Skocz do zawartości
Night_Wasp

Modern Warfare 3

Rekomendowane odpowiedzi

a gra źle wygląda ?

Szczerze mówiąc, gra wygląda prawie identycznie co MW2 poza ulepszeniem, ze tak to ujmę "grą świateł". Nawet elementy otoczenia są takie same jak w pozostałych częściach, tekstury średniawe w przybliżeniu, animacje stoją od MW1. Więc jedyne co mnie pozytywnie zaskoczyło to -światło/cienie. Tyle, że.... Jest to CoD z xboxa, jest to gameplay robiony w ciemnym pomieszczeniu, jest to skompresowany filmik w HD..... więc znając w jak wielkim poważaniu Acti ma Ps3, spodziewajmy się znacznie gorszej wersji + uwzględniając resztę czynników, które wypisałem. Zapytałeś mnie czy "gra wygląda źle?". Odpowiadam: Nie. Ale jeśli zapytasz mnie co wygląda gorzej, to odpowiem Ci tylko Homefront(ewentualnie przeciętniak Bodycount). CoD nigdy nie słynął, z jakiejś cudnej grafiki i spraw "czysto technicznych", tylko porywał graczy pełnym akcji singlem i szybką rozgrywką multi. Tego się trzymajmy. Singiel pewnie będzie świetny, ale przypominam, że zapytałeś mnie o WYGLĄD tejże gry na podstawie tego filmiku. Dla przykłądu - Deus Ex. Gra miała ponad przeciętną grafikę, dosyć kanciastą, ale gameplay to cud, miód, malina.Jako już doświadczony gracz, który miał dostęp do prawie większości tytułów jakie wychodziły na konsole/PC (nie będę się chwalił dlaczego) wyraziłem czysto obiektywną opinię. W porównaniu kierowałem się fpsami, które wyszły w przeciągu ostatnich 2 lat, dlatego proszę mi nie wyskakiwać, że przecież są jeszcze brzydsze gry od Homefronta. Tak, owszem są, ale mamy rok 2011 (i tak się cofałem do 2 wstecz). No to teraz proszę o minusy...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze, ale to co piszesz, to imo głupoty. tylko homefront i bc wyglądają gorzej od coda ? (<troling> ?)

autentycznie się śmieje, czytając ten fragment. nie odbierz tego jako atak w Twoją strone, ale dla mnie to nie porozumienie, pisanie że ood coda tylko gorzej wyglada bc i homefront.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wymień mi brzydszą grę na przestrzeni 2 lat, tylko żeby to nie był jakiś podcieracz typu Call of Juraez czy Duke Nukem (nie urażając fanów serii). Mamy fps, który się najlepiej sprzedaję, więc wymagamy najlepszego. Środków im brakuje na coś lepszego pewnie... ?Mówie, że chodzi mi o konkretne tytuły, a nie gry, które dają jako dodatek do wyborczej..

Edytowane przez Znany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko fpsy z gorszą grafiką ? czy inne gatunki też ? bo nie wiem ile mam wymieniać tytułów, bo tych jest sporo, well ?

red orchestra 2 )czy jakos tak(, mafia 2 port p3, portal 2, deus ex, dead island, dragon age 2, fallout nv, 3, najnowszy splinter cell, dead rising 2, hard reset, first templar, brink, dungeon siege 3, bodycount, homefront.

naliczyłem się więcej gier brzydszych od mw3, niż 2, a i tak to pewnie dopiero połowa. I szczerze, ale bf3 na konsoli nie będzie o wiele lepszy od mw3, imo będzie podobny poziom, a bf3 wygra tylko efektami światła, i to wszystko.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i wiele nie wniósł, ale jakąś opinie wyraził :P W każdym badź razie nie należy go minusować za własne zdanie, które nie jest przecież obraźliwe dla nikogo... (chyba, że dla fanboya Coda) trochę wyrozumiałości. Minusy pewnie zgarnął za zdanie "wolę Battlefielda 3". Nie mówicie, że się ze mną nie zgodzicie :) Gościu jak widać w profilu ma ze 16 lvl, a więc jakieś tam pojęcie o grach musi mieć. Sam w tym roku na zakup w dzień premiery postawiłem na BF3. Też dostane za to minusy ? Szanujmy się troszkę.

Dostał minusa za bezsensowny post. Napisał że woli BF'a i nawet tego nie uzasadnił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owned chodziło mi tylko o fpsy :) ale dobra zakończmy rozkminę bo zaraz zaczną się niepotrzebne wywody, a skończy jak zawsze czyli BF3 vs MW3. Szanuję Twoje zdanie, jak każdego innego z kim można wymienić sensowne argumenty. Dla mnie po prostu nowy CoD to TYLKO kolejny CoD z drobnymi poprawkami. Oczywiście wnioskuję to na podstawie paru info i filmików, które można znaleźć na necie. Mam nadzieję, że się mylę, a gra pozytywnie zaskoczy. Tylko nigdy chyba nie zapomnę tego okropnego filmiku-traileru MW3 multiplayer... Grę pewnie kupię, ale na pewno nie zaryzkuję, jak w poprzednich Codach i z pre orderem się wstrzymam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że to tylko nowy cod, ale czy z tego powodu odrazu mamy sugerować że się wypaliła ta seria ? Grafika jest ciągle poprawiana, dodawane są nowe bronie, mapy, singl nadal trzyma bardzo wysoko poprzeczke, dostarcza emocji, i teraz dostaniemy cod elite. To nie jest odgrzewany kotlet, jak niektórzy piszą. Ta seria imo nadal zajmuje pierwsze miejsce w gatunku fps, zapracowała na nie. imo.

Weźmy na przykład starcrafta 2. Ta gra praktycznie nie różni się niczym od częsci 1. Poprawiła sięgrafika, która jest podobna do warcraft 3. Czemu nikt nie hejtuje tak sc2, jak niektórzy coda ? Nie rozumiem tego.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weźmy na przykład starcrafta 2. Ta gra praktycznie nie różni się niczym od częsci 1. Poprawiła sięgrafika, która jest podobna do warcraft 3. Czemu nikt nie hejtuje tak sc2, jak niektórzy coda ? Nie rozumiem tego.

Dlatego,ze Starcraft nie wychodzi rok w rok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodził ponad 4 lata,i wyszło na to że część 2 jest gorsza od 1. Co to ma za znaczenie co ile gra wychodzi ? Imo to gorzej jeśli gra wychodzi za długo. Przykład diablo 3. Blizzard pokazywał swoje pomysły na tą gre,, i co sie stało ? Masa z tych pomysłów poszła do torchligta 2, i innych klonów diablo. teraz blizzard płacze.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie dla niektorych moze miec. Ja np jestem calkowicie przeciwny wypuszczaniu gier rok w rok. Takie serie sportowe od EA to idealny przyklad tasiemca skierowanego na kase. Taki sportowy odpowiednik CoD'a. Co iles tam lat jakas konkretna zmiana a w wiekszosci przypadkow kosmetyka i na tym sie konczy. Teraz w koncu cos sensownego wchodzi do multi czyli ten Elite.

Diablo 3 to taki DNF wsrod gier crpg. Gra widmo jak na razie

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie dla niektorych moze miec. Ja np jestem calkowicie przeciwny wypuszczaniu gier rok w rok. Takie serie sportowe od EA to idealny przyklad tasiemca skierowanego na kase. Taki sportowy odpowiednik CoD'a. Co iles tam lat jakas konkretna zmiana a w wiekszosci przypadkow kosmetyka i na tym sie konczy. Teraz w koncu cos sensownego wchodzi do multi czyli ten Elite.

Diablo 3 to taki DNF wsrod gier crpg. Gra widmo jak na razie

Czy osoba z taką sygnaturą może co innego powiedzieć? Nie sądzę... Otóż, czas wychodzenia gier nie ma NIC do samej grywalności itd. Ale przynajmniej uzasadniasz swoją odpowiedź i to jest duży plus.

Edytowane przez Snafu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy osoba z taką sygnaturą może co innego powiedzieć?

Nawet tego nie skomentuje... a moze jednak. Idac takim tokiem rozumowania mozna dojsc do wniosku,ze:

moj nick moze sugerowac uwielbienie dla serii Madden NFL i dlatego bede najezdzal na inne serie sportowe. Avatar z glownym bohaterem Hellsing'a moze sugerowac to samo co w powyzszym przypadku a podpis w postaci "Battlefield 3" to juz w ogole masakra bo bede hejtowal CoD'a. Troche tolerancji ludzie

Poza tym nikt sie nie odnosil do grywalnosci a do okresu w jakim gry wychodza i jaki to moze miec wplyw na ten caly hejt.

Edytowane przez NFL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie jestem za wychodzeniem gier co rok i zgadzam się z NFL. Chociaż przyznam, że akurat różnicę pomiędzy FIFA 11 i FIFA 12 są b. widoczne. Zmiany w mechanice gry, płynności, usprawnienia graficzne, ulepszone animacje, inna kamera, podejście taktyczne, ciekawe rozwiązanie z grą w obronie, zbalansowane wpuszczanie "szmat" ( w przypadku Fify 11, bramkarze czasem takie piłki bronili, że w życiu to by nie znalazło odzwierciedlenia w rzeczywistości). Ogólnie rzecz biorąc FIfa akurat poczyniła spore różnice. Chociaż ogólnie gry sportowe zmiany jakie zachodzą mogą dawać w DLC, ale chyba się im to nie kalkuluję... Wystarczy spojrzeć ile co roku taka Fifka ma zamówień, chociażby na allegro.

Twórcy gier sportowych chyba tłumaczą to sobie, że w końcu co sezon zachodzą tak "ogromne transfery" i zmiany w koszulkach graczy, że nie da rady tych paru mb wtłoczyć do sieci. Tylko czemu CoD jest co rok? Tego nie rozumiem kompletnie. Lepiej by wypuszczali raz na 2-3lata i poczynili jakieś duże postępy przez ten czas, bo funduszy to akurat im na pewno nie brakuję.

Edytowane przez Znany
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kumpem wersji Hardened z amazonu USA. Czy kody zawarte w wersji US odpalę bez problemu w sklepiku us, czy będzie jakaś blokada regionalna? Chcę sprowadzać ze stanów ponieważ jest widoczna różnica w cenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet tego nie skomentuje... a moze jednak. Idac takim tokiem rozumowania mozna dojsc do wniosku,ze:

moj nick moze sugerowac uwielbienie dla serii Madden NFL i dlatego bede najezdzal na inne serie sportowe. Avatar z glownym bohaterem Hellsing'a moze sugerowac to samo co w powyzszym przypadku a podpis w postaci "Battlefield 3" to juz w ogole masakra bo bede hejtowal CoD'a. Troche tolerancji ludzie

Poza tym nikt sie nie odnosil do grywalnosci a do okresu w jakim gry wychodza i jaki to moze miec wplyw na ten caly hejt.

Ani nick, ani Hellsing nie obraża wydawcy oraz samego gracza CoD'ów.

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś trolluje tekstami typu

"no to czekam teraz na minusy"

to po prostu dostanie tego czego oczekuje. Dziękuję za uwagę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś trolluje tekstami typu

"no to czekam teraz na minusy"

to po prostu dostanie tego czego oczekuje. Dziękuję za uwagę :)

Ale co to ma do rzeczy? Aktualnie, nikt tak nie napisał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ma do rzeczy, że to trollowanie i prowokowanie.

Tak, owszem są, ale mamy rok 2011 (i tak się cofałem do 2 wstecz). No to teraz proszę o minusy...

Nikt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wy macie problemy :whistling: ze ktoś trolluje ? nie zwracajcie na to uwagi, ewentualnie raportujcie :thumbsup:

propo argumentu, ze co roku wychodzi ta sama gra. mi to nie przeszkadza. nie kupuje po prostu kazdej gry. ja teraz np. zlozylem preorder na mw3. zadnej poprzedniej czesci nie mam i jakos nie interesuje mnie, ze jest to "odgrzewany kotlet". dla mnie bedzie to pierwszy kotlet...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam moje pytanie zadane parę postów wyżej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wy macie problemy :whistling: ze ktoś trolluje ? nie zwracajcie na to uwagi, ewentualnie raportujcie :thumbsup:

propo argumentu, ze co roku wychodzi ta sama gra. mi to nie przeszkadza. nie kupuje po prostu kazdej gry. ja teraz np. zlozylem preorder na mw3. zadnej poprzedniej czesci nie mam i jakos nie interesuje mnie, ze jest to "odgrzewany kotlet". dla mnie bedzie to pierwszy kotlet...

Więc to będzie akurat bardzo trafny wybór. Dla mnie to moze byc kotlet gdyż jestem właścicielem CoD 1,2+ Big red one,3, MW1, WaW, MW2, BO, dlatego też w tym roku stawiam na BF3. Oby nie było to 200 zł wyłożone w błoto :) Chociaż sądząc po nowych opiniach/gameplayach/czy nawet opiniach o becie i własnej, którą sobie wyrobiłem, to nie sądzę abym był zawiedziony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żywy ogarniasz czy wresja Hardened z USA będzie działała w Polsce...po wklepaniu kodu na elite w sklepiku US?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś napisze że gra wygląda źle...

ciężko oceniać jakość gry po filmiku z youtube, ale cóż nic innego nie mamy więc; graficznie to gra wygląda tak samo jak MW2, taka sama jakość tekstur taki sam hud, taka sam czcionka dialogów, zero nowości :( ... AI kompanów kuleje niemiłosiernie (od 2.52 - nasi kompani zajmują pozycje za zasłonami i co? nic nie robią gdy przeciwnik strzela do nich w najlepsze :D) i tyle w tym temacie;

całość można określić MEGA DLC w cenie gry, co na ACTI to i tak tanio, bo w cenie 4 zwykłych dlc do BO np, dostajesz zapewne 8-12 dynamicznych misji single player i ok. 8-10 map multiplayer :)

Żywy ogarniasz czy wresja Hardened z USA będzie działała w Polsce...po wklepaniu kodu na elite w sklepiku US?

powinno działać, konto US + sklepik US, chyba nie myślisz że będą blokować konta po adresie IP?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×