił. Zaciemnię pokój, podkręcę audio i na kilka godzin nie będzie mnie dla świata. Do dzisiaj lubię odpalić MW, czy MW2. Multi nie ogrywam bo jest dla mnie zbyt arcadowy, jestem stary i refleks już nie ten :whistling: Dla multi kupuję BF3 - jestem ciekaw, jak tym razem wypadnie tam kampania dla pojedynczego gracza, bo do tej pory delikatnie mówiąc "ssała" :turned:

CoD to przede wszystkim singiel i to genialny. Tak więc, nie ma się z czego śmiać ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj CoD ma momenty :biggrin: Zajebiaszczy był moment w MW tuż po wybuchu atomówki i upadku śmigłowca; pamiętam moją konsternację; bo myślałem, że to koniec misji, ale skoro nie to idę dalej a tu nagle

zgon i loading K.I.A

Tylko szkoda, że obecne trendy fps to 5-6h rozgrywki :|

Ee tam wole 5-5 h pełnej akcji rozgrywki, niż 20h nudy i flaków z olejem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę postów wcześniej osoby pisały o muzyce w MW2, moim zdaniem genialny pomysł żeby Hans Zimmer tworzył muzykę do gier.

Orientuję się ktoś czy w MW3 także usłyszymy fenomenalną twórczość Hans'a ?

Na forach anglojęzycznych już plotki są, że podobno na którymś trailerze Hans coś nowego stworzył.

EDIT: znalezione, raczej nieoficjalne:

http://www.youtube.com/watch?v=HAtPBX5SJoA

Edytowane przez Marcoch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo grałem CoD 4 w multi, CoD: WaW, MW2, CoD: BO... ale nie chcę więcej CoD'a, nie kupię MW3. Wolę BattleField 3. Papapa... :)

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo grałem CoD 4 w multi, CoD: WaW, MW2, CoD: BO... ale nie chcę więcej CoD'a, nie kupię MW3. Wolę BattleField 3. Papapa... :)

Post wiele wnosi do dyskusji, tak wiele, że nawet nie wiem jak go skomentować... Nawet minusa nie dam, bo Jam jest litościwy.

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo grałem CoD 4 w multi, CoD: WaW, MW2, CoD: BO... ale nie chcę więcej CoD'a, nie kupię MW3. Wolę BattleField 3. Papapa... :)

Może i wiele nie wniósł, ale jakąś opinie wyraził :P W każdym badź razie nie należy go minusować za własne zdanie, które nie jest przecież obraźliwe dla nikogo... (chyba, że dla fanboya Coda) trochę wyrozumiałości. Minusy pewnie zgarnął za zdanie "wolę Battlefielda 3". Nie mówicie, że się ze mną nie zgodzicie :) Gościu jak widać w profilu ma ze 16 lvl, a więc jakieś tam pojęcie o grach musi mieć. Sam w tym roku na zakup w dzień premiery postawiłem na BF3. Też dostane za to minusy ? Szanujmy się troszkę.

Niech ktoś napisze że gra wygląda źle...

Wyraziłbym własną opinię (obiektywną jako fan dobry gier, a nie fanboy Coda czy BFa), ale po co? Skoro pewnie bym dostał za to ogrom minusów. Jakbym chciał plusy to bym napisał, że cudownie się prezentuje, że normalnie silnik może i stary, ale potrafią sobie z nim doskonale radzić + nie widzę, tu żadnych bugów, a BF3 ssie i jest brzydki. Moment bym dostał plusy :) Obiektywzim na tym forum jest po prostu "karany" przez fanboyi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×