Skocz do zawartości
tank-mania

A Może Jakiś Mini Turniej Przed Premierą Bf3?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym podzielil po 3 osoby na sklad

Tak myślę, że będzie najlepiej tym bardziej że komunikacja głosowa jest do 4 osób. Dowódca zaprasza zastępcę i obaj później po 2 uczestników. Ale niech się wypowiedzą ci co mają doświadczenie jakie mamy tutaj możliwości i jak to technicznie zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej pozostawić to do decyzji poszczególnym dryżynom? Zależnie od potrzeb/taktyki różnie można podzielić składy, może być 3/3, 4/2, a nawet 2/2/2. Nie nakładałbym tutaj jakichś konkretnych zasad.

Co do private meczy - 6v6 nie powinno mieć problemy odpalić, a zrobić należy tak jak napisał Jawor, tj. lider zaprasza lidera, a potem każdy swoich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dokładnie o to mi chodziło żeby te dwie osoby nie zostały na lodzie i tak jak mówicie żeby podzielić na dwa składy po 3 osoby moim zdaniem dobry pomysł, są osoby ogarnięte które szybko potrafią przejść do składu drugiego i przekazać jakąś informacje. i jeszcze jedno jest możliwość ,że na serwer wbije się jakaś nie powołana osoba ?

OK Wszystko Jasne.

Edytowane przez WKS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma szybszej opcji na przekazanie info w trakcie meczu niz gg czy inny komunikator. Napisanie krotkiego info bedzie szybsze niz podrozowanie z jednego teamu do drugiego i powrot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przcież tu chodzi o zmienianie składu, co zajmuje raptem do 5 sekund.

A komunikacja między teamami, w sprawach np startu meczu, zakładania pokoju będzie się odbywałą prawdopodobnie via czat PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej pozostawić to do decyzji poszczególnym dryżynom? Zależnie od potrzeb/taktyki różnie można podzielić składy, może być 3/3, 4/2, a nawet 2/2/2. Nie nakładałbym tutaj jakichś konkretnych zasad.

To oczywiste! Chodziło mi bardziej o wytłumaczenie jak to zrobić w kwestii technicznej.

Do PM nie może dołączyć nikt ze znajomych jeżeli nie jest zaproszony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie może dołączyć bez zaproszenia. Choć czasem dzieją się cuda i w kolejnej rundzie czasem kogoś dorzuci lub przy szukaniu wrzuca nas do jakiegoś trwającego pojedynku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśleliście o tym, by reporter nakręcał filmiki za sterów "ufo" :D przy 6vs6 raczej "ufo" nie będzie wykorzystywane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśleliście o tym, by reporter nakręcał filmiki za sterów "ufo" :D przy 6vs6 raczej "ufo" nie będzie wykorzystywane ;)

Pytanie kto normalny korzysta z ufo na AH i WP :biggrin: Chetni sa tylko nowi, spragnieni zimnej stali zawodnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam przeciwko czołgom na WP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśleliście o tym, by reporter nakręcał filmiki za sterów "ufo" :D przy 6vs6 raczej "ufo" nie będzie wykorzystywane ;)

Ja jestem na nie, UAV przydaje się w flagach 2 do 1, albo 3 do 0, żeby patrzeć czy nikt nie przedziera się górą, lub dołem, pod konstrukcjami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam przeciwko czołgom na WP

To pewnie masz kogos, kto Cie oslania bo na randomowych serwerach on szybciej spada niz sie wznosi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie masz kogos, kto Cie oslania bo na randomowych serwerach on szybciej spada niz sie wznosi

Jakoś nie zwracam uwagi na to, że mogę dostać kose. Czasem się zdarzy, ale i tak więcej razy udaje mi się rozwalić czołg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie chodzi o kose tylko o to, ze tam zawsze ktos sie kreci i ciezko cokolwiek zrobic z ufo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję żeby dowódcy napisali pw do swoich członków drużyny celem potwierdzenia gotowości, a w tym potwierdzeniu niech się określą w jakie dni tygodnia i o jakich godzinach są dostępni. Następnie niech dowódcy z tych informacji wyciągną wspólny mianownik, czyli kiedy jest dostępność 5-6 graczy (nie chodzi o konkretne terminy stricte, tylko o ca dni tygodnia). Następnie napiszą tę notkę w dziale dyskusyjnym, a ja przeniosę to do informacyjnego. Pozwoli to na szybkie tworzenie meczy towarzyskich, czyli można będzie poćwiczyć kwestie techniczne i potrenować. Także już w trakcie rozgrywek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem reporter :

- po 1 zabiera 1 tiket co niby nie jest dużą stratą

- po 2 może służyć za niesprawiedliwego respa

- po 3 jak już wspomnieliście może rozpraszać podczas ataku i można zamiast patrzeć w lewo spojrzeć na niego w prawo :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem reporter :

- po 1 zabiera 1 tiket co niby nie jest dużą stratą

- po 2 może służyć za niesprawiedliwego respa

- po 3 jak już wspomnieliście może rozpraszać podczas ataku i można zamiast patrzeć w lewo spojrzeć na niego w prawo :confused:

Na ten temat nie musimy już dyskutować, żadnych reporterów.

Na mapie mogą być tylko zawodnicy biorący udział w rozgrywce!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moi gracze zgłosili gotowość do gry w danych terminach.

Problem jest tylko z jednym graczem dimercurio, grimow77, 354

Nie mogę się z nim skontaktować więc w razie W proszę o rezerwę w postaci BubuPN, bubu84pl, 359

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moi gracze zgłosili gotowość do gry w danych terminach.

Problem jest tylko z jednym graczem dimercurio, grimow77, 354

Nie mogę się z nim skontaktować więc w razie W proszę o rezerwę w postaci BubuPN, bubu84pl, 359

Dzięki.

Czekamy spokojnie do przyszłej środy 11.05 wieczorem. Jeszcze część ludzi nie wróciła, Jeżeli jednak do 11.05 nie będzie z kimś kontaktu to trzeba zaklepać w czwartek rezerwiste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moi gracze zgłosili gotowość do gry w danych terminach.

Problem jest tylko z jednym graczem dimercurio, grimow77, 354

Nie mogę się z nim skontaktować więc w razie W proszę o rezerwę w postaci BubuPN, bubu84pl, 359

Poczekaj jeszcze jak możesz. Grimów raczej nie odpuści turnieju, może gdzieś wyjechał na majówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na razie 4 graczy potwierdziło gotowośc

poczekam na PSN aż zostanie zrobione wtedy wysle im zapa do znajomych.

Myślę że nie potwierdzili przez to że nie zawsze zaglądają na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na razie trzech...Pewnie przedłużona majówka :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj jeszcze jak możesz. Grimów raczej nie odpuści turnieju, może gdzieś wyjechał na majówkę.

Dokładnie, Grzesiu raczzej nie odpuści takiej zabawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grupa H cisza i spokój.

Ja jak coś zgłaszam gotowość do boju[ o ile PSn wstanie;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy was totalnie pogrzało? Wraca człowiek z wakacji i na dzień dobry musi czytać ponad 20 stron postów? :fool:

Powiem szczerze, że ja na chwilę obecną zupełnie nie rozumiem o co kaman. Być może to wina szoku, jakiego doznałem po wyjściu z samolotu w klapkach i bahamkach prostu na śnieg. Postaram się ogarnąć i nadrobić zaległości :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×